Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(ABocius @ 2008 08 14, 14:40)
del kargo, as visada pries kargo, man ir paciam naudot nepatogu ir kitiems labai nesiulau. stalcius man tikrai padoresnis reikalas. be to stalciu gali pasidaryt kaip sau patinka, koki nori aukscio, sudalint kaip nori, o kargo lentyneliu krastai neauksti, tai neatsargiai darydamas ar mindamas labai lengvai gali koki aukstesnis buteli isverst

O stalčius galima bet kokio pločio daryt, ar yra tik tam tikri standartai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 08 14, 14:47)
O stalčius galima bet kokio pločio daryt, ar yra tik tam tikri standartai?  g.gif

galima daryt betkokio, savaime suprantama proto ribose, va stalciu gylis (na cia as sneku apie ta matmeni kuris eina nuo spinteles priekio link galo) yra siek tiek standartizuotas ir didziausia kiek zinau gali but 65cm, nors ir tai nera taisykle, padaryt imanoma ir kitokio dydzio stalciu.
tu geriau atskleisk paslapiti, ka cia tokio paslaptingo mastai? kamtau tokios informacijos isireike? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ABocius: 14 rugpjūčio 2008 - 14:00
QUOTE(raganele @ 2008 08 13, 23:39)
nepatogiai atrodo, ypač ta vienintelė pakabinama spintelė... O atviros lentynos kampu irgi kažkaip kliūna g.gif Tokioj virtuvėj šaldytuvą dėčiau prie tos "skersos" sienos, kad durelėmis atsisuktų į virtuvę, o stalviršį pratęsčiau iki šaldytuvo ir virš jo sukabinčiau spinteles. Orkaitę tada reikėtų po kaitlente.

Šiaip tai pas mus prie virtuvės yra specialus kambariukas viskam susidėti, todėl viršutinių spintelių aš visai nenoriu. Noriu orkaitės ten, kur ji yra, ne po kaitlente ir daaaug stalčių. Ir JOKIŲ atvirų lentynėlių. O ta spintelė kampe tai man žiauriai be ryšio. Vat ir galvoju kaip tą kampą išspręsti. Lentynėles tai tiesiog uždengti durelėmis ir tiek. O visa kita tai man kaip ir tiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2008 08 14, 16:04)
Šiaip tai pas mus prie virtuvės yra specialus kambariukas viskam susidėti, todėl viršutinių spintelių aš visai nenoriu. Noriu orkaitės ten, kur ji yra, ne po kaitlente ir daaaug stalčių. Ir JOKIŲ atvirų lentynėlių. O ta spintelė kampe tai man žiauriai be ryšio. Vat ir galvoju kaip tą kampą išspręsti. Lentynėles tai tiesiog uždengti durelėmis ir tiek. O visa kita tai man kaip ir tiktų  g.gif

neaiskios kitos Jusu erdves, jei butu planelis, lengviau butu patart, o is to ka matau tai galima pasakyt: tas kvailas lentynas velniop ir vietoj ju saldytuva, vietoj saldytuvo orkaites spinta, o vietoj orkaites spintos normalia spintele po stalvirsiu, tik nekiekvienas baldininkas tai itariu apsiimtu daryt, o ir nezinau tiksliai kaip iseitu kampa suleist tarp saldytuvo ir orkaites, reiktu pasibraizyt. jei virsutiniu spinteliu nereikia, tai ju ir nedet. na ir siaip dar prie projekto yra ka padirbet, tik kai nezinau kas jums geriausia sunku patart
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 14, 16:34)
neaiskios kitos Jusu erdves, jei butu planelis, lengviau butu patart, o is to ka matau tai galima pasakyt: tas kvailas lentynas velniop ir vietoj ju saldytuva, vietoj saldytuvo orkaites spinta, o vietoj orkaites spintos normalia spintele po stalvirsiu, tik nekiekvienas baldininkas tai itariu apsiimtu daryt, o ir nezinau tiksliai kaip iseitu kampa suleist tarp saldytuvo ir orkaites, reiktu pasibraizyt. jei virsutiniu spinteliu nereikia, tai ju ir nedet. na ir siaip dar prie projekto yra ka padirbet, tik kai nezinau kas jums geriausia sunku patart

Pabandysiu visą planelį įmest iš namų. Ačiū už mintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 14, 14:56)
tu geriau atskleisk paslapiti, ka cia tokio paslaptingo mastai? kamtau tokios informacijos isireike?  ax.gif

biggrin.gif nu gi virtuvę dėliojuos biggrin.gif jau 5 planelį keičiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 08 14, 16:49)
biggrin.gif nu gi virtuvę dėliojuos  biggrin.gif jau 5 planelį keičiu  doh.gif


manau cia dar neriba biggrin.gif , as kokius minimum 25 variantus dariau kol isgavau galutini varianta doh.gif ir nezinia ar cia paskutinis doh.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Kreipiuosi su prašymu pakomentuoti, patarti, pakritikuoti ax.gif

Mums paprojektavo porą virtuvės variantų, man asmeniškai Nr. 4 atrodo padoriausiai ax.gif ką jūs manote?

virtuvė bus kartu su svetaine. Ilgoji siena 3700 mm, trumpesne 2200 mm

Virtuve Nr. 3
Virtuve Nr. 4

Būsiu dėkinga už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau ie mes jau gavom viska su išmatavimais. Virtuvytė nebus kažin kokia ypatinga, paprastutė, bet manau bus patogi blush2.gif blush2.gif laukiu nesulaukiu, kada jau viskas bus sudėliota smile.gif Beliko aptarti smulkmenas ir susiskambinti su meistru dėl remonto thumbup.gif

va mūsų virtuvikė, pagrindas finų medis bronza, matinis baltas stiklas, ir sviesus stalvirsis

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 14 rugpjūčio 2008 - 22:37
QUOTE(*Maja* @ 2008 08 14, 23:34)
Pagaliau ie mes jau gavom viska su išmatavimais. Virtuvytė nebus kažin kokia ypatinga, paprastutė, bet manau bus patogi  blush2.gif  blush2.gif  laukiu nesulaukiu, kada jau viskas bus sudėliota  smile.gif  Beliko aptarti smulkmenas ir susiskambinti su meistru dėl remonto  thumbup.gif

va mūsų virtuvikė, pagrindas finų medis bronza, matinis baltas stiklas, ir sviesus stalvirsis

user posted image

matau pora techninio pobudzio kabliuku, kurie gali nuvilt jau pastacius baldus:
tarpas tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu 50cm kaikam gali buti nepatogus, darbui gali maisyti virsutines spinteles.
spinteles po kriaukle dureles gali pasirodyt per siauros, gal kaikam ir gerai, o kaikam per siauros. viena moteriske nerado siuksiu kibiro pirkt net i 2cm platesnes dureles.
todel siuryciau pasitikrint ar jums tikrai bus gerai, kad nereiktu po to nusivilti.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 15, 00:14)
matau pora techninio pobudzio kabliuku, kurie gali nuvilt jau pastacius baldus:
tarpas tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu 50cm kaikam gali buti nepatogus, darbui gali maisyti virsutines spinteles.
spinteles po kriaukle dureles gali pasirodyt per siauros, gal kaikam ir gerai, o kaikam per siauros. viena moteriske nerado siuksiu kibiro pirkt net i 2cm platesnes dureles.
todel siuryciau pasitikrint ar jums tikrai bus gerai, kad nereiktu po to nusivilti.

del virsutiniu spinteliu aukscio, tai cia jau as pageidavau blush2.gif , nes pacios spinteles bus siauresnes, nei apatines, manau neturetu trukdyti, beto, teko lankytis draugu namuose, tai ten taipogi spinteliu aukstis ne 60 cm, visai patiko, ir netgi sakyciau patogu, juolab, kad pas mus net kaip ir dvi dedasi pakabinamos blush2.gif
O del tos po kriaukle, tai jo, reiks paklausti, kokie ismatavimai g.gif g.gif Visai nepagalvojau, dekui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 08 14, 13:26)
Dabar svarstau, ar jau tikrai labai funkcionalus ir nepamainomas yra kargas? Kas turit, ar darydamos naują virtuvę paliktumėt, ar keistumėt į stalčius?  g.gif


Parodykit jūs man tundrai iš kaimo, kaip tas kargas atrodo blush2.gif Ar čia ne tas pats kaip "karuselė" ?

Šiandien savo stalviršį "montavom", tai iš pasiutimo maniau, kad perdegsiu doh.gif
Priešistorė tokia: stalviršį užsakinėjom iš Termopalo Kaune. Ten užsiroviau ant tokios reikšmingos personos, kuri per savo ego nieko nemato ir apie bendravimą su klientais supratimo neturi. Bet čia palyginus baika. Man reikėjo stalviršio suleisto kampu. Nusivežiau aš savo išmatavimus, aiškinau ko man reikia, tai ji beveik sugebėjo mane įtikint, kad man su matematika prastai, ir pan. Ir nurodė, kad tą stalviršio dalį, kuri bus įleidinėjama, brėžinyje aš turiu pažymėt 3 cm ilgesnę, kadangi per tiek yra suleidinėjama. Aš jos dar perklausiau, o tai ką meistrai patys nežino, konkrečius matmenis turėdami, kur ir kiek uždėt ar atimt reikia? Arogantiškai buvau informuota, kad meistrai turi ką veikt ir be mano brėžinio skaičiavimų. LAbai susinepatoginus užmečiau tuos 3 cm, kur ji liepė ir išsižiojus laukiau kada mano stalviršis bus supjautas.
Finalas toks: MAn reikėjo 176 cm ilgio plokštės, tai nurodžiau lieptus 179, meistrai supjovė 182 cm.
Nors dantim nugraužk tuos cm.
Per ilgąjį savaitgalį planavau ir persikraustyt, bet kad tas nelemptas stalviršis nedabaigtas.
Pirmadienį, susirinkus vaikus, važiuosiu tai susireikšminusiai pusprotei aiškint kaip pas juos meistrai dirba, ir kaip reikia užsakymus priiminėt. JAu tokia pikta sėdžiu, kad net miegas neima.

Atsakyti