Įkraunama...
Įkraunama...

Greitosios paskolos

Kredito istorija egzistuoja JAV, o pas mus tokios sistemos nėra. Amerikiečiai credit score tikrinasi kartą per metus - Credit report. Yra trys administruojančios asmeninius duomenis agentūros - Equifax, Experian ir TransUnion. Kad suprasti credit score svarbą, ten net darbinantis darbdavys pasižiūri tavo kreditingumą. Kad ateityje neturėtų problemų.

Kažkada paimtas greitasis kreditas Lietuvos bankuose tiesiog reiškia, kad esate rizikingesnis klientas. Gausite didesnę banko maržą, kuri reiškia didesnes palūnas. Iir tiek.
Atsakyti
QUOTE(aeon @ 2015 08 28, 16:37)
Kredito istorija egzistuoja JAV, o pas mus tokios sistemos nėra.


ar tikrai? bigsmile.gif
o ka daro creditinfo?
manocreditinfo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aeon @ 2015 08 23, 20:50)
blogiausia, kad sutuoktinių skolos bendros - jei negražins vyras, nukreips į tavo turimą nuosavybę.

Sėlija, protingo skolinimosi iš greitųjų kreditų nebūna, nes pinigai kainuoja kaip ir bet kuris kitas daiktas. Tai tas pats, kad už 1 eurą kainuojančią ledų porciją sumokėti 10 eurų. Šiaip. Be jokio reikalo.


Pamirsai, kad kartais pirmasis kreditas nieko nekainuoja. Ir buna gyvenime situaciju, kad pinigu mirtinai reikia SIANDIEN, nes ryt jau bus per velu. Neabsoliutinkim visko.
Atsakyti
QUOTE(Sėlija @ 2015 08 28, 17:21)
Ir buna gyvenime situaciju, kad pinigu mirtinai reikia SIANDIEN, nes ryt jau bus per velu. Neabsoliutinkim visko.


ir kokia turetu buti situacija, kad reiketu mirtinai ir siandien? nelabai isivaizduoju...
ir tokiom mirtinom/siandien situacijom butina tureti santaupu smile.gif
Atsakyti
O man buvo. Paemiau ir po savaites , gavus alga, atidaviau. Ir nieko nesumokejau daugiau.
gerai, kad yra tokia galimybe. O mano santaupos- mano reikalas. Kuo daugiau galimybiu- tuo geriau. Jei galvoj koses yra, niekas tavo gyvenimo negali paversti pragaru. O durna ir baznycioj musa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sėlija: 28 rugpjūčio 2015 - 16:39
QUOTE(Sėlija @ 2015 08 28, 17:21)
Ir buna gyvenime situaciju, kad pinigu mirtinai reikia SIANDIEN, nes ryt jau bus per velu. Neabsoliutinkim visko.

bet tai turi būti mirties ir gyvenimo klausimas,
o visi variantai jau išnaudoti,
bet man kažkaip tokia situacija neateina į galvą g.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2015 08 28, 17:14)
ar tikrai? bigsmile.gif
o ka daro creditinfo?
manocreditinfo  4u.gif

drinks_cheers.gif
Paprastai pagooglinus asmenį ar įmonę galima rasti info apie skolas ir bankrotus. Įmonių skolą sodrai(arba skolos nebuvimą) randu visų, kokių tik ieškau.


QUOTE(Sėlija @ 2015 08 28, 17:21)
Pamirsai, kad kartais pirmasis kreditas nieko nekainuoja. Ir buna gyvenime situaciju, kad pinigu mirtinai reikia SIANDIEN, nes ryt jau bus per velu. Neabsoliutinkim visko.


Pritarsiu Milai- jei bėda geriau santaupos.

QUOTE(milaaaa @ 2015 08 28, 17:32)
ir kokia turetu buti situacija, kad reiketu mirtinai ir siandien? nelabai isivaizduoju...
ir tokiom mirtinom/siandien situacijom butina tureti santaupu smile.gif


Man pirma mintis - netikėtai laidot reikia. Jei santaupos ilgalaikiam indėlyje, iki banko pavažiuot reikia, o kreditą sms tuoj pat duoda... Na čia tokie pamąstymai o kas būtų jeigu biggrin.gif

Atsakyti
delfi
Labai į temą delfio istorija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo waterland.: 29 rugpjūčio 2015 - 15:38
Jus gal is dangaus iskritote, ar pas visus zmones santaupu yra? Daugybe zmoniu gyvena nuo algos iki algos. Mano santaupos eina, pvz. į kaupiamąjį draudimą, is jo imti nenoriu.Tai ko man nepasinaudoti nemokamu greituoju kreditu, jei butent siandien butina uz kazka sumoket, o alga gausiu po savaites, ar dvieju?
Atsakyti
QUOTE(Sėlija @ 2015 08 29, 23:28)
Tai ko man nepasinaudoti nemokamu greituoju kreditu, jei butent siandien butina uz kazka sumoket, o alga gausiu po savaites, ar dvieju?

gerai jei tu realiai vertini savo finansinę padėtį,
nes didžioji dauguma šito paprasčiausiai nesugeba
Atsakyti
man tai atrodo, kad jei jau zmogus nelabai turi atliekamu pinigu, kad kazkiek atsidet nenumatytoms islaidoms, tai ir kredito nereikia imt. Nes is kur tada atsiras atliekamu pinigu jam atiduoti?
Atsakyti
kai ateis alga.
Atsakyti