Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

Sena tema cia:
http://www.supermama...?...7943&st=588
QUOTE(MIAKI @ 2008 07 30, 10:06)
šiek tiek sutrikau, jei visosm po 2 metus, o man tik 8 mėn, dantukai tikrai kreivi  doh.gif  gal ,kad tik viršuje ir , kad sąkandžio nereguliuoja ???  g.gif  na reiks dar gerokai pakamantinėti prieš pradedant  blush2.gif

beja, gal kas iki mano išvažiavimo ir patartų kokiusj uosdėtis. nes man norėtusi tu baltesnių, bet sako,kad tiek geležiniai geriau  trum,pam laikui  g.gif  ir ,kad balti po to sunkaiu nusiema, ir pan  g.gif

Sveika,
Balti (keramikiniai) breketai atrodo estetiskiau, bet jie yra brangesni. Is tiesu juos reikia nesioti keliais menesiais ilgiau. Be to, jei kartais nuluztu, ji reiketu keisti nauju (metelini priklijuoja ta pati) - vadinasi iseina brangiau. O ir nuimti juos sudetingiau, nes skilineja. O ir ne visi gydytojai dirba su keramikiniais. Tau reiketu pasisneketi su daktare.
BELIGATURINIAI (bet jie buna tik metaliniai) .Su jais gydymas trunka trumpiau nei gydant paprastais metaliniais breketais, dazniausiai nereikia salinti dantu.
Pas gydytoją reikia lankytis rečiau nei įprastai (kartą į 1,5-2mėn, tuo tarpu taikant standartines breketų sistemas vidutinis laikas tarp vizitų- 1mėn)
Kainos (vienam zandikauliui):
Metaliniai:1000 - 1400 Lt,
Keramikiniai: apie 2000 Lt:
Beligaturiniai: apie 1800 - 2000 Lt.
Pris uzsidedama breketus, labai daug ieskojau iv. informacijos blush2.gif Gal kur suklydau - pataisykite lotuliukas.gif
Atsakyti
Ziurau uzlinko sena tema... smile.gif
Taigi tesiant...

Nezinau, kodel taip yra, bet man sudejo baltas gumeles, paverzimas buvo po menesio su puse ir gumeles kokios buvo baltos, tokas baltas jas ir nueme g.gif be rytinio kavos puodo negaliu isjudet is vietos. Tiesiog isgerus paskutini gurksni iskart keliauju skalauti su skysciu, gal tai ir padejo?
As turiu tokia fyfiska ruzava tase biggrin.gif nekenciu ruzavos spalvos ir visu jos atspalviu, bet tase kazkodel mane suzavejo. Ir siaip pamasciau, kad ji 'atsvers' mano pankiska sypsena smile.gif zodziu, tai vienintelis ruzavas daiktas, kuri turiu smile.gif Odontologas praeita karta dedamas gumeles sako 'sorry mes ryskiai ruzavu neturim' biggrin.gif

Del tu valgyt-nevalgyt dalyku. Man irgi odontologas sake, kad pats didziausias breketu priesas yra kepta duona lotuliukas.gif obuolys ir morka yra nevalgomi, jei nesmulkinti. Jei obuoli susipjaustai arba sutarkuoji morka, tada viskas gerai. Tas pats su agurkais. O siaip dar sake nevalgyti riesutu, bet graikiniai lengvai kramtosi, migdolai parduodami ir smulkinti, zodziu, turbut viska galima kazkaip pritaikyti prie musu dantu, bet kaip kepta duona reiktu upgrade'int tai nzn biggrin.gif gal galima i alu kap sausaini i arbata mirkyti? lotuliukas.gif

Miaki, buna ivairiu tu nesiojimo terminu, viskas priklauso nuo sakandzio, kokia pas tave problema ir t.t. Mano viena drauge lygino tik virsutini atsikisusi danti, tai nesiojo 6 menesius. As esu 23 metu ir nesiosiu bent 2 metus, nes pas mane ir sakandis blogas ir nesimestriskas ir dantis atsikises buvo.
Kuriuos detis nera teisingo atsakymo. Nes visi turi ir + ir -. As asmeniskai dejausi permatomus, nes turesiu nesioti bent du metus, bo kaip breketininke esu sene rolleyes.gif siaip labai geras dalykas yra tie beligaturiniai, man juos dejo ant dvieju paskutiniu, kur nesimato. Tokie mazuliukai mazuliukai. Geleziniai yra gerai, jei siaip megsti nesicackinti - t.y. dzin kad jie truputi labiau matosi, nori uzkramtyti ta kepta duona kartais, nes jie patvaresni, ir laimeti koki viena menesi breketu laiko, nes jie tipo greiciau ten viska stumdo. O del nuemimo tai tikrai nereikia jaudintis, ne tau, o odontologui daugiau vargo. Bet cia jau as savanaude biggrin.gif Taip, kad jei finansai leidzia, as deciausi beligaturinius, kurie greiciausiai is visu stumia ( metaliniai, bet maziau matosi, greitai stumia ir retai suoliuoji pas odontologa, nes jie kazkaip efektyviau tampo ir nesiojami jau tikrai trumpiau, gali laimeti ir kelis menesius, nors tavo atveju, jei nesiosi 8 men, gal ir nereikia tokiu krutu breketu, nes nemanau, kad vietoj 8 nesiosi pvz 5) arba keramikinius, jei esi uz maximum estetini vaizda.
Atsakyti
ačiukas už atsakymus. žiūrėsim kaip čia man viskas baigsis šiandien 4u.gif
Atsakyti
Tiesiog noriu pas mergaites truputį pasiklausti.. ax.gif
Ruošiuosi rudenį sūnui dėti breketus nes kreivai dantukai suaugo - jam 13 metų, atrodo pieninių dantukų jau kaip ir nebėra, visi jau "tikri".. mokyklinio amžiaus vaikams tuos breketus valdiškuose stomotologiniuose kabinetuose daro ar jau čia į privačius kabinetus reikia kreiptis? gal kažką Klaipėdoje parekomenduot galėtumėt? aš tuose reikaluose visai žalia.. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Labukas naujoj temoj 4u.gif
QUOTE(GrillsMamma @ 2008 07 30, 10:04)
Ziurau uzlinko sena tema...  smile.gif
Taigi tesiant...

Skaitau, skaitau, jaučias, kad patirtis šneka ax.gif biggrin.gif
Ypač pritariu dėl maisto - juk viską galima prisitaikyti, šiandien pimą kartą gyvenime agurkus tarkavau lotuliukas.gif
O su kokiu skysčiu skalauji po maisto?
Atsakyti
Aš tai nieko netarkuoju, valgau viską ir dar nei vienas nenulūžo per metus g.gif biggrin.gif


QUOTE(Senti @ 2008 07 30, 14:12)
Tiesiog noriu pas mergaites truputį pasiklausti..  ax.gif
Ruošiuosi rudenį sūnui dėti breketus nes kreivai dantukai suaugo - jam 13 metų, atrodo pieninių dantukų jau kaip ir nebėra, visi jau "tikri".. mokyklinio amžiaus vaikams tuos breketus valdiškuose stomotologiniuose kabinetuose daro ar jau čia į privačius kabinetus reikia kreiptis? gal kažką Klaipėdoje parekomenduot galėtumėt? aš tuose reikaluose visai žalia..  doh.gif  verysad.gif


Klaipėdoje http://breketai.lt/ smile.gif Ten ir adresas yra nurodytas smile.gif
Atsakyti
As irgi nieko netarkuoju, bet obuoli pjaustau verysad.gif
Atsakyti
Kad man dar tik pirma savaite, tai bijau visko verysad.gif
Atsakyti
Ewily, Dalia Latkauskiene dirba Vilniuje VIC klinikoje, http://www.mackeviciai.lt/(Mackeviciu klinikoje) ir Sporto g.3 .
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2008 07 31, 09:54)
Kad man dar tik pirma savaite, tai bijau visko verysad.gif

priprasi greit:)
Atsakyti
Niu va, aš jau pirma para su breketais. jausmas nelabai koks blush2.gif

Jaučiuos kaip zombis lotuliukas.gif šiek tiek dar paskaudena, bet manau priprasiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MIAKI @ 2008 07 31, 16:33)
Niu va, aš jau pirma para su breketais. jausmas nelabai koks  blush2.gif 

Jaučiuos kaip zombis  lotuliukas.gif  šiek tiek dar paskaudena, bet manau priprasiu  blink.gif

Sveikinu 4u.gif Būsim panašaus "amžiaus" čia pagal breketus...

Šiandien valgiau kugelio cool.gif
Atsakyti