Įkraunama...
Įkraunama...

Randų naikinimas

mus nutiko nelaime, mano mazajai ant veiduko yra 1cm ilgio randelis, prasikirto krisdama i radiatoriu verysad.gif verysad.gif verysad.gif siuvo dvi siulytes.
kai jau sugijo zaizda tada liepe tept ta cotrakrtubeksa, bet man jis kazkaip pasitikejimo nesukele. schmoll.gif tai nusipirkau dermatix, ir tepu kiekviena vakara, tai va po nelaimes praejo 4menesiai, tai nepasakyciau kad kazkas pasikete, tik gal truputi sumazejo tos siuliu vietos......nezinau ka bandyti dar, ko griebtis kad vaikui neliktu randelio...kaip manot ar verta tas ampules bandyti ,ar reiketu laukti ko paaugs vaikas?
Atsakyti
tiesa sakant dar karta nuejau pasikonsultuot su gydytoju del tos Lidazos,tai jis mane atkalbejo(nes pas mane tai lb neryskus taskeliai) gali but ,kad dar lb veiduka tik sudirgintu ir netokius dar padarytu randus .tai nezinau kaip butu su didesniais ir ryskesniais. jis tas ampulytes palygino su zaporazieciu,o dermatiksa su mersu biggrin.gif sako kai anksciau nebuvo ka naudot tai zmones tas ampulytes naudodavo.o is esmes,kad ir kaip butu liudna visiskai randu panaikint negalima verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 05 vasario 2007 - 07:54
QUOTE(Aislanda @ 2007 01 22, 08:23)
Jurgutele,kaip naudoti tas Lizada?  4u.gif  jau nusipirkau ir dar kazkokio praskiedejo natrio chlorido,izotoninis 9mg/ml ar jis tinka,man toki vaistinej padave,paprasius praskiedejo  biggrin.gif  klausiau vaistininkes,tai sake,kad fizoterapijoj ar kur ten jos naudojamos,tipo su kazkokiu elektro prietaisu jas turi ivest,o as maniau,kad ir namu salygom galima jas naudot  doh.gif kazin kur cia reikia kreiptis norint gauti tas prodeceduras pas seimos gydytoja siuntimo pradziai  ar kaip  g.gif

Taip,galima ir namu salygom tongue.gif O tau ant veido ear nea?Jei ne ant veido,tai ta praskiesta Lidaza supili ant merliuko,uzdedi plevele,dar ant virsaus svelnia medziagyte,apsirisi ir eini miegot bigsmile.gif Bet as tai ilgai neiskesdavau,pradedavo niezet.
Man siuntima israse ginekologe,paskui dar reikejo eit pas kita gydytoja,kuri paskyre sildymus.Gydytojai nesakyk,kad su Lidaza,nes neleis del to,kad si neregistruota Lietuvoje.Bet sesutes daro,tik graziai paprasyk wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Aislanda @ 2007 02 05, 08:53)
tiesa sakant dar karta nuejau pasikonsultuot su gydytoju del tos Lidazos,tai jis mane atkalbejo(nes pas mane tai lb neryskus taskeliai) gali but ,kad dar lb veiduka tik sudirgintu ir netokius dar padarytu randus .tai nezinau kaip butu su didesniais ir ryskesniais. jis tas ampulytes palygino su zaporazieciu,o dermatiksa su mersu  biggrin.gif  sako  kai anksciau nebuvo ka naudot tai zmones tas ampulytes naudodavo.o is esmes,kad ir kaip butu liudna visiskai randu panaikint negalima  verysad.gif

Taip,randu visiskai neisnaikinsi doh.gif
O tu zinai,kad tie gydytojai uz brangiu vaistu reklama,gauna brangiausias keliones dovanu?Taip,kad nepasitikek jais labai.Kad Lidaza nepadeda ne kiek-gryna nesamone schmoll.gif As su ja gydziausi vidinius randus,kurie buvo gimdoje,tai kai Kaune mane operavo,gydytojai sake,kad neitiketinai graziai sugije,nelike jokiu randeliu bigsmile.gif Nors istikruju gijo labai sunkiai,su puliavimu ir komplikacijomis blink.gif Paskaite ligos istorija,tikejosi rasti velniazin ka,o kai pamate,tai sako,jei nebutume zinoje,tai nelabai ir itartum,kad cia buvo pjaustyta.
Zodziu,kad pabloges tikrai netikiu,o ant veido esu dejusi gal 3 ampulytes kosmetologijos kabinete,tai pablogejomo tikrai jokio nebuvo biggrin.gif O didelio pagerejimo po 3 ampulyciu irgi turbut neimanoma sulaukti.Viskam reikia kantrybes,o kartais jos labai pritruksta unsure.gif Sekmes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 05 vasario 2007 - 19:04
DELTA,ir mano vaikui tas pats ,randelis virš antakio 1 cm.Aš pirkau tuos pleistriukus ,kur čia rašė.Tikiuosi ,kad padės.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2007 02 07, 16:14)
DELTA,ir mano vaikui tas pats ,randelis virš antakio 1 cm.Aš pirkau tuos pleistriukus ,kur čia rašė.Tikiuosi ,kad padės.

aciu, mums tas randelis yra ant juoko rauksles, kai juokiasi tai nesimato, tai ta vieta labai judri, tai pleistru nei uz ka nepripazysta.... verysad.gif jei butu buve biski kitur zaizda gal butu siut nereikeje o tik sukabinti su kazkokiais pleistrais specialiais. bet va...nors tu vietu kur siules buvo nebeik nebesimato, labai tikiuosi kad su amzium praeis.
sekmes jums gyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudenta @ 2007 02 07, 18:26)
Girdejau, kad randelius naikina gyvos kamienines lasteles. Tik labai brangu verysad.gif

labas
o gal gali placiau papasakoti apie ta gydyma su kamieninemis lastelemis.ar jis atliekamas Lietuvoj?
Atsakyti
Parasyk jurastra@takas.lt. Viesai negaliu.


QUOTE(Delta @ 2007 02 07, 22:16)
labas
o gal gali placiau papasakoti apie ta gydyma su kamieninemis lastelemis.ar jis atliekamas Lietuvoj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudenta: 07 vasario 2007 - 22:19
o ka patartumet pas mane virsh krutines du mazyciai randeliai dar nuo vaikystes ir nieko jei nepasikeite nzn dabar ka daryt bandyt contratube ar tas ampulytes?a? verysad.gif schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Man "Contractubex" tepaliukas absoliuciai nepadejo,gal per mazai tepiau? Efekto tikrai jokio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 11 vasario 2007 - 22:47
as su Vichy bandysiu veido oda palyginti,per daug spaudziau,dirginau oda,ji tokia nelygi dabar doh.gif
Atsakyti
o vienu metu senumo randas skaitos senas jau ar dar ne?
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 03 10, 19:55)
o vienu metu senumo randas skaitos senas jau ar dar ne?

As tai manyciau,kad dar nera l. senas,kad dar su juo "dirbt" galima,juk dar ne pabales,ne ka blink.gif Bet ir ne sviezias,zinoma ax.gif
Atsakyti