Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 4 dalis

QUOTE(Joho @ 2008 10 27, 09:30)
Zoran, nepabek, tuoj parasysiu skubu klausimeli  ax.gif
Papildyta:
Taigi,
perskaiciu visus tavo patarimus ir priejau isvados, kad man labiausiai tiktu Aruba arba Medea, nes:
1. spyruokliniai atkrenta, nes noriu ortopedinio, su zonom
2. lateksiniai atkrenta, nes nemegstu prakaituot
Vakar buvau Lone, pasivoliojau ant Medea ir Medea Plus. pastarasis kaip supratau savo savybem ir ilgaamziskumu pranasesnins, bet man pasirode per kietas, tad sirdis linksta link Medea.
Klausimas:
1. Aruba paliginus su Medea yra kietesnis ar mazdaug toks pats? nes kokybes atzvilgiu taikaip suprantu pirmasis geresnis, bet vat patogumo ir kainos atzvilgiu pastarasis (dabar dar ir nuolaida 15 proc Medejai) smile.gif) Be to kadangi esu Vilniuje tai negaliu pasivoliot ant Arubos, o aklai pirkt pribijau...todel ir klausiu, kad mazdaug galeciau isivaizduot skirtumus.
2. Lone maciau groteles Daniel HN5V, kainuoja 400Lt. Geros? Tinka siems ciuziniams?

Tai butu tiek  cool.gif
Nekantriai laukiu atsakymo


1. Aruba yra smarkiai minkstesnis uz Medea modelius. Tokio lygio ciuziniuose skirtumas iki 500Lt yra niekinis, todel lemti turetu ne nuolaidos jusu pasirinkima.
Dabartine Medea neblizga komfortu, jau nera tiek daug zmoniu ja patenkintu ir kalbanciu apie tai, kiek buvo su Erika(pirmtake, kuri buvo zymiai minkstesne ir kokybiskesne).
2. Daniel groteles skirtos spyruokliniams ciuziniams. Zodziu nieko gero, o kainuoja daugokai, nors apkrovas laiko gan dideles. Lonas turi rimtas groteles, kurios vadinasi Triton, jos kainuoja 660Lt, ten berods dar yra reguliuojamas visos pakabos minkstumas per perimetro ilgi,kas jas pabrangina ir pakelia i dar aukstesni lygi, nors tai ir nelabai butina.

Patarciau nesibaidyti latekso taip smarkiai, nes skirtumas nera toks labai didelis, kas liecia siluma, sakyciau tarp poliuretaninio ir lateksinio apie 15% bus, o tarp atviru poru latekso ir poliuretano gal 5%. Mes nesnekam apie Metzeler Prestige Tubes 126 modeli poliuretanini.
Is Lono produktu patarciau atkreipti demesi i Kallisto, turbut vienas geriausiu lateksiniu(klasikines konstrukcijos, bet naujoviskai padarytos) ciuziniu europoje uz savo kaina. Nelyginam su Dunlopillo Hybrex serija.
Atsakyti
Zoran,
ir vis delto Prestige tubes 126 geras ciuzinys, ar nieko gero uz didele kaina? Ir ar jis kazkiek prisitaiko prie kuno ar ne? Mat as ant jo negulejau, tik siaip siule, kaip gera gamini...

Mums reiketu 200x1800 cm, koki galetumet pasiulyti, kaip optimaliausia varuianta? Spyruoklinio as nelabai noreciau...
Atsakyti
hm....
tai dabar biski pasimeciau....pabadysiu reziumot, jei ka pataisykit:
1. Siuo metu optimaliausiais variantas is lateksiniu kokybes ir kainos santykio atzvilgiu yra Lono Kallisto? tai yra atviru poru lateksas?
2. O su kokiuo ciuziniu pagal minkstuma is Lono serijos galima sulygint Aruba? Nes gi saket kad siuo metu Aruba yra the best is paraloniniu....nulekciau tada i Lona, kad bent zalia supratima turet koks tas Aruba.
3. Ir jeigu sitie du variantai mazdaug lygus pagal komforta ir pan., tai kuri siulytumet rinktis? mano svoris 60kg, lova bus 160x200



Papildyta:
QUOTE(Zoran @ 2008 10 27, 10:35)
1. Aruba yra smarkiai minkstesnis uz Medea modelius. Tokio lygio ciuziniuose skirtumas iki 500Lt yra niekinis, todel lemti turetu ne nuolaidos jusu pasirinkima.

Tai kas turetu lemt siuo atveju ta mano pasirinkima? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joho: 27 spalio 2008 - 10:06
QUOTE(Joho @ 2008 10 27, 11:04)
hm....
tai dabar biski pasimeciau....pabadysiu reziumot, jei ka pataisykit:
1. Siuo metu optimaliausiais variantas is lateksiniu kokybes ir kainos santykio atzvilgiu yra Lono Kallisto? tai yra atviru poru lateksas?
2. O su kokiuo ciuziniu pagal minkstuma is Lono serijos galima sulygint Aruba? Nes gi saket kad siuo metu Aruba yra the best is paraloniniu....nulekciau tada i Lona, kad bent zalia supratima turet koks tas Aruba.
3. Ir jeigu sitie du variantai mazdaug lygus pagal komforta ir pan., tai kuri siulytumet rinktis? mano svoris 60kg, lova bus 160x200
Papildyta:

Tai kas turetu lemt siuo atveju ta mano pasirinkima? blush2.gif


Pasirinkima turi lemti geras ir jums tinkantis produktas kainu ribose nuo 1000-3000Lt.

1. Taip/taip
2. Aruba galima palyginti pagal minkstuma su Athena (Aruba yra ne Lono)
3. Aruba turi visus pranasumus jusu atveju.
Papildyta:
QUOTE(MamyteVK @ 2008 10 27, 10:57)
Zoran,
ir vis delto Prestige tubes 126 geras ciuzinys, ar nieko gero uz didele kaina? Ir ar jis kazkiek prisitaiko prie kuno ar ne? Mat as ant jo negulejau, tik siaip siule, kaip gera gamini...

Mums reiketu 200x1800 cm, koki galetumet pasiulyti, kaip optimaliausia varuianta? Spyruoklinio as nelabai noreciau...


Tai geras ciuzinys, ypac tiems, kurie daug prakaituoja, bet jeigu tai nera labai svarbu, tada tiek neverta investuoti.
Atsakyti
Zoran thumbup.gif
aciu labai, eisiu pasivoliosiu ant Kallisto ir Athena, o tada spresiu pirkt lateksini paralonini Aruba taip sakant aklai (beje ta Athena cia arciau Aruba H2 ar H3?). O gal yra kas Vilniuje jais prekiauja, kur galima butu naturoj paciupinet?

dar pora klausimuku:
1. Is vaikisku (mano mazajai 2.5 metu) kaip supratau the best yra Norka visom prasmem. O kuo skiriasi Norka ir Norka Plus?
2. O del groteliu...tai ka is situ variantu bepasirinkciau tai geriausiai tiktu Lagnum star, taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joho: 27 spalio 2008 - 10:42
QUOTE(Joho @ 2008 10 27, 11:37)
Zoran  thumbup.gif
aciu labai, eisiu pasivoliosiu ant Kallisto ir Athena, o tada spresiu pirkt lateksini paralonini Aruba  taip sakant aklai (beje ta Athena cia arciau Aruba H2 ar H3?). O  gal yra kas Vilniuje jais prekiauja, kur galima butu naturoj paciupinet?

dar pora klausimuku:
1. Is vaikisku (mano mazajai 2.5 metu) kaip supratau  the best yra Norka visom prasmem. O kuo skiriasi Norka ir Norka Plus?
2.  O del groteliu...tai ka is situ variantu bepasirinkciau tai geriausiai tiktu Lagnum star, taip?


1. Skiriasi auksciais (12 ir 16cm)
2. Lignum star ir Lono Triton

Su Aruba H3 lyginciau Athena.
Atsakyti
Prieš mėn. pirkom Dormeo čiužinį, kuris man labai pagerino miego kokybę thumbup.gif , bet MB išgręžė per mažai skylučių lovos lentoj, pastebėjom, kad čiužinys pradėjo pelyt.... doh.gif Ar įmanoma tą pelėsį sunaikint, ką daryti?
Atsakyti
QUOTE(Vėtrūnė @ 2008 10 27, 12:04)
Prieš mėn. pirkom Dormeo čiužinį, kuris man labai pagerino miego kokybę  thumbup.gif , bet MB išgręžė per mažai skylučių lovos lentoj, pastebėjom, kad čiužinys pradėjo pelyt.... doh.gif Ar įmanoma tą pelėsį sunaikint, ką daryti?


Pabandyk su actu isplauti, po to gerai isdziovink, isvilkta is uzvalkalo aisku.
Isigyk normalias groteles, kad toliau nepelytu, nes skyliu per mazai, kad jusu prakaitas isgaruotu per diena.

Plokste turbut laminuota?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zoran: 27 spalio 2008 - 12:25
QUOTE(Zoran @ 2008 10 27, 10:25)
Pasirinkima turi lemti geras ir jums tinkantis produktas kainu ribose nuo 1000-3000Lt.

1. Taip/taip
2. Aruba galima palyginti pagal minkstuma su Athena (Aruba yra ne Lono)
3. Aruba turi visus pranasumus jusu atveju.
Papildyta:
Tai geras ciuzinys, ypac tiems, kurie daug prakaituoja, bet jeigu tai nera labai svarbu, tada tiek neverta investuoti.



Zoran,

jus cia taip sauniai atsakinejat thumbup.gif .
Na, o koki galetumet kita pasiulyti kokybiska ciuzini, kad nebutu labai kietas ir matmenys 180x200 cm. Mums svarbu butu tai, kad butu sveika ir patogu miegoti, kad ciuzinys tarnautu ne vienerius metus, ir kad vienam verciantis ant kito sono kitas lovoje nebanguotu doh.gif blush2.gif .

Gal is Gemegos yra koks nors geras variantas, arba koks nors kitas is Metzeler?...
Atsakyti
QUOTE(MamyteVK @ 2008 10 27, 13:35)
Zoran,

jus cia taip sauniai atsakinejat  thumbup.gif .
Na, o koki galetumet kita pasiulyti kokybiska ciuzini, kad nebutu labai kietas ir matmenys 180x200 cm. Mums svarbu butu tai, kad butu sveika ir patogu miegoti, kad ciuzinys tarnautu ne vienerius metus, ir kad vienam verciantis ant kito sono kitas lovoje nebanguotu  doh.gif  blush2.gif .

Gal is Gemegos yra koks nors geras variantas, arba koks nors kitas is Metzeler?...


Kad jau isrinkom geriausia, kam dar vargintis, juk kitu ciuziniu nera lietuvoje pirkti.
Gemega atmesk, jie daro kietus spyruoklinius ciuzinius, o kombinuoti spyruokliniai su kokosais, lateksais ir viskoelastiniais neverti tu pinigu ir nieko gero is ju.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2008 10 27, 13:10)
Kad jau isrinkom geriausia, kam dar vargintis, juk kitu ciuziniu nera lietuvoje pirkti.
Gemega atmesk, jie daro kietus spyruoklinius ciuzinius, o kombinuoti spyruokliniai su kokosais, lateksais ir viskoelastiniais neverti tu pinigu ir nieko gero is ju.



Zoran,

tuomet dar keli klaisimeliai, blush2.gif , del Arubos. Jis poroloninis ar ne? Ir ar jis vertas demesio..., ir ar Prestige tubes 126 tikrai gerensis, ar tai nera tik marketinginis triukas? Juk jei gerai pamenu, is info, kuria radau, Aruba irgi Metzeler firmos, ar ne?

Ir del groteliu. Perkame nauja lova, ji jau su grotelemis, kazkokiomis, tiesa sakant net nelabai apie jas ir pasidomejom..., tai ar reikia dar pirkti papildomas, ar jau bus gana ir tu...
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2008 10 27, 12:24)
Pabandyk su actu isplauti, po to gerai isdziovink, isvilkta is uzvalkalo aisku.
Isigyk normalias groteles, kad toliau nepelytu, nes skyliu per mazai, kad jusu prakaitas isgaruotu per diena.

Plokste turbut laminuota?

Plokštė laminuota, o ką? blush2.gif
Atsakyti