Įkraunama...
Įkraunama...

Latvija

QUOTE(indreY @ 2010 07 08, 13:10)
Sveikos, poilsiatojos smile.gif Norejau pasiklausti, kazkada buvau gavusi is SM toki zemelapi elektronini su visom suzimetom poilsiavietem latvijoje, ar esat kuri girdejusi apie toki, ar kur nors uzmaciusi? Buvom karta vienoje poilsiavieteje ir niekaip nerandam ju kontakto ar bent apytiksliu duomenu. Tame zemelapyje buvau radusi vieta kurioje ji randasi smile.gif Busiu labai dekinga uz pagalba.

Gal šitas http://www.latvijaskarte.lv/ ?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2010 07 08, 14:53)
O Latvija man patiko. Kazin ar dar kada noresiu vaziuoti ilsetis Lietuvos pajuri?


Dovesa - kur buvot? 4u.gif Mes tai vėl į Ventspilį trauksim, tik norisi ir dar nematytų objektų pakely aplankyti. Užpernai aplankėm pakeliui Bauskės pilį, Rundalės rūmus, pabuvojom Kuldygoj prie Ventos krioklio ir Riežupės smėlio olas. kažin, kur čia dar netolies nusibelsti? g.gif
Atsakyti
O aš naudoju šitą:

http://www.vietas.lv/

Galima ne tik nakvynes rasti, bet ir lankomus objektus...
Atsakyti
http://www.15min.lt/...rstis-57-106662
Atitinkamai pasiruoškite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2010 07 09, 13:36)

Aha, Latvijoje jau visą savaitę gąsdina tais nežmoniškais karščiais per TV..minėjo, kad jau yra sunkus vaiko 'sudegimo' saulėje atvejis..mažylis pateko į reanimaciją doh.gif verysad.gif
Tad dažnai primena: gerti daug skysčių, nebūti vidudienio saulėje, apsauginiai kremai-galvos apdangalai būtini ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ausra.13 @ 2010 07 08, 10:34)

Kadangi ten visai salia Jurmala, o oras buvo fantastiskas tai nusprendem kad tuo paciu pabusim ir prie juros. Va tada ir prasidejo... kadangi kelione gavosi eksprontu, tai nebuvom labai tiksliai visko isnagrineje. Pirmiausia pralekem automatus nesusimokeje uz ivaziavima. Ten viskas rasoma tik latviskai, tai ir pralekem nieko nesuprate:) mieste netyciom sutikom policija... na ka - grese 50latuku susimoket, bet siaip ne taip sutarem pigiau  biggrin.gif 

Jei galima, tai truputį aiškai apie nšitą įvykį. nes irgi planuojame vykti į Ventspilį per Liepoją, tai baisu kad neužsirauti. o kita vertus, ar negalima būtų pasiūsti policijos toli toli, juk viskas surašyta latviškai, iš kur aš galiu žinoti ko ten reikalaujama.
Atsakyti
QUOTE(Danučiukas @ 2010 07 10, 01:46)
Jei galima, tai truputį aiškai apie nšitą įvykį. nes irgi planuojame vykti į Ventspilį per Liepoją, tai baisu kad neužsirauti. o kita vertus, ar negalima būtų pasiūsti policijos toli toli, juk viskas surašyta latviškai, iš kur aš galiu žinoti ko ten reikalaujama.


Mokėti reikia tik Jūrmaloje. Iš Liepojos į Ventspilį mokėti niekur nereikia
Atsakyti
sveikos mamaites,gal kuri gali kokiu kontaktu pamest ,kad Rigoje butuka 2ju kambariu ar daugiau isnuomot?buciau dekinga,aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zwezda0702: 12 liepos 2010 - 17:16
kiekvienais metais griztant is Latvijos, siamet buvom Jurmaloje, padarau ta pacia isvada, kad geriau pavaziuoti kelis simtus km daugiau ir rasti plezus su wc, gultais, vaikam supynemis - karstyklemis, tinklinio, futbolo aikstelemis, barais ir t.t. negu vaziuoti Lietuvoje i pajuri ir ieskoti civilizacijos.
plius, Latvijoje visada galima rasti nemokamu zemelapiu, turistiniu bukletu lietuviu kalba. thumbup.gif

dar buvome Rygos zoo. pagal pasakojimus buvau susidarius geresni vaizda nei pamaciau. aisku, geresnis vaizdas nei Kauno zoo, kuriame atrodo, kad gyvunai aptverti tokiom baisinem tvorom, kad juos nuo zmoniu apsaugoti, o ne i juos ziureti. bet Rygoje tikejausi daugiau laisves gyvunam, o laisve suteikta tik povam, kurie daug kur ant stogu tupejo ir avim, ozkom.
Atsakyti
Sveikos,

Gal galit rekomenduot, ka dar galima butu idomaus aplankyt Latvijoj, nekalbant apie pajurio kurortus? Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
sigulda wub.gif
man ten labai patiko. ten yra bobslejus, kuriuo galima ir vasara nusileisti. yra keltas virs upes, architekturiniu paminklu, atrakcionu visokiu thumbup.gif

o dar yra daug piliu bei ju griuvesiu latvijoje: bauske, turaida, sigulda ir t.t. rundales rumai labai grazus ir istaigingi.
Atsakyti
sveikos, kitą savaitę žadam su vyru į Latviją nulėkti. ketinam vykti su mašina ir man dabar iškilo klausimas-mašinai nesam pasidarę žalios kortos, o tik draudžiantis pažymėjau, kad užsieny busim ne ilgiau kaip 28 dienas. tai dabar iškilo klausimas-reikia mums tos žalios kortos ar ne?... ačiū už info
Atsakyti