Įkraunama...
Įkraunama...

Greitosios paskolos

QUOTE(Perlute @ 2008 08 04, 11:54)
Turiu toki pavyzdi mes pasiemem is banko 23000lt mokam apytiksliai 500lt(cia 4m),draugai pasieme is Big Bank ''sauleta kkredita'' 8000lt(tai pat 4m) moka 390lt blink.gif 
As ir neskaiciavau kiek permoka nes akivaizdziai matosi doh.gif apie palukanas net nekalbu doh.gif apsurdas tie greiti kreditai blink.gif


Tu matyt netiksliai savo įmoką nurodei, labai jau maža permoka:
500x4x12 - 24000(permoka 1000, kažkaip mažokai vartojamai paskolai g.gif )
draugai 390x4x12- 18720 (permoka 10712 Lt)
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2008 08 04, 14:38)
Tu matyt netiksliai savo įmoką nurodei, labai jau maža permoka:
500x4x12 - 24000(permoka 1000, kažkaip mažokai vartojamai paskolai g.gif )
draugai 390x4x12- 18720 (permoka 10712 Lt)


Atsiprasau,nurodziau visa suma su permoka blush2.gif (permoka 4000lt)
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2008 08 04, 13:50)
Atsiprasau,nurodziau visa suma su permoka blush2.gif (permoka 4000lt)


Va va, demaskavau mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2008 08 04, 15:23)
Va va, demaskavau mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Bet kaip ydomiai paskaiciavai g.gif net palukanu normos nezinodama mirksiukas.gif ne visiem ji vienoda mirksiukas.gif
Bet pripazink vistiek skirtumas akivaizdus smile.gif
Atsakyti
Pripažįstu, dar ir kaip drinks_cheers.gif Ir esu prieš reklamuojamą labai gerą prekę smile.gif
Pripažįstu ir kritinius atvejus, bet jų būna tikrai nedaug, daug mažiau nei paimama kreditų.
Vėlgi, jei jau kitaip nesigyvena, gal geriau skolintis iš visokių 123, nei iš pažįstamų ir draugų. Žinau atvejį, kai šeima taip įklimpo į skolas, kad atrodė, kad gyvenime pas juos viena problema - iš ko dar pasiskolinti. Gerai, kad atsirado, kas įrodė skolą, teisme sustabdė, susimąstė žmonės, daug dirbo, atidavinėjo dalimis. Atidavė ir man paskutinę šimtinę, nors buvau jau nurašiusi į nuostolius biggrin.gif
Čia šiaip minteles užrašiau... beje, turim ir mes būsto paskolą, esam ir vartojamą turėję
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 08 04, 11:36)
Ziauru smile.gif smile.gif smile.gif Jus kartais ne "blondine"? Jusu argumentai tikrai geleziniai smile.gif



ne, as ne blondine

kokie mano argumentai nepatiko?
greiti kreditai ir yra GREITI Juos imi savaitei, nu maximum menesiui Tie, kas ima pusei metu - tai zinoma, kad bankas geriau

Prireike man skubiai extra 500 Kaip tycia tokios sumos neturiu, o pasiskolint greit ner kaip Snoras.lt nedave, uztat greita paskola pasiemiau kaip mat Atidaviau po savaites
Kurioj vietoj cia blondiniskumas? kad nelaukiau banke korteles? ar kredito kol duos/neduos keleta dienu svarstydami? Be to bankai ziuri i alga, i kitas pajamas jiems dzin Jei jau lizinga turiu, tai nebeduos ir paskolu bankas, o sitie duoda.


o i tema - taip, greitos paskolos yra labai gerai extra atvejams
ilgam laikui ir daug imt (virs 2000), tai jau nebeprotinga, bet kita vertus zmones ne idiotai, zino ka ima

Kvaila man cia lygint po kiek kas moka menesiui g.gif Cia jau kiekvieno asmeninis reikalas Saves ziurekit, kad tik patiems neprireiktu greitais kreditais pasinaudot tongue.gif maza kada bankas gali atsisakyt
Atsakyti
Šaunu, jei GREITAS suprantama, kaip atidavimo terminą. Neretas tai supranta kaip greitą gavimą.
O idiotų tarp žmonių, deja, pasitaiko...
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2008 08 04, 20:15)
ne, as ne blondine

kokie mano argumentai nepatiko?
greiti kreditai ir yra GREITI Juos imi savaitei, nu maximum menesiui Tie, kas ima pusei metu - tai zinoma, kad bankas geriau

Prireike man skubiai extra 500 Kaip tycia tokios sumos neturiu, o pasiskolint greit ner kaip Snoras.lt nedave, uztat greita paskola pasiemiau kaip mat Atidaviau po savaites
Kurioj vietoj cia blondiniskumas? kad nelaukiau banke korteles? ar kredito kol duos/neduos keleta dienu svarstydami? Be to bankai ziuri i alga, i kitas pajamas jiems dzin Jei jau lizinga turiu, tai nebeduos ir paskolu bankas, o sitie duoda.
o i tema - taip, greitos paskolos yra labai gerai extra atvejams
ilgam laikui ir daug imt (virs 2000), tai jau nebeprotinga, bet kita vertus zmones ne idiotai, zino ka ima

Kvaila man cia lygint po kiek kas moka menesiui  g.gif  Cia jau kiekvieno asmeninis reikalas Saves ziurekit, kad tik patiems neprireiktu greitais kreditais pasinaudot  tongue.gif maza kada bankas gali atsisakyt


Blondiniskumas tame, kad is matematikos ko gero dvejeta turejote.

Kam gali prireikti extra 500 Lt? Lupdaziams, pampersams, maistui? O gal pas jus nelaimes atsitinka karta i menesi?
O jei jau tikrai rimtas atvejis atsitinka, tai tikrai draugai, pazystami, bendradarbiai paskolins... Tik ko gero jie mato, kad gyvenate ne pagal kisene ir tas extra yra ne toks jau visai extra... smile.gif Be to daznam "ne lygis" skolintis is bendradarbiu, juk taip pripazinsi, kad neturi pinigu, gyveni nuo algos iki algos - o tai juk oi kokia geda.

Jusu ziniai, jei pasinaudotumete lombardo paslaugomis, palukanos butu mazesnes nei 123, BIGBANK ir t.t., o procedura truktu max. 10 min.

Ir nepasakokit tik cia pasaku, kad bankas neduoda kreditines korteles... Kreditines korteles su iki 1000 Lt limitu, kai kurie bankai siulo be jokiu pajamu deklaravimu, tikrinimu ir pan. Jei nesugebate uzpildyti paraiskos ar susirasti tinkamo banko kuris jums isduotu tokia kortele, galiu pagelbeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 08 05, 13:28)
Blondiniskumas tame, kad is matematikos ko gero dvejeta turejote.

Kam gali prireikti extra 500 Lt? Lupdaziams, pampersams, maistui? O gal pas jus nelaimes atsitinka karta i menesi?
O jei jau tikrai rimtas atvejis atsitinka, tai tikrai draugai, pazystami, bendradarbiai paskolins... Tik ko gero jie mato, kad gyvenate ne pagal kisene ir tas extra yra ne toks jau visai extra... smile.gif Be to daznam "ne lygis" skolintis is bendradarbiu, juk taip pripazinsi, kad neturi pinigu, gyveni nuo algos iki algos - o tai juk oi kokia geda.

Jusu ziniai, jei pasinaudotumete lombardo paslaugomis, palukanos butu mazesnes nei 123, BIGBANK ir t.t., o procedura truktu max. 10 min.

Ir nepasakokit tik cia pasaku, kad bankas neduoda kreditines korteles... Kreditines korteles su iki 1000 Lt limitu, kai kurie bankai siulo be jokiu pajamu deklaravimu, tikrinimu ir pan. Jei nesugebate uzpildyti paraiskos ar susirasti tinkamo banko kuris jums isduotu tokia kortele, galiu pagelbeti smile.gif

ne, matiekos biski daugiau buvo biggrin.gif ir valstybini islaikiau bigsmile.gif
500 reikejo uzsakyt kelionei BUvo akcija atrakcija, butent ta diena perkant sustaupiau pinigeliu ax.gif Is momentcredit.lt pasiemiau 500, grazinau ~540 Galejau sau ta leist biggrin.gif
123 ir bigbank - ten visai kas kitka, internetu nieko neduoda, ten reik eit, kazkur kazka pildyt Tas man nepatink, nu neturiu as laiko Su bankais irgi Eini, atstovi eile, rasai prasymus O man reikejo CIA IR DABAR Pirkau bilietus internetu, man grynu pinigu nereikejo ( ju tarkim butu mama paskolinus, bet begt i banka, stovet eilej ir juos i saskaita pasidet man nebuvo kada, o mano kaime bankomatu valganciu pinigus tai nera). Galu gale bankas dirba iki 17, o as akcija atrakcija uztikau tik apie 16val Kazi ar buciau sulakstyt spejus Reikejo skubiai, nes jau kita diena tie bilietai kainavo virs 700 unsure.gif Cia konkretus pvz is asmeninio gyvenimo, kada greiti pinigai labai puikiai suzaide thumbup.gif Tiesa, nesuskaiciavau kiek tie 40 lt sudare procentu, bet ir nesvarbu biggrin.gif

o del kreditines - man neduoda smile.gif oficiali alga tik 1000 i rankas, ka gaunu is individualios veiklos bankui vienodai rodo, o dar esu pasiemus vartojamaja 5000+ dabartineje darbovietej dirbu tik 5 menesius smile.gif reikalauja min 6
Tiesa, del banko paieskos, as nesu vilniaus ar kauno, kur ant kiekvieno kampo po bankeli ax.gif

del lombardu tai as auksu ir deimantu neturiu visai unsure.gif man kazkaip netraukia ant papuosalu biggrin.gif


Ir taip taip as puikiai pripazystu, kad brangu, permokam ir tt, bet nu visko buna ir mano nuomones nepakeisit tongue.gif ir nereik cia ant manes varyt Blondine, lupdaziai, nelygis doh.gif VA kai pasiimsiu is bigbank sauleta kredita 20,000 5 metams lupdaziams tada jau galesi biggrin.gif

dar klausei kam gali zmonem prireikt extra piginu? o jei kazkokia nelaime? avarija, liga, gaisras? kai reik pinigu cia ir dabar. Gerai, kad tamsta turi geru draugu/kolegu, bet ne visi gi turi ir nebutinai gyvena ne pagal kisene. Gyvenimas margas

ir nenoriu as cia irodyt, kad ten labai jau super dalykas, bet vistiek kartais thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 08 05, 13:28)


Gi rašė žmogus, kad greitai gražinus permokėti beveik nereikėjo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 05 rugpjūčio 2008 - 14:08
QUOTE(zvaigzdut @ 2008 08 05, 15:38)
ne, matiekos biski daugiau buvo  biggrin.gif  ir valstybini islaikiau  bigsmile.gif
500 reikejo uzsakyt kelionei BUvo akcija atrakcija, butent ta diena perkant sustaupiau pinigeliu ax.gif Is momentcredit.lt pasiemiau 500, grazinau ~540 Galejau sau ta leist  biggrin.gif
123 ir bigbank - ten visai kas kitka, internetu nieko neduoda, ten reik eit, kazkur kazka pildyt Tas man nepatink, nu neturiu as laiko Su bankais irgi Eini, atstovi eile, rasai prasymus O man reikejo CIA IR DABAR Pirkau bilietus internetu, man grynu pinigu nereikejo ( ju tarkim butu mama paskolinus, bet begt i banka, stovet eilej ir juos i saskaita pasidet man nebuvo kada, o mano kaime bankomatu valganciu pinigus tai nera). Galu gale bankas dirba iki 17, o as akcija atrakcija uztikau tik apie 16val Kazi ar buciau sulakstyt spejus Reikejo skubiai, nes jau kita diena tie bilietai kainavo virs 700  unsure.gif  Cia konkretus pvz is asmeninio gyvenimo, kada greiti pinigai labai puikiai suzaide  thumbup.gif Tiesa, nesuskaiciavau kiek tie 40 lt sudare procentu, bet ir nesvarbu  biggrin.gif

o del kreditines - man neduoda smile.gif oficiali alga tik 1000 i rankas, ka gaunu is individualios veiklos bankui vienodai rodo, o dar esu pasiemus vartojamaja 5000+ dabartineje darbovietej dirbu tik 5 menesius smile.gif reikalauja min 6
Tiesa, del banko paieskos, as nesu vilniaus ar kauno, kur ant kiekvieno kampo po bankeli  ax.gif

del lombardu tai as auksu ir deimantu neturiu visai  unsure.gif man kazkaip netraukia ant papuosalu  biggrin.gif
Ir taip taip as puikiai pripazystu, kad brangu, permokam ir tt, bet nu visko buna ir mano nuomones nepakeisit  tongue.gif ir nereik cia ant manes varyt Blondine, lupdaziai, nelygis  doh.gif VA kai pasiimsiu is bigbank sauleta kredita 20,000 5 metams lupdaziams tada jau galesi  biggrin.gif

dar klausei kam gali zmonem prireikt extra piginu? o jei kazkokia nelaime? avarija, liga, gaisras? kai reik pinigu cia ir dabar. Gerai, kad tamsta turi geru draugu/kolegu, bet ne visi gi turi ir nebutinai gyvena ne pagal kisene. Gyvenimas margas

ir nenoriu as cia irodyt, kad ten labai jau super dalykas, bet vistiek kartais  thumbup.gif


Idomiai zmones gyvena smile.gif vaziuoja i keliones, bet vat truksta 500 Lt smile.gif As irgi tokiam zmogui neskolinciau pinigu, nes kelione tai nera extra... Pasiulyciau tokiam zmogui gyventi pagal isene... Bet cia jau ne mano reikalas, kaip kas ismano taip tas ir gyvena.

Gauti kredita arba kredito linija pvz. Snore ar Hansoje yra visiskai paprasta... Tereikia tik viena karta nueiti i banka atsidaryti internetine bankininkyste, jei jos neturite, kuo as labai abejoju... Juk mokate uz paslaugas... Internetu kaip matau naudojates, tai va Snore ar Hansoje, SEBe - nesvrabu kur, on-line uzpildote visas paraiskas paskolai arba kortelei. Niekur vaikscioti papildomai nereikia, stoveti eilese nereikia. Visas sutartis galite pasirasyti elektronines bankininkystes pagalba. Pvz. banke Snoras uzpildote paraiska kreditui, bankas jums perveda ji i jusu saskaita, palukanas mokate tik tada kai pradedate naudoti kredita ir tik nuo panaudotos kredito dalies.
Korteles - hansa siulo pirkimo issimoketinai kortele EGO, ji nieko nekainuoja, minimalus kredito limitas 800 Lt, kuris taikomas uzdirbantiems minimuma, palukanos gana dideles, bet uztat nera jokiu korteles aptarnavimo mokesciu. SEB Visa Revolving - metinis korteles aptarnavimo mokestis 50 Lt, grazinus paskolintus pinigus per 30 d. jokios palukanos nera taikomos...
Rinkoje yra begales produktu, geresniu ir efektyvesniu uz visokius BIGBANK, 123, Credit24 ir t.t., retas issilavines ir pinigus skaiciuoti mokantis zmogus naudosis tokiu sharaskino kontoru paslaugomis. Nenuostabu, kad si paslauga yra ypac paplitusi tarp mazesniu miestu ir miesteliu gyventoju, kurie tiesiog nesiorientuoja rinkoje ir nezino kitu galimybiu ir pigesniu budu gauti pinigu trumpam laikui. jusu pavyzdys ta puikiai parodo, matote jus neturite apeiti laiko visu banku, nes gyvenate mazesniame mieste, bet juk internetu naudotis mokate? Visas paraiskas galima uzpildyti internetu, o pagamintas korteles jums tiesiog atsiuncia registruotu pastu.

Tai va, jei neturite santaupu ir staiga atsitinka nelaime, jus tik tada puolate galvoti ka daryti... As manau reikia galvoti is anksto, atsidarei kredito linija arba pasiiemei kreditine kortele ir visada zinai, kad reikalui esant turesi kur pasiskolinti pinigu... kaip sakoma roges reikia ruosti vasara.

Ir apie lombardus, auksas ir deimantai uzstatas geras, bet jie mielai priima ir mobiliuosius telefonus, audio video technika ir dar bala zino ka... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 08 05, 17:43)
Idomiai zmones gyvena smile.gif vaziuoja i keliones, bet vat truksta 500 Lt smile.gif As irgi tokiam zmogui neskolinciau pinigu, nes kelione tai nera extra... Pasiulyciau tokiam zmogui gyventi pagal isene... Bet cia jau ne mano reikalas, kaip kas ismano taip tas ir gyvena.




tai va butent, kad santaupu tai yra biggrin.gif tik tos santaupos neatsiranda reikiamoje saskaitoje per 5 min biggrin.gif Ir tu vel apie neskolinima, jomajo Gi sakiau, kad paskolint galejo bet kas, tik kas man is tu grynu, kai reik susimoket internete? zinai, kiek pavedinas i kita banka eina? tongue.gif

as gi pilnai su tavim sutinku, kad dideles sumos, ilgam laikotarpiui, is cia neapsimoka Geriau kreditine smile.gif Bet as kalbu apie visiskai extra atvejus (tarkim mano saskaita banke ne hansa, ne snoras, o kokiam nors siauliu banke, kurie neduoda internetu), tai man dar begt iki banko, atstovet eile, atsidaryt saskaita...
Ir jei tu nesusigalvoji jokiu extra atveju, tai tau gerai smile.gif gyveni matyt sesliai, apie ateity galvoji smile.gif o as esu jauna studencioke, mano galvoj daug sumokiu extra dalyku ir sumanymu, gyvenu sia diena ir galiu sau ta leist


Nu ne esme smile.gif as tik norejau pasakyt, kad man tokia galimybe yra gerai.
bet tu kazkaip labai jau kategoriskai vertini zmones, kad jie lievi, nemoka gyvent, tu neskolintum Tipo turi but tiktai taip ir ne kitaip smile.gif bet as zinau, kad visko buna
Tiek, to nebesigincijam smile.gif tavo neigiama nuomone visi supratom smile.gif manojo del extriniu atveju irgi visi suprato

GAlim nebediskutuot drinks_cheers.gif
Atsakyti