Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(virdzina @ 2008 08 20, 17:35)
Prašom, man pačiai jos labai patinka. 4u.gif  Kiek mes ieškojom plytelių, kad tiktų prie mūsų virtuvės spalvų.
Aplakstėm visą Vilnių. Pasiimam plytelę, duodam užstatą ir lekiam namo tikrinti ar tiks. Lakstėm lakstėm, kol atradom šią plytelę ir netikrindami užsisakėm. bigsmile.gif

]


labai labai grazi virtuve. nu spalvos tai pasaka wub.gif dekoju kad parodet visoms, vis ideju lengviau pasirankioti turint pavyzdziu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, pastebejau, kad sis forumas bene gyviausias namu temoje, tai gal ir musu virtuves projekciukui kokiu ideju pametesit. Buciau labai dekinga uz jusu nuomones.

user posted image

O cia dar ta puse, kuri pirmoje foto blogiau matosi

user posted image
Atsakyti
poster_offtopic.gif poster_offtopic.gif 4u.gif TADAI BLINDA, cia nauja mada protiskai atsilikusio zmogaus foto naudoti avataruose? - zemas lygis g.gif turbut paciu intelektas nedidesnis nei Maxo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jova: 20 rugpjūčio 2008 - 22:03
QUOTE(Apuokas @ 2008 08 20, 14:05)
Iš veneros. tau per toli būtų?  g.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(ooo @ 2008 08 20, 18:15)
ai, reiskias, cia kaip tik tai, ko alno programoj ieskojau ir neradau  biggrin.gif  man dabar nuomojamajame bute taip uyra - tokiu ir noriu - valyt patogu, ir grazu ir patogu  thumbup.gif
o tavo antra ideta virtuve va kaip tik tokia, kokios noriu  wub.gif


Jo, sita virtuve man taip pat thumbup.gif . Bet , ziuriu, lietuvaitem tokios minimalistines, vienspalves ir dar baltos nelabai patinka. Bet atsirado pora isimciu thumbup.gif. As panasaus stiliaus turiu (ir dar balta ax.gif , bet su stiklu ant sienos). Nu wub.gif ja
Atsakyti
QUOTE
Pataisiau, štai - http://picasaweb.goo...665684333341634
Ačiū, Toe ir OOO  thumbup.gif  thumbup.gif


Va dabar visai kitas vaizdas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(virdzina @ 2008 08 20, 19:35)
Prašom, man pačiai jos labai patinka. 4u.gif  Kiek mes ieškojom plytelių, kad tiktų prie mūsų virtuvės spalvų.
Aplakstėm visą Vilnių. Pasiimam plytelę, duodam užstatą ir lekiam namo tikrinti ar tiks. Lakstėm lakstėm, kol atradom šią plytelę ir netikrindami užsisakėm. bigsmile.gif

user posted image

user posted image


pasaka kokios gražios... O kokios cia firmos ir kur pirktos? Vyrui net parodziau, tai irgi labai suzavetas liko wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Giedrai @ 2008 08 20, 22:34)
Sveiki, pastebejau, kad sis forumas bene gyviausias namu temoje, tai gal ir musu virtuves projekciukui kokiu ideju pametesit. Buciau labai dekinga uz jusu nuomones.

O cia dar ta puse, kuri pirmoje foto blogiau matosi

user posted image


Kažkaip man kliūna tie stalciai,o nemąstėt daryti po du arba bent jau po tris ir jei reikia dar vieno smulkesnio paslepti viduje, labiau harmonija butu g.gif

QUOTE(jblmami @ 2008 08 21, 00:41)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Jo, sita virtuve man taip pat thumbup.gif . Bet , ziuriu, lietuvaitem tokios minimalistines, vienspalves ir dar baltos nelabai patinka. Bet atsirado pora isimciu thumbup.gif.  As panasaus stiliaus turiu (ir dar balta ax.gif , bet su stiklu ant sienos). Nu  wub.gif ja

O gal gali foto idėti, niu labai noriu pamatyt kažką panašaus jau pas lietuvaičius namuose,o ne iščiustytas internete wub.gif
Atsakyti
QUOTE(EGZEMPLIORIUS @ 2008 08 20, 21:26)
Pataisiau, štai - http://picasaweb.goo...665684333341634
Ačiū, Toe ir OOO   thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
Gražu...

va cia jau liuks thumbup.gif tik dar siulau apgalvot pora dalyku - ar spintele su stalciukais, kur yra i desine nuo kriaukles neturetu turet mazo stalciuko stalo irankiams susideti? nes uz virykles kraste stovincioj nelabai gal patogu g.gif
ir dar - man asmeniskai patogiau puodus, bliudus deti i didelius stalcius (rekomenduojama kad jie butu tarp kriaukles ir virykles) arba spintelej su paprastom durelem, bet viduj istraukiami alia stalciai ax.gif
parasiau, dar karta paziurejau i planeli ir supratau, kad kampine spintele tikriausiai ir bus su isvaziuojanciais stalciais, kaip jie ten - karusele ar kaip vadinasi ax.gif

QUOTE(Giedrai @ 2008 08 20, 22:34)
Sveiki, pastebejau, kad sis forumas bene gyviausias namu temoje, tai gal ir musu virtuves projekciukui kokiu ideju pametesit. Buciau labai dekinga uz jusu nuomones.

sakyciau,kad nelabai patogioj vietoj kriaukle, labai daug reik vaiksciot po virtuve, ir ji daugaiu prisiters ax.gif
jei taip jusm graziau, tai ir darykit, man asmeniskai siaip atrodo grazu ax.gif ir su stalciais problemu nematau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 21 rugpjūčio 2008 - 07:34
QUOTE(virdzina @ 2008 08 20, 18:28)
Pas mus tai nėra jokių grotelių viršuje, o apačioje ventiliacija priverstinė biggrin.gif , nes nėra kol kas orkaitės.
user posted image


nu jusu virtuve, tai nereali. siaip grazu, bet su plyteles simta kartu graziau. cia tai pataiket su tom plytelem tiesiai i desimtuka, as manau ilgai dziaugsites. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o del indukcines, pas mus ji atskirai imontuojama, apacioj stalciai, ir is apacios yra ventiliacija, o virsuj juostele alia stalcius, kurios taip ir nepritvirtinam normaliai nes nezinom ka daryt, instrukcijoj aiskiai parasyta - ventiliacija is virsau ir apacios. bet vaizdelis man nekoks atrodo, groteles tiesiai po kaitlente.

reik lyst kur i kitus puslapius pasidomet, cia supermamoj kazko neatsiranda nuomoniu....
Atsakyti
Gal kas nors nesenai uzsisakinejot virtuves baldus,arba gal turit kokiu staliu telefoniuko nr.? blush2.gif
Jau prasideda virtuves medziokle, tai noreciau pagalbos ar patarimo Vilniuje jau perejusiu sita dziaugsmo kelia rolleyes.gif
Atsakyti
Mums jau sumontavo virtuvinį. Norėjau pasidžiaugti, kad indaplovės durelės iki pat viršaus ir visiškai nesimato valdymo skydelio, nes jis durelių briaunoje viršuje.Specialiai taip padaryta. Atrodo, kad tai paprasta spintelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
mamuke68 Paskelbta Šiandien, 12:45
  Mums jau sumontavo virtuvinį. Norėjau pasidžiaugti, kad indaplovės durelės iki pat viršaus ir visiškai nesimato valdymo skydelio, nes jis durelių briaunoje viršuje.Specialiai taip padaryta. Atrodo, kad tai paprasta spintelė 


Oi, gal galetum ir nuotraukyciu... ax.gif

Papildyta:
mergaites, sakykit, kaip jus daret:
ar pirma susipirkot visa virtuvine technika, o po to kvietetes virtuviu baldininkus?
ar pirma uzsisaket baldus, o paskui ieskojot virrtuvines technikos?
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2008 08 21, 12:45)
Mums jau sumontavo virtuvinį. Norėjau pasidžiaugti, kad indaplovės durelės iki pat viršaus ir visiškai nesimato valdymo skydelio, nes jis durelių briaunoje viršuje.Specialiai taip padaryta. Atrodo, kad tai paprasta spintelė thumbup.gif


rodyk rodyk nuotraukyte, smalsu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(balerina @ 2008 08 21, 13:23)
Oi, gal galetum ir nuotraukyciu... ax.gif

Papildyta:
mergaites, sakykit, kaip jus daret:
ar pirma susipirkot visa virtuvine technika, o po to kvietetes virtuviu baldininkus?
ar pirma uzsisaket baldus, o paskui ieskojot virrtuvines technikos?


Šis klausimukas mus irgi kamuoja, niugi duokit patarimų wub.gif
Atsakyti