Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 4 dalis

QUOTE(Zoran @ 2009 01 10, 10:58)
Pradziai paieskok pigesniu dvigubai, kurie ta pacia funkcija atlieka, kad ir Lono vikoelastini 6cm storio antciuzini.

Kiekvieno gamintojo viskoelastinė medžiaga skiriasi procentalumu, tankumu ar dar velniai žino kuo. Ai, nemoku išsireikšt, bet moku pačiupinėt, paminkyt ir pasakyt. Neužtenka pasakyt - viskoelastinė ir psio... jau gerai tongue.gif Todėl ir klausiau, kurios firmos viskoelastnė medžiaga yra geriausia. Žinau, kad visi siekia Tempur'o lygmens, bet ne visiems pasiseka biggrin.gif
Loną jau aplankiau - nepatiko, eilinis porolonas šiek tiek apdirbtas ir įvardintas viskoelastiku.
Ir vistik, ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 01 10, 12:08)
Kiekvieno gamintojo viskoelastinė medžiaga skiriasi procentalumu, tankumu ar dar velniai žino kuo. Ai, nemoku išsireikšt, bet moku pačiupinėt, paminkyt ir pasakyt.  Neužtenka pasakyt - viskoelastinė ir psio... jau gerai tongue.gif Todėl ir klausiau, kurios firmos viskoelastnė medžiaga yra geriausia. Žinau, kad visi siekia Tempur'o lygmens, bet ne visiems pasiseka biggrin.gif
Loną jau aplankiau - nepatiko, eilinis porolonas šiek tiek apdirbtas ir įvardintas viskoelastiku.
Ir vistik, ačiū už informaciją 4u.gif

Tavo zinios nieko vertos. Tempuras yra viskoelastiniu poliuretanu grupes, tik pati firma yra su vardu ir naudoja labai dideliu tankiu viskoelastini, kas ji daro labai kietu ir letu, daugumai tai nepatinka. As manau, kad jie daro didele klaida ir ju reklama yra nieko verta. Kas tau is to, kad Tempuro 80-100 tankio viskoelastas yra kietas ir letas?
Kodel nepatinka minkstesni ir zemesnio tankio? Ar reklamos verge esi?
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2009 01 10, 11:12)
Kodel nepatinka minkstesni ir zemesnio tankio?

Tas, kad bandžiau lėtesnį ir minkštesnį. Nepajaučiau jokio skirtumo nuo paprasto čiužinio smile.gif MB pajuto (lyg?), o aš ne.
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 01 10, 12:19)
Tas, kad bandžiau lėtesnį ir minkštesnį. Nepajaučiau jokio skirtumo nuo paprasto čiužinio smile.gif MB pajuto (lyg?), o aš ne.


O ka tokio duoda tas Tempuras?
Paaiskink neismananciai liaudziai.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2009 01 10, 13:13)
O ka tokio duoda tas Tempuras?
Paaiskink neismananciai liaudziai.

Aš nežinau, ką duoda, todėl ir klausiu, kas geriau smile.gif
Jei liaudis neišmananti, ar tiek pat išmananti, kiek ir aš - nebeklausiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 01 10, 14:40)
Aš nežinau, ką duoda, todėl ir klausiu, kas geriau smile.gif
Jei liaudis neišmananti, ar tiek pat išmananti, kiek ir aš - nebeklausiu tongue.gif


Tai tada nesigincyk, Tempuras yra nevertas net 1/3 savo pinigu ir is jo efekto jokios naudos zmogui, o jeigu ciuzinys per kietas, tai jo antciuzinis irgi yra per kietas, kad suminkstint apatini ciuzini. Todel ir rekomenduojame minkstesni antciuzini.
O siaip, tavo ciuiziniui jau 8 metai. Jeigu jis spyruoklinis, tai jam jau pats laikas i savartyna ir neverta nei vieno lito i jo pagerinima investuoti. Dulkiu maisas. Jeigu nespyruoklinis, irgi neverta, nes medziagos jau issideveja ir atsistatymas nebe tas.
Atsakyti
Zoran,patark prasau,musu matmenys 50kg,158 ir 75kg,180.Kokius ciuzinius rekomenduotum.Lova 200-160,kaina apie 2000lt.Parduotuvese apziurejom,isbandem paguleti,labai patiko "Kristyna Natural",jo kaina 2400lt.Ar jis vertas kokybes ir kainos?Norim minksto.Ar nekenks nugarai?Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Sveiki,
norėčiau paklausti visažinio Zoran 4u.gif : Jūs minejote, kad čiužiniui Tyla tinka bet kokios grotelės, kurių tarpai yra iki 4 cm. Gyvename nedideliame mieste ir "gyvai" pamatyti groteles - truputi sudėtinga, todėl pirktume iš el.parduotuvės. Gal būtų galima sužinoti konkretų grotelių pavadinimą, nes kiek žiūrinėjau internete, grotelių tarpų plotis nenurodomas ir yra sunku suprasti kurios yra tinkamos. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(miegmaisis @ 2009 01 11, 00:29)
Zoran,patark prasau,musu matmenys 50kg,158 ir 75kg,180.Kokius ciuzinius rekomenduotum.Lova 200-160,kaina apie 2000lt.Parduotuvese apziurejom,isbandem paguleti,labai patiko "Kristyna Natural",jo kaina 2400lt.Ar jis vertas kokybes ir kainos?Norim minksto.Ar nekenks nugarai?Aciu uz atsakyma.


Sio tipo ciuziniai reikalauja auksto lygio groteliu, tipo Triton 5V ar panasiu. Krityna Natural tikrai geras ciuzinys.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2009 01 11, 11:08)
Sio tipo ciuziniai reikalauja auksto lygio groteliu, tipo Triton 5V ar panasiu. Krityna Natural tikrai geras ciuzinys.

aciu,Zoran.Kaip tik tokios groteles mums patiko.
Atsakyti
Kol mes rinkomes ciuzini as sia tema perskaiciau kelis kartus, bet galiu pasakyti, kad vistiek issirinkome ciuzini tik pagal patoguma ir kaina, o ne pagal kazkokius parametrus. Nes parametrai kuriais remiamasi nera absoliutus ir apie kokybe dazniausiai mazai ka pasako. Mes pirkom Lono ciuzyni Tyla. Net jei jis ir susideves po 5 metu, man visai nebus gaila, nes uz ji mokejom 900 ir vistiek ciuzini reikia dazniau nei kas 10 m. keisti, nes ir patys priprakaituojam ir dukryte retsykiais apsiusioja, kad ir kaip saugotume smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rara: 11 sausio 2009 - 13:02
QUOTE(Zoran @ 2009 01 11, 11:08)
Sio tipo ciuziniai reikalauja auksto lygio groteliu, tipo Triton 5V ar panasiu. Krityna Natural tikrai geras ciuzinys.

sveiki suzinojau , kad jei stipriai prakaituojanti zmogu paguldysi ant latekso ar viskoelastinio tai jis visas slapes nuo prakaito atsikels.
nes jie silti ciuziniai tinkantys tik tiems kurie megsta siluma. mirksiukas.gif
Atsakyti