Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

QUOTE(trimama @ 2008 10 23, 11:23)
sveikutės, grybukinę radau pirkti visai atsitiktinai, kalvarijų turgui ėjau pro sendaikčių pardavėjų staliukus.Mokėjau 40 lt.


aciu reiks prasisukti ir man 4u.gif
Atsakyti
Aš labai dažnai matau tas keptuves Kalvarijų turgaus teritorijoje esančiose ūkinių prekių parduotuvėse mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kuri zinot gera voveraiciu recepta,nes turiu forma ir noreciau issikepti mirksiukas.gif pries tai bandziau kokius 3 receptus tai nesamone gavosi blush2.gif buciau labai dekinga jai padetumet 4u.gif
Atsakyti
Taigi jau buvo receptas tikrai rašytas ankstesniuose puslapėliuose. Pasieškokit, netingėkit wub.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa temele. Eisim kept grybuku, bet va po daug metu nenaudojimo, as ja isveiciau su feiriu, tai dabar reiks kaitint doh.gif
Atsakyti
o as keptive privatizavus ir mociutes, ir kiek ji parso negrazinu, saku kad pamirsau atvesti ar ka kita sumastau blush2.gif , nes jai nereikia, jos prase kazka spaskolinti tai ji prisiszadejo ir dabar vis tarkuoja mane, bet as zinau jau kaip pasiskolins kazkas tai tikrai su visam, as cia pagal save sprendziu blush2.gif
Kazkada kepau grybukus bet man tie glajai nesigavo, nes sokolada slabai nubego, o tas baltas niekaip nesusutingo toks limpantis ir liko.
user posted image
user posted image
pernai tokiu prikepiau nemazai, visiem prie dovanu pridejau po pilna saldainine, atrode graziai, o ir skanus buvo, suryjo vsiis ir net nepamate kad glajai ne kokie.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 11 19, 08:18)
o as keptive privatizavus ir mociutes


Gražučiai grybukai thumbup.gif Aš kaip tik tokią keptuvę su voverytėm turiu kaip tavo blush2.gif Dėl balto glajaus, tai man dar seniau viena konditerė patarė, kad reikia būtinai dėti citrinos rūgštelės kad gerai stingtų (į baltymą+cukraus pudra + dar rūgštelė) arba gal per skystą konsistenciją glajaus padarei, kad varvėjo ir nesustingo g.gif
Atsakyti
Jezau jezau ...sovietu laikais tu keptuviu niekas ne nepirkdavo , o dabar , kad kas duotu ax.gif

user posted image
Atsakyti
Oij mamka.kaip voveraitės dabar norėčiau doh.gif skanu ir be glazūros irnesakyk.gif
Atsakyti
Aha skanu ir be jokios glazuros, tokius daznai kepu, , tai seimyna dar karstus su pienu suvalgo, o su glazura darau tai itk per sventes.
Atsakyti
O vovieraites tokios pat kaip ir grybukai, ar kitokia tesla naudojama? blush2.gif
Atsakyti
mano grybai blush2.gif
hm...kazko neina nuotruakos ikelt verysad.gif
Atsakyti