Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

o cia mano virtuve, nebaigta bet beveik viskas
http://www.supermama...?...i&img=32197
Atsakyti
Tikiuosi kad apšvietimo po spintučių apačia nepamiršote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 08 06, 17:43)
Niu va jau gavau ir as savo projekta is baldininku tai vis delto idesiu cia  smile.gif Kaireje virsutinese spintelese kur be dureliu cia vieta mikrobangei, nenorejau uzgriozdint darbastalio ja smile.gif aisku ir spalvos bus netokios kaip cia  smile.gif 



gal ir nepatiks toks stilius, palikes visas komunikacijas ten pat pabandziau sumes. tvarkingiau, nezinau tik ar uzteks is praktines puses, nepasinaudosi, tai nepasinaudosi, gal kiti pasinaudos:

user posted image


user posted image

suprantama, kad spalvos bei rankeneles irgi nebuna taip daryt kaip paveiksle
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 07, 03:12)
as matau kur kriaukle, nuotraukoje ji matosi, ten tarpelisnuo kriaukles iki virykles gaunasi apie 60cm ir dar jis uzgriozdintas. man asmeniskai, kai alaus negeriu, vietos neuztektu, o gal pas jus kasdien  drinks_cheers.gif diena?  lotuliukas.gif



nelabai supratau, o prie ko cia alaus gerimas?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 08 06, 17:12)
pasakykit kas cia per priciendalas prie kranu buna. pvz "Oras Vienda gali būti su kranu indų plovimo mašinai" kas cia per kranas?

user posted image

ka jis duoda ir kam jis reikalingas  g.gif


Na kai mes nuomavomes butą, tai toks buvo virtuvėj. Ta apatine rankenele reguliuojasi vandens padavimas indaplovei (užzuki arba atsuki). Kokia jos tiesioginė funkcija, tai tiesa pasakius nežinau ax.gif . Ijungtas pas mus visąlaik būdavo rolleyes.gif Dabar pas mus tai po kriaukle visas indaplovės pajungimas.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 07, 10:57)
gal ir nepatiks toks stilius, palikes visas komunikacijas ten pat pabandziau sumes. tvarkingiau, nezinau tik ar uzteks is praktines puses, nepasinaudosi, tai nepasinaudosi, gal kiti pasinaudos:



suprantama, kad spalvos bei rankeneles irgi nebuna taip daryt kaip paveiksle

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blizge @ 2008 08 07, 11:02)
nelabai supratau, o prie ko cia alaus gerimas?

paziurek parasyto posto laika, juk tuokiuo laiku galimi proto atsipalaidavimai, manau uz tai man bus atleista ax.gif
Papildyta:
QUOTE(a79 @ 2008 08 07, 10:22)
Ką daryt su indaplove? Nelygiuoja ji mums su baldais visiškai. Įtariu, kad kai stalviršis užsidės, ten plyšys per porą pirštų liks  doh.gif

Sorry, už tokią nemažą fotkę, bet ten gerai matyt mūsų bėda. MAn ta indaplovė, tai kažkokie x-failai  doh.gif

kojeles pareguliuot neiseina?
Atsakyti
QUOTE(Povilas @ 2008 08 07, 10:32)
o cia mano virtuve, nebaigta bet beveik viskas
http://www.supermama...?...i&img=32197

jei galima paklausiu truputį ne į temą. Matosi, kad sienos yra ypatingai tamsios, o apšvietimas atsimuša į "stogą", taigi, kaip gamint maistą, jei darbastalis paskendęs visiškoj tamsoj. Ar ten ateity bus papildomas apšvietimas? g.gif

QUOTE(ABocius @ 2008 08 07, 10:57)
gal ir nepatiks toks stilius, palikes visas komunikacijas ten pat pabandziau sumes. tvarkingiau, nezinau tik ar uzteks is praktines puses, nepasinaudosi, tai nepasinaudosi, gal kiti pasinaudos:
<...>

vėl gi iš praktinės pusės, ar mikrobangė nėra per aukštai? Įkaitintą padažą/sriubą didelė tikimybė užsiversti ant savęs. Ir kaip kriauklė taip arti krašto. g.gif
Atsakyti
viskas man jau aisku smile.gif aciu uz komentarus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerry @ 2008 08 07, 10:30)

Sveiki idedu savo projekteli, dar nepabaigtas, bet kazkas panasaus...

Ten kur yra lentynos kampe, taip pat bus spintele...
I ta salotini sujungima taip pat prasau neziureti.
Ant gartriaukio tos apdailos irgi nebus:)

Spinteles Berzas, bus su tokiu filingu.
Stalvirsis ir siena -pilkas akmuo.

Gal nelabai aiskiai, bet jau kaip yra.

puikus projektukas.
turbut nesupyksi uz truputi kritikos:
1. virsutinese spinteles man neproporcingai dideli dureliu remai lyginant su stiklu, gaunasi kazkoks inkiliukas, cia arba spinteles truputi didesnes daryt, arba rema rinktis siauresni, tik nezinau ar vel kaskas neisidarkis.
2. virsutines spinteles aukstokai, nebandet ziuret kaip atrodo, jei spinteles sukeitus su lentyna?
3. nezinau, kaip tiksliai anas stalvirsis atrodis, bet va prie sito spalvu derinio tiktu ne paprastas o rudai tonuotas stiklas
drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(tuliaa @ 2008 08 07, 11:21)
viskas man jau aisku  smile.gif  aciu uz komentarus  4u.gif

kai turesi pataisyta varianta imesk cia jei negaila ax.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 08 07, 10:37)
Tikiuosi kad apšvietimo po spintučių apačia nepamiršote? smile.gif

na apšvietimas po pakabinamom spintelem tikrai yra tik jo cia kazkaip nesimato, o apsvietimas gal tik taip atsimusa, be to cia buvo ijungtos tik lempos esancios virs pacios virtuves (jo nera virs spinteliu)
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 07, 11:24)
puikus projektukas.
turbut nesupyksi uz truputi kritikos:
1. virsutinese spinteles man neproporcingai dideli dureliu remai lyginant su stiklu, gaunasi kazkoks inkiliukas, cia arba spinteles truputi didesnes daryt, arba rema rinktis siauresni, tik nezinau ar vel kaskas neisidarkis.
2. virsutines spinteles aukstokai, nebandet ziuret kaip atrodo, jei spinteles sukeitus su lentyna?
3. nezinau, kaip tiksliai anas stalvirsis atrodis, bet va prie sito spalvu derinio tiktu ne paprastas o rudai tonuotas stiklas
drinks_cheers.gif
Papildyta:

kai turesi pataisyta varianta imesk cia jei negaila  ax.gif

gal imesiu kai jau bus virtuve ax.gif
Atsakyti