Įkraunama...
Įkraunama...

Mano pirtis

duris su apsiltinimu

langas vitrina neatidaroma poilsio kambarije - nematau prasmes deti kitoki negu plastikini

as neisivaizduoju pirties is drozliubetono - bet negi kritikuosiu zmogaus pasirinkimo..

kiekvienam savo - ir gal baikime ta bevaise diskusija apie nieka? noreciau priminti kad cia tema apie mano pirti smile.gif tai prasyciau konstruktyviai kritikuoti esama situacija o ne svaistytis pareishkimais ale "as krutesnis del to kad.." as BBD ant tokiu..
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2010 08 07, 22:59)
duris su apsiltinimu

langas vitrina neatidaroma poilsio kambarije - nematau prasmes deti kitoki negu plastikini

as neisivaizduoju pirties is drozliubetono - bet negi kritikuosiu zmogaus pasirinkimo..

kiekvienam savo - ir gal baikime ta bevaise diskusija apie nieka? noreciau priminti kad cia tema apie mano pirti smile.gif tai prasyciau konstruktyviai kritikuoti esama situacija o ne svaistytis pareishkimais ale "as krutesnis del to kad.." as BBD ant tokiu..

Ka jau cia "konstruktyviai" pakritikuosi...Pasikuria tema,ir laukia,kad butu giriamas,o tik uzsiminus,kad gal kazkas netaip,iskart:"as BBD ant tokiu.."
victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Carbon @ 2010 08 07, 20:54)
1.O kam laukt su dirbtuvelem?Kai tu jas isirengsi,nebelabai tau ju ir reikes...
Kaban atveju 200m nuo namu esancioje lentpjuveje buciau issipjoves reikiamos medienos ir nupirktomis staklemis pasigamines dailylenciu-ir pigiau butu buve ir stakles butu likusios.

2.Kas del naudotu daigtu,tai niekas man neirodys,kad kiniskos-papigiajevskos durys uz 350lt(garantuotai be apsiltinimo) geriau uz dvigubas pusines uz 150lt,kurioms jau koks 15m ir jos nei suskilineje,nei suleidimai issizioje-garantuotai pagamintos is gerai isdziovintos medienos.
Taipogi ir plastikinio lango pirty neisivaizduoju-jau geriau smetanskas medis.
Jei jau pradet diskusija del nenauju daigtu,tai ar visi vazinejat lizinginiais automobiliais ar esat vede/istekeje pirma karta? ax.gif
Jei daigtas GERAS,as visada imsiu ji,kad ir naudota,o ne nauja,bet prastos kokybes.Neturiu jokiu fobiju tuo atzvilgiu smile.gif

3.Serzai,kodel namas turi kainuot 200k?Jei zmogas sako 500k-blogai,nes daug,jei as sakyciau 100k-blogai nes mazai...

4.Ar nuo to kas pasikeistu?Nemegstu vyniojanciu i vata ir pats nevynioju bye1.gif
Papildyta:


1. Laukt nes reika arduot sklypa prie ezero lietuvoi ir pirkti sklypa airijoi, pasistatyti nama, tada dirbtuveles, o po to visa likusia sodyba ikurineti, kas uztrunka ne vienerius metus. Dirbtuves reikalingos ne tik tam kad statant nama kazka pasidaryi jose, bet visais gyvenimiskais atvejais, pasiremontuoti masina, issitekinti zoliapjovei kokia detale, susitverti bagi lauku padraskymui ir pan. Pirmoji mano igyta specealybe yra automechanikas su saltkalvio ir suvirintojo priedais, bei labai megstu dirbti su medziu. Noretusi, kad dirbtuveles butu dar pries nama, bet tai nerealu.

2. Yra zmoniu kuriems jokio skirtumo naudotas daiktas ar naujas, yra zmoniu kuriems butinai turi buti naujas daiktas ir neikisi jokio deveto ir yra zmones kuriems reikia naujo, kokybisko daikto. Pvz as statydamas nauja nama nenoreciau senu duru, jei naujas tai viskas nauja, bet ir fuflo nekisciau. I pirtele turbut ir man devetos sueitu.

3.Ne taip supratai. As nesakiau kad 500k perdaug ar blogai ar kad 100k blogai nes mazai, sakau jog galima nama pasistatyti uz 200k ir gan kokybiskai, o tas kuris pasistate uz 500k sako, kad uz 200k neimanoma arba namas bus kartono dezute. Ne visu vienodi poreikiai ir galimybes. Jei pasiskaitytumet ta diskusija pamatytumet jog tas 500k tieiog ispustas muilo burbulas, kuri paanalizavus ir pakeitus kaikurias medziagas ir sprendimus ne ka prastesniais gaunasi beveik ta pati 200k suma. Kaip jau minejau anksciau, vieni skaiciuoja namo kaina iki sikpopierio, o kiti iki tokio lygio kad butu galima gyventi. Iskeisk geotermini i KK katila samata sumazes ~50k, iskeisk klinkeri po 6lt i klinkeri uz 2lt vel samata mazeja, neskaiciuok sklypo kainos nes ne visi perka prie ezeru ar turniskese, o kaikurie isvis neperka, neskaiciuok gerbuvio, nes tai individualu ir t.t. ir pan.
O jei supaprastinti protinga projekta, atsisakyti klinkerio, rusio/garazo, cerpiu, zidinio, shedelio, vitrinu ir pan., dar jei naudot naudoas medziagas, tai ir 100k yra realu kokybiskam namui.

4. Tada nesijaustu tokio sarkazmo ir teisejiskumo. Lietuvei labai megsta pasirodyti pries kaimynus (to niekas nepaneigs), o kai turi vos ne toki pati daigta kaip kaimynas tai vistiek randa priezasti, kodel jis yra geresnis, nei kaimynas pvz. "mano benzopjuklas "taiga" pjauna taip pat gerai kaip tavo "varna", bet as mokejau per pus pigiau, tu permokejei" (nekreipiant demesio, kad 3x sunkesne, deveta ir daugiau kuro, bei tepalo rija), jug galima taip ir izeist zmogu ar sunervint, o jei draugiskai pasakytum "man per brangu varna tai as isigyjau taiga, mano poreikiams uztenka" arba paklaust "kodel tu nepirkai kokios taigos? nes man pakanka ir jos ir pigiau"
Atsakyti
QUOTE(Carbon @ 2010 08 07, 23:34)
Ka jau cia "konstruktyviai" pakritikuosi...Pasikuria tema,ir laukia,kad butu giriamas,o tik uzsiminus,kad gal kazkas netaip,iskart:"as BBD ant tokiu.."
victory.gif


konstruktyviai reiskia i tema.. tokia kritika padeda man tobulinti esama konstrucija.. kaip pvz diskusija apie grindu siltinima, gaila kad greit nutruko..

kokia nauda is jusu pagiru ar pasaipu? man reikia dabar viska sugriauti, mediena paverst drozlem ir subetonuoti? nupirkt "smetonishku" duru ir langu? jokio idomumo man nera svarstyti skirtumus tarp statyniu konstukciju.. jei norite padiskutuoti del piciu savybiu - tai prasome, su savo pjuvenu betonu slepsytes nuo tikro rastinuko.. kaip beje ir as.. tai kam visa tai? jus statetes taip kaip jums atrodo geriau.. bet as kitoks zmogus ir man kiti dalykai rupi.. tai ka jus cia sakojates? nera ka pasakyti is esmes - o pasireksti norisi? ta kuris cia laukia buti giriamas? wink.gif
Atsakyti
Nepyk kaban,atsiprasau,jei kas netaip blush2.gif
Gerbiu tave jau vien uz septiku propagavima thumbup.gif As irgi abiem rankom uz juos .Kitamet planuoju sodyboje pats isirengti.
Atsakyti
Senokai nerasiau, buvo sustojus darbai del atostogu, gimtadieniu ir kitu priezasciu.. dar biski krashtams pritruko originaliu lentu, o paprastu deti apsigalvojau, nesinori kad skirtusu.. tai uzsakaiau dar biski tu paciu, tiesa brangiau gavosi, bet va galutine apdaila.. beje ir lango apdaila buvo kazkam idomus tai va ir idedu:

user posted image

jau nupirkau kanalzacijos vamzdziu ir trishakiu visokiu - dabar pagal eile ja reikia sudeti, poto eis grindis..

Atsakyti
man idomu buvo lango apdaila. cool.gif dailiai padaryta:)
Atsakyti
na va sudejau vamzdukus kanalizacijos.. sprendimas pas mane netradicinis - vamzdukai is prausyklos ir peryklos sueina i stova tualete- bet ore po grindim.. sudejau dar juos i apsiltinima.. ideja tokia -kad kol ten bega vanduo tikrai neuzzals, o kai subegs - tai bus tuscia ir nebus kam uzzalti.. paziuresim kaip dirbs smile.gif

user posted image
Atsakyti
uzsalti tikrai neuzsals. pas mane kanalizacijos vamzdziai eina vos 10 cm gylyje, bet ir sia ziema per tokius salcius neuzsale. paprasciausiai per ta laiko tarpa nespeja. o ir vanduo juk ne ledinis tebega. sprendimas nera puikus, bet ir blogas nera.
Atsakyti
QUOTE(xNeriusx @ 2010 09 12, 22:16)
uzsalti tikrai neuzsals. pas mane kanalizacijos vamzdziai eina vos 10 cm gylyje, bet ir sia ziema per tokius salcius neuzsale. paprasciausiai per ta laiko tarpa nespeja. o ir vanduo juk ne ledinis tebega. sprendimas nera puikus, bet ir blogas nera.


na negyliai uzkast pavojinga.. isalas gali pajudinti vamzdi, ypac 50, kuris pas mane ten eina.. todel tegul kaba smile.gif jei labai reikes, galesiu ji sukishti i lataka su apsiltinimu. bet abejoju, kad to reikes..
Atsakyti
na va.. prikishau vatos i grindis, uzdejau OSB 15, hidroisoliacija, armaturinis tinklas, betonas.. bet labai uzsipavaragau..

user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaban: 31 spalio 2010 - 21:52
Na va, biski atsilus orams vel pajudejo mano pirtis.. Jau turiu 2 puse grindu! sukishau vata - isaishkejo kad lengviau deti 10+5 negu 5+5+5, sukaliau osb TG 22mm - juodos grindys gatavos.. norejau deti iskart kokiu 40-45mm grindines lentas, bet balkiai ne itin lygiai gulejo, o ir surasti tokiu buvo sunku, todel nusprendziau sudeti sluoksni osb ir poto ant virsau galvosiu arba paprastos grind lentos arba dar kazka..

user posted image

dabar eina eile sienu-lubu vatos.. reikia apie 15 kubu pirmam etapui.. kazin kas gal zino kur pigiau yra? inete kainos apie 105 uz m3 ..
Atsakyti