Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Sigrida @ 2008 08 11, 19:50)
oi mergaitės kaip jūs čia šauniai tvarkotės savo namučius... ir pas mane prasidėjo tokie rūpestėliai...  ax.gif ... šiandien senają velėna iškasiau...sulyginau žeme...


aš šiaip smalsauju, o koks plotas tos velėnos buvo, kad taip per vieną dieną pavyko susikasti ir išlyginti. Aš vis su savais 'arimais' vargstu ir niekaip nesugalvoju, kaip procesą pagreitinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 08 12, 05:52)

O va sita geltonoji tai tikrai daugiamete, giminaite dave, tikrai neapgavo lotuliukas.gif, nes pati maciau, kaip ziemoja ax.gif
user posted image
O cia va kamputis dar lauke savo eiles, tai vakar supyliau viska i ta kampa, ka turejau,


Tai Coreopsis verticillata, tikrai žiemoja biggrin.gif
http://images.google...h...ata&spell=1

Kasiopėja, manyk , kad jau turi mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2008 08 12, 09:09)
Tai Coreopsis verticillata, tikrai žiemoja  biggrin.gif
http://images.google...h...ata&spell=1

Kasiopėja, manyk , kad jau turi mirksiukas.gif  tongue.gif


aš ir žiūriu - kur ji man matyta lotuliukas.gif tai jau dėkui, jaučiu rudeniop reiks sunkvežimį samdytis unsure.gif
Atsakyti
Sobieska, ar tu iš Kauno? Radau Kaune pirkt Kaufmano tulpytes... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 12 rugpjūčio 2008 - 11:49
QUOTE(Srove @ 2008 08 12, 04:52)
O cia va ta lobelija mano daugiamete naujoji ryskiai raudona(pakiso gi man po nosim kataloga, kad ji lobelija, ten tikrai po paveiksliuku taip buvo parasyta, tuoj atverte nuoroda, kad ji atlaiko iki 30 laipsniu temp.  )
user posted image

O va sita geltonoji tai tikrai daugiamete, giminaite dave, tikrai neapgavo , nes pati maciau, kaip ziemoja 
O cia va kamputis dar lauke savo eiles,

bais grazi wub.gif bigsmile.gif kur ja isigijai?
gal zinai, ar cia pas tave ''fulgens'', ar ''cardinalis'' lobelia?

geltonoji super, ir kamputis dailus wub.gif , saunuole!

QUOTE(Sraunius @ 2008 08 12, 10:14)
o čia ir pačioms pasidaryt įmanoma
user posted image

tik kad man neestetiskai atrodo schmoll.gif
puodyne tai liuks!

QUOTE(jot.ka @ 2008 08 12, 10:41)
ar kuriai buvo taip, pirkau su ta mintim kad bus tokios ir ant paveiksliuko buvo, o gavosi ...

gi skundemes cia nekart..

Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 08 12, 05:52)

user posted image
Va ir katilelis melynasis antra kart prazydo(cia jus taip saket, kad cia katilelis cool.gif  biggrin.gif )


Labai grazus kampelis, mielai ziurisi...
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 11, 22:46)
vilkdalgius geriausia persodinet jiems nuzydejus, taigi vidurvasari. greiciau tai daryk 4u.gif sodinti negiliai, sakniastiebiai turi but horizontaliai, o saknytes zemyn, taigi augala geriausia deti ant kauburiuko duobuteje. ant storuju sakniastiebiu ne daugiau 5 cm zemes.
bijunams dar trupuciuka palauk. geriausia juos sodinti ankstyva rudeni, pvz rugsejo pradzioj [na ir rugpj pabaiga nieko]. sodinti negiliai, uzpilti ne storesniu kaip 3 cm zemiu sluoksniu.
maniskiui buvo periodas, kai visur norejo matyt tik veja. Bet kai augalynus peremiau as [is jo tevu] - galvoja kitaip biggrin.gif net tartis su juo jau galima, pagalbos prasyt ir tt. thumbup.gif

oi ačiū tau rokoko už išsamų pasakojimą...lėksiu šiandien vilkdalgius susitvarkyt...o sakykit, ar vilkdalgiai negali perimt vienas kito spalvų...na turėjau gal kokių 4 rūšių - spalvų...o šiemet visi viena spalva pražydėjo... g.gif , kažkaip keistai...

QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 12, 10:50)
aš šiaip smalsauju, o koks plotas tos velėnos buvo, kad taip per vieną dieną pavyko susikasti ir išlyginti. Aš vis su savais 'arimais' vargstu ir niekaip nesugalvoju, kaip procesą pagreitinti  doh.gif

na kokie 3-4 kvadratai...ten toks kampas nesutvarkytas buvo...senas paliktas...šiaip tai pas mane žolyte žaliuoja nuo užpernai...

Papildyta:
QUOTE(Srove @ 2008 08 12, 04:52)
Wo, matai, kaip idomu bigsmile.gif , o as galvojau, kad pas mane ji jau perzydejo, nes maciau, kaip zydejo ir nebezydi, reiks lekt vidurdieni paziuret doh.gif .

O cia va ta lobelija mano daugiamete naujoji ryskiai raudona(pakiso gi man po nosim kataloga, kad ji lobelija, ten tikrai po paveiksliuku taip buvo parasyta, tuoj atverte nuoroda, kad ji atlaiko iki 30 laipsniu temp. doh.gif )
user posted image
O va sita geltonoji tai tikrai daugiamete, giminaite dave, tikrai neapgavo lotuliukas.gif, nes pati maciau, kaip ziemoja ax.gif
user posted image

gražu pasakiškai...ir raudona ir geltona... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 12, 12:54)
tik kad man neestetiskai atrodo schmoll.gif

čia agurkams, cukinijoms, moliūgams laistyti pritaikyčiau, na, kad ant lapų vanduo nepataikytų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 08 12, 09:44)
sobieska, vau  bigsmile.gif  maniau vaikštai manikiūrius atkišus, o čia prašom, kaip sugebi ir su akmenukais pasidarbuoti  thumbup.gif


biggrin.gif klysti zmogiska. Nors siaip tai daug kas netiki aplamai, kad as augalus sodinu, vyro darbe buvo susibegimas ir isejo tokia snekta, tai darbuotoju zmonos niekaip negalejo patiketi, kad turint pinigine galimybe samdytis-viska dariau pati. Ir dabar manau, kad jos pasiliko prie savo nuomones, ai as per daug krutines neplesiau jas itikinejant biggrin.gif
QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 12, 09:48)
čia tu apie melsvę?  g.gif


blink.gif nu niekaip nebuciau patikejus, kad cia melsve - tokie lapai pasirode stori ir vaskuoti, nebent tu ja neseniai persodinai ir ji dar netvirtai kupste stovi ax.gif
O kanus tai as pazystu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(pabirze @ 2008 08 12, 12:49)
Sobieska, ar tu iš Kauno? Radau Kaune pirkt Kaufmano tulpytes... mirksiukas.gif

ploja.gif Is KAUNO, is KAUNO..kavenska as...kur radai mirksiukas.gif kaaaaa
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 08 12, 13:52)
ploja.gif Is KAUNO, is KAUNO..kavenska as...kur radai mirksiukas.gif kaaaaa

stoties turguj, per centrą( šalia daržovių) moteris prekiauja tulpėm ir krokais, yra 2 spalvų - raudonos ir baltos (Kaufmano), dar pirkau Greigii - rausvos ir žydi su daug žiedų - ai, pati pamatysi, ką čia laiką gaištu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2008 08 12, 11:41)
jei jau kalba apie kaufmano tulpes uzejo, tai tada pasakykit ar kuriai buvo taip, pirkau su ta mintim kad bus mazutes, kompaktiskos, tokios ir ant paveiksliuko buvo, o gavosi aukstos kaip ir kitos tulpes blink.gif , man sitas bajeris nepatiko schmoll.gif , kazi kodel cia taip? o ta narciza ir as turiu, tik pernai vienas ziedelis zydejo, siemet tikiuos visos puoskstes smile.gif


Su mama pirkom is vienos vietos PC, tai pas ja istiso, o pas mane normalios. gal cia augimo salygos turi itakos g.gif

Sobieska, dabar ir as prisiminiau. pabandyk tulpiu ieskot Vyduno alejoj tam angare, kur as lelijas pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2008 08 12, 14:05)
stoties turguj, per centrą( šalia daržovių) moteris prekiauja tulpėm ir krokais, yra 2 spalvų - raudonos ir baltos (Kaufmano), dar pirkau Greigii - rausvos ir žydi su daug žiedų - ai, pati pamatysi, ką čia laiką gaištu 4u.gif

doh.gif nu katik is Akropolio gryzau...tolokai vel kinkyt zirgus biggrin.gif gal ryt pavaziuosiu, vistiek neturetu iskart moteriske visko parduot ax.gif jei nebus vadinasi-nesudba rolleyes.gif Aciu uz info 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2008 08 12, 14:11)

Sobieska, dabar ir as prisiminiau. pabandyk tulpiu ieskot Vyduno alejoj tam angare, kur as lelijas pirkau  mirksiukas.gif

aha ir ten daug ko buna, uzsuksiu mirksiukas.gif
Atsakyti