Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

geraszmogus labai faina virtuvyte wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
o siap visos idetos virtuves fainos saunu kad pasidalinate kas nera patogu manau ir dedi parodyti savo kad kiti galetu pasidalinti savo mintimis o kiti pasisemti ideju arba atvirksciai ju atsisakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2008 08 11, 19:30)
Bet čia būtų paprastesnis variantas be pritraukimo? Ar Blumo tokių nėra? Nes aš noriu, kad man būtų tvirtas stalčius, neklibėtų ir užsidarytų pakankamai tyliai, be pritraukimo  ax.gif


Pas mus yra blumai be pritraukimo.
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2008 08 12, 07:59)
Pas mus yra blumai be pritraukimo.


Ar nesigailit, kad pritraukimo nedarėt? Kiek maždaug kainos skirtumas įdomu gaunasi? blush2.gif
Atsakyti
Geraszmogus, labia graži virtuvė. Įdomu pas jus mikrobangė ar tokia maža orkaitė?

Taip norėjau virtuvytės naujos, o pasisakaičius šitą temą net sužinojau kokios tongue.gif Norai, aišku, nekuklūs. Tai va, nusprendžiau geriau vėliau, bet SAVO SVAJONIŲ wub.gif
Bet dabar jau dirbt negaliu – sėdžiu, ganau akis į jūsų grožybes ir seilės ant klaviatūros varva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 08, 18:18)
na tik norejau pasakyt kad reikalinga tvarka kazkokia simetrija t.t. ir pan. na tavo projekte yra daug klaidu tokiu kaip 1 spintelej 4 ar kiek ten stalciu (ka ten juose laikysi siulus? tongue.gif ) o salia didelis skydas na nesiziuri taip. daryk vienoj sienoj tik stalcius kitoj sienoj tik dureles dek 30 ar dar platesni kargo maziau jis issiskirs nuo kitu varstomu dureliu, beto turesi didesni sandeliuka visokiems aliejams ir pan. jei keli orkaite aukstyn tai gal graziau atrodytu jei ji butu visai stalvirsio aukstyje. o po ja gali daryti irgi stalcius.  gali daryti 3 stalcius 1 mazas 2dideli ju uztenka normaliam puodui pasideti. siame projekte panasiai ir buvo numatyta tik yra vidiniai stalciai jie slepiasi po virsutiniu fasadu. seip turi didele patalpa joje galima l. fainai pasireiksti. tai sakyciau nepagailek keliu simtuku dizaineriui-projektuotojui ir dziaugsies ilgai.
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dėkui už kritiką ir patarimus 4u.gif
Dėl stalčių: juose laikysiu stalo įrankius, visokius samčius ir pan. Juk jiems nereikia super didelių stalčių, kaip kokiems puodams g.gif Jei tuos stalčius projektuočiau po orkaite - nebebus simetrijos doh.gif O jei prie lango sienos bus vien tik spintelės - ar neatrodys perdaug monotoniška?

Apie simetriją: aptines spinteles derinu pagal viršutines, taigi kargo krepšiui kiek liks vietos - tiek g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jomato: 12 rugpjūčio 2008 - 09:56
QUOTE(ringa @ 2008 08 12, 10:07)
Geraszmogus, labia graži virtuvė. Įdomu pas jus mikrobangė ar tokia maža orkaitė?

Taip norėjau virtuvytės naujos, o pasisakaičius šitą temą net sužinojau kokios  tongue.gif  Norai, aišku, nekuklūs. Tai va, nusprendžiau geriau vėliau, bet SAVO SVAJONIŲ wub.gif
Bet dabar jau dirbt negaliu – sėdžiu, ganau akis į jūsų grožybes ir seilės ant klaviatūros varva  doh.gif


Tai du viename- ir orkaite ir mikrobange ("AEG")- labai geras sprendimas mazoje erdveje thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geraszmogus: 12 rugpjūčio 2008 - 10:04
Kol sulauksim naujų virtuvyčių, siūlau dar kartą paganyti akeles mirksiukas.gif
Bulthaup (Vokietija). Tik nekalkit vėl prie kryžiaus, ką man daryti, kad ir vokiečiai, ir italai, kaip sutarę prigamino baltų virtuvių biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2008 08 08, 10:54)
jauciu dabar bus per dideles  g.gif


Klausimas, o kokia virtuvės kvadratura? Pas mane 5,3 kv.m. ir vis suku galva, kaip man joje isitekti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Solve @ 2008 08 12, 11:36)
Klausimas, o kokia virtuvės kvadratura? Pas mane 5,3 kv.m. ir vis suku galva, kaip man joje isitekti. smile.gif


plane raso, kad 6,82 mirksiukas.gif
o isitekom tik del to, kad stala taip pasidarem, kitaip tai niekaip neisivaizduoju kur butu reikeje pasidet stala g.gif
Atsakyti
QUOTE(Solve @ 2008 08 12, 12:36)
Klausimas, o kokia virtuvės kvadratura? Pas mane 5,3 kv.m. ir vis suku galva, kaip man joje isitekti. smile.gif


Sudetinga- mano irgi butent tokia kvadratura, erdve taupiau pasirinkus mazesne 38 cm aukscio orkaite ir mikrobange viename ir kaitlente - dvieju degikliu. Aisku stalo nera- vietoj jo pusbaris.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geraszmogus: 12 rugpjūčio 2008 - 12:27
Dabar šiek tiek ne į temą, šiek tiek į temą mirksiukas.gif Sakykit ar būna gartraukių 58 cm pločio, pas mane šešiasdešimtiniui poros cm pritrūksta, o senukuose mane "apšvietė" kad 50 cm pločio gartraukiu rimtos firmos negamina, tik tokios "no name". Bet ir tai pasirinkimas skurdus
Atsakyti