Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(egle.k.k @ 2008 08 26, 14:11)
Na bandau įmesti ką pasiprojektavau savo virtuvei. Čia labai greitai sumečiau... bet viziją maždaug tokią turim. Tik nežinau ar integruosim šaldytuvą, ar statysim paprastą. Šiaip planavau dėti spinteles iki pat lubų, bet šitam "greitam" projektuke nesimato. Dar svarstom, kad priekyje (kur uždėtas kampukas su lentynėlėm) vietoje jo dėti barą, tuo būdu atskiriant svetainės erdvę.
virtuves projektas


Tai gal pokalbiui palaikyti mano projektą aptartumėt ?
Atsakyti
Labukas.
Na pagaliau jau ir man sustatė virtuvinį,tai kadangi naudojausi čia Jūsų visų patarimais tai vėliau įkelsiu ir saviškę Jūsų teismui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.k.k @ 2008 08 26, 15:51)
Tai gal pokalbiui palaikyti mano projektą aptartumėt ?

aciu uz pene pokalbiui, buvo apauge bevertem zinutem doh.gif
man asmeniskai nepatinka projektas. daug kas nepatinka, o galvot nesinori, tai nieko ir nerasiau.
pati konsepcija viryklė kampe nepatinka, na nebent klasikinej virtuvej, bet ir tai nepatinka. realybej labai didelis "griozdas" atrodo ta kampinė viryklė ir gartraukis labai griozdiskas. be to kampas nukirstas 45 laipsniu nepatinka, iskrenta jis cia is bendro stiliaus (be abejones ir tos lentyneles uzbaigiancios baldus yra ne prie ko). va nuo to pradedu kritika. toliau nera ka sakyt, nes kol cia sitaip padaryta, kitur atrodo tik smulkmenos.
sorry uz tokia griezta nuomone.
o apskritai jei pati dariaisi projekta tai esi saunuole
Papildyta:
QUOTE(Kaliteja @ 2008 08 26, 15:56)
Labukas.
Na pagaliau jau ir man sustatė virtuvinį,tai kadangi naudojausi čia Jūsų visų patarimais tai vėliau įkelsiu ir saviškę Jūsų teismui  ax.gif

nebijai, kad sudirbs tavo naujaja virtuvyte?
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 26, 16:06)
nebijai, kad sudirbs tavo naujaja virtuvyte?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Šitą tai jau įtariu,ale mažai pergyvenu,yra jau kaip yra ir nieko nepakeisiu schmoll.gif bet gal kada teks kitą darytis tai nors pasiūlymų gal gerų bus ax.gif
Atsakyti
Atsiprasau visu uz nenormalias foto.. Pirmas blynas - prisvilo..
Sugadinau visa foruma...

I klausimus atsakysiu..
1. gamino fabrikas is siauliu , jie privaciais uzsakymais neuzsiima, tik per pazintis..
2. Del spinteliu tarp langu - skonio reikalas.. Pirmas variantas buvo - virsutines spinteles daryti kapucino spalvos lakuotas,,, Persigalvojau.. nesigailiu..
3. Kaitlente taip arti del to, kad nera kur jos daugiau padeti.. Veini longaa. ( vertimas - vieni langai).

Dekoju uz bet kokius komentarus..
Atsakyti
QUOTE(gitushke @ 2008 08 26, 16:13)
Atsiprasau visu uz nenormalias foto..  Pirmas blynas - prisvilo..
Sugadinau visa foruma...

I klausimus atsakysiu..
1. gamino fabrikas is siauliu , jie privaciais uzsakymais neuzsiima, tik per pazintis..
2. Del spinteliu tarp langu - skonio reikalas.. Pirmas variantas buvo - virsutines spinteles daryti kapucino spalvos lakuotas,,, Persigalvojau.. nesigailiu..
3. Kaitlente taip arti del to, kad nera kur jos daugiau padeti.. Veini longaa. ( vertimas - vieni langai).

Dekoju uz bet kokius komentarus..

man tai nepatinka ziauriai tas Cargo krepsyus, darko visa vaizda, o siaip gerai padaryta, medziagos superines sudetos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 26, 16:06)
aciu uz pene pokalbiui, buvo apauge bevertem zinutem  doh.gif
man asmeniskai nepatinka projektas. daug kas nepatinka, o galvot nesinori, tai nieko ir nerasiau.
pati konsepcija viryklė kampe nepatinka, na nebent klasikinej virtuvej, bet ir tai nepatinka. realybej labai didelis "griozdas" atrodo ta kampinė viryklė ir gartraukis labai griozdiskas. be to kampas nukirstas 45 laipsniu nepatinka, iskrenta jis cia is bendro stiliaus (be abejones ir tos lentyneles uzbaigiancios baldus yra ne prie ko). va nuo to pradedu kritika. toliau nera ka sakyt, nes kol cia sitaip padaryta, kitur atrodo tik smulkmenos.
sorry uz tokia griezta nuomone.
o apskritai jei pati dariaisi projekta tai esi saunuole



Na aišku.
Šiaip man labai nepatinka komentaras "man nepatinka" mes nesuprasi dėl ko? ar čia skonio reikalas, ar koks nors praktinis patarimas.
Šiaip dėl kampinės viryklės ilgai dvejojom, bet dėl gartraukio išvedimo, ten optimaliausia vieta, ir šiaip kai darai kampą jis gan nefunkcionalus būna, todėl nusprendėm ten dėti kriauklę ar viryklę. dėl anksčiau minėtos priežasties pasirinkom viryklę. Kampo manau nekirsim tiek daug, bet programoje nebuvo kitokių spintelių (arba aš jų dar neradau).
Projektą darausi pati, nematau čia nieko sudėtingo, na gal man nesudėtinga, nes pati esu projektuotoja (nors visai ne tos srities).
Atsakyti
QUOTE(egle.k.k @ 2008 08 26, 15:51)
Tai gal pokalbiui palaikyti mano projektą aptartumėt ?

na gaudyk, jeigu jau prasai biggrin.gif

Paziurek is salies koks haosas su rankinelem, visos skirtingame aukstyje- VISOS!

Mano nuomone arba baltos spinteles arba stiklas. Nes gaunasi tamsiai ruda pagrindine, pilkas stalvirsis, sviesiai rudas karkasas (su kvailom lentinelem smile.gif), toliau balta spalva ir dar stiklas. 5 spalvos?!

Del kampines virykles, chia jau kaip tau patogu.

Kol kas tiek smile.gif cool.gif

ps. pabandyk kelti orkaite su lyg stalvirsiu ir tada bent tos spinteles susilygins, kampine spintele pakeisk rankena kitokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 26 rugpjūčio 2008 - 15:36
QUOTE(ABocius @ 2008 08 26, 16:19)
man tai nepatinka ziauriai tas Cargo krepsyus, darko visa vaizda, o siaip gerai padaryta, medziagos superines sudetos  thumbup.gif



dekui uz nuomone. Medziagu kokybe pasimatys ekploatuojant.. Kol kas bijau dziaugtis..
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 08 26, 16:33)
na gaudyk, jeigu jau prasai  biggrin.gif

Paziurek is salies koks haosas su rankinelem, visos skirtingame aukstyje- VISOS!

Mano nuomone arba baltos spinteles arba stiklas. Nes gaunasi tamsiai ruda pagrindine, pilkas stalvirsis, sviesiai rudas karkasas (su kvailom lentinelem smile.gif), toliau balta spalva ir dar stiklas. 5 spalvos?!

Del kampines virykles, chia jau kaip tau patogu.

Kol kas tiek smile.gif cool.gif

ps. pabandyk kelti orkaite su lyg stalvirsiu ir tada bent tos spinteles susilygins, kampine spintele pakeisk rankena kitokia.



Ačiū, atkreipsiu dėmesį į rankenėlių dydį. Spalvos čia tik šiaip sau, nekeičiau ir nederinau nieko, todėl taip ir gavosi. Apie spalvas dar toli gražu negalvojam. mum dabar svarbu apsispręsti kur ką reiks montuoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.k.k @ 2008 08 26, 16:23)
Na aišku.
Šiaip man labai nepatinka komentaras "man nepatinka" mes nesuprasi dėl ko? ar čia skonio reikalas, ar koks nors praktinis patarimas.
Šiaip dėl kampinės viryklės ilgai dvejojom, bet dėl gartraukio išvedimo, ten optimaliausia vieta, ir šiaip kai darai kampą jis gan nefunkcionalus būna, todėl nusprendėm ten dėti kriauklę ar viryklę. dėl anksčiau minėtos priežasties pasirinkom viryklę. Kampo manau nekirsim tiek daug, bet programoje nebuvo kitokių spintelių (arba aš jų dar neradau).
Projektą darausi pati, nematau čia nieko sudėtingo, na gal man nesudėtinga, nes pati esu projektuotoja (nors visai ne tos srities).

atydziau skaityk, as paaiskinu kodel nepatinka. visas tas kampas iskrenta is bendro dizaino (ir tai tikrai nera viso labo mano skonio reikalas), be to jis jis gana stambus ir mazesnio nepadarysi, tiesiog kaitlente tiek reikalauja (o ji reikalauja gana nemazai kirsti kampa). tikrai patariu kokiaisw nors budais siuo atveju daryti kampa statmena. lygiai taip pat, kaip kad ir rankeneles padaryti viename lygyje.
o ventiliacijos anga gartraukiui zinoma kalima problema, bet nera ji neissprendziama manau.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 26, 16:49)
atydziau skaityk, as paaiskinu kodel nepatinka. visas tas kampas iskrenta is bendro dizaino (ir tai tikrai nera viso labo mano skonio reikalas),  be to jis jis gana stambus ir mazesnio nepadarysi, tiesiog kaitlente tiek reikalauja (o ji reikalauja gana nemazai kirsti kampa). tikrai patariu kokiaisw nors budais siuo atveju daryti kampa statmena. lygiai taip pat, kaip kad ir rankeneles padaryti viename lygyje.
o ventiliacijos anga gartraukiui zinoma kalima problema, bet nera ji neissprendziama manau.


Nėra čia ko taip piktai.
Beje esu giliai įsitikinusi, kad dizainas yra absoliučiai subjektyvus dalykas, bet čia ne apie tai.

Čia įmetu šiek tiek pakoreguotą projektą.:
Virtuves projektas2
Atsakyti