Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(rozamunda @ 2008 08 12, 22:30)
jei reikia koordinaciu-nemazai ju yra TAVO VALDA,parsiduoda knygynuos,siaip galiu rekomenduot ZELDYNELI,projektuoja AUDRONE,tikrai profesionalus zmogus thumbup.gif


O kaip čia jos koordinates gauti blush2.gif
Atsakyti
Heisi, net nenutuokiu, ką daryčiau, jei pati tokioj situacijoj būčiau. Dabar galvoju, kad draudžiamas vaisius saldesnis.
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 08 12, 21:52)

zinai,gali mane sudrozti ir zemen sukalti,bet man tie mediniai  reikalai atrodo kaip monumentai partizanams blink.gif tavo akmenuotas ukis-liuks thumbup.gif ,augalai -liuks thumbup.gif ,o va sitie medinukai g.gif  g.gif  g.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif


Zinai, medis siaip is oro neatsirado, uzsimaniau ir yra...juk derinau prie mediniu supuokliu, prie mediniu suolu(prie zidinio aplink sulini 4 stovi) biggrin.gif Man tai jie i bendra vaizda visai piesiasi ax.gif -augalas, medis, akmuo ir vanduo.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 08 12, 22:13)
Zinai, medis siaip is oro neatsirado, uzsimaniau ir yra...juk derinau prie mediniu supuokliu, prie mediniu suolu(prie zidinio aplink sulini 4 stovi) biggrin.gif Man tai jie i bendra vaizda visai piesiasi ax.gif -augalas, medis, akmuo ir vanduo.



Sakyciau truksta stiklo, metalo! ( suoliuke ir staliuke yra metaliniu detaliu!) keramikos (juk vazos tai bent dvi stovi). Kazko dar vistiek truksta. Ir vietos dar yra:hm biggrin.gif

Kazka rimto norejau uzklaust. Pam param param tatam kaip sake Mike Pukuotukas. Siaubas. Teks grizti i ta pacia vieta ir prisiminti.
Gal rokoko gali savo baltasakne parodyt? (nuotrauka jos zydincios ta prasme). Noreciau paziuret kokio realiai aukscio ji buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smth1: 12 rugpjūčio 2008 - 21:45
QUOTE(GAPO @ 2008 08 12, 23:07)
Heisi, net nenutuokiu, ką daryčiau, jei pati tokioj situacijoj būčiau. Dabar galvoju, kad draudžiamas vaisius saldesnis.


Tai va mes irgi pirma padarėm baseiną, o dabar sukam galvas su vyru kaip čia viską sutvarkius, kad vaikai ir šunys į jį neįgriūtų g.gif Nes ir tie ir anie laksto kaip akis išdegę doh.gif Na, bet baseinas tai tik viena (nors ir baisiausia) bėda. Dar prieš pat langus baisios betoninės sienos - kai užsitversim tvoromis - tai toliau savo kiemo ir nematysim verysad.gif Norėtūsi, kad aplinka džiugintų akį - bet kaip to pasiekti neišmanau. Dėl bendro įsivaizdavimo dedu nuotrauką
user posted image
Tiesa čia persiką savo fotkinau, tai truputį viską ir užstoją blush2.gif O dabar tamsu kitai foto daryti. verysad.gif Na bet bendras vaizdas matosi ir sienos baisinės ir baseinas be apsaugų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2008 08 12, 22:37)
Sakyciau truksta stiklo, metalo! ( suoliuke ir staliuke yra metaliniu detaliu!) keramikos (juk vazos tai bent dvi stovi). Kazko dar vistiek truksta.  Ir vietos dar yra:hm  biggrin.gif


smth1 nu kaipgi kitaip, Sobieskai juk butina ikast, nes ji viena pirmuju ispeike tamstos kini biggrin.gif tiksliau issake nuomone, gaila, kad as neturiu ko pakomentuoti, nes kazkotais nesirodai, tik gan skaudziai replikuojiesi. Na kuri laika tokiu, kaip tu deka pasistengsiu i eteri savo'' vaizdeliais'' neissinesti ax.gif suprantu-pati rodau, pati prisisaukiu. Sekmes galandant dantis cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 12 rugpjūčio 2008 - 22:31
Nesusilaikiau,nusipirkau šiandien tokį gražų krūmelį bigsmile.gif Tik nežinau pavadinimo ,nors matytas man jis labai .Pardavėja sakė ,kad visi chameleonu vadina g.gif

user posted image

papasakokit,jei kas turit,kaip žiemoja ir t.t. 4u.gif Jei geras daiktas,dar pirkčiau,nes vieną seną gėlyną reikia pakeisti.
O va,kokią gyvatvorę turim,tik košmaras ,kai reikia apkarpyti doh.gif doh.gif doh.gif ,kiek vargti turiu.Ir čia dar kur kas mažesnė pusė,kita dar ilgesnė ir platesnė unsure.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 08 12, 20:52)
suoliukas su staliuku - retro ,elegantiski,prasyte prasos rozyno salia

drinks_cheers.gif prie baldeliu tai zinoma rozes, bet prie tu veikeju... doh.gif
arba pakeist baldelius ar veikejus lotuliukas.gif mirksiukas.gif [turiu galvoj medinukus]

QUOTE(smth1 @ 2008 08 12, 21:37)
Gal rokoko gali savo baltasakne parodyt? (nuotrauka jos zydincios ta prasme). Noreciau paziuret kokio realiai aukscio ji buna.

nugi neturiu as jos ir neturejau blush2.gif
bet si pavasari nusprendziau, kad kita pavasari jau augs pas mane kartu su dailiuoju auskareliu, kuri jau turiu [aciu kaimynei]. Baltasaknes prasysiu kitos kaimynes, pas ja gausiai... aukstis jos sakyciau 50-100. man patinka tie stiebai su lapais, kurie lieka nuzydejus. na tikiuos kalbame apie baltaziede baltasakne [polygonatum multiflorum]

Ju man prireike todel, kad, kai pagr. gelyne tarpuziedis pavasario- vasaros sanduroj [nuzydejus didz.margutems lieka zydet tik siauralapis bijunas su ziognage kuklia], butent sie augalai visame grazume zydi. vietos ten dar yra, turi tilpt ir aukstas velyvasis daugiam. astras. ir dar tradeskantes 2 doh.gif jetus!
ai, nukrypau kuo klausimo.. blush2.gif

QUOTE(heizi @ 2008 08 12, 21:54)
Dėl bendro įsivaizdavimo dedu nuotrauką
user posted image
matosi ir sienos baisinės ir baseinas be apsaugų

del baseino nzn ka pasakyt, bet siena is tiesu baisine, bet turbut ten butina, laiko slaita g.gif
ja galima ale pridengt panasia mediena kaip ir tvora auksciau, ir, zinoma, paleist augalais - tokiais ''kapitaliniais'' vijokliais kaip penkialapis vinvytis arba vynuoge. tiesa, o kaip saule ten? jei ner, tai vynuoge netiks.

QUOTE(Balanda @ 2008 08 12, 22:26)
Nesusilaikiau,nusipirkau šiandien tokį gražų krūmelį

O va,kokią gyvatvorę turim,tik košmaras  ,kai reikia apkarpyt, kiek vargti turiu.Ir čia dar kur kas mažesnė pusė,kita dar ilgesnė ir platesnė 
user posted image

augalelis tiesiog fantastika wub.gif

o gyvatvore... nu tikrai kosmaras wub.gif ... tikras Versalis rolleyes.gif
medali jum reik 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 08 12, 09:36)
Graziai ziurisi, koks to placiais lapais augalo pavadinimas, dar tokio neturiu ax.gif , o tu akmenukais visus medelius apreminai, ar tik prie tvenkinuko, kad deretu

Oi Sobieska persokai per tvora, kurios nera biggrin.gif , ten kaimyne labai myli akmenukus, tikra akmenlige pas ja bigsmile.gif .Juk zinai kaip man su tais pavadinimais ax.gif del to placialapio, dave gabala saknies ikisau ir auga, kaip pasiutes ir dar zydi baltai, panasiai, kaip melsves, tik sodresni ziedai.Butum arciau iskasciau visa kera bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Oli_vija @ 2008 08 12, 12:09)
Tai Coreopsis verticillata, tikrai žiemoja  biggrin.gif

Aciu uz pavadinima, ale vistiek neprisiminsiu, per daug imantrus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2008 08 12, 20:26)
O va,kokią gyvatvorę turim,tik košmaras  ,kai reikia apkarpyti  doh.gif  doh.gif  doh.gif ,kiek vargti turiu.Ir čia dar kur kas mažesnė pusė,kita dar ilgesnė ir platesnė  unsure.gif

user posted image


jūsų gelbėtojai:
http://www.husqvarna.lt/node1087.aspx + http://www.husqvarna.lt/node1083.aspx

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 12, 12:54)
bais grazi wub.gif  bigsmile.gif kur ja isigijai?
gal zinai,  ar cia pas tave ''fulgens'', ar ''cardinalis'' lobelia?
geltonoji super, ir kamputis dailus wub.gif ,  saunuole!

Sestadieniniam turgui papirkau, o rusies, tai tikrai nezinau blush2.gif
Aciu uz kamputi, bet dar ne visai pabaigtas, laukiu augaliuku ax.gif

Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2008 08 12, 09:44)
ar čia mulčiuota ar pas tave žemė tokia prabangi? bigsmile.gif net pavydu žiūrint į tokią, gi kaip sviestas tokia augalams  bigsmile.gif

Siaip paprastai as pagerinu ta zeme sulinkiu durpemis, jos man labai kazkaip neblogai laiko, ne taip isdziusta, kaip kitos, o ir siaip, kai zole nupjaunu, niekada nemetu lauk, kraunu i polietileninius maisus, i tarpus pilu truputi durpes ir uzrisu.Padarau tokias ale bombas biggrin.gif , nes jos nuo zoles kaitimo ir puvimo issipucia.Ale paskui kokios geros zemes turiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Knifofija @ 2008 08 12, 14:16)
Tas augaliukas mentūrinis gludas. Labai atsparus viskam, tik vėlai atželia. Gegužės vidurį pasirodo pirmi daigeliai.

Kuris Knifofija tas gludas? blush2.gif Ar cia apie ta raudona lobelija g.gif

Papildyta:
QUOTE(Mamce @ 2008 08 12, 13:09)
Labai grazus kampelis, mielai ziurisi...

Aciu 4u.gif , bet tiek cia to ir darbo.
Cia mano naujieji lapuociai: blinde, uosialapis klevas ir senute sakura, o kalniukas kol kas stovi plikas, nes nerandu kazko, ko noriu unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 13 rugpjūčio 2008 - 00:13
QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 13, 00:32)

Na ,prieš kelis metus domėjausi aš tokiais įrankiais.Husqvarnos atstovai man aiškino,kad tujas su jais kirpti nėra gerai.Jos yra tokios lipnios,greitai ten tie visi mechanizmai užsivelia g.gif
Atsakyti