Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai


Neradau atskiros temos apie kriaukles, todėl klausiu čia biggrin.gif Vis tiek susiję su virtuve smile.gif
Reikia pirkt kriauklę į virtuvę ir neapsisprendžiu kokią pasirinkt doh.gif
Yra kriauklės su nubėgimu (šone prailginta) ir yra kriauklės su šone tokia mažesne kriauklyte (gili). Sakykit kokia jos paskirtis? Tos kriauklytės skirtos ar indams nuvarvint ar pvz. tik vaisiams, daržovėms sudėti?
Labai tikiuosi, kad supratot apie ką aš čia ax.gif
Kuri kriauklė prakiškiau: Ar ta su prailginimu, ar su maža kriauklyte?


Gal kas galit patart? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2008 08 22, 19:58)
Dar pridursiu smile.gif
O jus nenorite siauro stataus stalciuko, su taip vadinamais Cargo krepsiais? Ten labai patogu laikyti prieskonius, alieju. Issitrauki ir pasiimi, niekur nereik knistis, nepritrupa i spinteles. Labai labai dziaugiuosi, kad mum tokius idejo is abieju virykles sonu. Vienam - aliejus, druska, actas ir t.t. Kitam - prieskoniai, pagardai.

Va, biski pakoregavau brezinio apacia, kaip galetu tas Cargo stalcius isikomponuoti. Pirmam dujine truputi pasislenka.
Virsu gal irgi eitu padizainint dar, nieko nekeiciau.
user posted image

user posted image

Puodam tai butinai placius stalcius darykit.

Mano MB irgi sako, kad reikia daryti ta siaura stalciuka, visokiems skudureliams ir pan susideti, o del placiu stalciu mes abu vienareiksmiskai sutariam.
Dujine galima pastumti, bet labai noriu, kad darbinis stalas butu gan ilgas, todel ir neina traukti vyrykle arciau prie kriaukles, o kriaukle pas mus apie 1m. Bendras virtuves ilgis 4700.
Papildyta:
QUOTE(Jolyte @ 2008 08 22, 11:29)
Mano kuklia nuomone-pirmasis variantas labaiu prie dūšios, nes stiklai prie garintuvo, nelabai praktiška. Gal tik keisčiau kairėj pusėj ne du stalčiai, nes tada jau pigiau paprasta spintelė , o 3 ir vienodžiau būtų. Nors aš tai išvis stiklų nedėč, bet daugelis man nepritars smile.gif. įdomu, kiek paprašė už tokią virtuvytę?


dar kol kas neprase. lotuliukas.gif Tikimes, kad draugas baldininkas gamins, tai gal per daug neuzsiprasys. g.gif
Dabar svarbiausia susidelioti, nes reikia zinoti kas kur stoves del elektros isvedziojimo.
Papildyta:
QUOTE(swelnute @ 2008 08 23, 19:10)
Mano MB irgi sako, kad reikia daryti ta siaura stalciuka, visokiems skudureliams ir pan susideti, o del placiu stalciu mes abu vienareiksmiskai sutariam.
Dujine galima pastumti, bet labai noriu, kad darbinis stalas butu gan ilgas, todel ir neina traukti  vyrykle arciau prie kriaukles, o kriaukle pas mus apie 1m. Bendras virtuves ilgis 4700.
Papildyta:
dar kol kas neprase.  lotuliukas.gif  Tikimes, kad draugas baldininkas gamins, tai gal per daug neuzsiprasys.  g.gif
Dabar svarbiausia susidelioti, nes reikia zinoti kas kur stoves del elektros isvedziojimo.

Aciu Jums, mergaites, kad Jus esate. 4u.gif
Papildyta:
Dar variantas, saldytuvas 2300 aukscio tikrai nebus. g.gif Taip papaise auksti ta mano Dizainere. Tai virs saldytuvo reikia kazka daryti, kokia spintele ar jos imitacija deti? g.gif
Atsakyti
Na va, atbuvau pas virtuves "pieseja" karsta.gif kai papaisys trimati vaizda, idesiu cia. Kaina pasake, kad bus iki 8000Lt. su geriausiom medziagom ir visokiais "pribumbasais". Tiesa sakant, nesuprantu, tai daug ar mazai, nes nelabai as tu kainu zinau... g.gif
Dar nebloga ideja pamaciau/suzinojau, piesia dizainere ant sienu ar spinteliu piesinius, ten geles kokias, labai graziai atrodo, tai galvoju piesti ant sienos tarp spinteliu pereinant ant spinteliu stiklo, turetu buti thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(swelnute @ 2008 08 23, 22:25)
Na va, atbuvau pas virtuves "pieseja"  karsta.gif kai papaisys trimati vaizda, idesiu cia. Kaina pasake, kad bus iki 8000Lt. su geriausiom medziagom ir visokiais "pribumbasais". Tiesa sakant, nesuprantu, tai daug ar mazai, nes nelabai as tu kainu zinau...  g.gif
Dar nebloga ideja pamaciau/suzinojau, piesia dizainere ant sienu ar spinteliu piesinius, ten geles kokias, labai graziai atrodo, tai galvoju piesti ant sienos tarp spinteliu pereinant ant spinteliu stiklo, turetu buti  thumb_yello.gif

thumbup.gif O geras thumbup.gif Butu idomu pamatyti kiap tai atrodo tie piesinai? g.gif
O del 8000 Lt tai neaisku koks tavo virtuves ilgis, kiek spinteliu? g.gif Man atrodo kad normali kaina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 23 rugpjūčio 2008 - 22:29
QUOTE(Irongė @ 2008 08 22, 14:30)
mano projektelis jusu teismui -


Spintą su orkaite stumčiau nuo durų. gaunasi, kad lyg ir įeini į patalpą o čia didelė spinta- man erdvės norisi. vietos juk jai yra smile.gif
ir ant šaldytuvo aš nieko nedėčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 08 24, 00:28)
thumbup.gif O geras thumbup.gif Butu idomu pamatyti kiap tai atrodo tie piesinai? g.gif
O del 8000 Lt tai neaisku koks tavo virtuves ilgis, kiek spinteliu?  g.gif Man atrodo kad normali kaina  4u.gif

Ir man butu idomu pamatyti, kaip atrodo tie piesiniai... biggrin.gif
Virtuves ilgis 4700, cia dejau kelis manomus prijektelius, tai labai nesiskiria nuo galutinio varianto.
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2008 08 24, 01:00)
Spintą su orkaite stumčiau nuo durų. gaunasi, kad lyg ir įeini į patalpą o čia didelė spinta- man erdvės norisi. vietos juk jai yra smile.gif
ir ant šaldytuvo aš nieko nedėčiau  schmoll.gif



sita jau stovi, tai neuzstoja, siaip is tikro gerai atrodo, man tik klausimas, kaip atrodys, kai atsiras spinteles is desnes dury, va ten mano galvo sskausmas, ir nieko doro nesugalvoju sad.gif

del aukstu spintu beje, taip atrodo is pirmo zvilgsnio, kad yra kur stumti, is tikro vienintele vieta aukstom spintom yra kur saldytuvas ir ten kur dabar orkaite. o salia saldytuvo antras 60 cm jau nebetelpa, truksta nedaug, bet deja...
Atsakyti
na, panaktinėjau šiandien, ir tokią idėją sugalvojau savo trūkstamai virtuvės daliai, kad net pačiai save pagirti norisi biggrin.gif

nemanau, kad kam ir atėjo į galvą tokia žiūrint į mano virtuvės kontūrus, bet brėžinio nerodysiu, rezultatą pamatysit tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(swelnute @ 2008 08 23, 18:17)
Dar variantas, saldytuvas 2300 aukscio tikrai nebus.  g.gif Taip papaise auksti ta mano Dizainere. Tai virs saldytuvo reikia kazka daryti, kokia spintele ar jos imitacija deti?  g.gif

Pas mus spintele virs saldytuvo. Ji yra gana aukstai, tai laikau retokai naudojamus daiktus: vienkartinius indus, gimtadieniam ar vakareliam reikalingas smulkmenas, cenakines ir kepimo formeles.

O kur bus jusu mikrobange?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 25 rugpjūčio 2008 - 10:53
QUOTE(Elzė @ 2008 08 19, 20:34)
pagaliau ir as turiu kazkoki tai varianta. Labai laukciau komentaru (tikiuosi kad matysis foto)
user posted image

virtuve pas mus 3.5m ilgio ir siaura, todel viskas eis pagal viena siena. kriaukle bus kampe, tada indaplove ir t.t.
labai mandrai nenoriu ir siaip ne ka cia ir beprigalvosi toje vienoje puseje. bet gal matot kad as nors labai nepatogiai?

man dar labai idomu butu apie kainas sulaukti reakciju. Na pas mus bus tokia virtuve (tik pagal jusu patarimus rankeneles darysiu horizontaliai visas, po orkaite stalcius)
Jokiu cia pribumbasu nera. tai tokia kainuotu 5500lt (3.5 m ilgis). Normalu ar daug?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 25 rugpjūčio 2008 - 17:25
QUOTE(Elzė @ 2008 08 25, 18:25)
man dar labai idomu butu apie kainas sulaukti reakciju. Na pas mus bus tokia virtuve (tik pagal jusu patarimus rankeneles darysiu horizontaliai visas, po orkaite stalcius)
Jokiu cia pribumbasu nera. tai tokia kainuotu 5500lt (3.5 m ilgis). Normalu ar daug?


jei kalbesim vilniaus kainom tai butu normali kaina.
jei mano miesto kainom tai siektiek daugoka.
zinau, kad imanoma sutaupyti nei daugiau nei maziau apie 1000lt. ziurint kokios plokstes. gal net su vokiskais fasadais.
del rankeneliu tai tu tikrai teisi. 4u.gif

hmmm ziuriu nera manes tai nebera ir veiksmo cionais.... lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 26, 05:28)
jei kalbesim vilniaus kainom tai butu normali kaina.
jei mano miesto kainom tai siektiek daugoka.
zinau, kad imanoma sutaupyti nei daugiau nei maziau apie 1000lt. ziurint kokios plokstes. gal net su vokiskais fasadais.
del rankeneliu tai tu tikrai teisi. 4u.gif

hmmm ziuriu nera manes tai nebera ir veiksmo cionais.... lotuliukas.gif  thumbup.gif



labutis.. pradziai klausimas ne i tema, kaip prikabinti foto? Atsiusiu pasirodyti virtuve. Noriu isgirsti "liaudies" nuomone..
Atsakyti