Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Greitosios paskolos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Piniginė
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Bitute32
Peržvelgiau visas temas, tokios neradau, tai atidarau smile.gif

Norėjau sužinoti jūsų nuomonę apie greitąsiais paskolas iš
tokių bendrovių kaip www.credit24.lt,
www.bigbank.lt ir kitų, net nežinau kokių dar yra.

Kokia jūsų nuominė? ar saugu Intrenetu pildyti paraiškas
tokioms paskoloms ir panašiai.
Kris_
QUOTE(Bitute32 @ 2008 07 22, 11:06)
Norėjau sužinoti jūsų nuomonę apie greitąsiais paskolas iš
tokių bnedrovių kaip www.credit24.lt,
www.bigbank.lt ir kitų, net nežinau kokių dar yra.
*

paskaiciuok, kokie susidaro procentai ir ar verta tada ja imti 4u.gif
Bitute32
Na procentai tikrai nemaži, bet kai planuoji 2 savaitėm pasiimti kaip kad iš credit24, ar 1 mėn, tai jau geriau taip negu iš draugų skolintis ir labai nepatogiai jaustis doh.gif
Forget
oi mergaites tik neimkit credit 24
imant 500 lt pusej metu, teks grazinti 690...
butu viskas gerai, nes imant tikrai zinai ka darai, bet labai negerai jei veluojate

Zodziu, veluojant kelias dienas, tiksliai nepamenu kiek, bet tikrai ne daugiau nei 5, jie atsiuncia sms.
Ir uz si sms, reikia moketi 40 lt!!
taigi pi savaites mano imoka vietoj 115 lt, tapo 155 lt...
Jeigu veluoji visa menesi skaiciuojasi or delspinigiai, aptarnavimo mokestis, tas 40lt, bei bauda 75 lt!

beje atidziai skaitykit sutarti, ten viskas parasyta

geriau imti kredita 123, ir delspinigiai padorus, ir procentas normalus ir jokiu tokiu baudu..

cia is asmenines patirties, nes bandziau ir ta ir ta
Bitute32
Aciu uz pastebejimus 4u.gif

tiesa gi dar kreditas 123 yra, o jis rodos paste aptarnaujamas? g.gif
Forget
taip paste, ir dar berods Avitela parduotuvese.

jie zmoniskai ten, viskas aisku, jokiu baudu neiskyla. Ir duoda daug. Bent jau man dave 5500 pernai metais, o alga "ant popieriaus", buvo minimali, tada 750 berods.
Sake, dabar truputi sugrieztejo, bet vistiek manau geriausias variantas, ir beje greiciausias.
Nieko negaliu pasakyti apie Big Bank, nebandziau

Svarbiausia nekartokit mano klaidos ir SKAITYKIT SUTARTIS, kad neiskiltu netiketumu mirksiukas.gif
Bitute32
dekoju ewut 4u.gif
*valdonė*
gal dar kas kokiu nors patarimu ar pastebijimu g.gif
bimkutele
credit 24 mano mama buvo pasiemusi,apsurdas patys salygas keicia kaip nori.pavelavau sumoketi(mama isvyko is Lietuvos)gavau bauda 40lt ir liepe ne per 6men.,o iskarto visa suma grazinti doh.gif kreditas 123 mano vyras pasiemes 7000lt.3metams,teks grazinti beveik 10000lt.ir nesvarbu,kad grazinsi anksciau vistiek teks permoketi.
Vilsen
QUOTE(ewut @ 2008 07 22, 10:23)

cia is asmenines patirties, nes bandziau ir ta ir ta
*

ohoho blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
aciu,kad parasete 4u.gif
Bitute32
ACiu merginos uz nuomones aciuks.gif

Dar pastebejau ant Snoro banko kioskeliu reklama
kad tik uzeikit ir paskola vartojamaja gaukit is karto unsure.gif
kas cia per gerumas kazin?
*valdonė*
QUOTE(Bitute32 @ 2008 07 22, 18:57)
ACiu merginos uz nuomones aciuks.gif

Dar pastebejau ant Snoro banko kioskeliu reklama
kad tik uzeikit ir paskola vartojamaja gaukit is karto unsure.gif
kas cia per gerumas kazin?
*

Taip tik raso, o kai nueini ir prasideda tai tas tai anas ax.gif
O kokios didumo palukanos kazin tam Kredite 123 g.gif
alter ego
O už sutarties sudarymą yra koks mokestis?

Kažkada Hansabanke ėmiau paskolą internetu, tai dar apie 95 Lt paskaičiavo už sutarties sudarymą blink.gif blink.gif
karra
geriau tureti kreditine kortele cool.gif
Vilioja
QUOTE(Ditė @ 2008 07 22, 21:50)
Taip tik raso, o kai nueini ir prasideda tai tas tai anas  ax.gif
*

O jūs matėte reklamuojamą gerą daiktą? g.gif Pvz., "stokite mokytis į Vilniaus universitetą" ar "laukiam nesulaukiam jūsų medicinos universitete" mirksiukas.gif
Jei jau naudojames banko paslauga, turime sutinkti su jo diktuojamomis sąlygomis. Labdarą kitos organizacijos teikia. Va kad reikia žiūrėti, kur kokios sąlygos - tai jau taip.
zvaigzdut
o man labai patinka
Tiek credit24, tiek momentcredit smile.gif

dar visokiu yra procentas, greitaskreditas ir tt
123 yra gaidys, nes reik eit kazkur, rodyt pajamas ir tt MAn siteip nepatink

Na nzn kaip jusm cia visoms buvo su tom baudom, bet as niekada ju neturejau, todel viskas labai gerai Sumoku keleta dienu aknsciau ir viskas Aisku, jei prazioplinat imokos datas tai ir gaunasi baudos tongue.gif Tiesa, neisivaizduoja kaip tai padaryt, kad ir i mailus siuncia priminimus ir i tel sms zinute gaunu g.gif

Siaip zinau, kad daug tu procentu susidaro, bet as nesuku galvos Tiesiog zinau, kad imu 600, o grazinsiu 690. Nepiktnaudziauju tuo ir imu tik tada, kai pinigu neturejimas yra didesne blogybe uz ta 90 lt mokesti
Visko buna ar tai isvaziuot kazkur, ar tai kokia nors super duper akcija (pirkau bilietus i kelione, uztaikiau ant akcijos-atrakcijos, bet kaip tycia korteles tuscios buvo. Pasiemiau per keleta minuciu paskola internetu, nusipirkau lektuvo bilietus. Kol pervede alga - po 3 dienu- tos akcijos jau nebeliko ne kvapo. Isvada - net su paskolos jusu zodziais MILZINISKOM palukanom, as sutaupiau 400 lt tongue.gif )

O Tokiu pinigu emimas, kad pragyvent, nu pvz maistui ir mokesciams uz buta, tai jo, truputi per brangu, bet extra atvejams - super dalykas bigsmile.gif Bankas tai duos, tai neduos, pacia kortele daro bent savaite, dar kol patvirtina viska, o cia clikclik pele ir jau turtingas biggrin.gif

Bitute32
zvaigzdut, aciu uz optimistini poziuri mirksiukas.gif

Tik pakoreguosiu tavo minti jog "cliktclikt pele ir jau esi turtingas" bigsmile.gif

i

cliktclikt pele ir jau esi skolingas doh.gif lotuliukas.gif
Ekliptika
Manu, kad geriausia yra visada paklausti kokia permoka su palūkanom, sudarymo mokesčiais ir visais kitais. Ir tuomet išaiškėja kas yra kas wink.gif

P.S. bimkutele, norėčiau tave pataisyti dėl kredito 123. Jei gražini anksčiau laiko pinigėlius palūkanas perskaičiuoja ir viso gaunasi kad mažiau permoki smile.gif
zvaigzdut
QUOTE(Bitute32 @ 2008 07 28, 16:08)
zvaigzdut, aciu uz optimistini poziuri mirksiukas.gif

Tik pakoreguosiu tavo minti jog "cliktclikt pele ir jau esi turtingas" bigsmile.gif

i

cliktclikt pele ir jau esi skolingas doh.gif  lotuliukas.gif
*

oj ne Clickclick ir turtingas tongue.gif
skolingas pasijauti tada, kai atiduot reik
bet kai tik saskaitoj atsiduria pinigeliai, tai apie atidavima nesigalvoja biggrin.gif tik turtingumo jausmas biggrin.gif
kismet
QUOTE(zvaigzdut @ 2008 07 28, 14:35)

o cia clikclik pele ir jau turtingas  biggrin.gif

Man nuostabą kelia tokios mintys... Visada galvodavau, iš ko tie Bigbank'ai gyvena, negi žmonės gali taip neskaičiuoti. Pasirodo, paklausa yra smile.gif Ir man keisčiausia, kad tas plėšikiškas palūkanas ramiai moka būtent tie žmonės, kuriems tų pinigų ir taip trūksta...
Taip, prieš kelerius metus palaukiau nepilną savaitę, kol bankas pagamino kreditinę kortelę, bet dabar ja naudojantis pinigus galima pasiimti net greičiau nei iš jūsų minėtų "greitųjų paskolų" įmonių. Beje, kreditinė gali būti ir be palūkanų, jei pasiskolintą sumą grąžini per 45 dienas. Taigi, jei netikėtai prireikia pinigų, visada galima saugiai ir greitai pasiskolinti. Ir svarbiausia, nemokamai (kortelės metinis mokestis man atsiperka, kadangi ji teikia įvairias nuolaidas).
Nesuprantu, kam šitaip švaistytis savo uždirbtais pinigais ...
zvaigzdut
QUOTE(kismet @ 2008 07 30, 12:32)
Man nuostabą kelia tokios mintys... Visada galvodavau, iš ko tie Bigbank'ai gyvena, negi žmonės gali taip neskaičiuoti. Pasirodo, paklausa yra smile.gif
*

oj bigbankas tai labai brangu g.gif Ir dar neduoda iskart i saskaita per 3 min Reik kazkur eit, kazka daryt
O del nemokejimo skaiciuot, tai nzn net Nuo 500 sumoket 40 tai cia jau labai daug? g.gif procentais tai gal, ale as neskaiciuoju ju Nu o ka daryt jei kartais prisireikia? masina sugenda ar dar kazkas extra, o santaupu ner, pasiskolint is draugu negali? ir alga tik uz keliu dienu?
nzn, man tai cia savaites sokoladukai ir visokie sudniekiai, be kuriu galima apseit ir atiduot tuos 540 (dieta irgi sveika) smile.gif As skaiciuoju teip, kad be masinos (jei skolinamasi tarkim kazkokiam extra remontui) 7 dienas as i didesni minusa nueinu, nei sumoku kazkokia tai suma papildomai
(kalbu is patirties, bo darbui reikalinga masina, kuria darboviete nuomuojas ir man ji kasdienis darbo irankis. Buvo sugedus, neturejau pinigu kaip tik tada, ale gerai kad tetis pataise pats, uz savus pinigus. Kitu atveju buciau emusi kredita keletui dienu)

as nesakau, kad cia jau labai gerai, aisku cia norima uzsidirbt is zmoniu, kaip ir visur kitur, nu betgi buna situaciju, kai kiteip neiseina O skaiciuot tai zmones moka, nebijok

kas del banku, tai ten salygos - dirbt ne maziau 6 men, neturet jokiu lizingu ir trampampam
italiana vera
Esu iš principo prieš tokią sistemą. Ir man keistą, kad kažkas tokiais dalykais naudojasi. Turiu kreditinę kortelę su limitu, 50 Lt per metus už aptarnavimą sumoku, dar sveikatos draudimas užsienio kelionėse priklauso (man aktualu). Ne, ne ir ne, niekada neprasidėčiau su neaiškiomis kontorėlėmis.
Vilioja
Kas čia dabar g.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif Italiana vera jau kelintoj temoj mano mintis reiškia lotuliukas.gif Nemėgstu gyvenime eiti lengviausiu keliu, plaukti pasroviui. Aišku, gali gyvenime atsitikti visko, bet toks kreditas - itin kraštutinis atvejis. Nemėgstu skolinti ir skolintis, bet neišvengiamu atveju tikrai yra kas man padėtų, o atsilyginti tokiais procentais geriau jau artimam žmogui.
Forget
labai sutinku su sia nuomone mirksiukas.gif

o sel baudu... kartais nepavyksta laiku grazinti, ne del to kad pamirsti, o del to jog, tiesiog neturi kaip... tarkim mano alga pastoviai veluoja, bet to Credit 24 nepasakysi smile.gif
millagra
dabar kreditas 123 salygos gauti pinigus sugrieztejo.mano vyras i rankas gauna 1500 litu, bet ir tai dave tik 6000 litu,o mes norejom daugiau, nes turejom didesniu planu.tai va. bet siaip labai greitai sutvarko ir pinigus gauni sekancia diena.nezinau man kreditas 123 patinka smile.gif
mmamux
QUOTE(millagra @ 2008 07 31, 19:32)
dabar kreditas 123 salygos gauti pinigus sugrieztejo.mano vyras i rankas gauna 1500 litu, bet ir tai dave tik 6000 litu,o mes norejom daugiau, nes turejom didesniu planu.tai va. bet siaip labai greitai sutvarko ir pinigus gauni sekancia diena.nezinau man kreditas 123 patinka smile.gif
*

Niu idomiai cia kalbat thumbup.gif o ka pvz. galit pasakyt apie kreditines korteles?ar kuri turit HANZA banko kreditine kortele?
italiana vera
QUOTE(Vilioja @ 2008 07 31, 15:30)
Kas čia dabar g.gif  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  Italiana vera jau kelintoj temoj mano mintis  reiškia  lotuliukas.gif  Nemėgstu gyvenime eiti lengviausiu keliu, plaukti pasroviui. Aišku, gali gyvenime atsitikti visko,  bet toks kreditas - itin kraštutinis atvejis. Nemėgstu skolinti ir skolintis, bet neišvengiamu atveju tikrai yra kas man padėtų, o atsilyginti tokiais procentais geriau jau artimam žmogui.
*

Vilioja, aš netyčia blush2.gif Tiesiog man taip atsibodo šita kreditų reklama - pilna pašto dėžutė nesąmonių, kad baisiuosi pačia idėja. Man kažkaip toks finansinis nuopuolis būtų kreiptis į neaiškias firmutes. Na, kaip nuo normalios kavos pereiti prie tirpios ar pan. Tai yra, mano asmeninėje kriterijų skalėje, tai reikštų, kad kažkas negerai. Su manim ir mano finansais.
Žaliaskarė
Na manes irgi kazkaip nezavi sitos greitosios paskolos... g.gif
Kreditine kortele yra visai kas kita - gali is jos "pasiskolinti" tiek kiek tau reikia ir kai pvz atlyginimas veluoja pora dienu arba savaite, vel inesti tuos pinigelius iki termino ir nebus nei jokiu palukanu nei mokesciu. O viska taip pat galima padaryti internetu. Labai patogu. As turiu kreditine ir dar neteko nusivilti. O kredito limita paskaiciuoja pagal tavo pastaruju 6 berods menesiu pajamas ir per pora savaiciu pagamina kortele. 4u.gif
Ingakalnis
Aš taip pat esu už kredito korteles - geriau pasiimti, turėti papildomai draudima sveikatos keliaujant, ir reikalui esant pasiimi kad ir 1000lt inesi iki sekancio men 15d ir jokiu palukanu nemoki, kortele isduoda tikrai ne ilgiau nei per 5d. nereik tempti niekada kai jau extra atvejis, o jei dar esi banko lojalus klientas( sakykim turi paskola busto, vartojimo ar alga ateina per ja ar gyvybes draudimas na daug tu produktu, pasidometi banke tik reikia - ir galima ne 50lt o 25 arba visai nemokamai visus 4m naudotis.
Papildyta:
P.s tie visi 123, ir t.t man apsurdiski, juo labiau kad banke taip pat jei iki 20 000 galima gauti tikrai ir sekanciai darbo dienai tiesiog reikia pakalbet zmoniskai su darbuotoju smile.gif
italiana vera
QUOTE(ingakalnis @ 2008 08 02, 17:48)
jei dar  esi banko lojalus klientas( sakykim turi paskola busto, vartojimo  ar alga ateina per ja ar gyvybes draudimas na daug tu produktu, pasidometi banke tik reikia - ir galima ne 50lt o 25 arba visai nemokamai visus 4m naudotis.
Papildyta:
P.s tie visi 123, ir t.t man  apsurdiski, juo labiau kad banke taip pat jei iki 20 000 galima gauti tikrai ir sekanciai darbo  dienai tiesiog reikia pakalbet zmoniskai su darbuotoju smile.gif
*

O kaip? Esu lojalus klientas pagal visus parametrus, bet už kortelės aptarnavima vis tiek 50 Lt nuskaito g.gif Ar kiek ten.
Ingakalnis
parasyk ka turi sebe smile.gif
jei produktai sudaro B segmenta galima taikyti 50proc nuolaida jei A - 100proc ir isdavimui ir aptarnavimui.
O kokia kortele turi Visa Classic Revolving? ar Visa Classic USD/EUR?
zvaigzdut
QUOTE(ingakalnis @ 2008 08 02, 18:48)
P.s tie visi 123, ir t.t man  apsurdiski, juo labiau kad banke taip pat jei iki 20 000 galima gauti tikrai ir sekanciai darbo  dienai tiesiog reikia pakalbet zmoniskai su darbuotoju smile.gif
*

o ka daryt tiems, kam neduoda bankas? g.gif
seb is pradziu sake 2000 duos, paskui 1800, o kai jau reikjo atsiimt tai liko tik 1000 doh.gif ir dar 2 kartus reikejo eit, rasyt prasymus, laukt savaite korteles, uz ja susimoket doh.gif Ne man cia
Internete 3 min ir pasiemei, po keleto dienu atidavei gerai Man labai tinka toks variantas thumbup.gif tipo brangu? nu jo, tarkim, bet as galiu sau leist per pusmeti 100-200 paleist "vejais" (tipo paskolos mokesti susimoket), bo jei ne, tai vistiek iseina ant picu, saldainiu ir panasaus slamsto, kuris kenkia sveikatai labiau, nei minus 100 litu saskaitoj
Bet kiekvienam savo Duotu bankas lengvai kiekvienam, tai ir 123 nereiketu
Tadas_Blinda
QUOTE(zvaigzdut @ 2008 08 04, 11:11)
o ka daryt tiems, kam neduoda bankas?  g.gif
seb is pradziu sake 2000 duos, paskui 1800, o kai jau reikjo atsiimt tai liko tik 1000  doh.gif ir dar 2 kartus reikejo eit, rasyt prasymus, laukt savaite korteles, uz ja susimoket  doh.gif Ne man cia
Internete 3 min ir pasiemei, po keleto dienu atidavei gerai Man labai tinka toks variantas  thumbup.gif  tipo brangu? nu jo, tarkim, bet as galiu sau leist per pusmeti 100-200 paleist "vejais" (tipo paskolos mokesti susimoket), bo jei ne, tai vistiek iseina ant picu, saldainiu ir panasaus slamsto, kuris kenkia sveikatai labiau, nei minus 100 litu saskaitoj
Bet kiekvienam savo Duotu bankas lengvai kiekvienam, tai ir 123 nereiketu
*

Ziauru smile.gif smile.gif smile.gif Jus kartais ne "blondine"? Jusu argumentai tikrai geleziniai smile.gif
Perlute
Turiu toki pavyzdi mes pasiemem is banko 23000lt mokam apytiksliai 500lt(cia 4m),draugai pasieme is Big Bank ''sauleta kkredita'' 8000lt(tai pat 4m) moka 390lt blink.gif
As ir neskaiciavau kiek permoka nes akivaizdziai matosi doh.gif apie palukanas net nekalbu doh.gif apsurdas tie greiti kreditai blink.gif
italiana vera
QUOTE(ingakalnis @ 2008 08 03, 21:15)
parasyk ka turi  sebe smile.gif
jei produktai sudaro B segmenta galima taikyti 50proc nuolaida jei A - 100proc ir isdavimui ir aptarnavimui.
O kokia kortele turi Visa Classic Revolving? ar Visa Classic USD/EUR?
*

Revolvingą.
Turiu būsto kreditą, sąskaitas ir korteles (darbinį V Electron ir jau mintąją Visa Revolving). Hmm, maniau, kad daugiau g.gif Penktadienį berniukas dar labai piršo indėlį, bet, sakiau, pirma sąskaitų krūvą apmokėsiu, paskui žiūrėsim. Reikėtų dar pasiaiškinti, kokie žirniai paslėpti po minkštu čiužiniu tokiame pasiūlyme.
Forget
Greitosios paskolos yra skirtos tiems kam bankai neduoda. Beje, jei jus gaunate minimalia alga ir dar turite koki tel. ar saldytuva issimoketinai, joks bankas jums neduos nei lito!!
Pati bandziau ir puikiai zinau mirksiukas.gif
O stai 123 dave 5500. zinoma, kad palukanos dideles ir galima smerkti, kad nemoku gyventi, bet yra kaip yra. Tiesiog tai krastutinis problemos sprendimo budas.
Vilioja
QUOTE(Perlute @ 2008 08 04, 11:54)
Turiu toki pavyzdi mes pasiemem is banko 23000lt mokam apytiksliai 500lt(cia 4m),draugai pasieme is Big Bank ''sauleta kkredita'' 8000lt(tai pat 4m) moka 390lt blink.gif 
As ir neskaiciavau kiek permoka nes akivaizdziai matosi doh.gif apie palukanas net nekalbu doh.gif apsurdas tie greiti kreditai blink.gif
*

Tu matyt netiksliai savo įmoką nurodei, labai jau maža permoka:
500x4x12 - 24000(permoka 1000, kažkaip mažokai vartojamai paskolai g.gif )
draugai 390x4x12- 18720 (permoka 10712 Lt)
Perlute
QUOTE(Vilioja @ 2008 08 04, 14:38)
Tu matyt netiksliai savo įmoką nurodei, labai jau maža permoka:
500x4x12 - 24000(permoka 1000, kažkaip mažokai vartojamai paskolai g.gif )
draugai 390x4x12- 18720 (permoka 10712 Lt)
*

Atsiprasau,nurodziau visa suma su permoka blush2.gif (permoka 4000lt)
Vilioja
QUOTE(Perlute @ 2008 08 04, 13:50)
Atsiprasau,nurodziau visa suma su permoka blush2.gif (permoka 4000lt)
*

Va va, demaskavau mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Perlute
QUOTE(Vilioja @ 2008 08 04, 15:23)
Va va, demaskavau mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
*

Bet kaip ydomiai paskaiciavai g.gif net palukanu normos nezinodama mirksiukas.gif ne visiem ji vienoda mirksiukas.gif
Bet pripazink vistiek skirtumas akivaizdus smile.gif
Vilioja
Pripažįstu, dar ir kaip drinks_cheers.gif Ir esu prieš reklamuojamą labai gerą prekę smile.gif
Pripažįstu ir kritinius atvejus, bet jų būna tikrai nedaug, daug mažiau nei paimama kreditų.
Vėlgi, jei jau kitaip nesigyvena, gal geriau skolintis iš visokių 123, nei iš pažįstamų ir draugų. Žinau atvejį, kai šeima taip įklimpo į skolas, kad atrodė, kad gyvenime pas juos viena problema - iš ko dar pasiskolinti. Gerai, kad atsirado, kas įrodė skolą, teisme sustabdė, susimąstė žmonės, daug dirbo, atidavinėjo dalimis. Atidavė ir man paskutinę šimtinę, nors buvau jau nurašiusi į nuostolius biggrin.gif
Čia šiaip minteles užrašiau... beje, turim ir mes būsto paskolą, esam ir vartojamą turėję
zvaigzdut
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 08 04, 11:36)
Ziauru smile.gif smile.gif smile.gif Jus kartais ne "blondine"? Jusu argumentai tikrai geleziniai smile.gif
*

ne, as ne blondine

kokie mano argumentai nepatiko?
greiti kreditai ir yra GREITI Juos imi savaitei, nu maximum menesiui Tie, kas ima pusei metu - tai zinoma, kad bankas geriau

Prireike man skubiai extra 500 Kaip tycia tokios sumos neturiu, o pasiskolint greit ner kaip Snoras.lt nedave, uztat greita paskola pasiemiau kaip mat Atidaviau po savaites
Kurioj vietoj cia blondiniskumas? kad nelaukiau banke korteles? ar kredito kol duos/neduos keleta dienu svarstydami? Be to bankai ziuri i alga, i kitas pajamas jiems dzin Jei jau lizinga turiu, tai nebeduos ir paskolu bankas, o sitie duoda.

o i tema - taip, greitos paskolos yra labai gerai extra atvejams
ilgam laikui ir daug imt (virs 2000), tai jau nebeprotinga, bet kita vertus zmones ne idiotai, zino ka ima

Kvaila man cia lygint po kiek kas moka menesiui g.gif Cia jau kiekvieno asmeninis reikalas Saves ziurekit, kad tik patiems neprireiktu greitais kreditais pasinaudot tongue.gif maza kada bankas gali atsisakyt
Vilioja
Šaunu, jei GREITAS suprantama, kaip atidavimo terminą. Neretas tai supranta kaip greitą gavimą.
O idiotų tarp žmonių, deja, pasitaiko...
Tadas_Blinda
QUOTE(zvaigzdut @ 2008 08 04, 20:15)
ne, as ne blondine

kokie mano argumentai nepatiko?
greiti kreditai ir yra GREITI Juos imi savaitei, nu maximum menesiui Tie, kas ima pusei metu - tai zinoma, kad bankas geriau

Prireike man skubiai extra 500 Kaip tycia tokios sumos neturiu, o pasiskolint greit ner kaip Snoras.lt nedave, uztat greita paskola pasiemiau kaip mat Atidaviau po savaites
Kurioj vietoj cia blondiniskumas? kad nelaukiau banke korteles? ar kredito kol duos/neduos keleta dienu svarstydami? Be to bankai ziuri i alga, i kitas pajamas jiems dzin Jei jau lizinga turiu, tai nebeduos ir paskolu bankas, o sitie duoda.
o i tema - taip, greitos paskolos yra labai gerai extra atvejams
ilgam laikui ir daug imt (virs 2000), tai jau nebeprotinga, bet kita vertus zmones ne idiotai, zino ka ima

Kvaila man cia lygint po kiek kas moka menesiui  g.gif  Cia jau kiekvieno asmeninis reikalas Saves ziurekit, kad tik patiems neprireiktu greitais kreditais pasinaudot  tongue.gif maza kada bankas gali atsisakyt
*

Blondiniskumas tame, kad is matematikos ko gero dvejeta turejote.

Kam gali prireikti extra 500 Lt? Lupdaziams, pampersams, maistui? O gal pas jus nelaimes atsitinka karta i menesi?
O jei jau tikrai rimtas atvejis atsitinka, tai tikrai draugai, pazystami, bendradarbiai paskolins... Tik ko gero jie mato, kad gyvenate ne pagal kisene ir tas extra yra ne toks jau visai extra... smile.gif Be to daznam "ne lygis" skolintis is bendradarbiu, juk taip pripazinsi, kad neturi pinigu, gyveni nuo algos iki algos - o tai juk oi kokia geda.

Jusu ziniai, jei pasinaudotumete lombardo paslaugomis, palukanos butu mazesnes nei 123, BIGBANK ir t.t., o procedura truktu max. 10 min.

Ir nepasakokit tik cia pasaku, kad bankas neduoda kreditines korteles... Kreditines korteles su iki 1000 Lt limitu, kai kurie bankai siulo be jokiu pajamu deklaravimu, tikrinimu ir pan. Jei nesugebate uzpildyti paraiskos ar susirasti tinkamo banko kuris jums isduotu tokia kortele, galiu pagelbeti smile.gif
zvaigzdut
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 08 05, 13:28)
Blondiniskumas tame, kad is matematikos ko gero dvejeta turejote.

Kam gali prireikti extra 500 Lt? Lupdaziams, pampersams, maistui? O gal pas jus nelaimes atsitinka karta i menesi?
O jei jau tikrai rimtas atvejis atsitinka, tai tikrai draugai, pazystami, bendradarbiai paskolins... Tik ko gero jie mato, kad gyvenate ne pagal kisene ir tas extra yra ne toks jau visai extra... smile.gif Be to daznam "ne lygis" skolintis is bendradarbiu, juk taip pripazinsi, kad neturi pinigu, gyveni nuo algos iki algos - o tai juk oi kokia geda.

Jusu ziniai, jei pasinaudotumete lombardo paslaugomis, palukanos butu mazesnes nei 123, BIGBANK ir t.t., o procedura truktu max. 10 min.

Ir nepasakokit tik cia pasaku, kad bankas neduoda kreditines korteles... Kreditines korteles su iki 1000 Lt limitu, kai kurie bankai siulo be jokiu pajamu deklaravimu, tikrinimu ir pan. Jei nesugebate uzpildyti paraiskos ar susirasti tinkamo banko kuris jums isduotu tokia kortele, galiu pagelbeti smile.gif
*

ne, matiekos biski daugiau buvo biggrin.gif ir valstybini islaikiau bigsmile.gif
500 reikejo uzsakyt kelionei BUvo akcija atrakcija, butent ta diena perkant sustaupiau pinigeliu ax.gif Is momentcredit.lt pasiemiau 500, grazinau ~540 Galejau sau ta leist biggrin.gif
123 ir bigbank - ten visai kas kitka, internetu nieko neduoda, ten reik eit, kazkur kazka pildyt Tas man nepatink, nu neturiu as laiko Su bankais irgi Eini, atstovi eile, rasai prasymus O man reikejo CIA IR DABAR Pirkau bilietus internetu, man grynu pinigu nereikejo ( ju tarkim butu mama paskolinus, bet begt i banka, stovet eilej ir juos i saskaita pasidet man nebuvo kada, o mano kaime bankomatu valganciu pinigus tai nera). Galu gale bankas dirba iki 17, o as akcija atrakcija uztikau tik apie 16val Kazi ar buciau sulakstyt spejus Reikejo skubiai, nes jau kita diena tie bilietai kainavo virs 700 unsure.gif Cia konkretus pvz is asmeninio gyvenimo, kada greiti pinigai labai puikiai suzaide thumbup.gif Tiesa, nesuskaiciavau kiek tie 40 lt sudare procentu, bet ir nesvarbu biggrin.gif

o del kreditines - man neduoda smile.gif oficiali alga tik 1000 i rankas, ka gaunu is individualios veiklos bankui vienodai rodo, o dar esu pasiemus vartojamaja 5000+ dabartineje darbovietej dirbu tik 5 menesius smile.gif reikalauja min 6
Tiesa, del banko paieskos, as nesu vilniaus ar kauno, kur ant kiekvieno kampo po bankeli ax.gif

del lombardu tai as auksu ir deimantu neturiu visai unsure.gif man kazkaip netraukia ant papuosalu biggrin.gif

Ir taip taip as puikiai pripazystu, kad brangu, permokam ir tt, bet nu visko buna ir mano nuomones nepakeisit tongue.gif ir nereik cia ant manes varyt Blondine, lupdaziai, nelygis doh.gif VA kai pasiimsiu is bigbank sauleta kredita 20,000 5 metams lupdaziams tada jau galesi biggrin.gif

dar klausei kam gali zmonem prireikt extra piginu? o jei kazkokia nelaime? avarija, liga, gaisras? kai reik pinigu cia ir dabar. Gerai, kad tamsta turi geru draugu/kolegu, bet ne visi gi turi ir nebutinai gyvena ne pagal kisene. Gyvenimas margas

ir nenoriu as cia irodyt, kad ten labai jau super dalykas, bet vistiek kartais thumbup.gif

Vilioja
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 08 05, 13:28)

Gi rašė žmogus, kad greitai gražinus permokėti beveik nereikėjo...
Tadas_Blinda
QUOTE(zvaigzdut @ 2008 08 05, 15:38)
ne, matiekos biski daugiau buvo  biggrin.gif  ir valstybini islaikiau  bigsmile.gif
500 reikejo uzsakyt kelionei BUvo akcija atrakcija, butent ta diena perkant sustaupiau pinigeliu ax.gif Is momentcredit.lt pasiemiau 500, grazinau ~540 Galejau sau ta leist  biggrin.gif
123 ir bigbank - ten visai kas kitka, internetu nieko neduoda, ten reik eit, kazkur kazka pildyt Tas man nepatink, nu neturiu as laiko Su bankais irgi Eini, atstovi eile, rasai prasymus O man reikejo CIA IR DABAR Pirkau bilietus internetu, man grynu pinigu nereikejo ( ju tarkim butu mama paskolinus, bet begt i banka, stovet eilej ir juos i saskaita pasidet man nebuvo kada, o mano kaime bankomatu valganciu pinigus tai nera). Galu gale bankas dirba iki 17, o as akcija atrakcija uztikau tik apie 16val Kazi ar buciau sulakstyt spejus Reikejo skubiai, nes jau kita diena tie bilietai kainavo virs 700  unsure.gif  Cia konkretus pvz is asmeninio gyvenimo, kada greiti pinigai labai puikiai suzaide  thumbup.gif Tiesa, nesuskaiciavau kiek tie 40 lt sudare procentu, bet ir nesvarbu  biggrin.gif

o del kreditines - man neduoda smile.gif oficiali alga tik 1000 i rankas, ka gaunu is individualios veiklos bankui vienodai rodo, o dar esu pasiemus vartojamaja 5000+ dabartineje darbovietej dirbu tik 5 menesius smile.gif reikalauja min 6
Tiesa, del banko paieskos, as nesu vilniaus ar kauno, kur ant kiekvieno kampo po bankeli  ax.gif

del lombardu tai as auksu ir deimantu neturiu visai  unsure.gif man kazkaip netraukia ant papuosalu  biggrin.gif
Ir taip taip as puikiai pripazystu, kad brangu, permokam ir tt, bet nu visko buna ir mano nuomones nepakeisit  tongue.gif ir nereik cia ant manes varyt Blondine, lupdaziai, nelygis  doh.gif VA kai pasiimsiu is bigbank sauleta kredita 20,000 5 metams lupdaziams tada jau galesi  biggrin.gif

dar klausei kam gali zmonem prireikt extra piginu? o jei kazkokia nelaime? avarija, liga, gaisras? kai reik pinigu cia ir dabar. Gerai, kad tamsta turi geru draugu/kolegu, bet ne visi gi turi ir nebutinai gyvena ne pagal kisene. Gyvenimas margas

ir nenoriu as cia irodyt, kad ten labai jau super dalykas, bet vistiek kartais  thumbup.gif
*

Idomiai zmones gyvena smile.gif vaziuoja i keliones, bet vat truksta 500 Lt smile.gif As irgi tokiam zmogui neskolinciau pinigu, nes kelione tai nera extra... Pasiulyciau tokiam zmogui gyventi pagal isene... Bet cia jau ne mano reikalas, kaip kas ismano taip tas ir gyvena.

Gauti kredita arba kredito linija pvz. Snore ar Hansoje yra visiskai paprasta... Tereikia tik viena karta nueiti i banka atsidaryti internetine bankininkyste, jei jos neturite, kuo as labai abejoju... Juk mokate uz paslaugas... Internetu kaip matau naudojates, tai va Snore ar Hansoje, SEBe - nesvrabu kur, on-line uzpildote visas paraiskas paskolai arba kortelei. Niekur vaikscioti papildomai nereikia, stoveti eilese nereikia. Visas sutartis galite pasirasyti elektronines bankininkystes pagalba. Pvz. banke Snoras uzpildote paraiska kreditui, bankas jums perveda ji i jusu saskaita, palukanas mokate tik tada kai pradedate naudoti kredita ir tik nuo panaudotos kredito dalies.
Korteles - hansa siulo pirkimo issimoketinai kortele EGO, ji nieko nekainuoja, minimalus kredito limitas 800 Lt, kuris taikomas uzdirbantiems minimuma, palukanos gana dideles, bet uztat nera jokiu korteles aptarnavimo mokesciu. SEB Visa Revolving - metinis korteles aptarnavimo mokestis 50 Lt, grazinus paskolintus pinigus per 30 d. jokios palukanos nera taikomos...
Rinkoje yra begales produktu, geresniu ir efektyvesniu uz visokius BIGBANK, 123, Credit24 ir t.t., retas issilavines ir pinigus skaiciuoti mokantis zmogus naudosis tokiu sharaskino kontoru paslaugomis. Nenuostabu, kad si paslauga yra ypac paplitusi tarp mazesniu miestu ir miesteliu gyventoju, kurie tiesiog nesiorientuoja rinkoje ir nezino kitu galimybiu ir pigesniu budu gauti pinigu trumpam laikui. jusu pavyzdys ta puikiai parodo, matote jus neturite apeiti laiko visu banku, nes gyvenate mazesniame mieste, bet juk internetu naudotis mokate? Visas paraiskas galima uzpildyti internetu, o pagamintas korteles jums tiesiog atsiuncia registruotu pastu.

Tai va, jei neturite santaupu ir staiga atsitinka nelaime, jus tik tada puolate galvoti ka daryti... As manau reikia galvoti is anksto, atsidarei kredito linija arba pasiiemei kreditine kortele ir visada zinai, kad reikalui esant turesi kur pasiskolinti pinigu... kaip sakoma roges reikia ruosti vasara.

Ir apie lombardus, auksas ir deimantai uzstatas geras, bet jie mielai priima ir mobiliuosius telefonus, audio video technika ir dar bala zino ka... smile.gif

zvaigzdut
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 08 05, 17:43)
Idomiai zmones gyvena smile.gif vaziuoja i keliones, bet vat truksta 500 Lt smile.gif As irgi tokiam zmogui neskolinciau pinigu, nes kelione tai nera extra... Pasiulyciau tokiam zmogui gyventi pagal isene... Bet cia jau ne mano reikalas, kaip kas ismano taip tas ir gyvena.

*

tai va butent, kad santaupu tai yra biggrin.gif tik tos santaupos neatsiranda reikiamoje saskaitoje per 5 min biggrin.gif Ir tu vel apie neskolinima, jomajo Gi sakiau, kad paskolint galejo bet kas, tik kas man is tu grynu, kai reik susimoket internete? zinai, kiek pavedinas i kita banka eina? tongue.gif

as gi pilnai su tavim sutinku, kad dideles sumos, ilgam laikotarpiui, is cia neapsimoka Geriau kreditine smile.gif Bet as kalbu apie visiskai extra atvejus (tarkim mano saskaita banke ne hansa, ne snoras, o kokiam nors siauliu banke, kurie neduoda internetu), tai man dar begt iki banko, atstovet eile, atsidaryt saskaita...
Ir jei tu nesusigalvoji jokiu extra atveju, tai tau gerai smile.gif gyveni matyt sesliai, apie ateity galvoji smile.gif o as esu jauna studencioke, mano galvoj daug sumokiu extra dalyku ir sumanymu, gyvenu sia diena ir galiu sau ta leist

Nu ne esme smile.gif as tik norejau pasakyt, kad man tokia galimybe yra gerai.
bet tu kazkaip labai jau kategoriskai vertini zmones, kad jie lievi, nemoka gyvent, tu neskolintum Tipo turi but tiktai taip ir ne kitaip smile.gif bet as zinau, kad visko buna
Tiek, to nebesigincijam smile.gif tavo neigiama nuomone visi supratom smile.gif manojo del extriniu atveju irgi visi suprato

GAlim nebediskutuot drinks_cheers.gif
Ingakalnis
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 08 05, 17:43)

Gauti kredita arba kredito linija pvz. Snore ar Hansoje yra visiskai paprasta... Tereikia tik viena karta nueiti i banka atsidaryti internetine bankininkyste, jei jos neturite, kuo as labai abejoju... Juk mokate uz paslaugas... Internetu kaip matau naudojates, tai va Snore ar Hansoje, SEBe - nesvrabu kur, on-line uzpildote visas paraiskas paskolai arba kortelei. Niekur vaikscioti papildomai nereikia, stoveti eilese nereikia. Visas sutartis galite pasirasyti elektronines bankininkystes pagalba. Pvz. banke Snoras uzpildote paraiska kreditui, bankas jums perveda ji i jusu saskaita, palukanas mokate tik tada kai pradedate naudoti kredita ir tik nuo panaudotos kredito dalies.
Korteles - hansa siulo pirkimo issimoketinai kortele EGO, ji nieko nekainuoja, minimalus kredito limitas 800 Lt, kuris taikomas uzdirbantiems minimuma, palukanos gana dideles, bet uztat nera jokiu korteles aptarnavimo mokesciu. SEB Visa Revolving - metinis korteles aptarnavimo mokestis 50 Lt, grazinus paskolintus pinigus per 30 d. jokios palukanos nera taikomos...Rinkoje yra begales produktu, geresniu ir efektyvesniu uz visokius BIGBANK, 123, Credit24 ir t.t., retas issilavines ir pinigus skaiciuoti mokantis zmogus naudosis tokiu sharaskino kontoru paslaugomis. Nenuostabu, kad si paslauga yra ypac paplitusi tarp mazesniu miestu ir miesteliu gyventoju, kurie tiesiog nesiorientuoja rinkoje ir nezino kitu galimybiu ir pigesniu budu gauti pinigu trumpam laikui. jusu pavyzdys ta puikiai parodo, matote jus neturite apeiti laiko visu banku, nes gyvenate mazesniame mieste, bet juk internetu naudotis mokate? Visas paraiskas galima uzpildyti internetu, o pagamintas korteles jums tiesiog atsiuncia registruotu pastu.

Tai va, jei neturite santaupu ir staiga atsitinka nelaime, jus tik tada puolate galvoti ka daryti... As manau reikia galvoti is anksto, atsidarei kredito linija arba pasiiemei kreditine kortele ir visada zinai, kad reikalui esant turesi kur pasiskolinti pinigu... kaip sakoma roges reikia ruosti vasara.

Ir apie lombardus, auksas ir deimantai uzstatas geras, bet jie mielai priima ir mobiliuosius telefonus, audio video technika ir dar bala zino ka... smile.gif
*

pataisau wink.gif
SEB banko elektroninės bankininkystės dėka, galima užildyti paraišką bet gausite tik preliminarų ats, ir kvietimą atvykti į banką ( su vartojimo paskolom eilių nėra valandinių, o 15min nėra amžinybė reikalui esant)
Visa Classic Revolving(multivaliutinė) Visa Classic EUR ar Visa Classic USD ir bet kokia kita overdraft kred.kortelė ir MC Laisvalaikis - turi ne 30d. bet 45d per kurias jei pilnai padengiate panaudotą limitą ( min 1000 max 20 000lt; min mok. reikia 5proc bet ne mažiau 25lt.) - tuomet palūkanų iš vis nėra, kitu atveju 14proc. metinių pal.

Papildyta:
del metinio apt. - dauguma klientų yra lojalūs, jiem taikome tikrai daugumai bent 50proc nuolaida o tai reiškia kreditinė kortelė su kelionės draudimu kortelės turėtojui ir jo šeimos nariams (4asm) gali kainuoti ne 50 o 25Lt. jei turi klientas daugiau produktų nei 4 t.y 5 ir daugiau 100proc - vadinasi nėra nei išdavimo nei metinio mokesčio.
italiana vera
Hmm, man nereikėjo vykti - paskambino. Ir ilgai bei nuobodžiai su mergeiike aiškinausi, kad užtenka mano pajamų 10 000 Lt kredito limitui. Nei man jo tokio reikėjo, nei ką, bet kai, pasakė, kad gali neduot, ambicijos sukilo doh.gif . Na, tai buvo ne mano vadybininkė, o atsitiktinė, kuriai pateko prašymas į rankas. Turbūt taip. Žodžiu, po diskusijų penktadienį su vadybininke?, pirmadienį paskambino iš poskyrio, kur norėjau pasiimt kortelę, kad gal po poros dienų ji bus padaryta. ir jokių diskusijų dėl pajamų nebebuvo. Viskas buvo lb paprasta, korektiška ir greita.
Merginos, kuri skolinosi iš tų greitųjų kreditų, situaciją irgi galiu teoriškai suprasti. Būtent dėl to, kad ji studentė - o kada krėsti kvailystes, jei ne jaunai? Antra vertus, nors tos kredito firmelės turėtų turėt LB licenciją ar ką, aš jomis vis tiek nepasitikiu. Įskaitant asmens duomenų apsauga.
Iš giminių/draugų/artimųjų ... ghm, man delikatumas neleistų skolintis. Ir diskretiškumas. Pati neskolinu ir iš kitų neprašau - na, kokion nepatogion padėtin patenki išgirdęs tokį prašymą. Kaip sakiau, tam yra kitos priemonės ir stengiuosi pasirūpinti iš anksto. Ir apgalvoti, ko man tikrai reikia.

OT Viskas, o viskas priklauso nuo žmogaus. Daug kas skundžiasi, kad SEB nerūpi mažmeniniai?, jei taip galima sakyt, klientai. O aš nebenoriu jokių reikalų su daugelio taip giriama Hansa turėt. Nes na, kai tavo "prašymą" patenkina praėjus pusei metų po to, kai nebesi jų klientas doh.gif Ką aš žinau, nervina. Nors SEB nervina vadybininkių kaita. Aš prie pirmosios taip buvau įpratus, o dabar jau trečia. Kuri siūlo "spręsti problemas" Na, neturiu aš šiuo metu problemų. g.gif TIk viena laimė, kad trečioji bent jau prisistatė. Atvirai pasakius, lojalumas LT išvis per mažai vertinamas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.