Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

O pas mus nėra tvoros kol kas ir nuoroda, kad čia privati valda tik ties įvažiavimu. Taip kad ir dėl to negalim pykt, kad "nežinojo" žmonės.
[ laugh.gif Man patinka mūsų įstatymai lotuliukas.gif
Balanda, gerai sakei,štai čia 13straipsnyje nurodoma ko negalima. Dabar tiksliai žinosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 08 rugpjūčio 2008 - 17:14
Si savaitgali kiek visko planuoju apsitvarkyt, arvet, perkelinet, kast doh.gif Nu vnz, duok Dievuli, sveikatos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2008 08 08, 18:01)
O pas mus nėra tvoros kol kas ir nuoroda, kad čia privati valda tik ties įvažiavimu. Taip kad ir dėl to negalim pykt, kad "nežinojo" žmonės.
[ laugh.gif  Man patinka mūsų įstatymai  lotuliukas.gif
Balanda, gerai sakei,štai čia 13straipsnyje nurodoma ko negalima. Dabar tiksliai žinosiu.

sorry, gal šiek tiek ne į temą, bet prisiminiau, kaip prieš pora metų iš panašios situacijos išspaudžiau sau šiokios tokios naudos blush2.gif
netikėtai aptikau vienos statybinių medžiagų prekybos įmonės tinklapio tituliniame psl. mūsų nebaigtos statyti triobelės foto stambiu planu. Pirma reakcija "kas leido?!" bash.gif , toliau "mat kaip, vadinasi įvertino, kad nusifotografavo" didis.gif o galiausiai viršų paėmė mano racionalumas - "kaip čia tai naudingai panaudojus" hihihi.gif Nu kaip sakoma "popytka - ne pytka", susisiekiau aš su tais vadais, išaiškinau gražiai situaciją ir sakau vyrai, gal kaip tarkimės mirksiukas.gif vyrai nuolankiai ėjo į kompromisą ir padovanojo pas juos didmenines kainas, iki šiol pasinaudojam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 08 08, 18:34)
sorry, gal šiek tiek ne į temą, bet prisiminiau, kaip prieš pora metų iš panašios situacijos išspaudžiau sau šiokios tokios naudos blush2.gif 
netikėtai aptikau vienos statybinių medžiagų prekybos įmonės tinklapio tituliniame psl. mūsų nebaigtos statyti triobelės foto stambiu planu. Pirma reakcija "kas leido?!" bash.gif , toliau "mat kaip, vadinasi įvertino, kad nusifotografavo" didis.gif o galiausiai viršų paėmė mano racionalumas - "kaip čia tai naudingai panaudojus" hihihi.gif Nu kaip sakoma "popytka - ne pytka", susisiekiau aš su tais vadais, išaiškinau gražiai situaciją ir sakau vyrai, gal kaip tarkimės mirksiukas.gif vyrai nuolankiai ėjo į kompromisą ir padovanojo pas juos didmenines kainas, iki šiol pasinaudojam thumbup.gif

Saunuole thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ot kokia protinga motera, jolaxus.
Beje,Tina, sėkmės 4u.gif . Mano planuose irgi daug darbų, bet...rytas už vakarą protingesnis. hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 08 rugpjūčio 2008 - 18:09
QUOTE(jolaxus @ 2008 08 08, 12:24)
ačiū 4u.gif galėjau gi ir pati pasigooglinti, ale kartais čia greičiau į dešimtuką pataikyt gaunasi thumbup.gif



Cia ne is pono googlo biggrin.gif Bet gal ir jis raso. O siaip tai daug ka galima is google, bet tai kokia tada sito forumo paskirtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 08 08, 12:17)
ups...o kodel neziemos, kad lapeliai per daug susiraite biggrin.gif
As turiu gluosni, nu siaubingai greitai auga, parodysiu nuotraukas palyginimui po sekmadienio mirksiukas.gif

Čia tokia rūšis, ji gan sena, išbandyta jau mūsų prieš kokį 10 metelių, bet nepasiteisino. Matai tuo ir skiriasi, kai perki iš vežėjų ir augintojų. Pas mus augaliukai gal ne tokie grąžūs, bet išbandyti, pasodini ir auga, o atveštiniai tris metus vargsta ir tik tada pradeda augti.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 08, 16:06)
Va šitas "atliekas" puikiausiai galima prie rožių perkelti (arba rožes į jų tarpą) ir bus tau gėlynas be levandų, kaip tik tavo stiliaus  mirksiukas.gif  Bent jau pas save "šiukšlyne" turiu prie rožių bijūną, tradeskantę, irisus, heucherą, persikariją, vaizginą, smilgų kažkokių. Toks kaimiškas vaizdelis... Kai kitamet sutankės, galėsiu parodyti  biggrin.gif



Tai gal jau baik cia erzintis ir parodyk savo kampelius. Smalsu labai. Ir is jolaxus vaizdu pasiilgau. Nesvarbu, kad pernai maciau, jau nieko neatsimenu, be to viskas keiciasi:)

rokoko- gal ka ne taip supratau, bet jei ketini iskelti tas gelsvas rozes, tai salia tradeskante atrodys dieviskai ( ir saules ir dirvozemio ir auksciu atzvilgiu man rodos viskas tinka). O ji cia pas tave tokia dabar ar anksciau kada fotografuota? Maniske kokia 20cm aukstesne, gal todel ir isvirsta.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 08, 14:21)
...
kas is daugiameciu tiktu prie roziu?
fonui. arba zydetu pries jas [neankstyvos pas mane], paskui liktu lapija neauksta?
...

Vėl grįžtu prie šio klausimo. Žurnale mačiau nerealų derinį: raudonas rožes ir raudonžiedes heicheras. Na ir dar kana raudonais lapais, bet ją reikia iškasinėti. Kas čia dar g.gif : smulkiažiedės ir vidutinės viendienės(tik nežinia ar nesidubliuos žydėjimai ir neužgoš rožių), balta rūdgrūdėlė, flioksą galima ir ylialapį, žydės nuo pavasario, ir duglo. Jei dar anksčiau pavasarį ir visai žemos prieš pat rožes: raktažolės, šilagėlės(man gražūs ne tiek žiedai, kiek visas žolynas), stambiažiedis plačiavarpis.
Jau kad paminėjau tuos varpelius, rolleyes.gif nors ir ne namo aplinka, bet įkvepia pati gamta user posted image. Katilėliai, čiobreliai, viržiai, eraičinai, samanos, spygliuočiai. wub.gif

Šiandien grįžusią iš darbo nudžiugino ką tik pražydęs žaliasis wub.gif Bandžiau uždengti sieną, bet nekaip pavyko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2008 08 08, 17:43)
Tai gal jau baik cia erzintis ir parodyk savo kampelius. Smalsu labai.


Galiu parodyti nebent priekinį vaizdą "prieš", t.y. maždaug balandžio mėn., ir tarpinį variantą. Galutinis bus kitamet mirksiukas.gif

Prieš (tiksliau pusiau prieš, nes jau vaismedžiai iš priekinės pievos iškirsti)
user posted image

Įpusėtas darbas (iškirtus lapuočius atsivėrė erdvė)
user posted image

Rožė Single Cherry
user posted image

O čia pora naktinių vaizdelių:

Persicaria + rožė Muttertag
user posted image

Liatris + rožės Muttertag ir Iceberg
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 08 rugpjūčio 2008 - 21:39
QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 08, 22:28)
Rožė Single Cherry
O čia pora naktinių vaizdelių


Nu jau tie konkoreziai thumbup.gif
Ir rozes grazios wub.gif , as nemoku roziu nei auginti, nei karpyti blush2.gif
Bandziau kazkada, bet nieko nesigavo, tai isstypdavo, tai amaras patoviai esdavo, tai lapai susiraitydavo, nu kai as toks nekantrus zmogus, tai emiau visas ir padovanojau, kas moka su jomis apsieiti unsure.gif
Bet laabai noreciau tos smulkiaziedes, svyrancios ant kotelio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 08 rugpjūčio 2008 - 21:59
QUOTE(Srove @ 2008 08 08, 19:57)
Nu jau tie konkoreziai thumbup.gif
Ir rozes grazios wub.gif , as nemoku roziu nei auginti, nei karpyti blush2.gif
Bandziau kazkada, bet nieko nesigavo, tai isstypdavo, tai amaras patoviai esdavo, tai lapai susiraitydavo, nu kai as toks nekantrus zmogus, tai emiau visas ir padovanojau, kas moka su jomis apsieiti unsure.gif
Bet laabai noreciau tos smulkiaziedes, svyrancios ant kotelio doh.gif


Yra rožių veislių, kurios itin atsparios ligoms ir šalčiui. Paprastai prie jų pažymima ADR (toks vokiečių apdovanojimas, kuris po ilgo išbandymo laikotarpio skiriamas labai atspariai veislei).
O šiaip geriausia priežiūra iš mano patirties - kuo mažiau kišti prie jų nagus lotuliukas.gif Neskaitant ekstra atvejų, aišku biggrin.gif
Atsakyti