Įkraunama...
Įkraunama...

Mano pirtis

Kur pirkai ta itaisa nuo uzsalimo? Gal yra kokiunos isoriniu sprendimu kad apgaubtu vamzdi?
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2012 11 15, 09:38)
Kur pirkai ta itaisa nuo uzsalimo? Gal yra kokiunos isoriniu sprendimu kad apgaubtu vamzdi?


pirkau kauno firmoj TAUSANA per ineta, akcija buvo.. Yra visokiu sprendimu, bet isorishkai reikejo uzkasineti jau su laidu, kazkaip nepagalvojau laiku.. bet is esmes sitas man atrodo patikimesnis, vamzdis 25, daug vietos neuzima tas kabelisjis toks plokscias labiau negu apvalus..
Atsakyti
Biski nesupratau - tai ikises ta sildanti kabeli, vamzdi "uzglusini". Tai koxs cia sprendimas? Geriau jau sildanciu kabeliu apvyniot isore, kad uzsalus atitirpintu...

QUOTE(kaban @ 2012 11 15, 09:38)
pirkau kauno firmoj TAUSANA per ineta, akcija buvo.. Yra visokiu sprendimu, bet isorishkai reikejo uzkasineti jau su laidu, kazkaip nepagalvojau laiku.. bet is esmes sitas man atrodo patikimesnis, vamzdis 25, daug vietos neuzima tas kabelisjis toks plokscias labiau negu apvalus..

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2012 11 15, 13:56)
Biski nesupratau - tai ikises ta sildanti kabeli, vamzdi "uzglusini". Tai koxs cia sprendimas? Geriau jau sildanciu kabeliu apvyniot isore, kad uzsalus atitirpintu...


skyle 20 mm, kabelis 7,6x5,2mm - tai lieka pakankamai vietos vandeniui.. o uzdariau laikinai, kol neirengtas kolektorius.. salciai ateina, jei uzzals tai jau joks kabelis nepades.. o apvinioti iki 1,5m po zeme galimybiu jau neturiu.. aishq esant dydliam norui viska galima padaryti, bet ma tokio noro nera biggrin.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad dabar is jo naudos 0.Netekantis, uzsals - o silto kabelio pats galiukas - tikrai neatitirpins ledo kamscio. Na jei jis ivertas ir i praeinanti vamdzi - kaip tada laido isvadas (kistukas). Jei normalus slegis - ju ten padarytas kabelio sandarinimas isleks tuoj pat smile.gif)))
Gera bizniuka firma sugalvojo - karpo sildanti kabeli po 1,5m, pritaiso kistuka ir parduoda uz 4x kaina smile.gif)))
Mes taip kabeliu apviniojom ivado vamdzi po pamatu (dar neteko jungt, bet...)

QUOTE(kaban @ 2012 11 15, 12:28)
skyle 20 mm, kabelis 7,6x5,2mm - tai lieka pakankamai vietos vandeniui.. o uzdariau laikinai, kol neirengtas kolektorius.. salciai ateina, jei uzzals tai jau joks kabelis nepades.. o apvinioti iki 1,5m po zeme galimybiu jau neturiu.. aishq esant dydliam norui viska galima padaryti, bet ma tokio noro nera biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2012 11 15, 14:47)
Man atrodo, kad dabar is jo naudos 0.Netekantis, uzsals - o silto kabelio pats galiukas - tikrai neatitirpins ledo kamscio. Na jei jis ivertas ir i praeinanti vamdzi - kaip tada laido isvadas (kistukas). Jei normalus slegis - ju ten padarytas kabelio sandarinimas isleks tuoj pat smile.gif)))
Gera bizniuka firma sugalvojo - karpo sildanti kabeli po 1,5m, pritaiso kistuka ir parduoda uz 4x kaina smile.gif)))
Mes taip kabeliu apviniojom ivado vamdzi po pamatu (dar neteko jungt, bet...)


kabelio 2m ieina po zeme, ten niekas neuzsals.. Apvinioti pamirsau irenginejant, tiksliau net nepagalvojau kad reikia, o iseina kad vamzdis koki pusmetri kaba ore, aishq paklojau ja silumos izoliacija - bet vistiek uzsaltu laikui begant.. teorishkai galima ta pati kabeli pragrusti salia vamzdzio, bet bus efektyvu - klausimas dydelis.. o dabar garantuotas reikalas.. del kainos - tai nera paprastas sildantis kabelis, jis automatishkai sildo tik tada, kai vanduo uzsala ir tik tame taske.. todel jis suvalgo zymiai maziau elektros
Atsakyti
Q. kaip ji , iverta i vidu) prijungsi prie tinklo, kai sis vamzdis bus atviras? (t.y. noresi per ji leisti vandeni) ????? g.gif
Suprantu, kad sildantis, ekonomiskas kabelis, bet jis karpomas, 1m kabelio kainuoja apie 20-25. O cia parduoda jau kaip "sildancia sistema" - uz tai 85-120, uz 1,5 m. lotuliukas.gif

QUOTE(kaban @ 2012 11 15, 13:24)
kabelio 2m ieina po zeme, ten niekas neuzsals.. Apvinioti pamirsau irenginejant, tiksliau net nepagalvojau kad reikia, o iseina kad vamzdis koki pusmetri kaba ore, aishq paklojau ja silumos izoliacija  - bet vistiek uzsaltu laikui begant.. teorishkai galima ta pati kabeli pragrusti salia vamzdzio, bet bus efektyvu - klausimas dydelis.. o dabar garantuotas reikalas.. del kainos - tai nera paprastas sildantis kabelis, jis automatishkai  sildo tik tada, kai vanduo uzsala ir tik tame taske.. todel jis suvalgo zymiai maziau elektros

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2012 11 15, 16:10)
Q. kaip ji , iverta i vidu) prijungsi prie tinklo, kai sis vamzdis bus atviras? (t.y. noresi per ji leisti vandeni) ????? g.gif
Suprantu, kad  sildantis, ekonomiskas kabelis, bet jis karpomas, 1m kabelio kainuoja apie 20-25. O cia parduoda jau kaip "sildancia sistema"  - uz tai 85-120, uz 1,5 m. lotuliukas.gif


trisakis stoves - skesrsai eis kabelis i sona begs vanduo

del kainu - manau maisote su paprastu sildanciu kabeliu, bet neesme..
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2012 11 15, 14:47)
Man atrodo, kad dabar is jo naudos 0.Netekantis, uzsals - o silto kabelio pats galiukas - tikrai neatitirpins ledo kamscio. Na jei jis ivertas ir i praeinanti vamdzi - kaip tada laido isvadas (kistukas). Jei normalus slegis - ju ten padarytas kabelio sandarinimas isleks tuoj pat smile.gif)))
Gera bizniuka firma sugalvojo - karpo sildanti kabeli po 1,5m, pritaiso kistuka ir parduoda uz 4x kaina smile.gif)))
Mes taip kabeliu apviniojom ivado vamdzi po pamatu (dar neteko jungt, bet...)



Si sistema veikia puikiai. O jei jus nemates,nebutina juoktis ir rodyti savo neisprusima. kaban viska puikiai padare. Durniukai tik vynioja aplink vamzdi.. ax.gif
Atsakyti
Yra toks panasus i Y forma trisakis siam kabeliui. Bet kainuoja apie 120Lt man atrodo.
Galvojau apie toki kabeli savo pirtyje, bet niekas man nepaaiskino kas su juo darosi, jei jis vamzdyje uzsala, tai susilaikiau. Raychem visokiu kabeliu turi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varijotas: 16 lapkričio 2012 - 11:27
QUOTE(varijotas @ 2012 11 16, 12:21)
Yra toks panasus i Y forma trisakis siam kabeliui. Bet kainuoja apie 120Lt man atrodo.
Galvojau apie toki kabeli savo pirtyje, bet niekas man nepaaiskino kas su juo darosi, jei jis vamzdyje uzsala, tai susilaikiau. Raychem visokiu kabeliu turi


kiek zinai,kai jo temp buna 0 - tai jis pradeda sitoje vietoje kaisti - ir tiek..

kam tu spec trishakiu jei paprastas trojnikas 10 lt.. nors jei jis su sandarinimu tai gali buti, kadangi ta blizganti galvute-sandarinimo apie 60 kainavo..
Atsakyti
Nesuprantu, koks turi buti tokio trisakio iseinancio kabelio uzsandarinimas, kad laikytu tarkim 3 bar slegi (pas mus toks is grezinio).

QUOTE(kaban @ 2012 11 16, 12:15)
kiek zinai,kai jo temp buna 0 - tai jis pradeda sitoje vietoje kaisti - ir tiek..

kam tu spec trishakiu jei paprastas trojnikas 10 lt.. nors jei jis su sandarinimu tai gali buti, kadangi ta blizganti galvute-sandarinimo apie 60 kainavo..

Atsakyti