Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(smth1 @ 2008 08 18, 12:48)
Nepatingejau(man igi pravers). Berberis thunbergii 'Bagatelle' -Soltroj raso, kad yra. Dar maziukai tos pacios rusies 'Dart's Red Lady', 'Minor'. Ar siuos galima Lietuvoj nusipirkti- nzn. Negarantuoju, kad jie patys maziausi galimi, bet mazi tai tikrai.

Dekui 4u.gif einu pagoglint. Iskelem su MB savaitgali zuikiakrumius is paradines puses, tai dabar liko vietos, tustokai atrodo, bet noriu kazko, kas butu mazas, o tai jau zuikius kol perkelem gigantus, tai ojoj karsta.gif O pamenu kazkuri man aiskino, kai pasodinau, kad uzgos jie viska, maniau - ai apsals, nieko jie ten neaugs, o kad isaugo doh.gif Dabar noris, kad prigytu naujoj vietoj, t.y. mano eglynely smile.gif Dar galvojau virzius gal pirkt, jiem ta vieta patinka, zydi, klesti. Arba ožekšniukus. Jauciu reiks vakare foto imest, jus gal patarsit ko ten truksta.
Atsakyti
QUOTE(DAUKVILE @ 2008 08 18, 09:46)
Pagelbėsiu vienai mamytei Ponia Delovej mirksiukas.gif
Laukiu jusu patarimu.
1.Azuolinis kamienas , isskaptuotas, pasodinta maza dekoratyvine eglute.
2.Kadagys , po juo suklojau skaldytu akmenu takeli.Gal man islupti vejos gabala ir dar prisodinti kazkokiu daugiameciu geliu, ar koki spygliuoti?
3.Cia tai net nezinau ka keisti.Nepatinka man viskas.
4.Dekoratyvine zemuoge .Apdejau akmenais, nes ten yra vysnios kelmas.


labas gryzau po atostogu, vel skelsiu....smile.gif apie grozybes:)
kai ziuri atskirai kaip kompozicijas, tai gal visai ir nieko, nors prie kadugio kur tas ratas padetas, tai man noretusi ji ridenti kuo toliau, nes kaip matau ten labai neblogas kadugio kamienas, toks raitytas ir daugialiemenis. Tie akmeniukai visai nieko atrodo, bet jei norisi salia daugiameciu, tai teks ta savo akmenu ploteli lupti lauk.....
dekoratyvine zemuoge su akminais labai originalu, bet neaisku is sitos nuotraukos kaip beje visur, kaip tai isipaiso i bendra aplinka, jei tai kazkoks vienisas akcentas kazkokioje pievoje, ar sode, tai tuomet dar kazko cia truksta, na o jei tai salia kokio pasivingiavusio takelio vingio ar susikirtimo, tada labai vietoje.......
azuolinis isskaptuotas kamienas ir eglute?......noreciau isskirti ir pastatyti kiekviena atskirai, nes lyg kaip ir is tradicinio motyvo, kaip ir derinasi, bet ta eglute dar labai mazulyte ir tas kamienas uzstoja ja vargsiuke, grozio jos nesimato....vat del kaknkoreziu tai ju garantuotai mazai, toks jausmas kad truko pinigu arba noro , gal reiktu dar papildomai uzpilti pusies zieves, tada nesimatytu pliku zemes lopu, arba rudo paal kankoreziu atspalvi mulco.........
o ten kur seimininkei viskas nepatinka ir nezino ka keisti neturiu nuomones, as irgi nezinau ka keisti, bet kazka reikia keisti.....gal kamiena su augalais iskelti ir ten kokia daugiamete (kazkaip liatris vat man dabar lyg nieko pasirode, kad tiktu) pasodinti, bet reiktu kokio augalo (krumelio) ryskiais ziedais ar lapais, bet ne spygliuocio......
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2008 08 17, 22:54)
esu naujoke, todel negaliu ir nemoku ikelti foto.Gal galetumet pagelbeti su nuotrauku ikelimu .

1.Photobucket.com prisiregistruok.
2.susimazink savo kompe foto iki panasiai 200kb [matysi paskui, kiek reikes, kad neiplatintu puslapio]
3.Ikelk savo foto i photobucket.com
4. rasydama Supermamoj Atsakyma, kai noresi ikelt foto:
1)daryk ''copy'' photobucket'e IMG eilute [matysis visa foto atsakyme] arba DIRECT LINK eilute [matysis tik nuoroda]
2)Atsakyme ''paste''.

4u.gif

galima naudotis kitais internetiniais albumais.
Atsakyti

Lelijos:

user posted image


Man jau kažkaip rudeniu kvepia wub.gif uošvio javai

user posted image
Atsakyti
4u.gif
žiedukai wub.gif :
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aciu mergaites, uz patarimus. 4u.gif Zinau , kad foto prastos, fotografavau is arti , siaip jau bendro vaizdo kaip ir nera.
Zemuoge tikrai yra atskirai , pievos pakrastyj, ten vysnios kelmas buvo , turejau uzmaskuoti.O mintis ja perkelti ant takelio vingio - ideali smile.gif Tikrai pasinaudosiu , nes turiu dar isgrista siaura skaldytu akmenu takeli.Jau isivaizduoju kaip bus grazu thumbup.gif
Konkoreziu tikrai mazai , prisirinkau pas draugus Kacerginej pilna maisa, siaip pabandymui.Matau , kad visai nieko , tai dar prisirinksiu.Bet ar nebus ju perdaug?Nes dar apie buksmedzius apdejau , po to sitie kelmai...Dar bandysiu ikelti foto is toli, gal susidarys bendras vaizdas. smile.gif
Atsakyti
jurginas
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2008 08 18, 15:20)
4u.gif
žiedukai  wub.gif :
user posted image

user posted image


wub.gif Kai pamatau astras ir gladijoles taip ir norisi saukti"su rugsejo 1-aja" nu taip man tos kvietkos suristos su mokykla ax.gif
Atsakyti



QUOTE(jolaxus @ 2008 08 17, 12:34)
eidama per pievą prisiroviau širdažolių.

miela, primena sluotelini flioksa. tiesa, kai ziurejau tavo foto, buvo kilusi mintis pasiulyt tuos flioksus ne i eile, bet i kupsta did. sodint

QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 17, 14:22)
o kad man šitaip    turiu komercinį pasiūlymą - jeigu turėsit svarainių perteklių, galiu keisti į kokį šokoladą ar kitą "sveiką" produktą (arba vilkdalgius įvairius)

pasiulymas priimtas thumbup.gif detales galesim paderinti.
kaip cia tik nepamirsus, kai svarainius nuskinsim g.gif na mes juos palaikom kokiam puode is gailescio, del grozio.. paskui ismetam [na uosviene koki stiklaini kita papjausto... irgi is gailescio... velesniam ismetimui lotuliukas.gif ]
[vilkdalgiai irgi domina]
Kasiopeja, ar ten tu senobinem slyvaiten su rugstele domejaisi berods? zinok visos musu sodu bendrijos pakeles pilnos sio gerio ivairiu rusiu, su vienu bendru bruozu - mazos, rugstokos. mirksiukas.gif

QUOTE(rozamunda @ 2008 08 17, 16:18)
AR GALIU JAU AUGALIUKUS PERSODINT______________
ROKOKO,JOLAXUS nors jus su manim pakalbekit,ka....
verkiant reikia silokus paretint,nes ant miskanto uzlipo,pusele grasina vazona sukem paleist,teks i dirva sodinti,raugerskis kiton vieton prasosi.

.Opaciai pasigaminti MB neleidzia  sako  kad jo snerves nemaloniai nuteiks kvapai is ten( lyg pats nebezda....)ir akies ta deze kompostui nedziugins.
Ir taip nezinau kur viena kita  zoles "bombike" pasigaminus reiks paslept

na ko ta pusele vazone saugai?
silokas ant zydejimo ribos. arba su daug zemiu iskask, arba atsargiai atskelk kastuvu dali is miskanto puses.

Va va kaip buna, kai per daug issiciustiji aplinka mirksiukas.gif
Jei rimtai, tai komposto deze nebutinai gadins vaizda, bent jau pas mane net cielos dvi [mb sumeistrautos] isilieja i aplinka.
ir nesmirda.

QUOTE(GAPO @ 2008 08 17, 19:51)
Tarp žemę uždengiančios šliaužiančios vaizginos ir raskilos neapsisprendžiu  , kiek žinau vaizgina labai greitai išsibujoja, kas mane šiek tiek neramina,

zinok ta vaizgina visiskai kontroliuojama. paimi zirkles ar peili, ir nesicackindama smiak tuos usus, ir likusi dalis augalo nepyksta.
O ta piev.kraujazole, i šviesiausia tavo naujo augalyno vieta isodinus, gal augtu?..


QUOTE(Knifofija @ 2008 08 17, 19:55)
Antroje foto alpinė zunda.

Aciu 4u.gif , zinosiu.

QUOTE(sobieska @ 2008 08 17, 20:12)
Cia siaip...be zodziu sako, kad jurginai kaip ir rudens pranasai

Tu teisi, bet kai išdaigintus pasodini po salnu, tai džiugina visa sezona aki. Pas mane vienas prazydo geguze, kiti birzeli.

QUOTE(GAPO @ 2008 08 17, 20:23)
mb užsimojo trim žiemom šiemet pasiruošt.Mano visa ranka mėlyna nuo nešiojimo glėbiais

Aha! O kas man liepe rankeles tausot? mirksiukas.gif
Kas del kuro pas mus analogiski vaizdai bei rupeciai, bet ne vienos malkos dar nesu pakelusi, ka ten glebiai ..
Tfu tfu ... blush2.gif

QUOTE(jolaxus @ 2008 08 17, 21:40)

Prisiminiau, kad jos man reik. Ar svoguneliai parsiduoda PC? Paskaiciau, kad sodint pavasari.

QUOTE(Tina* @ 2008 08 17, 23:39)
O cia pas mane tikrai pentiniai is seklu gavosi?  Pamenu, kad kazkuri man aiskino jog gali zydet negausiai simet, bet cia kas dabar 
[attachmentid=154283]
O man kaip tycia toks derinukas gavos dar iki tu sneku 

As berods sakiau. Issipilde! Ir spalvyte liuks.
Atsimenu persodinėjau i nuolat. vieta rudeni su visais tais skystais ziedynkociais, ir stovėjo tie ziedai man ilgai, iki sniego, tik po kazkelintos salnos nusibaige.
Atsakyti
Vis as noriu imesti savo aplinkos detales imesti ir kazkaip neprisiruosiu, tikiuosi bus komentaru patarimu ir diskusiju smile.gif

cia pati pradzia

user posted image

DARZELIS PLECIASI smile.gif

user posted image

is arciau

user posted image

Sisndienos ryto vaizdas smile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 08 18, 11:41)
Koks yra pats maziausias raugerskis, kuri galima pas mus nusipirkti? Aciu uz atsakyma  4u.gif

aš esu pasisodinusi kelis krūmelisu Berberis thunbergii 'Atropurpurea Nana', irgi tuomet ieškojau mažesnių, šitie užkliuvo, kad gražiai blizgūs lapai

QUOTE(vaivos juosta @ 2008 08 18, 15:14)
Man jau kažkaip rudeniu kvepia  wub.gif  uošvio javai

user posted image

ir javų pjovėja nieko sau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Godula @ 2008 08 18, 15:40)
Vis as noriu imesti savo aplinkos detales imesti ir kazkaip neprisiruosiu, tikiuosi bus komentaru patarimu ir diskusiju smile.gif

cia pati pradzia

user posted image

DARZELIS PLECIASI smile.gif

user posted image

is arciau

user posted image

Sisndienos ryto vaizdas smile.gif

user posted image

"greituoju būdu" (neturiu daug laiko studijuoti ax.gif ) užmetus akį du komentari peršasi -
1. akmenys gėlyne per smulkūs, jau dabar jų beveik nesimato, tai ilgainiui visai "dings", gal juos apskritai išgabenti iš gėlyno ar didesnius suradus įpiešti kažkur...
2. ar ne per arti rožių įsikūrė šliaužiantys kadagiai? g.gif nebent jie labai kompaktiški žada būti...
Papildyta:
QUOTE(rokoko @ 2008 08 18, 15:38)
miela, primena sluotelini flioksa. tiesa, kai ziurejau tavo foto, buvo kilusi mintis pasiulyt tuos flioksus ne i eile, bet i kupsta did. sodint...

mano flioksai tikrai keis savo vietą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 18, 12:38)
pasiulymas priimtas  thumbup.gif detales galesim paderinti.
kaip cia tik nepamirsus, kai svarainius nuskinsim  g.gif na mes juos palaikom kokiam puode is gailescio, del grozio.. paskui ismetam [na uosviene koki stiklaini kita papjausto... irgi is gailescio... velesniam ismetimui lotuliukas.gif ]
[vilkdalgiai irgi domina]
Kasiopeja, ar ten tu senobinem slyvaiten su rugstele domejaisi berods? zinok visos musu sodu bendrijos pakeles pilnos sio gerio ivairiu rusiu, su vienu bendru bruozu - mazos,  rugstokos. mirksiukas.gif


Super, konkrečiau vėliau parašysiu mirksiukas.gif Pas mus svarainiai vartojami visomis formomis: uogienė, sirupas, džiovinti thumbup.gif (be to, svarainių uogienė pas mus vienintelė "ilgai grojanti", t.y. tokia, kurios stiklainio vyras vienu prisėdimu neįveikia lotuliukas.gif )

O kaukazinių pas save atradau vieną medį. Toks 'mažiukas', kad iš pradžių net nepastebėjau... lotuliukas.gif tarp senų milžiniškų eglių buvo užsimaskavęs, be to - tokio dydžio, kokio niekada nebūčiau pamanius, kad jie auga (kokie 5 metrai į auktį, todėl ir nepažinau kol nepradėjo slyvų megzti). Maniškis geltonas slyvukes veda, bet jei kas nors daigelį raudonom uogom užrodytų, nelikčiau skolinga 4u.gif
(arba reiks turguj pirkti ir sėti, kaip knifofija sakė)
Atsakyti