Įkraunama...
Įkraunama...

Senelių žiedai

Sveikutes, nerandu cia tokios temos, bet man labai idomu suzinoti, ka manote apie vestuvinius ziedus, kurie perduodami is kartos i karta? 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif siaip tai viena vertus, tai labai kaip ir romantiska, tradiciju, seimos rysiu puoselejimas, bet antra vertus, man kazkaip vis kirba mintis, kad su tokiu ziedu perimi ne tik va pati papuosala, bet ir lyg karma, lyg visa patirti ir bagaza to zmogaus, kurio jis buvo...tai nezinau, as vis tik renkuosi nauja, ir geriausia-ne pirktini, o padaryta specialiai man juvelyro unsure.gif
Atsakyti
na pirmiausia as irgi galvoju, kad ziedai, kaip ir bet kurie kiti daiktai, savyje kaupia informacija, energija, todel nenoreciau nesioti seneliu ziedu, nes nezinociau, ko jie ten gero ar blogo "prisisiurbe". be to su seneliais kraujo rysys sieja tik viena puse, o tavo MB jie beveik svetinimi zmones... g.gif taip kad reiktu ir jo nuomones atsiklausti.
kitas dalykas ziedu dizainas gali buti visai nepriimtinas, nes dabar visokiu grozybiu prigalvota, mados gi keicias smile.gif
taciau jei seneliai tau brangus, mylimi ir graziai santuokoj gyveno, manau galima priimti kompromisi sprendima - ju ziedus islydyti ir panaudoti tik dali aukso gaminant ziedelius - tokiu atveju galesit ir dizaina savo pasirinkti ir nereiks galvoti, kad su ziedu "perimsi visa patirti".
Atsakyti
Mirus mano seneliui, mociute padovanojo mums savo ziedus wub.gif Man tai labai brangi dovana, net susigraudinu prisiminus seneli...

Taciau juos pasilikome prisiminimui - visu pirma, jie buvo gerookai perdideli, butu reikeje perlydyti, o tai jau butu buve tarsi kiti ziedai... Antra, mes norejome balto metalo, todel sau rinkomes balta auksa, o seneliu ziedai buvo geltoni, kaip ir visu is tu laiku smile.gif

Taciau labai vertinu, kad mociute padovanojo juos man wub.gif
Atsakyti
Na aš mielai užsidėčiau savo močiutės ar senelio vestuvinius žiedus, nes man šie žmonės labai labai brangūs. Jie nugyveno labai laimingą santuoką, kokios, beje, norėčiau ir aš. Todėl jų žiedus man užsidėti būtų tikrai smagu, galbūt taip jausčiau jų dvasią ir palaikymą 4u.gif
Bet mano vaikinas pasiūlė savo mamos senus žiedus. Žinant, kad jo mama našlė, nes tėvas mirė, man nėra jokio noro net matuotis tuos žiedukus verysad.gif Be to, aš nežinau, kas jie per žmonės buvo ir t.t. todėl svetimų žmonių žiedai man nelabai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nirvana: 30 liepos 2008 - 09:05
tai va, vyrui gali būti nesmagu jam nepažįstamų žmonių žiedą nešioti g.gif man šiaip malonu būtų turėti tokius žiedus kaip relikviją, nenešiočiau tokių, bet laikyčiau kaip kraitį savo vaikams, norėčiau, kad tkoie daiktai kaip šeimos relikvija keliautų iš kartos į kartą ir būtų saugomi ax.gif
Atsakyti
Man tai visai gražu, tik va tie žiedai turi patikti, nes jei svajojiai visą gyvenimą apie kitokį, tai negi versi save kankintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidutea @ 2008 07 29, 13:16)
Sveikutes, nerandu cia tokios temos, bet man labai idomu suzinoti, ka manote apie vestuvinius ziedus, kurie perduodami is kartos i karta?    4u.gif

mes pirkomes naujus ziedus,nes nenorejau seneliu ziedu schmoll.gif man negrazu plius tikiu kad persiduoda netinkama energija su tais ziedais,tai todel ir pasirinkome naujus cool.gif
Atsakyti
Pasiskaitinejusi ivairiu nuomoniu truputuka nusiraminau smile.gif tie ziedai yra manojo MB seneliu ir ispradziu buvo man jie negrazus, bet kuo dazniau i juos pasiziuriu tuo labiau man jie pradeda patikti ax.gif o kad perimsim seneliu vedybine nasta, tai negazdia, nes kiek prisiklausiau ivairiausiu pasakojimu, tai jie gyveno ilgai, laimingai ir iki (Kaip sakoma) "turte ir skurde, kol mirtis mus isskirs" 4u.gif wub.gif
Atsakyti
aš irgi esu girdėjusi apie tai, kad su žiedu galima perimti daug dalykėliu ir ne vien tik gerų. manyčiau, kad geriausia vestuvėms pirkti arba gamintis naujus žiedelius, o seneliu ar tevų žiedus turėti kaip relikviją smile.gif esu girdėjusi, kad jeigu nori nešioti kito žmogaus papuošalą, reikia jį pakabinti ant ko nors ir įdėti į upelį ar po lietvamzdžiu, atseit per kažkiek laiko tekantis vanduo jį "nuvalo" g.gif žodžiu bobučių pasakos biggrin.gif
Atsakyti
Na, gal ne visai bobučių pasakos... Pas mus kaip ir tikima, kad negalima persuoti vestuvinių žiedų. Šyptelėdavau - ir tiek. Bet kai sužinojau, kad japonams net mintis nekyla "paveldėti" sutuoktuvių žiedų... g.gif Žodžiu, manau, kad geriau kiekvienam savi smile.gif
Atsakyti
Na va, siandien pasiemiau is juvelyrines tuos ziedelius, atrestauravo, ir pasakiskai atrodo, paprasti, bet pasikeite taip kad paemusi paklausiau ar cia tikrai tie patys ziedai rolleyes.gif ir askui pamaciau, kad graiura ta pati, tiesiog nusiraminau ir issisiepusi ejau su tais ziedeliais. o dar kai pagalvojau, jog palikimas, tai laukiu nesulaukiu, tos dienos, kai man uzmaus ziedeli ir galesiu kasdien ji nesiot wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti