Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Karpos
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Austuja
Mano draugė senas ir šviežiasnes karpas įsigydė su "Acetocaustin'u", per kelias savaites neliko nė pėdsakų, tik aišku pats preparatas gali sukelti šiokį tokį nemalonų skausmą, bet norint išsigydyti juk kartais tenka pakentėti ax.gif
Maloniuke
Kai prieš porą metelių nusprendžiau išsinaikinti tas kelias nelemtas karpas išbandžiau daugybę naminių, cheminių, žolelinių ir kt. produktų. Niekas nepadėjo sad.gif Nusivylusi šalinausi lazeriu. Jokių randų neliko, likau patenkinta smile.gif Šiaip ką domina apie šalinimą lazeriu, trumpas procedūros aprašymas čia.
Coconuts
QUOTE(Austuja @ 2011 04 19, 13:39)
Mano draugė senas ir šviežiasnes karpas įsigydė su "Acetocaustin'u", per kelias savaites neliko nė pėdsakų, tik aišku pats preparatas gali sukelti šiokį tokį nemalonų skausmą, bet norint išsigydyti juk kartais tenka pakentėti ax.gif
*

paaugle kai buvau tai turejau ant pedu ir su lazeriu viena karpa isdegino, o veliau visos kitos isnyko. O dabar pries kazkiek metu vel atsirado, tai butent su siuo preparatu ir issigydziau smile.gif
4love
Nuo streso ir imuniteto nusilpimo visa kuna isbere karpomis, ko tik nedariau ir nebandziau... po metu kovos, pavyko issinaikinti su homeopatiniais preparatais thuja (leidziami ir zirniukai). taip pat naudojau ir homeopatinius vaistus engystol.
sviesuliukasss
QUOTE(Austuja @ 2011 04 19, 13:39)
*

ir mano vyras su šitais vaistais išsinaikina karpas thumbup.gif tik kiek žinau, gan skausminga procedūra. Pati nebandžiau, tfu tfu tfu, nėra reikalo
sunday
QUOTE(Jarida @ 2011 04 11, 10:30)
As karpas ant pedu ir ant rankos issinaikinau ugniazole, va dabar ateina kaip tik silti orai tai ju pilna buna patvoriuose, tikrai man tas skystis geltonas padejo tik nereikia pamirsti teptis smile.gif dabar karpute atsirado ant akies apatinio voko, kaip sita isnaikinti nzn net  unsure.gif
*

Aš irgi turiu ne vieną pažįstamą, kam ugniažolės panaikino karpas. Visiškai nemokama ir efektyvu 4u.gif
Andrea85
As visas savo karpas issinaikinau cesnako pagalba. nes ant padu turejau ju tikrai nemazai ir vis daugejo ju. Is pradziu ejau jas degintis su azotu, bet ziauriai skausminga buvo o ir po 10 apsilankymu dauguma ju isliko. O su cesnaku pakako uztepti vos pora kartu (o kai kurioms ir vieno). bigsmile.gif as su blenderiu smulkindavau cesnaka, dejau ant pleistro tos mases ir tada uzklijuodavau ant karpos ir palaikydavua kokiu 10-15 min. Tik ant padu tai reikia but gerai pasalinus visa negyva odele aplink karpas (ta prasme gera pedikiura padarius).
Eyore
Girdejau kad seskines Eurovaistinej, kuri yra gamybine, ir gamina vaistus patys, daro kazkoki tirpala ar tepala, kuris gydo karpas, kaina apie 10Lt. Nezinau ar visada turi, ar reikia pries tai uzsisakyti kad pagamintu.
lengvute
man tai anksciau budavo karpu, bet dingdavo greitai, o dabar didele yra ir vis nepasiduoda niekuo gydoma, naudojau ir karpazole, pirkau ir ugniazoles skysti (slykstus kvapas blink.gif ), ir pierstuku tokiu raudonu tepu, ir cesnaku trinu. Perskaiciau A.Zalatorienes patarima, kad reikia masazuoti ricinos aliejum ilgesni laika, tai meginsiu, kol prieis eile procedurai, uzsirasiau saldymui.Siaip tai zinau, kad karpos nera toks jau nekaltas dalykas, tai parazitas, net gali buti priesvezinis dalykas, ir dar viena jo atsiradimo priezasciu - musu netinkamos mintys (as issiaskinau jau savo psichologinius dalykus, ka reiskia ant tam tikro pirsto mano karpa...).Taippat zinau, kad po karpos naikinimo likus randui, duobei, negerai musu likimui, taigi, neuzleiskime.
Dukrai buvo ant kojos karpa, ten skausminga, salde 2 kartus (Kauno g. po 5lt) ir dingo.
ether
Man nėštumo metu atsirado ir dabar liko (gal su laiku pradės nykti) daugybė mažulyčių kaip taškeliai karpučių, ypač pažasties srityje, ant krūtinės, net ant veido tų taškiukų yra. Gal kam taip buvę? išnyko ilgainiui ar teko imtis kokių priemonių?
Teilupe
QUOTE(ether @ 2011 07 06, 13:08)
Man nėštumo metu atsirado ir dabar liko (gal su laiku pradės nykti) daugybė mažulyčių kaip taškeliai karpučių, ypač pažasties srityje, ant krūtinės, net ant veido tų taškiukų yra. Gal kam taip buvę? išnyko ilgainiui ar teko imtis kokių priemonių?
*

praėjo 2 metai ir neišnyko nei viena, dar kelios ir naujos atsirado. Nėštumo metu daugiausiai pridygo ant kojų. Iki nėštumo net nežinojau, kad tokios kaip karpos iš vis egzistuoja doh.gif Sulaukiu eilės odos centre ir einu jas naikint iš esmės.
Vook
ar labai skausmingas karpų šalinimas lazeriu?

amberr.
Sveikos. Ant rankos plastakos isaugo dvi mazyyyyyyyyyyyyytes mazytes karputes, vos matos, bet viena didesne, tai sakau, kol neisaugo reik uztrucyt.. tepiau arbatmedziu-nieko.. nusiporkau ugniazoles skyscio rusu pardei, tai kai uzlasinau tai doh.gif doh.gif sako: teptk kai turi laiko.. tai as tepiau 2k keliu val begyje, tai aplink ta didesne atsirado skyles nezymios odoi blink.gif nesupratau..tai staigiai nuploviau.. toliau jauciu netepsiu.. ar susiduret su tuo tepalu Cystotelyjo?
klajojanti
QUOTE(amber123 @ 2011 07 09, 18:13)
Sveikos. Ant rankos plastakos isaugo dvi mazyyyyyyyyyyyyytes mazytes karputes, vos matos, bet viena didesne, tai sakau, kol neisaugo reik uztrucyt.. tepiau arbatmedziu-nieko.. nusiporkau ugniazoles skyscio rusu pardei, tai kai uzlasinau tai  doh.gif  doh.gif sako: teptk kai turi laiko.. tai as tepiau 2k keliu val begyje, tai aplink ta didesne atsirado skyles nezymios odoi blink.gif nesupratau..tai staigiai nuploviau.. toliau jauciu netepsiu.. ar susiduret su tuo tepalu Cystotelyjo?
*

Turiu karpu ant pado, Cystotelyjo (toks tamsiai rudas skystis) nepadejo, paskui pirkau Super Cystotelyjo, jis kai aliejus skaidrus, tas truputi jautesi kai tepiau, bet nepasakyciau kad padejo...
Acetocaustino, ar kazkas pan tepiau tik tas padejo, bet dar reik pakartot, tada manau isnyks...
O jums cia jis nugrauze gal? nes reik lb ziuret, kad butent ant tos vietos tept blink.gif
amberr.
QUOTE(klajojanti @ 2011 07 09, 21:45)
Turiu karpu ant pado, Cystotelyjo (toks tamsiai rudas skystis) nepadejo, paskui pirkau Super Cystotelyjo, jis kai aliejus skaidrus, tas truputi jautesi kai tepiau, bet nepasakyciau kad  padejo...
Acetocaustino, ar kazkas pan tepiau tik tas padejo, bet dar reik pakartot, tada manau isnyks...
O jums cia jis nugrauze gal? nes reik lb ziuret, kad butent ant tos vietos tept  blink.gif
*

As turiu ta permatoma.. 4u.gif mhm.. jis, nes po jo patepino atsirado tos zaizdos isdeginimo unsure.gif matot, kai milimetrine ta karpute, tai matyt nubego ir nudegino oda.. turbut teks su arbatmedziu ar cesnaku degint geriau
renatuxaass
bandziau su biciu pikiu, uzsiklijuodavau ir nesiodavau tai buvo nugriauze, bet vel ataugo,nebeturiu kantrybes, nes ji ant rankos nemaza, jau metai kazkur,pastoviai kliuuna, isdraskyta ir jau skauda uzkliuvus, turbut reiks prasytis pas daktarus.
dar drauge siulo isbandyti viena rusiska tepala, tik as jau nebezinau, gal sakau jau reikia daktarui pirma ja aprodyti doh.gif
sirdelyte
QUOTE(amber123 @ 2011 07 10, 16:13)
As turiu ta permatoma..  4u.gif mhm.. jis, nes po jo patepino atsirado tos zaizdos isdeginimo  unsure.gif matot, kai milimetrine ta karpute, tai matyt nubego ir nudegino oda.. turbut teks su arbatmedziu ar cesnaku degint geriau
*

amber123, gera efektyvini priemonė THUJA COMPLEX homeopatinis, žirniukai nuo karpų. Yra ir skystis. Kaina nedidelė, kas naudojo, tie liko patenkinti smile.gif Jei Kaune gyveni senamiesčio homeopatinėje vaistinėje galima rasti.
lengvute
dziaugiuosi, kad man tas karpas uzsalde azotu, greit dingo, senai taip reikejo, neliko ne zymes smile.gif
+Burbulė+
Išnaikinau vaikams (vienam ant kojos piršto, kitam po keliuku) su maistiniu actu (70%). Tepiau vakare su ausų krapštuku, tiksliau-laikiau prispaudusi tik karpos vietoje. Su laiku išbrinko, pakilo, nudžiuvo ir po maudynių nulupome. Užtrunka kažkiek laiko, bet natūralu, pigu, be streso ir namų sąlygomis.
Uliuliuska
QUOTE(+Burbulė+ @ 2011 12 13, 14:50)
Išnaikinau vaikams (vienam ant kojos piršto, kitam po keliuku) su maistiniu actu (70%).
*

drinks_cheers.gif darau ta pati, per sav. akivaizdziai sumazejo, susitrauke ir sudziuvo. As vakare su actu, ryte su ugniazole tepu.
Iloveyou
QUOTE(lengvute @ 2011 10 06, 15:56)
dziaugiuosi, kad man tas karpas uzsalde azotu, greit dingo, senai taip reikejo, neliko ne zymes smile.gif
*

man irgi nebeliko nei zymes
oaze 2
mes dukrai bandėm naikinti karpos azotų, tepalais (bazurika) ir t.t. Bet padėjo tik lazeris. Greitai ir neskausmingai thumbup.gif
safaryyy
o kur Vilniuje galima azotu pasinaikinti karpas?
Glamour22
Noriu paklausti, ar maitinanciai galima naikinti karpas ant pado?
Varškytė
Turiu tą karpų problemą ant pado. Atsirado dar paauglystėj,vėliau dingo, dabar vėl išdygę. verysad.gif Prisiskaičiau patarimų apie actą ir miltus, nusprendžiau išbandyti. Skausmas nepakeliamai didelis, visą naktį ašarojau... Kai dėl rezultato, tai nežinau, nulupau visą odą,kuri luposi, o pačios karputės dabar tik pajuodę taškučiai, nežinau, gerai ar blogai. Gal esat susidūrusios? O gal persistengiau su tuo actu, visą koją teks pjaut biggrin.gif blush2.gif
Juxt
tie juodi taškučiai - tai karpos šaknys man atrodo, bandykit mūčinti toliau jas wink.gif
Vook
vaistinėse nėra jokių priemonių? pleistriukų ar kažko?
Vonios Fane
Merginos, pabandykite Acetocaustina. Turejau tokia didele karpa ant pirsto, nu labai didele, estetiskai fui atrode, diskomfortas ir visa kita. Nusipirkau si daikciuka, nu fantastiska, po 2-3 sav, lygus grazus pirstukas 4u.gif
FoxLady
Gal kas susidurete su ploksciomis (jaunatvinemis) karpomis ant veido? Koks galimas gydymas? g.gif
Rutta77
QUOTE(Vonios Fane @ 2012 03 23, 12:46)
Merginos, pabandykite Acetocaustina. Turejau tokia didele karpa ant pirsto, nu labai didele, estetiskai fui atrode, diskomfortas ir visa kita. Nusipirkau si daikciuka, nu fantastiska, po 2-3 sav, lygus grazus pirstukas 4u.gif
*

O man sitas visiskai nepadejo,o ir terlynes daug.Puikiai atsikraciau karpos su Wartner pieštuku.Tiesa nera pigus "malonumas".bet ir efektas puikus.man savaites begy plius minus diena karpa isnyko. 4u.gif
Vook
QUOTE(Rutta77 @ 2012 03 27, 13:06)
O man sitas visiskai nepadejo,o ir terlynes daug.Puikiai atsikraciau karpos su Wartner pieštuku.Tiesa nera pigus "malonumas".bet ir efektas puikus.man savaites begy plius minus diena karpa isnyko. 4u.gif
*

o kiek kainuoja tas pieštukas? 4u.gif
Monmorensi
vaistai.lt
mr nobody
jau lb senai matau,kad pas mane yra 1karpute tokia pailga pazastyje doh.gif ,kaip ja isnaikinti,kreiptis i gydytojus?
Rutta77
QUOTE(Vook @ 2012 03 29, 13:20)
o kiek kainuoja tas pieštukas? 4u.gif
*

Apie 50 lt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mr nobody @ 2012 03 30, 00:18)
jau lb senai matau,kad pas mane yra 1karpute tokia pailga pazastyje  doh.gif ,kaip ja isnaikinti,kreiptis i gydytojus?
*

Manau akd pas jus ne karpa,o vadinama speneline atauga.Ji tokia plona ir lanksti ane?.Galit tuo apciu vartneriu laisvai issigydyti,arba i gydomosios kosmetologijos centra nukulniuokit-nugnybs ir fiso mirksiukas.gif
mr nobody
na tokia sviesi pailga,atrodo paimciau ir israuciau as ja,bet zinau kad kraujo bus biggrin.gif na taip lanksti nediduke pailga kaba,tai net nzn kas cia ar karpa ar siaip kazkas.
Rutta77
QUOTE(mr nobody @ 2012 03 30, 22:59)
na tokia sviesi pailga,atrodo paimciau ir israuciau as ja,bet zinau kad kraujo bus biggrin.gif na taip lanksti nediduke pailga kaba,tai net nzn kas cia ar karpa ar siaip kazkas.
*

Tau jauciu butent tai,apie ka rasiau aukstesniam poste mirksiukas.gif .Nieko neraukit,rimtai,prisidirbsit dar smile.gif
<Troja>
Sveiki,
Nepykit, visos temos neskaičiau, nes ilgai užtrunka, bet gal kas nukreiptų, kur Kaune pigiai šalinamos pado karpos? Namų sąlygomis panaikinti man neužteko kantrybės 4u.gif
Young
NE vienąsyk girdėjau, jog karpas gydo menstruacijų kraujas... blink.gif Jei kas esate beviltiškoje padėtyje - pabandykite, vdrug biggrin.gif
iindrutea
QUOTE(<Troja> @ 2012 04 23, 19:30)
Sveiki,
Nepykit, visos temos neskaičiau, nes ilgai užtrunka, bet gal kas nukreiptų, kur Kaune pigiai šalinamos pado karpos? Namų sąlygomis panaikinti man neužteko kantrybės 4u.gif
*

Pati kankinausi gal 4 metus su karpomis ant kulno, ko tik nedariau ir niekas nepadejo. kol kosmetolge nepatare nusipirkti kaune laisves alejoje vaistineje prie centrinio pasto kur gaminami vaistai, ten parduodami nuo karpu vaistukai kurie kainuoja gal 7lt dbr tiksliai nepamenu, na iki 10lt, ir jus nepatikesit nepraejo nei menesis ir as issigydziau, bet reikia saziningai tepti kiekviena vakara. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Dasha
QUOTE(<Troja> @ 2012 04 23, 18:30)
Sveiki,
*

http://www.kkligonine.lt/josvainiu-2-odos-...gu-poliklinika/ vienas seansas 12,20 kainuoja wink.gif
invano
Merginos, pasakysiu pati stebuklingiausia ir pigiausia buda issigyditi bet kokias karpas...galit juoktis, netiket, kaip kad dariau as, bet kai praradau bet kokias viltis o mano vienas padas buvo nusetas bene 20 mazu, smulkiu karpyciu, o nuo vaistu naudojimo du menesius vietom net pusles nudegintos issikele, tuomet be juoko ir atlikau sia procedura. Si buda MB pasake mociute, kai jis buvo mazas, padejo ir jam, tiesa, kai jis man ji pasake, kvatojau kaip mokejau blush2.gif Reikia paimti siula, MB naudojo vilnoni, as naudojau paprasta jupda, siuvimo siula, bet gal naturalus geriau... ant siulo suristi tiek mazgeliu, kiek turit karpu, ir ji uzlasti po zeme garsiai sakant " kai siulas supus, karpos isnyks". ir viskas! telieka laukti smile.gif tikiu, kad netikesit, as ir netikejau, bet uzlasus siula, nustojau tept ir rugstis, ale karpu gydimui, vien tam kad isitikint ar tikrai tai veikia o ne vaistai, ir jus nepatikesit! tikøaus laiko nepamenu, bet zinau, kad po dvieju menesiu rodziau draugem savo pada, negaledama pati atsistebet jog jis atrodo, kaip kudikio! jos tiesipg dingo! net ir pacios didziausios ir gyliausios! jos neiskrito, neisbyrejo, tiesiod dingo! oda tarsi pati jas naikino ir issilygino. Nes tikrai nepasakysiu kokia bacila cia buvo uzpuolus, nes jos plito masiskai, kelios buvo isisenejusios, oda stipriai suragejusi, taciau po sios proceduros viskas visam dingo! thumbup.gif tad teko atsiprasyt MB uz pajuokas lotuliukas.gif Gal siuo metu laiku ir sudetinga uzlast po zemem, as eiliniam lauke uzkasiau, bet pamasciau, kad nieko manau blogo jei ir vazone uzlastumet, vis gi zeme, svarbiausia, kad siulas suputu smile.gif
MissLeah
as issinaikinau karpas su acto rugstim (70 proc) ir miltu misinuku cool.gif aisku uztrunka laiko, paskauda kazkiek, bet!veikia rolleyes.gif
Varškytė
tai va, atradau laiko,pasidalinsiu įspūdžiais su naikinimu...

taigi naikinau su actu ir miltais, skausmas siaubingas...porą dienų skaudėjo eiti, vėliau ta oda atsilupo, nuplėšiau tas paviršines karputes (neskaudėjo) .. po kurio laiko pasimatė juodi taškeliai, nulupau dar vieną sluoksnį odos.. (kaip spėju) bet karpos liko : (((( galvojau - tiek skausmo veltui.. beeeet.. savaitės bėgy pradėjo jos pačios nykt iš visur kur buvo, ranka ir pėda : )) o gal prisidėjo kad kažkokiu kremu nuo mozolių pasitepiau iš nevilties..sukietėjo man siaubingai padas ir vuolia..nieko nebeliko, padukai švarūs : ))) wub.gif
jei ką sudomintų kremas, nežinau ar jis padėjo, bet vistiek įdėsiu.. : )

user posted image

sėkmės naikinant bjaurybes
Lindra
QUOTE(Varškytė @ 2013 02 06, 17:43)
tai va, atradau laiko,pasidalinsiu įspūdžiais su naikinimu...

taigi naikinau su actu ir miltais, skausmas siaubingas...porą dienų skaudėjo eiti, vėliau ta oda atsilupo, nuplėšiau tas paviršines karputes (neskaudėjo) .. po kurio laiko pasimatė juodi taškeliai, nulupau dar vieną sluoksnį odos.. (kaip spėju) bet karpos liko : (((( galvojau - tiek skausmo veltui.. beeeet.. savaitės bėgy pradėjo jos pačios nykt iš visur kur buvo, ranka ir pėda : )) o gal prisidėjo kad kažkokiu kremu nuo mozolių pasitepiau iš nevilties..sukietėjo man siaubingai padas ir vuolia..nieko nebeliko, padukai švarūs : ))) wub.gif
jei ką sudomintų kremas, nežinau ar jis padėjo, bet vistiek įdėsiu.. : )

sėkmės naikinant bjaurybes
*

mano istorija panaši biggrin.gif naikinau acetokaustinu, ir skaudėjo baisingai, ir atrodė, kad po sena oda tos pačios karpos tebeguli. o paskui pasitepiau iš nevilties su kažkokiu hormoniniu tepalu, ir po to viskas dailiai nusilupo ir vuolia biggrin.gif bet prie viso to buvo ir diiidelis noras tom karpom atsikratyt, norus galvojau kaip mažas vaikas smile.gif manau, kad ir tai daug pridėjo smile.gif
simmona2
Turejau 8 karpas ant abieju pedu, pletesi, giliai i oda buvo i augusios iki mesu, gydziau, niekas nepadejo: saldymo budu, rustim, tepalais. Tai ikaitinau metalini virbala ant ugnies ir pridejau prie karpu, kai prdeda skaudeti, nustoju prideginti. isnyko visos per 2 menesius, kartojau kelis kartus.
ruciuke+1
man padejo nusisaldyti pora kartu su azotu. jau 6 metus nebeliko tokios bedos 4u.gif 4u.gif
summerliepa
Sveikos. Atsiprašau, kad truputi nukrypsiu nuo padų temos, bet gal žinote kur galėtų gauti SOLCODERM ampulių? Lietuvoje lyg ir nėra jų, daktarė sakė, kad teks važiuoti i latviją arba rusiją..arba gal žinote, kas važiuoja i rusiją ar latviją vaistų?:/ net nežinau, ką daryti,klaidžioti nuvažiavus nesinori,o internete nelabai randu (rusiškai nemoku blush2.gif )
cambala
Merginos ir moterys, gal galit patarti kur man kreiptis. Neperseniausiai pas mane salia kruties spenelio atsirado tokia kabaliuojanti odeliu ataugele. Nedidele, bet man labai nepatinka, noriu ja pasalinti. Ji vos laikosi, tai gal paciai pabandyti nukirpti? O jei negalima - tai kur man kreiptis su tokia intymia vieta blush2.gif ?
Juxt
siulyčiau pradžiai pas odos gydytoją, arba šeimos, o jis tada jau nukreips. pati tai nešalinčiau, gali bėdos prisidaryti
~Darija~
Mama isvede karpas su tokiu skysciu "čistotel" (rus). Jis isdegino tas karpas. Dar naudojo pleistra "salipod". Bet vaistinese parduodamas zalias latviskas, jis nelabai veiksmingas. Geriausia nusipirkt turguj rusiska ruda "salipod". Asmeniskai as tuo rusisku salipodu isnaikinau laaabai senus mozolius ant koju pirstu...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.