Įkraunama...
Įkraunama...

Mano pirtis

Cia turbut psichologu reikia smile.gif Nu arba architektu, kurie apie ervdes paaiskintu smile.gif
Pas mane isilgai. Bet ziurek kaip ant sienu sukalta ir derink. Turek galvoje, kad sienines ir lubines kampuose sujungt reikes, o jos pas tave pusapvales.
Arba nuotrauku internete paziurek - rasi visokiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varijotas: 04 rugsėjo 2013 - 08:01
pas mane isilgai durims, bet kaldamas neziurejau kaip graziau .... plotis 3 m ilgis 4 m. Tai ir kaliau, kad sudurimu nebutu.
Atsakyti
tiuk tiuk tiuk..


user posted image

user posted image
Atsakyti
Tiuktiuk baigesi
user posted image

Slenkstuks..
user posted image

sutvarkysiu ventiliacija, isesiu durys, susuksiu galiukus gabaliukus - ir prasides GULTAAAAAAI..
Atsakyti
neuzsimusi su tokiu slenksciu ??? ax.gif
Atsakyti
tikiuosi ne..
Atsakyti
O ko uzsimust. Juk turbut dar groteles kokios ant grindu bus. Pats tas. Garinei pirciai slenkstis turi but
Atsakyti
Kol plyteles dziusta - ventiliacija..

user posted image

del masybo ant lubu praejimo mazgas savotishkas, va jo pirma dalis - uzsandarinama su folija, tik beda, folija pasibaige, tesini teks atideti rytojui

o kolkas apatinis plyteliu sluoksnis prausykloj - viskas analogishkai kaip ir pirtije, tik i profili papildomai silikono pridedu - tada plyteles gatavai tvirtai stovi, nei krust..

user posted image

isaiskejo kad vienoj vietoj nepriklijota sienu izoliacija prie grindu - o sandarinio juosta velgi pasibaige.. nu ne likiiimas..
Atsakyti
O kurioj vietoj cia sita ventiliacijos anga: apacioje ar virsuje?
Atsakyti
QUOTE(varijotas @ 2013 09 16, 11:36)
O kurioj vietoj cia sita ventiliacijos anga: apacioje ar virsuje?

Aisku,kad prie lubu smile.gif juk grindys tai is plyteliu ax.gif
Atsakyti
A nu jo, paskui supratau. Is nuotraukos sunku suprasti kur siena, kur lubos. Paklausiau, nes ventiliacija nuo grindu taip pat daroma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varijotas: 17 rugsėjo 2013 - 12:53
Pamascius, nusprendziau ventiliacijos sklende pasigaminti pats..

Va sudedamos dalys:

user posted image

O cia jau sudetas istraukiamos ventiliacijos vamzdis - jis turetu iseiti virs stogo arba pro frontona, dar nenusprendziau.. blin ka tik suvokiau, kad dabar reikia ji isvedineti, kol dar nesalta.. blin..

user posted image

Rytoj suplanuotos DURYS!!!
Atsakyti