Įkraunama...
Įkraunama...

Randų naikinimas

QUOTE(Achema @ 2012 02 23, 00:11)
Negaiskite laiko visokiems tepaliukams.
Turiu randa ant smakro,metus tepiau Dermatiksu-jokio poveikio nepastebejau,tik laika sugaisau.
Padariau 3 proceduras frakciniu lazeriu sia ziema,rezultatas jau matosi ir ,anot gydytojos,dar stipres apie puse metu.
Procedura kainavo 150 lt,mano randas 3 cm.Dariausi kas menesi Narmedoj.

pas kokia gydytoja daretes? si klinika Vilniuje? 150 lt uz viena procedura ar 3 ?
Papildyta:
QUOTE(Treciadiene @ 2012 03 01, 21:49)
Aš randus naikinu su Dermarolleriu, stebuklų didelių nesitikiu, bet poveikis matosi. Oda tkrai palygėjo.

kiek kainuoaj tas dermaroleris, zn jis adatelemis ar labai skausminga procedura ir nieko blogo kad namose juo naudojamasi?
Atsakyti
QUOTE(Achema @ 2012 02 23, 01:11)
Negaiskite laiko visokiems tepaliukams.
Turiu randa ant smakro,metus tepiau Dermatiksu-jokio poveikio nepastebejau,tik laika sugaisau.
Padariau 3 proceduras frakciniu lazeriu sia ziema,rezultatas jau matosi ir ,anot gydytojos,dar stipres apie puse metu.
Procedura kainavo 150 lt,mano randas 3 cm.Dariausi kas menesi Narmedoj.


pas kokia gydytoja lanketes ? ax.gif
Atsakyti
4u.gif sveiki :esu naujoke. prie men. pasidariau plastine operacija..ir isigijau "geruli" randa doh.gif daktaras rekomendavo dermatix ultra..teko pirkti,nes kazkaip kitos alternatyvos nelabai maciau..kaina kosmine doh.gif ...tik va neseniai suzinojau ,kad sio tepaliuko galima isgyti kur kas pigiau..dvigubai pigiau..jei kam labai reikia..parasykite,padesiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2011 05 12, 13:21)
Sveikos  4u.gif gal kuri operavotes randa pas plastikos chirurga ? pasidalinkit informacija, pas koki chirurga, kaip pavyko operacija kur buvo randas..Turiu du randelius matomoj vietoj, labai kompleksuoju, noreciau pasinaikinti, bet jau tepaliukai jokie nebepades...Chirurgu yra, bet kad butu kompetentingas sioj srity..aciu  mirksiukas.gif


as nedideli odos defekta operavausi pas plastikos chirurga Gintara Karaleviciu, likau labai patenkinta smile.gif

vienintelis dalykas, kuris galejo but geresnis - informacija apie operacijos vietos prieziura.

Gavosi taip, kad praejus porai savaiciu po operacijos buvau sauleje ir maudziausi juroje. Net ir vandeniui atsparus pleistrai nelaike, o siaip ir buvo jau viskas sugije, taciau pasirodo jokiais budais negalima buvo leisti tai vietai buti sauleje, nes liko rausva demele, kuri po truputi blanksta, bet po 2 metu vis dar pastebima

Turiu dar viena mazyti randa, gal bandysiu ziema issioperuot pas ta pati chirurga, nes tikrai labai profesionaliai ir greit viska atliko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 30 gegužės 2012 - 10:17
QUOTE(lisik @ 2012 05 30, 10:16)
as nedideli odos defekta operavausi pas plastikos chirurga Gintara Karaleviciu, likau labai patenkinta smile.gif

Turiu dar viena mazyti randa, gal bandysiu ziema issioperuot pas ta pati chirurga, nes tikrai labai profesionaliai ir greit viska atliko

o kiek procedura pas ji kainuoja? ar su pilna narkoze daro? kur dare?
aciu uz info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2012 04 03, 16:17)
kiek kainuoaj tas dermaroleris, zn jis adatelemis ar labai skausminga procedura ir nieko blogo kad namose juo naudojamasi?


Nezinau, kaip del randu, as ji strijom naudojau. Gan skausminga, bet efektas thumbup.gif
Atsakyti
pas mane didelis ir senas nudegimo randas,išbandžiau visus tepalus ir pleistrus. Taigi,
Contratubex neverta net prasideti
KELO COTE gal šiek tiek prašviesino,bet brangus ,užtenka dideliam plotui neilgai( apie tris savaites,taupiai tepant)
dermatix neveike iš vis
Mepiform rekomenduoju,kas turite mažus randelius,naudoti ilgai,tačiau kaina ikandama ir veiskmingas. keisti kas savaite. jis minkština padaro ne toki iskilų bei šviesina.
man padėjo plastikos chirurgas:) biski apsigavau su juo,nes galėjau pigiau pasidaryti ir profesonaliau,bet dideliem ir kompleksa varantiem randam tai geriau taupyt plastikos chirurgui.
Atsakyti
o kiek mazdaug kainuoja plastikos chirugo paslaugos?
turiu randa 2 cm plocio ir 12 ilgio
Atsakyti
As turiu nudegimo randa, kuris visiskai neiskiles, ti oda zymiai tamsesne toj vietoj. Ka tokiu atveju dar chirurgas? Leidzia kazkoki skysti i ta vieta, kad issviesintu? Gal kas susidure panasiai?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 05 30, 14:36)
o kiek procedura pas ji kainuoja? ar su pilna narkoze daro? kur dare?
aciu uz info smile.gif


man nekainavo, nes mano atveju buvo ligoniu kasu kompensuojamas gydymas smile.gif

narkoze vietine, tikrai del tokiu smulkmenu pilnos nedaro. Bet neskaudejo visiskai smile.gif

dare Vilniuje, Centro poliklinikoj, chirurgijos skyriuje (paskutiniame, berods 5 aukste)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 07 birželio 2012 - 15:39
QUOTE(lisik @ 2012 06 07, 15:38)
man nekainavo, nes mano atveju buvo ligoniu kasu kompensuojamas gydymas smile.gif

narkoze vietine, tikrai del tokiu smulkmenu pilnos nedaro. Bet neskaudejo visiskai smile.gif

dare Vilniuje, Centro poliklinikoj, chirurgijos skyriuje (paskutiniame, berods 5 aukste)

o kokiais atvejais ligoniu kasos kompensuoja?
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 06 07, 17:09)
o kokiais atvejais ligoniu kasos kompensuoja?


kai tai nera vien kosmetinis defektas, bet susije ir su sveikata smile.gif

geriausiai manau pasakytu pats gydytojas ar tai butu mokama ar nemokama operacija smile.gif
Atsakyti