Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 21, 20:07)

Labai grazuciai wub.gif O jie minkstuciai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 22, 09:43)
Labai grazuciai wub.gif O jie minkstuciai? blush2.gif



Minkstesni nei tie pirktiniai smile.gif
Atsakyti
Labai grazus grybukai thumbup.gif
Atsakyti
Turiu gėlytės formą, bet nemoku su ja kepti blush2.gif Kaip į ją įpilt tešlą, ar visą tą formelę merkt tešlon? g.gif
Atsakyti
Jeigu ta senovine ant ilgo koto , tai merk i tesla , bet ziurek , kad neapsemtu virsaus ( na tik apacia ir sonus ) nes tu paskui jos negalesi nuimti mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
O vargeli, po tokių vaizdų dar labiau noriu tos keptuvės cry.gif tuoj naktimis aš ją sapnuosiu doh.gif biggrin.gif
Merginos, o gal dėl viso pikto galit įdėti tos keptuvės foto, kas turit? Na kad tiksliau žinočiau kaip atrodo ir ko ieškoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2008 11 21, 20:04)
ar matosi?? jau dvi dienos vargstu, foto niekaip nemoku ikelt blush2.gif
man nudziuna per pora valandu,as dedu daug cukraus pudros, dviem baltymams daugiau nei puse pakelio, na to popierinio, ir citrinos rugsties iberiu.
O receptas paprastas- kiausiniai, grietine, sviestas,cukrus, miltai- is akies, po to su saukstu dedu ir vsio:))

o kaip sokoladini glaju darei? g.gif
Atsakyti
na panikes visa savaite audziau minti is kur cia ta grybiska keptuvele gavus... MB prasitare, kad kazkada mama kepdavo. siandien is pat ryto nuskuodziau pas anyta smile.gif padovanojo cool.gif
kepiau pagal rugegeles23 receptuka atrodo viskas ciki dabar sekmingai mano grybukai tupi kiausiniu dezutese ir dziovina savo kotukus... biggrin.gif
tik galvoju ar neprikroviau per daug pudros i glaju... na ryt pamatysim, beje panikes, noriu klustelt jusu saunuoliu: jus kotukus i glaju merkiate ar kaip nors juos aptepat?
Atsakyti
QUOTE(rimcikas @ 2008 11 22, 21:08)
na panikes visa savaite audziau minti is kur cia ta grybiska keptuvele gavus...  MB prasitare, kad kazkada mama kepdavo. siandien is pat ryto nuskuodziau pas anyta  smile.gif  padovanojo cool.gif
kepiau pagal rugegeles23 receptuka atrodo viskas ciki dabar sekmingai mano grybukai tupi kiausiniu dezutese ir dziovina savo kotukus... biggrin.gif
tik galvoju ar neprikroviau per daug pudros i glaju... na ryt pamatysim, beje panikes, noriu klustelt jusu saunuoliu: jus kotukus i glaju merkiate ar kaip nors juos aptepat?


As pirstu aptepliojau blush2.gif na ir saukstuku bandziau, bet nesigavo... zinok geriau daugiau cukraus pudros, nei maziau, man atrodo.
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 22, 18:44)
Jeigu ta senovine ant ilgo koto , tai merk i tesla , bet ziurek , kad neapsemtu virsaus ( na tik apacia ir sonus ) nes tu paskui jos negalesi nuimti  mirksiukas.gif
user posted image

Taip. Ant ilgo koto. Dabar jau supratau, ačiū 4u.gif
Papildyta:
Tą gėlytę man močiutė padovanojo, pasirodo kai kurie žmonės turi tokių gėrių net po du rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
va kaip mano grybukai atrodo siandien:
http://public.fotki....iiistadija.html
mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 22, 22:14)
As pirstu aptepliojau  blush2.gif na ir saukstuku bandziau, bet nesigavo... zinok geriau daugiau cukraus pudros, nei maziau, man atrodo.

as tai is pirmo bandziau visa kotuka mergti i glaju. gavosi graziai,bet storas sluoksnis. paskui namdziau su placiu peiliu terlioti g.gif gavosi...kaip cia pasakius: "matosi,kad daryti namuose...." lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimcikas @ 2008 11 22, 21:33)
va kaip mano grybukai atrodo siandien:
http://public.fotki....iiistadija.html
mirksiukas.gif
Papildyta:

as tai is pirmo bandziau visa kotuka mergti i glaju. gavosi graziai,bet storas sluoksnis. paskui namdziau su placiu peiliu terlioti  g.gif  gavosi...kaip cia pasakius: "matosi,kad daryti namuose...."  lotuliukas.gif


O kodel i aguonas nepamirkei? blush2.gif
Atsakyti