Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 4 dalis

QUOTE(Kuitulienė @ 2009 01 19, 00:39)
Įkritau į gilius svarstymus... Pirkom prieš metus su trupučiu Medea čiužinį (180x200), o jis paėmė ir įdubo - riedam dabar su vyru vidurin. Tai vat nesuprantu, kodėl taip atsitiko - garantija jam tai 5 metai. Kaip ir liepta, vartėm mes jį, sukinėjom, grotelių tarpai mažesni nei 4cm, niekur nekaitinom ir kitaip negaidinom. Ar įmanoma, kad kaip nors jį "sugadinom"? Čia matyt gaunasi klausimas ZORAN smile.gif Ūgiai mūsų 165 ir 177, sveriam 53 ir 64. Nors sakoma, kad skirtas sunkiems žmonėms, man jis tikrai nepasirodė kietas, gal net norėtųsi kietesnio....
Dar jis man labai nepatinka tuo, kad karšta labai ant jo. Dabar dar rytais pasiguldom į lovą savo mažiuką, tai ir jo nugarytė visa suprakaituoja sad.gif


Atsekite ciuzinio uzvalkala ir paziurekite i pavirsiu,jeigu matosi duobes, tai jas pamatuokite su lygia lenta ar gulsciuku. Jeigu idubos didesnes kaip 2cm, tai cia brokas ir ji galima pasikeisti. Susisiekite su Lonu, jeigu neismetete pirkimo dokumentu.

Del ciuzinio silumos, cia ipratimo reikalas ir dazniausiai problema ne ciuzinyje, o sveikatoje arba kaldroje. Siulau pasikeisti kaldra i plonesne.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2008 12 04, 09:03)
1. Aruba is Metzeler (Fey&Co prekiauja)
2. Pasion H2 is Fey&Co
3. Kristyna Natural is Lono
4. Athena Plus is Lono
5. Medea Plus is Lono

Visiems reikia geru groteliu, kaip pries tai minetame mano poste. Surasiau eiles tvarka jusu svoriui pagal geruma, abu paskutinius galima keisti vietomis. Yra dar pora, bet ju kaina nera optimali.

Niekur nerandu sito ciuzinio kainos unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2009 01 19, 10:32)
Niekur nerandu sito ciuzinio kainos unsure.gif  doh.gif


Pries metus kainavo apie 1800Lt 200x160
Atsakyti
Mes kai ieskojom sau ciuzinio, labai daug svarstem. Man daznai pabudus rytais nugara skaudedavo. Tai prisiskaiciau cia visko, nuejom i Ollo parduotuve ir ten konsultavomes. Pagal musu sudejima mum patare rinktis Kristyna. Tai nusipirkom, mes ta Kristyna, dar ir groteles nusipirkom. Tai ka galiu pasakyti, jau kazkur 8 menesiai mes ant jo miegam ir kiekviena ryta as pabudus galvoju, kada turesim pinigu naujam, nes as taip prastai ant jo miegu. Nuvaziavus pas mama i svecius ant pripuciamo miegu, tai nors atsikelusi ryte jauciuosi pailsejus. Aisku nesakau, kad pripuciami geresni, bet, sitas man visiskai netinka, ar kame cia beda? O dar ir groteles suluzo sad.gif kadangi leliu maza salia lovyteje turim tai man naktimis tenka pasupti lovyte, tai va ten kur alkune atsiremusi bunu, ten ir iluzo. Tai ir nezinau ar cia nepatvari preke buvo ar tiesiog toje butent vietoje per didele apkrova gavos.
Atsakyti
QUOTE(xdove @ 2009 01 20, 00:14)
Mes kai ieskojom sau ciuzinio, labai daug svarstem. Man daznai pabudus rytais nugara skaudedavo. Tai prisiskaiciau cia visko, nuejom i Ollo parduotuve ir ten konsultavomes. Pagal musu sudejima mum patare rinktis Kristyna. Tai nusipirkom, mes ta Kristyna, dar ir groteles nusipirkom. Tai ka galiu pasakyti, jau kazkur 8 menesiai mes ant jo miegam ir kiekviena ryta as pabudus galvoju, kada turesim pinigu naujam, nes as taip prastai ant jo miegu. Nuvaziavus pas mama i svecius ant pripuciamo miegu, tai nors atsikelusi ryte jauciuosi pailsejus. Aisku nesakau, kad pripuciami geresni, bet, sitas man visiskai netinka, ar kame cia beda? O dar ir groteles suluzo sad.gif kadangi leliu maza salia lovyteje turim tai man naktimis tenka pasupti lovyte, tai va ten kur alkune atsiremusi bunu, ten ir iluzo. Tai ir nezinau ar cia nepatvari preke buvo ar tiesiog toje butent vietoje per didele apkrova gavos.


Kokias groteles ir uz kiek pirkot? Luzuses Listveles galite pasikeisti parduotuveje, kur pirkote. Kokia Kristyna ir uz kiek pirkote? Ju buvo kelios rusys tuo metu.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2009 01 20, 09:03)
Kokias groteles ir uz kiek pirkot? Luzuses Listveles galite pasikeisti parduotuveje, kur pirkote. Kokia Kristyna ir uz kiek pirkote? Ju buvo kelios rusys tuo metu.


Groteles vadinas lignum-star (lygtais) mokejom uz du vnt 840lt. O Kristyna buvo tuo metu naujas ir senas modelis, bet kad ten kiek aiskino nelabai kuom skiresi, tai mes pasirinkom pigesni, sena, modeli.
Atsakyti
QUOTE(xdove @ 2009 01 21, 11:41)
Groteles vadinas lignum-star (lygtais) mokejom uz du vnt 840lt. O Kristyna buvo tuo metu naujas ir senas modelis, bet kad ten kiek aiskino nelabai kuom skiresi, tai mes pasirinkom pigesni, sena, modeli.


Luzo per skyles, peciu srityje, cia situ groteliu liga. Bet smagu girdeti, kad isigijote vienas geriausiu groteliu lietuvoje uz normalia kaina.
O pigesnioji kristynos versija yra siek tiek minkstesne uz nauja "antibakterial", bet komfortu irgi neblizga. Matyt zonu vietose jauciasi gradacija, del kietoko branduolio. Tada ziurekite i minkstasias versijas. Jos aprasytos 26psl.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2009 01 21, 22:53)
Luzo per skyles, peciu srityje, cia situ groteliu liga. Bet smagu girdeti, kad isigijote vienas geriausiu groteliu lietuvoje uz normalia kaina.
O pigesnioji kristynos versija yra siek tiek minkstesne uz nauja "antibakterial", bet komfortu irgi neblizga. Matyt zonu vietose jauciasi gradacija, del kietoko branduolio. Tada ziurekite i minkstasias versijas. Jos aprasytos 26psl.


Na i minkstasias versijas galesim ziureti tikriausiai kitam tukstanmetyje blink.gif Tiesiog jie dabar ne pirmoje vietoje, nors ir kaip tai svarbu butu. Reikia vaikam dabar ziureti, o paskui gal ir sau pinigu sukrapstysim. O groteles tada reiks kreiptis, kad kazka darytu. Aciu
Atsakyti
QUOTE(xdove @ 2009 01 22, 11:10)
Na i minkstasias versijas galesim ziureti tikriausiai kitam tukstanmetyje blink.gif Tiesiog jie dabar ne pirmoje vietoje, nors ir kaip tai svarbu butu. Reikia vaikam dabar ziureti, o paskui gal ir sau pinigu sukrapstysim. O groteles tada reiks kreiptis, kad kazka darytu. Aciu


Del groteliu problemos nera, pirkimo vietoje jie daznai turi laisvu listveliu pakeitimui, tik reikia savo luzusia atsinesti. Jei neturi iskarto, tai gali uzsakyti ir bus ju pakeitimui po kurio laiko. Geriau i ta vieta deti be skyluciu, paciam pasitrumpinus, tada nebus jokios baimes del patvarumo.
Atsakyti
Mes turim Lono ciuzini Kristyna gal jau kokius 4 metus. Super. Vyras turi stuburo isvarza, tai reikiejo gero ciuzinio. Labai likom patenkinti ir jis ir as. Vaikui keitem lova irgi isigijom Kristyna.
Atsakyti
QUOTE(aulika @ 2009 01 22, 12:03)
Mes turim Lono ciuzini Kristyna gal jau kokius 4 metus. Super. Vyras turi stuburo isvarza, tai reikiejo gero ciuzinio. Labai likom patenkinti ir jis ir as. Vaikui keitem lova irgi isigijom Kristyna.


Kai kuriems, kurie gal kieciau megsta ir prate dazniau ant nugaros miegoti Kristyna yra geras ciuzinys, bet kai kuriems ji buna per kieta ir neipranta prie to. Dar retesni atvejai, kad ji per minksta.
Atsakyti
kreipiuosi i zoran kaip matau jis cia labiausiai nusimano apie ciuzinius, labai noreciau suzinoti jusu nuomone apie visco-pro ciuzinius, vakar buvom softimus tai pagulinejom ant visko-pro ciuzinio deluxe memory (atrodo taip vadinas) patiko mum.... kaina apie 2000lt kaip manot ar gera investicija??
busiu dekinga uz sugaista laika...
Atsakyti