Įkraunama...
Įkraunama...

Greitosios paskolos

Kaži kas būtų užpildžius... biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai į elektrininį paštą atsiuntė kupiūras bigsmile.gif , lygiai du Kudirkas, nes skola tokia buvo, iš pradžių nesupratau, o dabar linksma, taip kad galit drąsiai pildyt, arba draugam nusiūst lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 12 07, 00:18-->
QUOTE(Blondinė smile.gif @ 2009 12 07, 00:18)
Man tai į elektrininį paštą atsiuntė kupiūras  bigsmile.gif , lygiai du Kudirkas, nes skola tokia buvo, iš pradžių nesupratau, o dabar linksma, taip kad galit drąsiai pildyt, arba draugam nusiūst  lotuliukas.gif


aš vyrui į paštą nusiunčiau 1000lt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos,merginos o seip kurios yra naudojusios greita kredita koki rekomenduotumet?norint paimt kredita reikia butinai dirbt?ir jaei jau zmogus paemes pvz is 24credit ar duos kitas kreditas?
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2009 12 23, 11:18)
sveikos,merginos o seip kurios yra naudojusios greita kredita koki rekomenduotumet?norint paimt kredita reikia butinai dirbt?ir jaei jau zmogus paemes pvz is 24credit ar duos kitas kreditas?

nemanai, kad susirgai kreditų liga? Jie duos viską tau duos, bet reikės ir atiduot doh.gif

Man tai įdomiai dabar su lizingais tapo 25 proc nuo pirktos sumos stengiames už prekę iųš anksto sumokėti (žinoma paskui vargas)
bet įdomu kai buvo 10 proc lizingas at nepadidino mokesčių ar gali be mano žinios padidinti? ***** baisu darosi, liko tik tris mėnesiai po 60 litų, bet jei priskaičiuos daugiau blink.gif
Atsakyti
Prisiminiau... Sykį žmonai telefoną išsimokėtinai metam paėmiau... tai ir pamiršau mokėt... Buvo jau nusitrynęs tas telefonas, o iš bitės gavau laišką, kad skolingas esu jiems. Tai labai nekaip jaučiausi, kai ėjau susimokėt už jau nutryntą telefoną skolos. Todėl daugiau nieko neįmu į skolą smile.gif
Nei kredito, nei lizingo smile.gif
Atsakyti
[quote=mutantė,2009 12 23, 21:45]
nemanai, kad susirgai kreditų liga? Jie duos viską tau duos, bet reikės ir atiduot



as net nesu dar paemus nei vieno kredito tai nemanau kad sergu schmoll.gif tik seip paklausiau kalbejomes su drauge kaip ten yra tai ir paklausiau.bet jei tikrai prireiktu skubiai pinigu tai manau imciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2009 12 23, 19:45)
nemanai, kad susirgai kreditų liga? Jie duos viską tau duos, bet reikės ir atiduot doh.gif

Man tai įdomiai dabar su lizingais tapo 25 proc nuo pirktos sumos stengiames už prekę iųš anksto sumokėti (žinoma paskui vargas)
bet įdomu kai buvo 10 proc lizingas at nepadidino mokesčių ar gali be mano žinios padidinti? ***** baisu darosi, liko tik tris mėnesiai po 60 litų, bet jei priskaičiuos daugiau blink.gif


Kodel turetumete moketi daugiau?Turiu lizingo sutarti ir surasyta kiek turiu moketi kas menesi tai tiek ir mokesiu, imoka dariau 30 procentu, bet nemanau , kad tai turi reiksmes.
Atsakyti
as taip pat buvau paemusi kredita is smscredit, nes man velavo atlyginimas, o juk uz komunalines paslaugas reikia sumoketi. Zinoma, butu geriau jei nereiketu, taciau kartais tiesiog nera kitos iseities
Atsakyti
QUOTE(alvydele @ 2009 12 31, 19:20)
as taip pat buvau paemusi kredita is smscredit, nes man velavo atlyginimas, o juk uz komunalines paslaugas reikia sumoketi. Zinoma, butu geriau jei nereiketu, taciau kartais tiesiog nera kitos iseities


hm g.gif o kas butu jei kita men bustumete sumokejusi? g.gif negi antstoliams paduos del 1 men velavimo? na nebent skola uz ilga laikotarpi susidariusi, vadinasi mums kazko nedasakote.

kitu atveju - nepateisinu blink.gif
Atsakyti
Manau, geriau dantis sukandus sukaupt neliečiamą rezervą, nei mokėt žvėriškas palūkanas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alvydele @ 2009 12 31, 19:20)
as taip pat buvau paemusi kredita is smscredit, nes man velavo atlyginimas, o juk uz komunalines paslaugas reikia sumoketi. Zinoma, butu geriau jei nereiketu, taciau kartais tiesiog nera kitos iseities

Na manau nesąmonė....ne kartą esu pamiršusi, na sumoki vėliau, ir tiek žinių, neskaičiuoja nei delspinigių, nei palūkanų. Nebent mirtinai reiktų vaistų tik tokiu atveju skolinčiausi .
Atsakyti