Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Nerukanti @ 2008 08 08, 14:26)
Sveiki,

Turiu tokį klausimuką-prašymuką... Gal kas nors turite prikaupę virtuvinių baldų katalogų? Žurnalų ar kokių kitokių pavyzdžių? Mat tėvai kapitalinį virtuvės sugalvojo daryt, o ji tokia nestandartinė - ilga ir siauroka. O abiejų nuomonės ir skoniai taip skiriasi, kad sako, teks arba skirtis, arba su sena virtuve iki gyvenimo galo pragyvent  doh.gif
Bėda, kad tų šiuolaikinių virtuvių natūroj jie ne tiek ir daug matę, o baldų salonuose pavyzdukai skurdoki... Taigi, galvoju, gal galėčiau pasiskolinti kokį katalogą iš jūsų idėjoms? Grąžinčiau greitai ir dar su kokiu šokoladu...  ax.gif

o gal pabandyk internete paieskot? su katalogais sunkoka, dazniauisia tai buna vieno gamintojo, o zurnalu tai zinoma buna, bet manau ir internete daug ka galima susirasti
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2008 08 08, 09:54)
[jauciu dabar bus per dideles  g.gif


Labai man patiko thumbup.gif dabar kaip tik planuoju virtuve. Pas mane grubiai gaunasi 22kvadratai, bet ten tures buti ir virtuve ir tuo paciu kaip svetaine.
Bet problema, kad per ilgi abiejose sienose po 2 duris, o plotyje- po 1 langa ir duris abijose sienose... Niekaip nesugalvoju g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(audroneta @ 2008 08 08, 13:39)
Labai man patiko thumbup.gif 

4u.gif

o pas mus stalas i virtuve neitilpo lotuliukas.gif taigi pastatem vietoj lango blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
audroneta
duok planeli pagalvosim kartu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ABocius: 08 rugpjūčio 2008 - 13:55
QUOTE(marimacho @ 2008 08 08, 08:35)
Labas rytas  4u.gif

Na, ikelsiu ir savo mielaja virtuvyte  wub.gif


Sveika,
man patinka wub.gif Ir dar labai labai primena mūsiškę, nes viskas ir gi taip pat išdėstyta, ir netgi sienų plytelės tos pačios lotuliukas.gif Tik pas mus prie indaplovės dar šaldytuvas stovi smile.gif Žiūrėk gal ir butuose vienoduose gyvenam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 08 08, 14:02)
Sveika,
man patinka wub.gif Ir dar labai labai primena mūsiškę, nes viskas ir gi taip pat išdėstyta, ir netgi sienų plytelės tos pačios lotuliukas.gif Tik pas mus prie indaplovės dar šaldytuvas stovi smile.gif Žiūrėk gal ir butuose vienoduose gyvenam lotuliukas.gif


4u.gif niu as tai buvau supratus, kad jus name gyvenat, o ne bute unsure.gif

plyteles tai cia is taupymo sumetimu blush2.gif nes atliko is vonios, kai klijavom doh.gif tai nusprendem isklijuot su tom paciom, tik apversti jas gulsciai ir nupirkti ornamentu biggrin.gif o saldytuvas pas mus ten truputuka kamputis matos, kad prie musu "ale" stalo biggrin.gif

tai lauksiu, kad saviske pasidemonstruotum mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marimacho: 08 rugpjūčio 2008 - 14:18
ABocius, labai patinka tavo patarimai, todėl pabūsiu nagla ir paprašysiu komentarų savajai
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2008 08 08, 15:16)
4u.gif niu as tai buvau supratus, kad jus name gyvenat, o ne bute  unsure.gif

plyteles tai cia is taupymo sumetimu  blush2.gif  nes atliko is vonios, kai klijavom  doh.gif  tai nusprendem isklijuot su tom paciom, tik apversti jas gulsciai ir nupirkti ornamentu  biggrin.gif o saldytuvas pas mus ten truputuka kamputis matos, kad prie musu "ale" stalo  biggrin.gif

tai lauksiu, kad saviske pasidemonstruotum  mirksiukas.gif

Aha, dabar name, bet jau paskutines dieneles skaičiuojam ir keliamės i butą clap.gif Tai ir pasirodysiu, nes peržiūrėjau foto kurias dabar turiu tai ten fotkinta kai dar ne viskas pabaigta, ir kaip rašiau tik po 2 spinteles į kadrą telpa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 08 08, 00:22)
Turiu daug klausimų, man jau vėžį varančių  doh.gif
Koks galimas siauriausias (gal ne taip pasakiau - ploniausias) stalviršis? PAs mane telpa maximum 35 mm, o siauriausią radau 38 mm  unsure.gif Ką daryt, tie 3 mm man visą reikalą gadina  doh.gif Nei bėgt, nei rėkt. Jei jau yra tokio pločio, tai kur KAune galima rast? Apvažiavau jau didžiausius taškus, bet nerandu kas man tiktų.

Kitas klausimas, indaplovė pas mane turi tik priekines kojeles, su kuriom pasikelia iki reikiamo ūgio, bet o kaip su galinėm (jų tai nėra), negi ten lentą kišt  doh.gif

O dabar jau tik pasiguosiu, turiu IKĖJINĘ virtuvę, ir labai "gramatnas" konsultantas nukonsultavo  doh.gif Mano įmontuojamas šaldytuvas tapo įmontuojamas pusiau  verysad.gif Durelės neatitinka šaldytuvo matmenų  unsure.gif Su šaldikliu tai viskas tvarkoj, bet vat kas į viršų, tai visai nesusipratimas. MAno šaldytuvas ūgio standartinio - 178, šaldiklio durelės eina tvarkingai, o vat šaldytuvo tai nė pro kur - dvejos durelės 90 ir 50 cm ūgio  doh.gif
Trauk devynios tuos konsultantus, kurie šneka tik tam, kad ką nors pasakyt  unsure.gif
Biškį OT, bet gal kam teko susidurt daugiau su IKĖJA, nei man, ar galima pas juos nupirkt papildomai tik dureles, be pačios spintelės? Ir gal kas kontaktus turi tų kas veža?

kas del indaploves tai tokius datykus jau reikia zinoti. jos pakelti nuo zemes tikrai negalima, nes tada fasadine plokste bus zemiau nei gamintojas numate. to pasekoje indaploves dureles pilnai neatsidarines. indaploves vyduryje (bentjau maniskeje)yra reguliatorius jis reguliuoja tik suvirtima i prieki ir atgal tik tam, kad ja pastatytum tiesiai. o indaploves fasada montuokit lygiai su visais kitais fasadais ir nesukit sau galvos. atidarius dureles valdymas bus siektiek zemiau nei plokste bet kitu variantu nera. po indaplove reikes dar ispjauti ir cokoli na panasei kaip ir 1 puslapy esancioj virtuvej.
na del stalvirsio. nesuprantu kam tau plonesnis reikalingas. ar jis bus su palange kartu ir jis nepalenda 5mm???
na o jei visaspastatomu spinteliu kojytes pripjautum gal palystu?
jos plasmasines.daug problemu tikrai nekiltu.
arba nufrezuoti stalvirsio krasta kuri nori pakisti po palange.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 08 08, 14:26)
Aha, dabar name, bet jau paskutines dieneles skaičiuojam ir keliamės i butą clap.gif Tai ir pasirodysiu, nes peržiūrėjau foto kurias dabar turiu tai ten fotkinta kai dar ne viskas pabaigta, ir kaip rašiau tik po 2 spinteles į kadrą telpa doh.gif


niu tai lauksiu thumbup.gif fotoreportazo mirksiukas.gif
bet kaip idomiai biggrin.gif siaip zmones is buto i nama keliasi, o jus turit nama ir keliates i buta lotuliukas.gif tai gal tiesiog apsimainom lotuliukas.gif mes imam jusu nama, jus imkit musu buta lotuliukas.gif
nes mes nespejom pabaigt bute remontus, as jau apie nama svajoju blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2008 08 08, 15:34)
niu tai lauksiu  thumbup.gif fotoreportazo  mirksiukas.gif
bet kaip idomiai  biggrin.gif  siaip zmones is buto i nama keliasi, o jus turit nama ir keliates i buta  lotuliukas.gif  tai gal tiesiog apsimainom  lotuliukas.gif  mes imam jusu nama, jus imkit musu buta  lotuliukas.gif
nes mes nespejom pabaigt bute remontus, as jau apie nama svajoju  blush2.gif  biggrin.gif


tai gal ten pas tevus namas.
o dabar nuosavas bustas.
seip tai namas gerai tik po darbo gryzus nepagulesi prie teliko atsiranda tai kieme darbu tai viduj. tai tas tai anas kiema sluok, zole pjauk, sniega kask, malkas krauk, gelytes ravek t.t ir pan.
Papildyta:
QUOTE(Jomato @ 2008 08 08, 15:20)
ABocius, labai patinka tavo patarimai, todėl pabūsiu nagla ir paprašysiu komentarų savajai

o kokiam aukstyje palange?
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2008 08 08, 15:34)
niu tai lauksiu  thumbup.gif fotoreportazo  mirksiukas.gif
bet kaip idomiai  biggrin.gif  siaip zmones is buto i nama keliasi, o jus turit nama ir keliates i buta  lotuliukas.gif  tai gal tiesiog apsimainom  lotuliukas.gif  mes imam jusu nama, jus imkit musu buta  lotuliukas.gif
nes mes nespejom pabaigt bute remontus, as jau apie nama svajoju  blush2.gif  biggrin.gif

Su mielu noru ax.gif
Dar papasakosiu, buvo draugė kuri irgi su baldais dirba ir pas kurią galvojau virtuvę gamintis, tai sakė kad viskas labai normaliai padaryta, ir mechanizmai visi normalūs sudėti thumbup.gif Tai ir pas jus turėtų būti tvarkingai 4u.gif
Atsakyti