Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Randų naikinimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
spurgele
na turiu toki klausimeli biggrin.gif mano vyro sesei pries metus dare operacija po kurios liko gana didokas randas virs krutines, ir tepaliuka kontratubex naudoja ir kazkoki pleistra nuo randu o jis nelabai sparciai mazeja g.gif . gal kas zinote kokiu nors dar priemoniu kurios padeda randams greiciau gyti? ir kaip del soliariumo, nes ji labai nori nueiti. na zinot dvylikta klase, simtadienis rolleyes.gif aciu jums visoms is anksto kurios pasidalinsite savo mintimis biggrin.gif
Jicky
Na man tai padejo tas tepaliukas, kur minejai, kontraktubex berods smile.gif Nors ir randai nebuvo dideli... Tai tas tepaliukas aisku, nepanaikino randu, bet tiesiog pasidare odos spalvos. O vasara, kai idegu, tai tie randeliai neidega, bet kadangi yra ant kojos, tai nelabai ir matosi. O del soliariumo, tai nezinau, manau nereiktu ten eit, jei ji nenori, kad tas randas dar labiau isrysketu... nebent ta vieta bus pridengta smile.gif
Pikciurna_
O gal kas zinote, kokia priemone arba koki tepaliuka, kuris panaikintu atsiradusia demele po spuogelio... rolleyes.gif
Nes po spuogelio ant vedio atsirado tokia demele ir ja uzmaskuoti net sunku mad.gif blink.gif tai net nebezinau ka daryti, kaip pagreitinti tos demeles isnykima...
Sonrisita
Mane irgi labai domintu priemones nuo randeliu, atsiradusiu nuo spuogeliu...
nouvelle
Tas naujas tepalas nuo randu, kur per TV reklamuoja kainuoja 130 Lt blink.gif
Pikciurna_
QUOTE (nouvelle @ 2004 12 01, 09:44)

O ka man daryti ir su kuom tepti, jei pas mane yra ne randelis, o tamsi demele ??? mad.gif
spurgele
QUOTE (nouvelle @ 2004 12 01, 09:44)

tai koks to tepaliuko pavadinimas?
sauluke
tepaliukas vadinasi DERMATIX( silikono gelis).
kaina skiriasi vaistinese, galima rasti ir apie 112.
tamsiai demeliai taip pat tinka.
FU
Sveikos
Na bet jus mergaiciukes ir randat del ko pergyvent, del tokiu smulkiu randeliu g.gif , kuriuos tikrai galima uzmaskuoti thumbup.gif ..
Pavyzdziui, jus, pasakykit man, kaip reikia panaikinti randa ant skruosto g.gif , kuri jau turiu net 14 metu sad.gif , tai ka man daryti unsure.gif ?kol jaunesne buvau tai labai kompleksuodavau doh.gif dabar pagaliau baigia isnykt tas kompleksas smile.gif ...
Mamūškė
Siguciuk, nepergyvenk kas nores pamils ir su randeliu wink.gif
natie
wa turiu tokia problemele aisku ji nera tokia kad trukdytu gywent bet wis delto gal yra budu ir priemoniu jai panaikint smile.gif ant weiduko yra keletas nedideliu 'grioweliu'- randeliu kurie liko po inkstiriuku ar spuogiuku ir wis norisi kad ju nebebutu g.gif ar imanoma, ar esa kam is jusu iskylus tokia problemele? kokiu priemoniu griebetes?
Jicky
QUOTE(Pikciurna_ @ 2004 12 01, 15:39)
O ka man daryti ir su kuom tepti, jei pas mane yra ne randelis, o tamsi demele ???  mad.gif
*

Kazkada tokia demele panaikinau balinanciu tepaliuku, tik neatsimenu dabar jo pavadinimo. Vaistinej paklausk, turetu patart, kaina neadidesne nei 10 lt. mirksiukas.gif
Ašara
Natie, čia tau padėtų tik randelų šlifavimas. Jokiais tepaliukais nepanaikinsi.
nufnuf
as turiu ant veido kelis randelius nuo vaikystes,likusius po vejaraupiu...seniau labai kompleksuodavau,kad tie randeliai ant kaktos,bet dabar dar irgi nelabai su jais susitaikiau sad.gif tai nusipirkau ta reklamuojama per tv geli nuo randu- DERMATIX.na,kaina-100 lt...tepliojuosi juo labai kruopsciai 2 kart per diena (taip jau reikia) jau gal 3 savaites.taciau anot vaistininkes ir instrukcijos,rezultatas matosi po ~2menesiu.taciau jau dabar pastebejau,kadoda aplink tuos randelius,iki tol buvusi tokia nelygi jau zymiai pagrazejo! smile.gif jau dabar tie randeliai ne taip i akis krenta!tuo labai dziaugiuosi ir laukiu kada baigsis tie 2 menesiai-tada galesiu dar daugiau parasyti apie gauta rezultata! smile.gif
Pikciurna_
QUOTE(Ramuniukas @ 2005 02 13, 14:38)
Kazkada tokia demele panaikinau balinanciu tepaliuku, tik neatsimenu dabar jo pavadinimo. Vaistinej paklausk, turetu patart, kaina neadidesne nei 10 lt.  mirksiukas.gif
*

Cia pries kelis metus, man reikejo, tai kai klausiau vaistinese niekas nieko neturejo ir niekas niekuo negalejo padeti cry.gif Tai abejoju ar dabar nuejus i vaistine man ka nors nauja pasakys. Gal galetum paziureti to tepaliuko pavadinima ? Buciau labai dekinga blush2.gif 4u.gif
natie
QUOTE(Ašara @ 2005 02 14, 08:16)
Natie, čia tau padėtų tik randelų šlifavimas. Jokiais tepaliukais nepanaikinsi.
*

na nelabai ir tikejaus kad kokie tepaliukai pades smile.gif o kas ti per slifawimas?kur ji daro? ax.gif
Ašara
Kadangi tu kaip matau vilnietė, tai Pamėnkalnio 1/13, Plastinės chirurgijos centras. Gali nueit pasikonsultuot.
Jicky
QUOTE(Pikciurna_ @ 2005 02 14, 17:15)
Gal galetum paziureti to tepaliuko pavadinima ? Buciau labai dekinga  blush2.gif  4u.gif
*

Gaila, nebeturiu jau to tepaliuko verysad.gif Tik atsimenu, kad geltona tutele buvo unsure.gif
kamilytė
Jeigu randas iš tiesų nemažas,tai gal vertėtų pamąstyti r apie randų naikinimą lazeriu rolleyes.gif Tiksliai nežinau kiek tai kainuoja(bent jau plaukelių naukinimas nemažai),bet tai tikrai labai veiksminga ir rando nebus nė žymės.
natie
[quote=Ašara,2005 02 15, 11:10]
Kadangi tu kaip matau vilnietė, tai Pamėnkalnio 1/13, Plastinės chirurgijos centras. Gali nueit pasikonsultuot.
*

niu wat kad nelabai ka girdejau apie ta istaiga doh.gif tei net nezinau nezinau... sad.gif
Bonifacija
Manau, kad daugelis is musu turi koki nors randeli, kuriuo aisku noretusi atsikratyti, (o gal kaip tik ta padarete?). Pasidalinkim patirtim, kaip panaikinti arbent jau sumazinti ta kuno "papuosala"? verysad.gif
Vaida`
QUOTE(Bonifacija @ 2005 03 16, 21:23)
Manau, kad daugelis is musu turi koki nors randeli, kuriuo aisku noretusi atsikratyti, (o gal kaip tik ta padarete?). Pasidalinkim patirtim, kaip panaikinti arbent jau sumazinti ta kuno "papuosala"?  verysad.gif
*

Na mano pusbroliui dabar jau 4 metukai, bet kai buvo 1 metuku, tai buvo nelaime ir nudege visa rankyte. Randai didziausi istisai per visa ranka. Vaizdas kraupus. Gydytojai nelabai ka gali pasakyt, tik rekomenduoja nuolat tept Contratubecs (nezinau ar taip rasosi, bet tariasi Kontratubeks). Tai kazkiek sumazejo, bet nelabai. Dar girdejau, kad yra kazkokie priklijuojami pleistrai.
_Too_Young_
ar kas bandete veido nelygimus, likusius po spuogeliu, gydyti Dermatix? kazin ar is tepaliuko galima daug tiketis, bet gal verta pabandyti? 100lt palyginus su lazeriniu proceduru kainom ne tiek ir daug... o koks vienos tubeles kiekis?
Ašara
[quote=natie,2005 02 15, 19:55]
[quote=Ašara,2005 02 15, 11:10]
*

niu wat kad nelabai ka girdejau apie ta istaiga doh.gif tei net nezinau nezinau... sad.gif
*

[/quote]
O aš ją žinau jau trisdešimt metų. Kai pro šalį į mokyklą eidavau. Tik tuomet jis kitaip vadinosi. Tai pirmoji Vilniuje plastinės chirurgijos klinika nuo seniausių laikų į kurią važiuodavo pacientai iš visos tarybų sąjungos ir užsienio. Ir iš spaudos bei TV žinau.
Tasmane
o gal kas nors dare ta stebuklinga slifavima lazeriu, nes kaina odos lazerines chirurgijos centare nuo 300-1200lt(cia tik randa nuslifavimas), bet ar rezultatas koks bus?!
Ašara
QUOTE(oksancis @ 2005 03 17, 10:57)
o gal kas nors dare ta stebuklinga slifavima lazeriu, nes kaina odos lazerines chirurgijos centare nuo 300-1200lt(cia tik randa nuslifavimas), bet ar rezultatas koks bus?!
*

Jau kažkada rašiau-sumokėjau 5000 lt ir nedingo nei vienas randelis (na tie randai tai nebuvo kokie dideli, šiaip randeliai). Nors prieš tai gydytojas sakė, kad veidelis bus lygutėlis. Tik po kurio laiko pradėjo skelbti suhigariečiai, kad reikia bent kelių tokių procedūrų.
Tasmane
nu nieko sau, uz tokius pinigus tikrai galetu kas nors pasikeist, ko gero reikes ir toliau svajoti apie stebukla ateity/;)
nežiniukė
Pas mane yra randelis ant kelio. Tai nusipirkau pleistriuka nuo randu. Ji kas savaite reikia keisti. Jau naudoju apie 3 savaites, bet dar jokio efekto nera sad.gif Idomu, ar padeda tie pleistriukai. Gal geriau tepaliukus naudoti g.gif Kiek zinau nuo randu yra Contractubex, Dermatix, Inku perlai. Gal zinote kuo šie tepaliukai skiriasi, nes kainos labai skirtingos.
Derra
Gal kas zinot, kokia kaina randu naikinimo su lazeriu? Pas mane randas apie 40 cm. o gal ir dar daugiau, idomu, kiek kainuotu ji pasalinti?
natie
QUOTE(Ašara @ 2005 03 17, 09:06)
O aš ją žinau jau trisdešimt metų. Kai pro šalį į mokyklą eidavau.  Tik tuomet jis kitaip vadinosi. Tai pirmoji Vilniuje plastinės chirurgijos klinika nuo seniausių laikų į kurią važiuodavo pacientai iš visos tarybų sąjungos ir užsienio. Ir iš spaudos bei TV žinau.
*

jo ji sena tik wat tame ir beda kad daktarai seni ir mazai domisi naujom technologijom,kas sena nereiskai kad gera...
Tasmane
Zvaigzdute, as domejausi sugiharoj ir lazerines chirurgijos centre,pas mane ant veido randelis kokie 8cm, tai 120lt suokejau uz konsultacija, pacios proceduros kaina mano randui apie 500-600lt. plius lazeris gali nepanaikinti ir siule kombinuotai darys lazeris+chirurginis budas, nors pas mane randas dar padoriai atrodo.pasiule rudeni daryt tai dabar galima galvoi ar verta.
gal jusu randui tiktu tiktai slifavimas kristalais, cia daro Kosmedijo klinikoj jie zada po penkiu sesiu kartu bus rezultatas, o viena procedura 120lt.vot biggrin.gif
Ašara
Randas randui nelygus. Jeigu jis atrofinis-tarsi duobutė, tai kaip tu jį pašalinsi? Kaip ir niekaip. O jeigu iškilus (pamiršau kaip vadinasi)-tai tik pašlifuoji pašlifuoji ir daug mažiau pastebimas patampa.
lepune
HELP!!! neseniai mane operavo, jau nukrito šašai, nusivalė pagaliau žaluma.. ka daryt, ant kaklo ir toks ilgas... apie 10cm...
lepune
ka patartumėt man daryt? lazeris? inkų perlai girdėjau neblogai veikia.. bet nežinau kainos.. gal kas pirkote?
_Too_Young_
QUOTE(lepune @ 2005 04 05, 11:50)
ka patartumėt man daryt? lazeris? inkų perlai girdėjau neblogai veikia.. bet nežinau kainos.. gal kas pirkote?
*

o kas tie inkų perlai? g.gif
Bonifacija
As po laporoskopijos naudoju contractubex. Turejau 3 randus. Saziningai tepliojau kasdien po kelis kartus apie menesi + lankiau soliariuma. Rezultatas - 2 randu nesimato visai, vienas liko maziau pastebimas. smile.gif
Frosted
Manau visos kazkokiu randeliu turime. Ir as ne isimtis...
Mano katinas is dziaugsmo, kad as namo atejau tiesiai nuo spintos (kur jis tupejo) man ant galvos ir nusoko doh.gif blink.gif Vaiksciojau apdraskytu veidu kokias 2 savaites, viskas ok, tik prie vienos akies liko toks randelis, jo beveik nesimato, bet kai apsvietimas ryskesnis - tai isryskeja ir randas verysad.gif Bet jis toks idubes, tai manau slifavimas nepades man... cry.gif O Contratubex nuo visu randu yra ar tik nuo iskiliu? Nes mane tas randelis jau biski nervuoja, del jo degintis normaliai negaliu, nes bijau, kad isryskes man tas randas... O kas vasara bus - tai bijau pagalvoti cry.gif
Ašara
Dar mažai laiko praėjo, turėtų pranykt tas randelis. Aš savo dukrai kartą įdrėskiau netyčia veidą, tai žinok kokius metus ar net daugiau gijo, ne tai , kad gijo, bet matėsi.
Frosted
QUOTE(Ašara @ 2005 04 06, 12:19)
Dar mažai laiko praėjo, turėtų pranykt tas randelis. Aš savo dukrai kartą įdrėskiau netyčia veidą, tai žinok kokius metus ar net daugiau gijo, ne tai , kad gijo, bet matėsi.
*

Vajeeei, kokia ziauri mamyte doh.gif (juokauju, visoms buna netycia...)
Nu, palauksiu dar, gal praeis, kitur tai neatsirado randeliu, nors ir sasai buvo, o sicia... Cia pas mane prie pat akies randelis liko, ten, kur ta glezni odele aplink akis. Nu ir ant skruosto prie to paties... g.gif
Palauksim, tikekimes, pades.
O kiek Contratubex'as kainuoja ir kiti tepaliukai?
Ašara
Contratubeks(ar kaip ten jis) kainuoja apie 24-27 lt. , kažkada turėjau, gal kaina pasikeitė. Šiaip domėjausi dar kažkokiu tepalu neprisimenu pavadinimo, tai kaina buvo 130 lt. Nueik į vaistinę, patars ką nors-dar yra tokie silikoniniai pleistrai specialiai randams gydyt, kol būsi patalpoj. t.y. namie, gali užsiklijavus vaikščiot, jie daugkartinio naudojimo.
Frosted
QUOTE(Ašara @ 2005 04 06, 12:36)
Contratubeks(ar kaip ten jis) kainuoja apie 24-27 lt. , kažkada turėjau, gal kaina pasikeitė. Šiaip domėjausi dar kažkokiu tepalu neprisimenu pavadinimo, tai kaina buvo 130 lt. Nueik į vaistinę, patars ką nors-dar yra tokie silikoniniai pleistrai specialiai randams gydyt, kol būsi patalpoj. t.y. namie, gali užsiklijavus vaikščiot, jie daugkartinio naudojimo.
*

Aciu, Asara smile.gif Nu, matyt reikes eit konsultuotis su vaistininke... Bet 5000 tikrai nemokesiu uz slifavima ar lazeri, nes ne toks jau tas baisus randas yra tongue.gif
Ašara
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 06, 11:43)
Aciu, Asara smile.gif Nu, matyt reikes eit konsultuotis su vaistininke... Bet 5000 tikrai nemokesiu uz slifavima ar lazeri, nes ne toks jau tas baisus randas yra tongue.gif
*

Tiek kainuoja viso visutėlio veido šlifavimas, jis taikomas nebūtinai dėl randų. Pavienio randelio šlifavimas tikrai tiek nekainuos. A, prisiminiau-Grožio terapijos klinikoje gydytojas sakė, kad vien tik lazerio įjungimas kainuoja virš 300 lt. Bent jau prieš keletą metų ir to lazerio, kuris veidą šlifuoja.
Frosted
QUOTE(Ašara @ 2005 04 06, 12:57)
Tiek kainuoja viso visutėlio veido šlifavimas, jis taikomas nebūtinai dėl randų. Pavienio randelio šlifavimas tikrai tiek nekainuos. A, prisiminiau-Grožio terapijos klinikoje gydytojas sakė, kad vien tik lazerio įjungimas kainuoja virš 300 lt. Bent jau prieš keletą metų ir to lazerio, kuris veidą šlifuoja.
*

Kazin ar mechaninis slifavimas yra efektyvus palyginus su lazeriu? g.gif
Kas zino kainas? Nu, as savo dar neslifuosiu, palauksiu, gal dar isnyks tas randelis... blush2.gif
Ašara
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 06, 14:48)
Kazin ar mechaninis slifavimas yra efektyvus palyginus su lazeriu?  g.gif
Kas zino kainas? Nu, as savo dar neslifuosiu, palauksiu, gal dar isnyks tas randelis...  blush2.gif
*

Manau , kad mechaninis šlifavimas yra gerokai efektyvesnis nei lazeriu.
Onora
randelius po spuogu labai gerai naikina glikolio rugstis. Ji naturali - berods is cukranendriu isgaunama. Proceduras su glikolio rugstimi daro jogailos gatveje esantis kosmetologijos kabinetas. Procedura apie 30 lt, priklausomai nuo randu dydzio reikia keliu proceduru, taip pat parenkama rugsties koncentracija. Jas daro saltuoju metu laiku - nuo rugsejo 15 d. iki kada - negaiu pasakyti, bet kai saule kaitri - ju nedaro. Yra ir neogliss kosmetikos su glikolio rugstimi - pati naudoju ir tikrai labai patenkinta - ji brangoka - prausiklis veidui ir kremukas - apie 130 Lt, bet uztenta 5-6 menesiams, ji apsaugo ir nuo nauju spuogu susidarymo.
Frosted
Nu, jei nepraeis iki "saltojo laikotarpio", tai tada zygiuosiu i Jogailos g. biggrin.gif
Tasmane
onora, o kur jus pirkot negliss kosmetika? noriu gal nuo neostratos pereit prie sitos, gal pigesne smile.gif
Ašara
QUOTE(oksancis @ 2005 04 06, 16:26)
onora, o kur jus pirkot negliss kosmetika? noriu gal nuo neostratos pereit prie sitos, gal pigesne smile.gif
*

Turiu po ranka tokį leidinį, tai yra tel. ir adresai-Estetinės ir higieninės kosmetologijos klinika "Neoglis", Antakalnio g. 76 , tel. 2343901, mob. 861062060. Teikiama profesionali gyd. dermat. kosmetol. konsultacija.
Frosted
Vakar buvau baseine ir pirtyje, ir mano mylimiausias randelis pasidare raudooooonas cry.gif Ir iki siol nepraejo tas raudonumas... Anksciau eidavau, ir nieko panasaus neatsitikdavo unsure.gif Ar jums taip buna? Ar praeina savaime ar ka nors darot?
Ašara
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 07, 07:25)
Vakar buvau baseine ir pirtyje, ir mano mylimiausias randelis pasidare raudooooonas  cry.gif Ir iki siol nepraejo tas raudonumas... Anksciau eidavau, ir nieko panasaus neatsitikdavo  unsure.gif Ar jums taip buna? Ar praeina savaime ar ka nors darot?
*

Rrandai pabąla tik po kurio laiko, t.y. turės praeit ne vienas mėnuo. Ir dar turi randai tokią savybę išlysti kai sušylama, ypač pirtyje.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.