Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

labas mamytes 4u.gif gal kuri galite patarti. Neseniai kepiau grybukus pirma karta ir nieko neisejo unsure.gif visu pirma nezinojau kas kiek laiko juos apversti, antra man jie kazkodel neiskilo (gal kad vietoj sodos naudojau kepimo miltelius?), kiek pripildavau teslos tiek ir budavo, nepadidedavo grybukai. O kai norejau atidaryti paziureti kaip kepa, tesla suplysdavo verysad.gif ka dariau netaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2009 01 07, 12:02)
labas mamytes 4u.gif  gal kuri galite patarti. Neseniai kepiau grybukus pirma karta ir nieko neisejo unsure.gif  visu pirma nezinojau kas kiek laiko juos apversti, antra man jie kazkodel neiskilo (gal kad vietoj sodos naudojau kepimo miltelius?),  kiek pripildavau teslos tiek ir budavo, nepadidedavo grybukai.  O kai norejau atidaryti paziureti kaip kepa, tesla suplysdavo verysad.gif  ka dariau netaip? unsure.gif

Na partija grybuku man iskepa per kokias 5-6 min. Vartau tada , kai pradariusi kepykle pamatau , kad viena puse sviesesne uz kita, ir darau tai iki tol kol grybukai igauna sviesiai ruda spalva. Kepu ant vidutines ugnies. Plysta gal del to, kad buvo mazai ikaitinta keptuve arba nepatepta aliejumi ir kibo. (man karta taip buvo). Visada naudoju tik soda ir visada iskilo tesla ir grybukai puikiai iskepe. thumbup.gif
Atsakyti
Aš beriu kepimo miltelius ir man viskas gerai gaunasi,ir keptuvės dabar jau nebetepu aliejumi, nes iš savęs jiem užtenka riebumo, bent man taip gaunasi, gal buvo per skysta tešla. g.gif
Atsakyti
As irgi pirma karta vakar kepiau,bet labai gerai gavos.Ir su soda kepiau ir keptuves netepiau rolleyes.gif
Atsakyti
Na as irgi kazkodel manau kad galbut per skysta tesla padariau g.gif o tos kurios darot su kepimo milteliais, juos paprasciausiai taip ir ydedate? As sumaisiau juos su grietine, ar galima taip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juodukeee @ 2009 01 07, 16:26)
Na as irgi kazkodel manau kad galbut per skysta tesla padariau g.gif  o tos kurios darot su kepimo milteliais, juos paprasciausiai taip ir ydedate? As sumaisiau juos su grietine, ar galima taip? 4u.gif

Tiesiog juos reikia idet (nereikia gesint), tik jei recepte soda nurodyta, tai kepimo milteliu daugiau reikes, nei sodos mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano vakarykščiai grybukai 4u.gif

user posted image

Atsakyti
fainuciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajus @ 2009 01 10, 11:35)
Mano vakarykščiai grybukai 4u.gif

user posted image

labai skaniai atrodo wub.gif wub.gif

o voveruškų nei viena nekepat? unsure.gif
oi kepčiau, kad tik turėčiau mechanizmą, na gal dar rasiu kur nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 10, 15:51)
labai skaniai atrodo  wub.gif  wub.gif

o voveruškų nei viena nekepat? unsure.gif
oi kepčiau, kad tik turėčiau mechanizmą, na gal dar rasiu kur nors  biggrin.gif

as nekepu voverusku,bet jai gausiu tu formeliu parsysiu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 10, 16:51)
labai skaniai atrodo  wub.gif  wub.gif

o voveruškų nei viena nekepat? unsure.gif
oi kepčiau, kad tik turėčiau mechanizmą, na gal dar rasiu kur nors  biggrin.gif



Merginos kepejeles gariunuose tokia kepimo forma. geltonuose paviljonuose ir 45 litai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia turit omenyje voveraičių keptuvę, voveruškos-tai ant ilgo koto viena, kaip gėlytė, kaip grybukas-voveraitė.Šito daikto, tai niekur nemačiau pirkti, nors aš jį turiu nuo uošvienės"pasiskolinus", bet vis neprisiruošiu išbandyti.
Atsakyti