Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

Manau pries kaitinant reikia aliejum istept, ir tada gerai iskaitint.
Atsakyti
Nu va, prikepiau bigsmile.gif Skanūūūūs essen.gif (bent kol šilti). Tik viena keptuvės pusė dar truputį traukia, neįkaitinau pačioj pradžioj normaliai doh.gif Ir dar pasakykit man durnai, ar reikia ta keptuvę vartyt ir kiek maždaug laiko kepa, nes aš pravėrus keptuvę pažiūrėdavau, ar jau formą įgavo, apversdavau dar ir kelias minutes pakepdavau g.gif
Tapyba nebeužsiimsiu bent šį kartą karsta.gif Ir šiaip nu nežinau, baisu man ta žalią baltymą valgyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2008 12 04, 18:44)
ar reikia ta keptuvę vartyt ir kiek maždaug laiko kepa, nes aš pravėrus keptuvę pažiūrėdavau, ar jau formą įgavo, apversdavau dar ir kelias minutes pakepdavau  g.gif


As vartau ir po kelis kartus. Gaunasi iki 7 minuciu viso. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagaliau, pagaliau ir aš nusipirkau grybuku keptuve! clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 12 05, 19:29)
Pagaliau, pagaliau ir aš nusipirkau grybuku keptuve!  clap.gif


Ir kur radai pirkt? smile.gif ir uz kiek? smile.gif Lauksim grybuku foto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 05 gruodžio 2008 - 20:07
QUOTE(rugegele23 @ 2008 12 05, 20:06)
Ir kur radai pirkt? smile.gif ir uz kiek? smile.gif Lauksim grybuku foto smile.gif


Vaivaiva KUR ????????????????? bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Pirkau Vilniuje prie Kalvarijų turgaus esančioje ūkinių prekių parduotuvėje mirksiukas.gif
Mokėjau 75 lt blink.gif Daug, bet taip jos norėjau, kad nebesvarbu buvo blush2.gif
Atsakyti
Vaivaiva o su ta keptuve galima ant elektrines virykles kepti? nes ***** mama man nupirko margablyniu, kitaip vadinama cirviniu, blynu keptuve kurios rankeneles su tokiais iskilimais ir ant elektrines ji kreivokai guli verysad.gif tikras vargas taip kepti... puse beveik sudeges, puse zalia blyno gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(ziwiliute @ 2008 12 05, 22:19)
Vaivaiva o su ta keptuve galima ant elektrines virykles kepti? nes ***** mama man nupirko margablyniu, kitaip vadinama cirviniu, blynu keptuve  kurios rankeneles  su tokiais iskilimais ir ant elektrines ji kreivokai guli verysad.gif tikras vargas taip kepti... puse  beveik sudeges, puse zalia blyno gaunasi...

Zinok tikrai nežinau unsure.gif pas mane virykle dujine.. bet ir ant jos dar neišmėginau, tikiuosi viskas gerai bus...... unsure.gif
Atsakyti
Gėlytės keptos ant kotelio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Papugele: 06 gruodžio 2008 - 15:38
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 12 05, 21:18)
Pirkau Vilniuje prie Kalvarijų turgaus esančioje ūkinių prekių parduotuvėje  mirksiukas.gif
Mokėjau 75 lt  blink.gif  Daug, bet taip jos norėjau, kad nebesvarbu buvo  blush2.gif


Ah.....tolokai verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(Papugele @ 2008 12 06, 15:28)
Gėlytės keptos ant kotelio smile.gif


O ..... bigsmile.gif KETURLAPES ....AS MACIUSI ( ir turejusi ) SESELAPIAS tongue.gif
Atsakyti
Ziurekit, merginos, perskaiciau cia kazkur, kad keptuve grybuku pries naudojant reikia gerai iskaitinti su aliejum. Istepiau, iskaitinau, bet labai jau pridegė jis, parudavo visa keptuve unsure.gif Isploviau, bet jau tas pridegimas nenusiplove. Ar taip turejo buti? Ar nieko tokio, nesijaus iskeptuse grybukuose sudegusio aliejaus skonio? Baisu, kad nebuciau sugadinus tos keptuves dar nepradejus kept verysad.gif
Atsakyti