Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 06, 13:35)


kas zino kiek tiksliai kainuoja HPL 1kv m uzklijuotas ant 10mm plokstes?

bent jau tas kurio man reikia uzklijuotas ant 8mm plokstes kainuoja 113,34lt/m2 bet as irgi girdejau kad reikia pirkti visa lapa doh.gif tai tikrai nemazai gaunasi verysad.gif jau pradedu mastyti apie plyteles unsure.gif
Atsakyti
Gal kas galite pasidalinti, kokios rankenėlės jums patinka? GAl nuotraukėles įmestumėte? NEAPSISPRENDŽIU blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 08 06, 17:35)
Gal kas galite pasidalinti, kokios rankenėlės jums patinka? GAl nuotraukėles įmestumėte? NEAPSISPRENDŽIU blush2.gif

Aš irgi blush2.gif

kaip tokia?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *LADA*: 06 rugpjūčio 2008 - 16:41
Niu va jau gavau ir as savo projekta is baldininku tai vis delto idesiu cia smile.gif Kaireje virsutinese spintelese kur be dureliu cia vieta mikrobangei, nenorejau uzgriozdint darbastalio ja smile.gif aisku ir spalvos bus netokios kaip cia smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuliaa: 06 rugpjūčio 2008 - 16:52
QUOTE(tuliaa @ 2008 08 06, 17:43)
Niu va jau gavau ir as savo projekta is baldininku tai vis delto idesiu cia  smile.gif Keireje virsutinese spintelese kur be durekiu cia vieta mikrobangei, nenorejau uzgriozdint darbastalio ja smile.gif 

user posted image


gražu, bet man norėtųsi spintelės su stiklu, kuri pagyvintų vaizdą smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas isduotu konkurentus Hettich. Noreciau irangos i savo virtuve.
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2008 08 06, 17:47)
gražu, bet man norėtųsi spintelės su stiklu, kuri pagyvintų vaizdą  smile.gif

gal ir galima buvo kazkur ipaisyt, bet labai nepatinka kai persisviecia...vistiek kazkas matosi, tai nusprendziau stiklo nedet .. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 08 06, 17:51)
gal ir galima buvo kazkur ipaisyt, bet labai nepatinka kai persisviecia...vistiek kazkas matosi, tai nusprendziau stiklo nedet ..  smile.gif

per dažytą stiklą nieko nesimato.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 08 06, 18:05)
per dažytą stiklą nieko nesimato.

gal ir nesimato, bet nenorejau as to stiklo .. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 08 06, 17:18)
bent jau tas kurio man reikia uzklijuotas ant 8mm plokstes kainuoja 113,34lt/m2 bet as irgi girdejau kad reikia pirkti visa lapa doh.gif tai tikrai nemazai gaunasi verysad.gif jau pradedu mastyti apie plyteles unsure.gif

nea nu nevisa tik trecdali plokstes. jei turi kas graziai suklijuos tai valio.
Papildyta:
QUOTE(tuliaa @ 2008 08 06, 17:43)
Niu va jau gavau ir as savo projekta is baldininku tai vis delto idesiu cia  smile.gif Kaireje virsutinese spintelese kur be dureliu cia vieta mikrobangei, nenorejau uzgriozdint darbastalio ja smile.gif aisku ir spalvos bus netokios kaip cia  smile.gif 

user posted image


sakyciau virsus su apacia visai nesuderintas, grtrauki pakelciau auksciau, atidaromos i virsu spinteles tinka tik suolio i auksti cempionams.
stalciai vieni perplatus kiti persiauri. daryciau visus vienodo plocio.
mikrobanges lentynai man rodos dugnas turetu buti issikises, nes jos priekis kabaliuos ore. krepsus gal deciau kiek arciau vienas kito.
kazkas rase apie stikla o gal dek stikla aliuminio remelyje ar pan.
na pradinis vaizdas be harmonijos. kiekviena spintele sau groja.
ka daryt kad visos grotu kartu???
nzn.
nepriimk asmeniskai cia tik mano durna nuomone.
o rankeneles anos tikrai netiks.
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 08 06, 18:51)
nea nu nevisa tik trecdali plokstes. jei turi kas graziai suklijuos tai valio.
Papildyta:
sakyciau virsus su apacia visai nesuderintas, grtrauki pakelciau auksciau, atidaromos i virsu spinteles tinka tik suolio i auksti cempionams.
stalciai vieni perplatus kiti persiauri. daryciau visus vienodo plocio.
mikrobanges lentynai man rodos dugnas turetu buti issikises, nes jos priekis kabaliuos ore. krepsus gal deciau kiek arciau vienas kito.
kazkas rase apie stikla o gal dek stikla aliuminio remelyje ar pan.
na pradinis vaizdas be harmonijos. kiekviena spintele sau groja.
ka daryt kad visos grotu kartu???
nzn.
nepriimk asmeniskai cia tik mano durna nuomone.
o rankeneles anos tikrai netiks.

aciu.. o kokios rankeneles tiks?
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2008 08 06, 18:39)
Aš irgi  blush2.gif

kaip tokia?

user posted image


Tokios rankenėlės man nepatinka. o ir netinka man visai. Bet svarbiausia, kad tau patiktų. Lauksiu dar minčių ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tuliaa @ 2008 08 06, 18:43)
Niu va jau gavau ir as savo projekta is baldininku tai vis delto idesiu cia  smile.gif Kaireje virsutinese spintelese kur be dureliu cia vieta mikrobangei, nenorejau uzgriozdint darbastalio ja smile.gif aisku ir spalvos bus netokios kaip cia  smile.gif 

user posted image


Kodėl tiek daug spintelių viršuje? gal galima jas jungti, vietoj dviejų viršuje, dviejų apačioje, daryčiau vieną viršuj, vieną apačioj.na, nedaryčiau to keturių spintelių bloko. Ir kairėj pusėj viršutinę irgi sujungčiau į vieną.Man atrodo, kad net nėra prasmės taip susmulkinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 06 rugpjūčio 2008 - 18:15