Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Sraunius @ 2008 08 19, 09:48)
tai pas tave gal yra
user posted image
"Golden ring", jis 1,5m auga
, o pas mane "Admiration" - 0,5m  mirksiukas.gif

bigsmile.gif aha, viskas aisku, klausimu neber.Pavadinima uzfiksuoju 4u.gif
Nekokie siemet pas mane kanai, bet ir tai sugebejo viena kita ziedeli isspaust
user posted image

Va ir antra karta prazydusi bergenija ax.gif
user posted image

o cia ir virzis megina skleisti savo ziedelius
user posted image
Atsakyti
norėjau pasiteirauti apie jukas - maniškės abi pirktos pavasarį šį ir abi žydėjo ir abi po jukiuką turi. Klausimas - ar galima atskirti tą vaikiuką ar ne?

Va dar žydinti viena..

[attachmentid=154481]
Atsakyti
jau pas kitus kanos pilnumoj žydi, mūsų dar ne, nors pasodintos lauke kai tik atšilo ir buvo sudaigintos. gal kas gali paaiškinti, nuo ko tai priklauso? cool.gif
Atsakyti
Aistutėle, nuostabios tavo gelytes. Maniškiai ratiliai „janina“ tik db pradejo skleistis. Taviškis žaliasis kardelis kur kas graziau atrodo, nei mano [jau nuzydejo], ar daiginai ji?


QUOTE(Godula @ 2008 08 18, 14:40)
Vis as noriu imesti savo aplinkos detales imesti ir kazkaip neprisiruosiu, tikiuosi bus komentaru patarimu ir diskusiju
Sisndienos ryto vaizdas
user posted image

Man labai patinka natūralus pilkas tinkas. Rožynas tokiame fone butu ypac dekoratyvus. Tai ir linkiu cia daryti rozyna, jei tik saulutes pakankamai. Na atitraukus nuo lango ir sienos galima palikti staciaji kadagi, lanksvas. Gluosnius lauk. Tokiu atveju zeme uždenk tamsiom durpem. Jei salia roziu vietoj medeliu derinsi daugiamečius – jie gali būti ir kiliminiai, data nebemulciuok.

QUOTE(sobieska @ 2008 08 18, 15:34)
Tikrai, kad nieko sunkaus su tomis montbretemis nera - rudeni issikasi, per ziema palaikai, pavasari nusivalai ir sukisi i zeme. Rudeni gan ilgai grojanti gele

Nuostabi.
Mano knygoje raso, kad „ziemai geriau apdengti lapais ir eglisakemis, negu augalus iskasti ir laikyti sausai [augalas jautrus salciui ir žiemos drėgmei]. Visiskai nupjauti tik anksti pavasari.
Gal ir subalamutinau tave, bet džiaugiuos, jei tau taip paprastai su jomis sekasi.

QUOTE(Ponia Delovej @ 2008 08 18, 15:39)
user posted image
cia mano menas is tolo

Akmeni nuimti, rata palikti, bet taip, kad kamieno neuždengtu. Prideti siulyta zema geltona spygliuoti arba ryškia vienmete gele.

QUOTE(Ponia Delovej @ 2008 08 18, 15:48)
user posted image
o cia tas kampas , kurio as nemoku sutvarkyti.

Nurinkti siskas, uzseti zole, palikti viena spygliuoti [tik nuo tvoros atitraukti] ir kelma, i kuri viena augala svyranti viszali, kita ryškia vasarine vienmete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 19 rugpjūčio 2008 - 09:59
o tu sobieska nisizeisk tik lotuliukas.gif kazkaip nico neatsimeniau o pantera is karto krito i aki. taip tai pasakiskos tujos kuriu ir ieskojau. bet kaip supratau tu jas karpai kad butu tokios pasakiskos formos g.gif pasiieskosiu internete aprasymo
Atsakyti
Negaliu nepagirt, labai grazus varteliai, sobieska wub.gif
Atsakyti

QUOTE(Kaja888 @ 2008 08 19, 09:44)
jau pas kitus kanos pilnumoj žydi, mūsų dar ne, nors pasodintos lauke kai tik atšilo ir buvo sudaigintos. gal kas gali paaiškinti, nuo ko tai priklauso? 

na zinok, matau kanas milziniskas be ziedu, ir matau vos 3 lapus iki pusmetrio su ziedais blink.gif
pas mane ir taip buvo.
negaliu atsakyti i tavo klausima blush2.gif pasidalinau pastebejimais.
gal cia taip atsitinka, kai, kaip sakoma, ''augalas i lapus iseina, o ziedeliu verysad.gif ''?..
bet man kanos lapais juk dekoratyvios, tai neliudziu, jei kuri ir nesuzydi.
Papildyta:
QUOTE(Sraunius @ 2008 08 19, 08:48)
, o pas mane "Admiration" - 0,5m  mirksiukas.gif

bigsmile.gif kur isigijai, kiek kainuoja, kaip ziemoja? blush2.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 19, 11:16)
<...>
bigsmile.gif kur isigijai, kiek kainuoja,  kaip ziemoja? blush2.gif
4u.gif  4u.gif  4u.gif

"Sodo skrynioj", tikslios kainos nepamenu - gal ~20Lt, o zona 4, vadinas tinkamas augalėlis mūsų žiemoms wink.gif
Atsakyti
sveika godute :rolle lotuliukas.gif yes: matai ir cia tave radau
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 08 19, 10:24)
"Sodo skrynioj", tikslios kainos nepamenu - gal ~20Lt, o zona 4, vadinas tinkamas augalėlis mūsų žiemoms wink.gif

aciu 4u.gif
na man toli verysad.gif
pasiziuresiu, gal soltra turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 08 19, 11:43)
aciu 4u.gif
na man toli verysad.gif
pasiziuresiu, gal soltra turi g.gif

Jau žiūrėjau Soltros pasiūloj, neturi. Jei tikrai nori, galiu nupirkti ir kol atsiras proga važiuoti pro šalį, palaikyčiau wink.gif Gal netyčia ir pati link Trakų važiuosiu, žodžiu, šioj vietoj problemų nėra wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 19 rugpjūčio 2008 - 10:47
QUOTE(troja3030 @ 2008 08 19, 10:59)
o tu sobieska nisizeisk tik  lotuliukas.gif kazkaip nico neatsimeniau o pantera is karto krito i aki. taip tai pasakiskos tujos kuriu ir ieskojau. bet kaip supratau tu jas karpai kad butu tokios pasakiskos formos  g.gif  pasiieskosiu internete aprasymo

blink.gif ne ne ne nieko joms nedarau, jos jau taip pacios auga ta prasme tokia ju forma, as tik zemes ratus aplink jas didinu, kad turetu kuo saknys "kvepuot" ir trasom karts nuo karto palepinu ir viskas. Tikrai nieko daryt nereikia mirksiukas.gif

QUOTE(smth1 @ 2008 08 19, 11:11)
Negaliu nepagirt, labai grazus varteliai, sobieska  wub.gif

Aciu 4u.gif eiline stampovke irnesakyk.gif Kazkaip pagailo kalviu sukurtam sedevrui maniu, apsiribojom tuom ax.gif
Atsakyti