Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš maišelių

Vienos forumietės PAŪLLA prašymu sukūriau šią temą smile.gif Tikiuosi PAŪLLA įdės kokių nors darbelių pavyzdžių ir užkrės kitas forumietes šiais rankdarbiais 4u.gif
Atsakyti
Babyface,labai tau aciu aciuks.gif wub.gif
tai labai idomi technika. (as apie nerima is maiseliu)
tai vadinasi recycling smile.gif
as pati isbandziau sia technika ir man labai patiko,dabar yra vienas darbelis pradetas nerti.,dabar kamuolelis ant stalo voliojasi,laukia darbo lotuliukas.gif
juk siuksliu maiseliai issilaiko net po 100 metu ir yra pavojingi aplinkai,bet jeigu jau jie yra tai mes is ju galime ka nors pasigaminti.
galima pagaminti pirkiniu maiselius,padekliukus puodeliams,dezutes,krepselius ir t.t.
jie atrodo graziai,spalvingai ir yra tvirti.
juos gaminame is maiseliu ir neriame vaseliu biggrin.gif .
stai cia daugiau paaiskinta su nuotraukomis:
http://www.craftladi...cling-vt396.htm

(pamoka kaip pasigaminti daiktus is maiseliu pirmame puslapyje)

tikiuosi jus si teknika suzaves thumbup.gif


P.S. atsiprasau jeigu panasi tema jau buvo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PAŪLLA: 29 liepos 2008 - 14:50
Niu manau tikrai labai įdomių dalykėlių galima pasidaryti iš tų maišelių bigsmile.gif Reiks išbandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(babyface @ 2008 07 29, 17:05)
Niu manau tikrai labai įdomių dalykėlių galima pasidaryti iš tų maišelių  bigsmile.gif Reiks išbandyti  thumbup.gif

o kaip saunu,sugundziau as cia jus lotuliukas.gif thumbup.gif
lauksiu nuotraukyciu,savo kai padarysiu irgi ikelsiu smile.gif
Papildyta:
beje norincioms nerti. kadangi reikia maiseliu sukarpytas juosteles suristi tai palieka mazgiukai,taigi kad darbelis butu grazus tuos mazgiukus reikia su vaseliu sukisti i blogaja puse smile.gif
Atsakyti
Tikrai šauni temelė, bet celofaninius maišelius (ypač spalvotus) galima kuo puikiausiai ne tik sumegzti, bet ir iš jų nuausti gobeleną. Pagrindui paimti tvirtesnius siūlus, o austi sukarpytais maišeliais. Kai studijavau, mano kursiokė taip darė - labai gražios virtuvinės servetėlės gaunasi. Gaila tik, kad nuotraukų neturiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2008 07 29, 18:17)
Tikrai šauni temelė, bet celofaninius maišelius (ypač spalvotus) galima kuo puikiausiai ne tik sumegzti, bet ir iš jų nuausti gobeleną. Pagrindui paimti tvirtesnius siūlus, o austi sukarpytais maišeliais. Kai studijavau, mano kursiokė taip darė - labai gražios virtuvinės servetėlės gaunasi. Gaila tik, kad nuotraukų neturiu...  verysad.gif

tikrai labai gera ideja thumbup.gif
man patiko. wub.gif
arba ant to statybinio tinklelio galima austi,perkaisai tipo sukarpytas maiselio juosteles per ji ir graziai spalvotai gaunasi thumbup.gif g.gif
Arba dar geriau sugalvojau,,nunerei pynute is maiseliu juosteliu ir ja perkisai per tinkleli,nunerei kita vel perkisai,tai taip gaunasi kilimelis kai viska perkaisai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PAŪLLA: 29 liepos 2008 - 16:37
galima mazgų ir nemegzti:
http://www.plasticbagbag.com/how.html
Atsakyti
QUOTE(eMAr @ 2008 07 29, 18:29)

o kaip gerai sugalvota thumbup.gif ,aciu uz nuoroda smile.gif
Atsakyti
Na , manau į šitą maišiukų 'perdirbimo' temą tiktų ir šios nuorodos (jau esu kažkur dėjus, bet manau nepamaišys ir čia)

kaip pasidaryt plastikinę 'medžiagą'

kaip pasisiūt kuprinę iš plastikinės 'medžiagos'
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2008 07 29, 19:04)
Na , manau į šitą maišiukų 'perdirbimo' temą tiktų ir šios nuorodos (jau esu kažkur dėjus, bet manau nepamaišys ir čia)

kaip pasidaryt plastikinę 'medžiagą'

kaip pasisiūt kuprinę iš plastikinės 'medžiagos'

aciu uz nuorodas smile.gif ,kai bus noro reiks isbandyti thumbup.gif
Atsakyti
gal čia kam bus įdomu mirksiukas.gif
ekoblogas
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2008 07 29, 19:56)
gal čia kam bus įdomu  mirksiukas.gif
ekoblogas

man kazkodel paveikslelio nerodo.. g.gif
Atsakyti