Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Bufeto vedėja @ 2008 08 13, 11:41)
aciu uz Garu ideja, gi pamirsus juos visai buvau  thumbup.gif  kur ten ieskot reiketu, katroj pusej? reikia reikia man tu papigiaisku, nes virtuves tikrai neuzsakinesim antros, nes neaisku kiek ten gyvensim kur issikeliam, tai nera prasmes tiesiog  ax.gif  nors visaip masciau, bet manau uztektu keletos spintuciu, viena kriauklei kita siaip indams, kaip nors isgyvensim tuos kelis menesius...nors zinau kad zudo tokie dalykai, bet kuuu daryt  unsure.gif

gariunuose retai bunu, tai ne specas tame reikale, na yra ten paciam gale i desine einant. yra padevetu baldu parduotuves, kalvarijose, siaures miesteli virs norfos, prie stoties sopeno gatvej, daugiau nepamenu ant greicio
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2008 08 13, 11:41)
aciu uz Garu ideja, gi pamirsus juos visai buvau  thumbup.gif  kur ten ieskot reiketu, katroj pusej? reikia reikia man tu papigiaisku, nes virtuves tikrai neuzsakinesim antros, nes neaisku kiek ten gyvensim kur issikeliam, tai nera prasmes tiesiog  ax.gif  nors visaip masciau, bet manau uztektu keletos spintuciu, viena kriauklei kita siaip indams, kaip nors isgyvensim tuos kelis menesius...nors zinau kad zudo tokie dalykai, bet kuuu daryt  unsure.gif


tai Jysk pažiūrėk - ten man rodos pigiausias šlamštas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 08 13, 11:45)
skelbimu temeleje skiltyje kita yra baldai susirask senesne tema IX o gal jau ir X idejo kas parduoda buvo spituciu net virtuve visa kas tai pardavinejo  mirksiukas.gif
mieli zmones ar galite man patarti del manes kur jus paisotes tas savo virtuves as planeli turiu o del spalvu tai tikras galvos skausmas
bandysiu vel imest
user posted image
tik spintutes virsutines bus aukstesnes ir stikliniu nebus o karkasa noriu daryti svieia wenge ir virsutines spintutes taip pat o apacia ir spinta tamsia wenge kaip as cia sumasciau ka  g.gif
siaip alno bandziau tai viskas angliskai o cia tai man iskart gilus tamsus miskas  blush2.gif onlaine ka tai bandziau su mazium ant ranku neiseina neduoda gryst tai vel per nauja nervai nelaiko kokiame tai lenkiskame psl bandziau tai jau taaaaip ilgai krauna kad  doh.gif

jei nieks nepatars, vakare prisesiu parasysiu. braizau tai as pats ir ne tik sau wink.gif jei atrasiu daugiau laiko nubraizysiu as tamstai ir idesiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(braske150 @ 2008 08 13, 10:18)
galeciau pabandyti ikelti nuotrauka, bet nezinau kaip

ilysk i sia nuoroda http://keep4u.ru/ ikelk foto tada nukopink i cia 3 raudonai pazymeta nuoroda ir baigtas kriukis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2008 08 13, 11:47)
tai Jysk pažiūrėk - ten man rodos pigiausias šlamštas smile.gif

o siaubas ka mes zmogui patarinejam, niekada gyvenime nepagalvojau, kad siulysiu tokius dalikus kam nors pirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 13, 11:49)
jei nieks nepatars, vakare prisesiu parasysiu. braizau tai as pats ir ne tik sau wink.gif jei atrasiu daugiau laiko nubraizysiu as tamstai ir idesiu wink.gif

ot tai buciau dekinga ax.gif tik ta dalis kur spinta liks tokio pat aukscio ten skaitliukas duju uzsleptas o kur spintutes tai nuo ten gali keltis smile.gif bet tik ne daugiau 25cm ax.gif pas mus palanges durys azuolas ir ateity laminatas toks pat bus smile.gif
o pats planelis kaip jums ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorijag: 13 rugpjūčio 2008 - 10:55
QUOTE(Viktorijag @ 2008 08 13, 11:54)
ot tai buciau dekinga  ax.gif tik ta dalis kur spinta liks tokio pat aukscio ten skaitliukas duju uzsleptas o kur spintutes tai nuo ten gali keltis  smile.gif  bet tik ne daugiau 25cm  ax.gif pas mus palanges durys azuolas ir ateity laminatas toks pat bus  smile.gif
o pats planelis kaip jums  ax.gif

truputi paziurejau, o kur kriaukle? ir jau iskart nepatinka, kad stalciu tragiskai mazai.
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 08 12, 22:00)
Sveikos,
Keliu ir aš savo virtuvytę. Ačiū visoms už patarimus ir pagalbą ją kuriant  4u.gif

Čelse man tavo virtuvė super wub.gif Labai gražiai atrodo, neapkrauta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 13, 12:01)
truputi paziurejau, o kur kriaukle? ir jau iskart nepatinka, kad stalciu tragiskai mazai.

kriaukle bus kampine na nera kur jos daugiau ikist doh.gif cia mes ir taip puse sienu isgriovem kanalizacija vesim tai baldininkai statys ant 15cm sake kojeliu leis tipo toki nuolydi padaryti g.gif nes eis ir indaplove dujine tai tieisiai virs ventiliacijos kitur nera kaip skyliu dauzyt ne ten kaminas tai jau MB sake nerizikuos
ta kur spintine dalis siaurute 25cm tai norejom ale lentynas kad ir buteliam bet man atiros lentynos tai doh.gif na nesu labai pedante tai norisi kad paslepta viskas butu nes saldytuvo neis arciau sienos kitaip pastatyti nes ten palange iskart o orkaites as ant idaploves nenoriu na kaip tai pas vienus pas kitus paziurejau tai vistiek garai eina tai ir dedam apacioje po dujine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorijag: 13 rugpjūčio 2008 - 11:12
QUOTE(ABocius @ 2008 08 13, 11:46)
gariunuose retai bunu, tai ne specas tame reikale, na yra ten paciam gale i desine einant. yra padevetu baldu parduotuves, kalvarijose, siaures miesteli virs norfos, prie stoties sopeno gatvej, daugiau nepamenu ant greicio


aciu, dabar galesiu orientuotis, nes matau, kadf bunu ten tikrai reciau uz tave lotuliukas.gif doh.gif kalbu apie garus

QUOTE(axa @ 2008 08 13, 11:47)
tai Jysk pažiūrėk - ten man rodos pigiausias šlamštas smile.gif


virtuvei ten nieko neradom schmoll.gif g.gif o siaip tai nera ten visai jau slamstas, mes is ten turim tv staliuka ir etazerka, nu lentyna tokia, jos tokios medines, ne kokios plastamsines medienos, tai ir laiko viskas super ir siaip man patinka, nes kaip bebutu ten jau sioks toks medis bigsmile.gif

QUOTE(ABocius @ 2008 08 13, 11:50)
o siaubas ka mes zmogui patarinejam, niekada gyvenime nepagalvojau, kad siulysiu tokius dalikus kam nors pirkt  doh.gif


nugis sakau, jysk'o siaip nieko neperkam, bet pora daiktu turim, tai patenkinti, reikejo ant greicio, nusipirkom ir liux - tikrai manau visos ten matet tokias alia parketinius baldus, tai va TV staliukas super, lentynos irgi. Dabar varysim i Domino baldus, ten jie aliejuoti, tai labiau gal patiks ir kokybes daugiau turetu buti.Nu bet cia ne i tema nusivaziavom blush2.gif
aciu visoms uz patarimus...perejau internete visus komisus, sudukas, jokio pasirinkimo verysad.gif
teks virtuve gamint bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 13, 10:16)
taip realiai tas gartraukis pritaikytas i 60cm plocio spintele. tokio tipo gartraukius daug kas gamina. na cia jau reiktu pagalvot baldinikams kaip sumazint spintele virs gartraukio, jei jusu gamintojas sutiks tai padaryti, manau imanoma, standartiskai siaip nelabai tiktu, 600mm spinteles vidus gaunasi 564mm, todel pagal logija spintele yra kur mazinti per 14mm, o ne 20mm kaip jums reikia, bet galvojant galima sugalvot kaip dar atlost tuos 6mm. na visu pirma reiktu naturoj baldininkui paziuret i ta gartrauki, kaip jis tiksliai montuojasi.


Aha, gerai būtų jei baldininkas te pas mumi kur nors žiūrėtų doh.gif Bet, kad mūsų virtuvė IKĖJINĖ, taip sakant fabrikinė, ir nieko papildomai nebegalvojom gamint iš spintučių, o kad patys "grybą šiek tiek nupjovėm", tai reikia ieškot siauresnio gartraukio nei 60 cm. Geraiu būtų neįmontuojamas, nes mes nelabai prie tokio meno, kad ką gudraus sugalvot doh.gif

Pasigirsiu, virtuvę patys susitvėrėm, ir galima sakyt, pusė velnio gavosi. Tfu, kad neprisišnekėč, bo šiandien dar stalviršį turim parsivežt cool.gif Tai bus matyt, kaip su matavimais mumi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 08 13, 11:50)
ilysk i sia nuoroda http://keep4u.ru/ ikelk foto tada nukopink i cia 3 raudonai pazymeta nuoroda ir baigtas kriukis  mirksiukas.gif

user posted imageprasau patarimo, kokia spalva deti apacioje, jei karkasas vysnia, o fasadas rudas. man siulo meistras tokia kaip karkasas
Atsakyti