Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(egle.k.k @ 2008 08 27, 10:07)
Tiesa dėl to kampo, tai aš rėmiausi šiuo vaizdeliu iš supermamų virtuvių kolekcijos (kadangi nuotraukos įdėtos forume, manau galiu pacituoti  blush2.gif )
pavyzdėlis
tai va iškilo man klausimas, jei sukeičiu kriauklę su virykle, čia jau stilių labai išdarkysiu (ar ir šitą virtuvę iškritikavot? nes man ji patiko)

na tas pavyzdelis nera idealus, nors visumoj vaizdas nera blogas, o kiekvienas nori sau daryt kuo geriau.
kampe kriaukle maziau vietos uzima nei virykle, ir kriaukle galima ideti ir esant staciam kampui, na gaunasi nevisikai kampe, bet spintele dedasi kampe.
o kaip pas jus patalpa, kokioj stadijoj remonto darbai?
as tai galvoju pasiulyt is vis keist konfiguracija ir daryt didesne siek tiek, nes erves tam yra gana nemazai, na pavyzdziui padaryt U formos, ta prasme pratesti virtuves baldus, kur Jus anksciau snekejot apie bara, o prie tos virtuves vietos ir stalas pasistatyt galetu ir erdve atsiskirtu nuo svetaines. va toj vietoj ir kaitlente galima pastatyt labai norint. be to galimetu saldytuva siek tiek patraukti i desine ir praejimas ervesnis liktu. Cia tik pasiulymas, nepatiks tai nepatiks.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 08 27, 09:42)
Gal kam bus naudinga info.

Uzklausiau Alanto del kainos tokio tipo virtuves, tik mano virtuvej

Paskaiciavo 16.000lt , kazhkaip maziau tikejausi  verysad.gif

Ir norejau paklausti jusu nuomones, aar daryti spinteles prie gartraukio? Ar atviras bus graziau?  g.gif

Alantas yra Alantas, jei nori prestizo mokek uz varda. siaip be vardo ta tavo virtuve kainuotu 11000-12000Lt, cia as sneku su svelniai uzsidaranciais stalciais.
O del spinteliu tai, cia tikrai skonio reikalas, jei gartrauki uzdet atitinkama, tikrai tos spinteles nebutinos, nors dabar taip pat graziai tvarkingai ir jaukiai padaryta, o tai jei spinteliu virsuje nedaryt, tai kaip su mikrobange?
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 27, 12:50)
Alantas yra Alantas, jei nori prestizo mokek uz varda. siaip be vardo ta tavo virtuve kainuotu 11000-12000Lt, cia as sneku su svelniai uzsidaranciais stalciais.
O del spinteliu tai, cia tikrai skonio reikalas, jei gartrauki uzdet atitinkama, tikrai tos spinteles nebutinos, nors dabar taip pat graziai tvarkingai ir jaukiai padaryta, o tai jei spinteliu virsuje nedaryt, tai kaip su mikrobange?


Niu nežinau ar čia labai prestižas įmonei, kai paėmę visus kontaktus tiek tel.nr, tiek el.paštą nesusisiekia jau antrą mėnesį doh.gif Beje skambinausi prieš kokias dvi savaites pažadėjo tos savaitės eigoje paskambinti ir nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 08 24, 00:28)
thumbup.gif O geras thumbup.gif Butu idomu pamatyti kiap tai atrodo tie piesinai? g.gif
O del 8000 Lt tai neaisku koks tavo virtuves ilgis, kiek spinteliu?  g.gif Man atrodo kad normali kaina  4u.gif

Laba graziai atrodo piesiniai, tik gaila neturiu pavyzdziu..., bet galima ir ant sienos piesti irgi grazu. Baldu gamintoju ir sios dizaineres kazkur bus darbu pristatymas, kazkokiam salone. Jei suzinosiu, galiu pranesti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 08 27, 12:59)
Niu nežinau ar čia labai prestižas įmonei, kai paėmę visus kontaktus tiek tel.nr, tiek el.paštą nesusisiekia jau antrą mėnesį doh.gif Beje skambinausi prieš kokias dvi savaites pažadėjo tos savaitės eigoje paskambinti ir nieko g.gif

tokie kurie del kazkokiu priezasciu verziasi pas juos uzsisakyt prie tokiu daliku alanta ir pripratino, jei uzsakymu jie daug turi, tai kodel jiems stengtis, galima nesistengt ir dar kaina uzkelt, vistiek zmones uzsakineja. na o del prestizo, tikrai ne kiekviena baldu firma gali sau leist reklamuotis didziuliuose stendose ir televizijoj.
o jei snekat apie ju salonus, tai ten jau ne su alanto firma bendravot, tuos salonus turi kitos firmos, kurios pardavineja ir montuoja alanto padarytas virtuves.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 08 27, 12:50)
Alantas yra Alantas, jei nori prestizo mokek uz varda. siaip be vardo ta tavo virtuve kainuotu 11000-12000Lt, cia as sneku su svelniai uzsidaranciais stalciais.
O del spinteliu tai, cia tikrai skonio reikalas, jei gartrauki uzdet atitinkama, tikrai tos spinteles nebutinos, nors dabar taip pat graziai tvarkingai ir jaukiai padaryta, o tai jei spinteliu virsuje nedaryt, tai kaip su mikrobange?


man mikrobange aplamai i stiliu neisipaiso biggrin.gif ir sienos labai jau tuscios gaunasi. Noretusi kazkaip daugiau jaukumo, negu minimalizmo
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 08 27, 13:41)
man mikrobange aplamai i stiliu neisipaiso  biggrin.gif  ir sienos labai jau tuscios gaunasi. Noretusi kazkaip daugiau jaukumo, negu minimalizmo

na jei minimalizmas ne prie sirdies tai man susigalvoja du variantai. arba tu darai gartrauki panasu kaip alanto virtuveje su atitinkamai dekorais (plytelem ir pan.) arba nedarai tokiu zemu spinteliu ir i spintele po dvi dureles, na cia reikia ziuret kad proporcijos malonesnes akiai butu. gal but kakiek stiklo i spinteles irgi butu neblogai. o gartaukis tada gali but ir imontuojamas kaip kad dabar pas tave.
na o mikrobange gali kai kam but virtuvej ir nereikalinga, nezinau kaip jums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ABocius: 27 rugpjūčio 2008 - 13:02
QUOTE(ABocius @ 2008 08 27, 13:56)
na jei minimalizmas ne prie sirdies tai man susigalvoja du variantai. arba tu darai gartrauki panasu kaip alanto virtuveje su atitinkamai dekorais (plytelem ir pan.) arba nedarai tokiu zemu spinteliu ir i spintele po dvi dureles, na cia reikia ziuret kad proporcijos malonesnes akiai butu. gal but kakiek stiklo i spinteles irgi butu neblogai. o gartaukis tada gali but ir imontuojamas kaip kad dabar pas tave.
na o mikrobange gali kai kam but virtuvej ir nereikalinga, nezinau kaip jums.


man mikrobange patogumas. kai reikia viena kotleta pasildyti pvz.
Stiklas gali buti,bet toks klasikinis skaidrus. Na ziuresim, laiko dar turiu.
Tik pradedu kainas ziurineti. mirksiukas.gif





Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 08 27, 14:15)
man mikrobange patogumas. kai reikia viena kotleta pasildyti pvz.
Stiklas gali buti,bet toks klasikinis skaidrus. Na ziuresim, laiko dar turiu.
Tik pradedu kainas ziurineti. mirksiukas.gif

na prie tos spalvos visai nieko ir tonuotas stiklas, yra toks vadinamas bronziniu.
na o del kainu tai cia viskas aisku, jie tukstanciu i viena ar i kita puse prie 16 tukstanciu, tai cia neesminiai skirtumai.
Atsakyti
QUOTE(ITA @ 2008 08 27, 11:13)
Ir dar klausimelis visiem  virtuviu specam. Man virtuves "paisytoja"  aiskina ,kad nelabai "sveika" paciam imontuojamam saldytuvui salia imontuojamos  orkaites+ mikrobange virs jos. Nors 100 nuotrauku ir "gyvu" virtuviu, kurias esu macius dazniausiai sis "derinys" ir buna.


Tai kaip su tuo šaldytuvu ir orkaite šalia vienas kito? Ar turi įtakos kokios nors? g.gif
Atsakyti
QUOTE(NiekoSau @ 2008 08 27, 14:43)
Tai kaip su tuo šaldytuvu ir orkaite šalia vienas kito? Ar turi įtakos kokios nors?  g.gif



pas mane irgi taip.., pagyvensim, pamatysim.. Daug kas taip daro..
Atsakyti
kas liecia kainu tai musu virtuve apie 6m nepilnus tai mums paskaiciavo 6400lt tai cia su tais svelniais pritraukimais ir tt tik kad stalciu bus mazai tai ka as zinau palyginti apie jusu kalbamas kainas tai kiba mano popigiaja bus lotuliukas.gif
aciu ABociui uz geras idejas paliksiu kriaukle kampe tik ji darysiu statu na nzn ar kas mane suprato lotuliukas.gif tai prie orkates su dujine iseis stalciai ir ale darbastalis padides atsisakiau kargo tai db liko galutini varianta meistram perduoti smile.gif
o dar aBociau jei atsimeni mano projekteli tai ta spintine dalis ir kur siaura bus 30cm o jei ja padaryt ale cargo tipo g.gif aukscio butu 2010 kazi brungus toks dalykas ir ar apsimoka a pasidalinkite savo nuomonem ax.gif
Atsakyti