Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(jolaxus @ 2008 08 17, 11:57)
teko girdėt, kad gana sėkmingai adaptuojasi ir auga. aš šiemet vieną turiu, bandysiu sodinti, kas bus tas bus

tada ir as siandien ikisiu i gelyna, nes mama atveze tas rozes, o jos tokios apvytusios, sako nelabai sekas joms tam vazonike augti, tai manau pasinaudosiu Knifofijos nuostata:
jei nenori augti ir zydeti, tai dvesk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 08 17, 10:47)
nu as niekaip neislipu is agurku marinavimo doh.gif  user posted image

uzjauciu 4u.gif
na pas mus NIEKAS nesivartoja kazkodel, isskyrus sultis. tai kai siemet ismeciau 3 metu senumo marinuotus agurkus ir 2m zalius serbentus bei svarainius, tai nuo s.m. tik uogas skinu ir tara paruosiu rolleyes.gif

O as einu spygliuku is vejos rinkt lotuliukas.gif , bet cia rimtai - turiu isradus viena neimantru buda ax.gif , juk reik naujiems virziukams rugsteles..
Atsakyti
o aš štai grįžau iš tėvų kaimo su grobiu biggrin.gif kaip tikra mičiurininkė, eidama per pievą prisiroviau širdažolių. Jau seniai man už jų neįmantraus, bet skaistaus žiedelio akis buvo užkliuvusi, tai šįkart ėmiau ir pasiryžau jų išsirauti, o gal ims ir prigis bigsmile.gif po vieną jos gal ir nesudaro įspūdžio, bet kai vienoj vietoj daug sužydi, tai visai mielas reginys... ax.gif
pasiskaičiau, kad mėgsta sausas vietas, tai kaip tik bus eksperimentinis augalas kuriam nors iš mano saulėkaitos nutviekstų kampų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 17 rugpjūčio 2008 - 12:36
QUOTE(rokoko @ 2008 08 17, 09:56)
uzjauciu 4u.gif
na pas mus NIEKAS nesivartoja kazkodel, isskyrus sultis. tai kai siemet ismeciau 3 metu senumo marinuotus agurkus ir 2m zalius serbentus bei svarainius, tai nuo s.m. tik uogas skinu ir tara paruosiu rolleyes.gif


o kad man šitaip rolleyes.gif turiu komercinį pasiūlymą - jeigu turėsit svarainių perteklių, galiu keisti į kokį šokoladą ar kitą "sveiką" produktą (arba vilkdalgius įvairius) mirksiukas.gif
Atsakyti
AR GALIU JAU AUGALIUKUS PERSODINT________________AR LAUKT RUDENS AR PAVASARIO?????????????????????????????????????

jau klausiau,ale nieks neatsake.... schmoll.gif
ROKOKO,JOLAXUS nors jus su manim pakalbekit,ka....
verkiant reikia silokus paretint,nes ant miskanto uzlipo,pusele grasina vazona sukem paleist,teks i dirva sodinti,raugerskis kiton vieton prasosi.Nagus niezti ,bet bijau reikala pagadint...
SOBIESKA,is kur tu ta gera juodzemi vezei? primink,ka ax.gif Gal ten galima maisiukais veztis?
O gal zinot kur komposta dideliais kiekiais parduoda,nes uzkniso maisiukais ji temptis...Opaciai pasigaminti MB neleidzia schmoll.gif sako kad jo snerves nemaloniai nuteiks kvapai is ten( lyg pats nebezda....)ir akies ta deze kompostui nedziugins.
Ir taip nezinau kur viena kita zoles "bombike" pasigaminus reiks paslept g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozamunda: 17 rugpjūčio 2008 - 16:28
QUOTE(rozamunda @ 2008 08 17, 17:18)
AR GALIU JAU AUGALIUKUS PERSODINT________________AR LAUKT RUDENS AR PAVASARIO?????????????????????????????????????

jau klausiau,ale nieks neatsake.... schmoll.gif
ROKOKO,JOLAXUS nors jus su manim pakalbekit,ka....
verkiant reikia silokus paretint,nes ant miskanto uzlipo,pusele grasina vazona sukem paleist,teks i dirva sodinti,raugerskis kiton vieton prasosi.Nagus niezti ,bet bijau reikala pagadint...
SOBIESKA,is kur tu ta gera juodzemi vezei? primink,ka ax.gif Gal ten galima maisiukais veztis?
O gal zinot kur komposta dideliais kiekiais parduoda,nes uzkniso maisiukais ji temptis...Opaciai pasigaminti MB neleidzia schmoll.gif sako  kad jo snerves nemaloniai nuteiks kvapai is ten( lyg pats nebezda....)ir akies ta deze kompostui nedziugins.
Ir taip nezinau kur viena kita  zoles "bombike" pasigaminus reiks paslept g.gif

lauk ne rudens, o lietaus ir persodink mirksiukas.gif pažiūrėjau artimiausiai savaitei prognozės tokios vėsesnės ir lietingesnės, manau visai neblogas bus laikas judinti augmenijai rolleyes.gif
o kompostą mes "gaminam" ne dėžėj, o duobėj, tai sakau jei ir bombikę kokią sugalvosiu daryt, tai joje bus galima paslėpti. MB išbetonavo tokią gan nemažą duobę, gal ne taip patogu iš jos iškrapštyti gėrį, tačiau akių nebado, o kvapas tai išlenda tik pajudinus tas puvenas, šiaip savaime jos kvapo neleidžia, nebent nupjautos žolės didesnį kiekį supylus išlenda po dienos kitos toks salstelėjęs rūgstančio siloso kvapas, bet jis nė iš tolo neprimena tos smarvės, kurią galima įsivaizduoti schmoll.gif užkvimpa tik kai iškasinėji ir ant laukų barstai, bet tai poros dienų reikalas.
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 08 17, 17:18)
SOBIESKA,is kur tu ta gera juodzemi vezei? primink,ka ax.gif Gal ten galima maisiukais veztis?

Nu nezinau kiek jis pas mane geras (buna ir geresnio), bet priemiau 8 masinikes is Labunavos durpyno, o jei juodzemio nedaug reikia, tai pas Jolax toks tamsus riebus sulinku juodzemiukas panaudotas. Va ten matosi, kad geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 08 17, 19:16)
Nu nezinau kiek jis pas mane geras (buna ir geresnio), bet priemiau 8 masinikes is Labunavos durpyno, o jei juodzemio nedaug reikia, tai pas Jolax toks tamsus riebus sulinku juodzemiukas panaudotas. Va ten matosi, kad geras thumbup.gif

nu isverskit man, merginos, ta SULINKU .
O siaip,kaip supratau l,ekiu Vilniaus kryptimi,ieskau jolaxus ir pas ja pasikraunu liuksusini juodzemiuka? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 08 17, 19:45)
nu isverskit man, merginos, ta SULINKU .
O siaip,kaip supratau l,ekiu Vilniaus kryptimi,ieskau jolaxus ir pas ja pasikraunu liuksusini juodzemiuka? bigsmile.gif

Tai, kad Labūnava tau žymiai arčiau, nei jolaxus tongue.gif O Sulinkių vadinamas todėl, kad taip vadinamas durpynas, pagal vietovę, netoli Radviliškio. Labūnava netoli Kėdainių, čiut čiut autostrada pavažiavus už Babtų reikia sukti į dešinę (ups! ) ir dar kažkiek pavažiuoti. Žodžiu, tikrai netoli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 17 rugpjūčio 2008 - 19:04
QUOTE(Sraunius @ 2008 08 17, 20:01)
Tai, kad Labūnava tau žymiai arčiau, nei jolaxus tongue.gif O Sulinkių vadinamas todėl, kad taip vadinamas durpynas, pagal vietovę, netoli Radviliškio. Labūnava netoli Kėdainių, čiut čiut autostrada pavažiavus už Babtų reikia sukti į kairę ir dar kažkiek pavažiuoti. Žodžiu, tikrai netoli.

nu pasakykit man,dazytai blondinei,ar ten nuvaziavus taip man ir prikraus maisus?
o del jolaxus,tai komercinis pasiulymas-spekuliacine kaina pardavinet bombikes-viena,bet gera pirkeja,skaityk ,kad turi ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozamunda: 17 rugpjūčio 2008 - 19:07
QUOTE(rozamunda @ 2008 08 17, 20:03)
nu pasakykit man,dazytai blondinei,ar ten nuvaziavus taip man ir prikraus maisus?

jei tik maišų reikia, Sodo skrynioj yra ir tokioje pakuotėje. Apie ~14Lt posunkis maišas kainuoja.
OT: kai žvyrą pirkausi karjere, taip ir klausė ar su savu transportu, ar pati į maišus prisikasiu. Veikiantys karjerai, durpynai turi budeles ir net kasos aparatus. laugh.gif
Ai, ir dar tose budelėse įkainiai juokingai maži.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 17 rugpjūčio 2008 - 19:14
QUOTE(rokoko @ 2008 08 16, 23:30)
Tai papirkau vakar virziu 6 baltai zydincius krumelius [po 8lt maxima baze vln], ...
...
pas tave tokia kaimietuke oi kaip tiktu!  wub.gif jei turi dregnesne vieta [dar bus geriau sunkesne zeme].
As ja kisiu i tarpus tarp bijunu, kuriu visa eile [8 ar 9], su savo zaluma tikras zalias tiltas - reik ji pagyvint. Bandysiu tais baltais rutuliukais wub.gif , nzn ar iseis, nes reiks papildomai laistyt [po bijunu lapija retai kada lietus pasiekia]. Siaip tu ''achillea ptarmica'' stiebai pas mane visad tokie laibi netvirti, bet ilgooki,  tai isivaizduoju ''istrauksiu'' juos pro bijunu lapus, ir laikysis ant ju ...turbut g.gif
...


Vakar mačiau turguj viržių, po 10Lt blink.gif , tai kaip čia suprasti, tą augintoją.

Vakar vakare ieškojau info apie augaliukus tinkamus į šiaurės rytų - šiarurinę namo pusę. Fonas: apvaliais lapais melsvės, bruneros(jei rasčiau margalapę). Akcentėliui- česnakai. Dėl žiedų girinės tulpės gerai būtų kur nors kitais metais gauti. Maloniam kvapui - kvapiosios vakarutės. Tarp žemę uždengiančios šliaužiančios vaizginos ir raskilos neapsisprendžiu g.gif , kiek žinau vaizgina labai greitai išsibujoja, kas mane šiek tiek neramina, nors antravertus, nebus kitų žemų augalų, kuriuos uždengs. Dar įdomus, bet turbūt sunkiau bus rasti viksvą- carex morrowii ar C. Siderosticha Var. Išvaizdi savo dryžuotais lapais. Dar mąsčiau apie miškinį kirškiagrikį g.gif , mačiau miške auga, tai pirkti nereiktų lotuliukas.gif. Tai vat ir kraujažolė įsipaišytų, jei ne tas saulės trūkumas rolleyes.gif
Astranciją ir blakėžudę atmečiau, nes gali labai greitai užsisėti ir pernelyg aukštos schmoll.gif .
g.gif Tikiuosi, kad žiūrėsis ilgi siauri kiškiagrikio ar viksvos lapai prie apvalių melsvės.
Dabar "beliko" pasibraižyti planelį šiai pusei ir visa kita atlikti lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Sraunius @ 2008 08 17, 19:12)
...
Ai, ir dar tose budelėse įkainiai juokingai maži.

Nu nu nono.gif , lieva prekė turbūt už tai maži įkainiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 17 rugpjūčio 2008 - 19:52