Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šlapimo pūslės uždegimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
akvii
labutis, 4u.gif
Turiu ir as infekcija.Geriau dvejus antibiotikus Uvamina ir kitas is N raides, nepamenu, lyg tai nolicini bet jie man nepadejo verysad.gif .Dabar paskyre biseptol,bet manau uzteks antibiotiku unsure.gif Kadangi dar lankausi ir pas homeopate tai ji man paskyre reneel ?Gal kas is jusu vartojo?Koks poveikis?Ir dar norejau jusu paklausti is jusu patirties, ar ta slapimo infekcija,gali tureti i takos plauku slinkimui? g.gif 4u.gif
Dakora
Man geriausiai ir greiciausiai padeda trikertes zvagines arbata,na ir zinoma daug skysciu(nesaldziu).
wilike
QUOTE(akvii @ 2009 08 23, 22:55)
Turiu ir as infekcija.Geriau dvejus antibiotikus Uvamina ir kitas is N raides, nepamenu, lyg tai nolicini bet jie man nepadejo verysad.gif .Dabar paskyre biseptol,bet manau uzteks antibiotiku unsure.gif Kadangi dar lankausi ir pas homeopate tai ji man paskyre reneel ?Gal kas is jusu  vartojo?Koks poveikis?Ir dar norejau jusu paklausti is jusu patirties, ar ta slapimo infekcija,gali tureti i takos plauku slinkimui? g.gif  4u.gif
*

uvanimas, 5-nok, biseptolis nera antibiotikai. Tai tik antibakteriniai vaistai mirksiukas.gif

Del to plauku slinkimo idomu, nes man ir slenka urmu blink.gif O as nesiejau to su infekcijom g.gif Galvojau nuo gimdymo, paskui alergija baisia turejau, kad net hormoninius teko leisti. Visa gyvenima turejau labai garzius plaukus, nors ir tie uzdegimai kartodavosi kas met ax.gif

QUOTE(Dakora @ 2009 08 23, 23:37)
Man geriausiai ir greiciausiai padeda trikertes zvagines arbata,na ir zinoma daug skysciu(nesaldziu).
*

Nezinojau kad ir ji padeda. O jos vaistinej buna ?
akvii
QUOTE(wilike @ 2009 08 24, 09:13)
uvanimas, 5-nok, biseptolis nera antibiotikai. Tai tik antibakteriniai vaistai  mirksiukas.gif 

Del to plauku slinkimo idomu, nes man ir slenka urmu  blink.gif  O as nesiejau to su infekcijom  g.gif  Galvojau nuo gimdymo, paskui alergija baisia turejau, kad net hormoninius teko leisti.  Visa gyvenima turejau labai garzius plaukus, nors ir tie uzdegimai kartodavosi kas met  ax.gif
*

Siaip esu esu skaicius kad plaukai gali slinkti nuo infekciniu ligu,bet ar nuo visu nezinau.Man tai labai slenka,bet nezinau nuo ko. verysad.gif Homeopate sako kad netenkam vitaminu easnt tai infekcijai g.gif Bet ziuriu cia visos jaucia kazkokius tai simptomus to uzdegimo.As nejauciu absoliuciai nieko,niekas neskauda,slapinimasis normalus,o ta infekcija turiu.Beje ir man yra pielonefritas verysad.gif Prie tu antibakteriniu dar geriau lady care.O dabar geriu urinal,ir tuos homeopatinius reneel.dar reiktu kokios arbatos pagert.O kokias petrazoles imti arbatai zalias ar dziovintas? blush2.gif
Dakora
QUOTE(wilike @ 2009 08 24, 10:13)
uvanimas, 5-nok, biseptolis nera antibiotikai. Tai tik antibakteriniai vaistai  mirksiukas.gif 

Del to plauku slinkimo idomu, nes man ir slenka urmu  blink.gif  O as nesiejau to su infekcijom  g.gif  Galvojau nuo gimdymo, paskui alergija baisia turejau, kad net hormoninius teko leisti.  Visa gyvenima turejau labai garzius plaukus, nors ir tie uzdegimai kartodavosi kas met  ax.gif
*

As jos prisirenku gamtoje ir prisidziovinu .Vaistinese net nesidomejau.
~Serpentine~
QUOTE(akvii @ 2009 08 24, 10:09)
Siaip esu esu skaicius kad plaukai gali slinkti nuo infekciniu ligu,bet ar nuo visu nezinau.Man tai labai slenka,bet nezinau nuo ko. verysad.gif Homeopate sako kad netenkam vitaminu easnt tai infekcijai g.gif  Bet ziuriu cia visos jaucia kazkokius tai simptomus to uzdegimo.As nejauciu absoliuciai nieko,niekas neskauda,slapinimasis normalus,o ta infekcija turiu.Beje ir man yra pielonefritas  verysad.gif Prie tu antibakteriniu dar geriau lady care.O dabar geriu urinal,ir tuos homeopatinius reneel.dar reiktu kokios arbatos pagert.O kokias petrazoles imti arbatai zalias ar dziovintas? blush2.gif
*

as uzsisaldau ir po to is saldytu taisausi arbatas ax.gif
wilike
QUOTE(~Serpentine~ @ 2009 08 24, 11:11)
as uzsisaldau ir po to is saldytu taisausi arbatas ax.gif
*

o as dziovinau ax.gif Bet reiks ir uzsisaldyt tada drinks_cheers.gif
ankata
o sakykit, gali but toks atvejis, jei moteris serga slapimo pusles uzdegimu kad vyras nuo jos uzsikrestu kokiu tai budu?
~Serpentine~
QUOTE(ankata @ 2009 08 27, 15:50)
o sakykit, gali but toks atvejis, jei moteris serga slapimo pusles uzdegimu kad vyras nuo jos uzsikrestu kokiu tai budu?
*

manau kad gali lytiniu santykiu metu g.gif vyrui gali uzdegimas ir neprasideti, bet tykiai tunoti bakterijos ir pvz tau pasveikus, vyras atgal tau ta bakterija gali perduot ir taip vel uzdegima sukelti ax.gif
caprice
Galėčiau duoti šioki tokį patarimą toms, kurioms su pūsle bėdos prasideda pašalus kojas. Pati mėginu gelbėtis taip: mano kojos šąla visuomet (tokia jau kraujotaka), o po lauko tai visai ledukai būna... Tada pirma pagalba - šiltas dušas kojoms ir... šildantys tepalai. Pati naudoju tokį rusišką, su pipiru. Stengiuosi dabar ryte pasitepti ir šiltas vilnones kojines užsimaunu, esant reikalui darau šią "procedūrą" ir dažniau. Gaila, kad su spanguolėmis negaliu "draugauti", net ir su papildais sunku, nes skranduką turiu jautrų... Dabar bandau Urosafe bent penketą dienelių pagerti, nes jaučiu, kad pūslė vėl "susilpnėjus", vėl dėl šaltų kojų... doh.gif
zvitriaake
sveikutės, noriu ir aš pasiguost. Šiandien padarė šlapimo tyrimą tai rado visokio bieso: liaukocitų, baltymų, kraujo..
Prasidėjo viskas nuo to, kad pasidarė silpna ir pakilo temperatūra 38. nuėjau pas šeimos daktarą, padarė extra tyrimus. Viskas gerai tik šlapime užkliuvo ketonai (5). Išrašė amosiciklavo gėriau septynias dienas. troškino beprotiškai. Mano daktaras išėjo atostogų, tai teko nueiti pas kitą gydytoją, nes temperatūra nekrito. Ta paklausinėjo, prisiminiau, kad erkė buvo prisikabinus, bet senokai..pasvarsė truputį ir nusiuntė į ligoninę-infekcinį skyrių. Ten pagulėjau 6d. leido kažkokius antibijotikus iš c raidės-suviduriavau tai pkeitė į biseptolį. gydytojai paspaudus pilvą jaučiau dieglius dešiniajame šone. nusiuntė persišviest ultragarsu ir pas ginekologą. ultragarsu švietė 2 kartus. pirmą kartą buvo viskas normoj..po poros dienų dešiniam inkste geldelės paplatėjimas (man paaiškino, kad tai smulkmena). toliau ejau pas ginekologą: ten nustatė, kad kairėj kiaušidėj folikulas 1,5cm ir jei triks ciklas ateit po mėnesio. nutraukė vaistus, padarė tyrimus ir namo išleido. Vargino silpnumas. Pas šeimos gydytoją ėjau nedarbingumo testi. einant namo užėjo skausmas kažkoks nesuprantamas..lyg kas už pūslės ar gimdos laikytų.nuėjau į wc-pasiusiojau krauju su krešuliukais. Aš visa panikoj paskambinu daktarei, o ji sako ateikt ryt iš ryto ir atsineškit šlapimo, pasidarysim tyrimą. aš pasiusiojau ir vakare ir ryte (draug patarė, neva ryte gali jau visai kitaip būt).Praleidau bemiegę naktį tolete ir prisigalvojau visokių marazmų (internetas visagalis:-( ) tyrė rytinį šlapimą. Parašė vaistų ciprinol 500, nuo kurių man vidurius paleido, bet kraujo nėra (tfu tfu tfu) ir liepė ateiti penktadienį, neva jei negerės tai darys pasėlį. Ties esu sirgus pūslės uždegimu vaikystėj, bet tada buvo viskas kitaip- skaudėdavo pradedant sysiot, o dabar kai baigiu, o gal įpusėju nežinau, nes labai skauda ir daugiau neišeina
riniene
mane šita problema kamuoja nuo vaikystės, bet taip ir niekaip ir neišsigydau iki galo. Per metus sergu iki 8 kartų. Dabar vėl minu kelius pas gydytojus įtaria nebepūslės uždegimą o šlapimtakių. Reiks eiti pas urologą tyrimų darytis, bijau labai. Gal jūs žinote urologą ne vyrą o moteriškę.
Sandrius93
Nesu mama, man tik 16 metų. Dėl ši problema mane dažnai kamavo vaikystėje.
Jau maždaug nuo kokių 5 metukų, labai dažnai skaudėjo, mama liepdavo gert medetkų arbatą, bet negėriau, kitaip praeidavo, karšta vonia mano vaistas buvo, praėjo keleri metukai ir vėl skauda, mama sako, jog jei aš neisigydysiu negersiu arbatos medetkų pastoviai galiu neišnešioti ateityje vaiko, silpna pūslė. Dabar va ji išvažiavus , atsinaujino man, vėl skauda tai nusipirkau UROSEPT, bet nė velnio jie man nepadeda, labai peršti, ir kai nusišlapinu skauda be galo. Dabar va petražolių arbatos pasidariau ir mirkau kojas šiltam vandeny su druska, padeda, ačiū dievui, nors manau, kad vėl ryte ar dieną prasidės skausmai. Mano kraujotaka taip pat ne iš geriausių, visada beveik šalta kojoms, jautriausia kūno vieta. Norėjau padėkoti už patarimus smile.gif
~Serpentine~
QUOTE(Sandrius93 @ 2009 09 06, 06:31)
Nesu mama, man tik 16 metų. Dėl ši problema mane dažnai kamavo vaikystėje.
Jau maždaug nuo kokių 5 metukų, labai dažnai skaudėjo, mama liepdavo gert medetkų arbatą, bet negėriau, kitaip praeidavo, karšta vonia mano vaistas buvo, praėjo keleri metukai ir vėl skauda, mama sako, jog jei aš neisigydysiu negersiu arbatos medetkų pastoviai galiu neišnešioti ateityje vaiko, silpna pūslė. Dabar va ji išvažiavus , atsinaujino man, vėl skauda tai nusipirkau UROSEPT, bet nė velnio jie man nepadeda, labai peršti, ir kai nusišlapinu skauda be galo. Dabar va petražolių arbatos pasidariau ir mirkau kojas šiltam vandeny su druska, padeda, ačiū dievui, nors manau, kad vėl ryte ar dieną prasidės skausmai. Mano kraujotaka taip pat ne iš geriausių, visada beveik šalta kojoms, jautriausia kūno vieta.  Norėjau padėkoti už patarimus smile.gif
*

gal geriau pasirodyk gydytojai g.gif ne visada pavyksta liaudiskom priemonem issigydyti doh.gif va as taip gydziausi kol inkstu uzdegima issivariau verysad.gif
Siren@
Man labai padejo tokia valgomoji pasta FITOLIZIN,sudetis vien zoliniu pagrindu.
Semi
Man vaistinej pasiule gerti DRIPTANE jis stiprina slapimo pusles raumenis,as geriu jau 4diena ir zinokit maziau varo i tuoleta sisioti.Jis 35lt kainuoja,reikia gert po 1*2kart.Tik labai burna nuo jo dziusta,bet cia manau laikinai taip. Sis vaistas net gali buti kompensuojamas,bet jau cia urologas turi spresti ar ji kompensuot ar ne. Sako reikia gerti apie puse metu.Kaip vaistinej sake po keliu tableciu jau zmones jauciasi geriau. rolleyes.gif
Renata M.
Sveikos merginos 4u.gif
Na,mane si bedele kamuoja jau senokai,o prasidejo nuo kokiu 14m., man taip pat sala kojos doh.gif ,o apie jura ir ,kad galeciau nusimaudyti joje net minciu neturiu verysad.gif ...aisku siuo metu jau geriau,kai pagimdziau vaikeli,bet pasikartoja i metus kokius 5 kartus doh.gif
O vaistu irgi jau visokiu isbandziusi ir spanguoles ir antibijotikus,ir t.t.,bet gal tiesiog reiktu i si reikala ziureti rimciau unsure.gif
akvii
O ar nera susidurusiu su letine slapimo taku infekcija ? unsure.gif Ar cia jau kita liga g.gif ?
Filotijia
Man tai viskas praejo,isliko tik stiprus slapimo kvapas,kuris kartais pasirodo g.gif
>>sabina<<
nezinau, ar jau sneketa cia apie cistoskopija, kazkada skaiciau tema ir neradau.
gal kam nors dare? nezinot ar galima prasyt su pilna narkoze, nes tik su vietine as neiskesiu.
brigitauskas
QUOTE(>>sabina<< @ 2009 09 12, 15:28)
nezinau, ar jau sneketa cia apie cistoskopija, kazkada skaiciau tema ir neradau.
gal kam nors dare? nezinot ar galima prasyt su pilna narkoze, nes tik su vietine as neiskesiu.
*

sveika,
man pernai kovo menesi dare cistoskopija antakalnio klinikose. drauge ten dirba, tai paprase pas urologa kad apziuretu, man narkozes nesiule, bet iskentejau. skaudejo, kojos drebejo, bet gal ir delto, kad bijojau, kad ko nosr baisaus nerastu, nes uzdegimai kartojosi vienas po kito, nors ir antibu kursus sugerdavau ir su krauju pastoviai, tokais kresuliais, bet viskas gerai sake. nemaloni procedura labai, bet jeigu reiktu kartoti iskenteciau.
lorrna
o kai buna uzdegimas nebuna jum virs gimdos tokio didelio guzo? zodziu man jis subliusko ir izbego kraujas ir kazkoks skystis/nesuprantu kas man yra verysad.gif o vakar temperatura tai 38 buvoo.nugara skaudejo pykino.
Maserati
QUOTE(lorrna @ 2009 09 12, 18:51)
o kai buna uzdegimas nebuna jum virs gimdos tokio didelio guzo? zodziu man jis subliusko ir izbego kraujas ir kazkoks skystis/nesuprantu kas man yra verysad.gif o vakar temperatura tai 38 buvoo.nugara skaudejo pykino.
*

Nesupratau?tai guzas virsuj labiau buvo?
manau jums laikas pas gydytoja apsilankyti,na,nesuprantu,kaip imanoma esant tokiems simptomams sedeti namie ir laukti,kol praeis..arba kol pabloges ir nedelsiant reikes kreiptis i medikus schmoll.gif
>>sabina<<
QUOTE(brigitauskas @ 2009 09 12, 13:34)
sveika,
man pernai kovo menesi dare cistoskopija antakalnio klinikose. drauge ten dirba, tai paprase pas urologa kad apziuretu, man narkozes nesiule, bet iskentejau. skaudejo, kojos drebejo, bet gal ir delto, kad bijojau, kad ko nosr baisaus nerastu, nes uzdegimai kartojosi vienas po kito, nors ir antibu kursus sugerdavau ir su krauju pastoviai, tokais kresuliais, bet viskas gerai sake.  nemaloni procedura labai, bet jeigu reiktu kartoti iskenteciau.
*

tai tau visiskai be jokios nejautros dare? man siulo su vietine, bet man ta vietine doh.gif as jau kai matau svirksta kraujo tyrimui tai kojas pakerta, o cia cistoskopas. vienu zodziu as tikrai zinau kad neteksiu samones, jau cia ne karta patikrinta. bandysiu pirmadieni su gydytoju sneket, gal iskovosiu pilna narkoze =)
brigitauskas
QUOTE(>>sabina<< @ 2009 09 13, 00:39)
tai tau visiskai be jokios nejautros dare? man siulo su vietine, bet man ta vietine  doh.gif  as jau kai matau svirksta kraujo tyrimui tai kojas pakerta, o cia cistoskopas. vienu zodziu as tikrai zinau kad neteksiu samones, jau cia ne karta patikrinta. bandysiu pirmadieni su gydytoju sneket, gal iskovosiu pilna narkoze =)
*

visiskai be jokios naujautros dare. nemalonu labai buvo, skaudejo, bet iskentejau, nes baimes akys, kad ko nerastu blogo, buvo didesnes uz skausmo doh.gif
pati procedura panasi, kaip pas ginekologa, tik kad slapimo pusle apziurienja, su tokiu kaike maciau ilgu strypu ir ten gal kokia lempute ant galo uzdeta ar kas ten g.gif
>>sabina<<
QUOTE(brigitauskas @ 2009 09 13, 09:11)
visiskai be jokios naujautros dare. nemalonu labai buvo, skaudejo, bet iskentejau, nes baimes akys, kad ko nerastu blogo, buvo didesnes uz skausmo doh.gif
pati procedura panasi, kaip pas ginekologa, tik kad slapimo pusle apziurienja, su tokiu kaike maciau ilgu strypu ir ten gal kokia lempute ant galo uzdeta ar kas ten g.gif
*

o kiek ji trunka mazdaug? gal jei neilgai tai irgi iskenteciau
nes man nieko neranda, visiskai jokie antibiotikai nepadeda, vartojau driptane, cia kiek pamenu nuo slapimo nelaikimo, tai irgi jokio rezultato doh.gif jau metus laiko kankinuos ir nieko. netgi apie ta cistoskpija gydytojas pasake kad nera 100 proc. tikimybes kad kazka parodys, tai va del to ir bijau, kad pasirysiu tokiai procedurai, o veliau pasakys: zinokit, ne, jums labiau pas ginegokolga butu reikeje unsure.gif
Maserati
Gal galit papaskoti,kas ta citoskopija ir kokiu atveju daro?ar jei daznai kartojasi uzdegimas?
>>sabina<<
QUOTE(Maserati @ 2009 09 13, 14:05)
Gal galit papaskoti,kas ta citoskopija ir kokiu atveju daro?ar jei daznai kartojasi uzdegimas?
*

tai slapimo pusles apziura su cistoskopu, per slaple, slapimo takus, vienu zodziu nemaloni ziauriai.
man dabar ja nori daryt nes nezino kas man yra ir jokie vaistai nepadeda. bet nezinau ka ta cistoskopija gali pakeist, nes visi kraujo ir slapimo tyrimai parode kad ner pas mane nei vezio, nei dar kokiu rimtesniu lygu. as turiu kazkoki nepagydoma nora mizti =)
besika
QUOTE(>>sabina<< @ 2009 09 13, 17:20)
tai slapimo pusles apziura su cistoskopu, per slaple, slapimo takus, vienu zodziu nemaloni ziauriai.
man dabar ja nori daryt nes nezino kas man yra ir jokie vaistai nepadeda. bet nezinau ka ta cistoskopija gali pakeist, nes visi kraujo ir slapimo tyrimai parode kad ner pas mane nei vezio, nei dar kokiu rimtesniu lygu. as turiu kazkoki nepagydoma nora mizti =)
*

g.gif o ar darete visus tyrimus del mikroplazmu,chlamidiju ,tbc ir visu kitu-ju yra begale doh.gif ,patys pagrindiniai-atrodo 6,bet is viso-apie 16-20 atmainu-tu mikrobakteriju-kurios tai sukelia.man,pvz-dare visus pagrindinius(privaciai,biocheminiu tyrimu labaratorijoj)nerado nieko,o kaip kartojasi-tai ir kartojasi...o butent-po lyt.sant.su vyru...tyre ir ji -rado prostatoj kazka.israse vaistu,bet neissigyde man atrodo-jis iki galo,nors tai neigia...
o siaip-tai letine liga-vienintelis budas-pastoviai gerti spanguoliu ekstrakto tabletes,stiprinti imuniteta visais imanomais budais,gerti arbatas-meskauogiu(fui-bjaurus skonis!!!-bet veiksminga) arba kitas,del slapimo pusles.bet tai reikia daryti pastoviai.
jokiu ligu gali ir nerasti,tai-silpna vieta jusu organizme,ir del imuniteto silpnumo,kaip letine liga-pastoviai atsinaujina...o,kaip zinome-letines ligos nepagydomos....
>>sabina<<
QUOTE(besika @ 2009 09 13, 16:01)
g.gif o ar darete visus tyrimus del mikroplazmu,chlamidiju ,tbc ir visu kitu-ju yra begale doh.gif ,patys pagrindiniai-atrodo 6,bet is viso-apie 16-20 atmainu-tu mikrobakteriju-kurios tai sukelia.man,pvz-dare visus pagrindinius(privaciai,biocheminiu tyrimu labaratorijoj)nerado nieko,o kaip kartojasi-tai ir kartojasi...o butent-po lyt.sant.su vyru...tyre ir ji -rado prostatoj kazka.israse vaistu,bet neissigyde man atrodo-jis iki galo,nors tai neigia...
o siaip-tai letine liga-vienintelis budas-pastoviai gerti spanguoliu ekstrakto tabletes,stiprinti imuniteta visais imanomais budais,gerti arbatas-meskauogiu(fui-bjaurus skonis!!!-bet veiksminga) arba kitas,del slapimo pusles.bet tai reikia daryti pastoviai.
jokiu ligu gali ir nerasti,tai-silpna vieta jusu organizme,ir del imuniteto silpnumo,kaip letine liga-pastoviai atsinaujina...o,kaip zinome-letines ligos nepagydomos....
*

tyre chlamidijom ir visom kitom, nieko nerado, dabar tyrimus darys mano vyras, nes man taip pat simptomai paumeja po lyt. santykiu. o vyrui nieko, as jau virs metu sergu, o jam absoliuciai jokiu simptomu.
del silpnos vietos tai jus teisi visiskai, visada su pusle turejau kazkokiu bedu, bet viskas paumejo persikrauscius i Norvegija. lietus, salciai, vejai doh.gif kaip atvaziavau, taip ir pradejau sirgt.
geriau visas tas arbatas, spanguoliu ekstrakta ganetinai ilga laika, bet jauciu reikes mesti darba ir ilsetis, nes tik tada savijauta pagereja. o kai bunu pervargus, susalus tai jau atrodo nuo tuliko nenulipsiu doh.gif
lorrna
QUOTE(Maserati @ 2009 09 13, 00:07)
Nesupratau?tai guzas virsuj labiau buvo?
manau jums laikas pas gydytoja apsilankyti,na,nesuprantu,kaip imanoma esant tokiems simptomams sedeti namie ir laukti,kol praeis..arba kol pabloges ir nedelsiant reikes kreiptis i medikus schmoll.gif
*

tai kad labai bijau, nesu dar buvus pas ginekologa. verysad.gif jis atsirado taro slaples(kur atlliekam gamtini reikala ar kaip ten vadinas)ir tarp gimdos tame tarpe.
brigitauskas
QUOTE(>>sabina<< @ 2009 09 13, 13:42)
o kiek ji trunka mazdaug? gal jei neilgai tai irgi iskenteciau
nes man nieko neranda, visiskai jokie antibiotikai nepadeda, vartojau driptane, cia kiek pamenu nuo slapimo nelaikimo, tai irgi jokio rezultato  doh.gif jau metus laiko kankinuos ir nieko. netgi apie ta cistoskpija gydytojas pasake kad nera 100 proc. tikimybes kad kazka parodys, tai va del to ir bijau, kad pasirysiu tokiai procedurai, o veliau pasakys: zinokit, ne, jums labiau pas ginegokolga butu reikeje  unsure.gif
*

dabar taip tiksliai neatsimenu bet mazdaug iki 5 minuciu, bet kai skauda ir baisu, tai rodos visa amzinybe, bet as manau, kad iskentesi. nesinuodyk tom narkozem bereikalingai, nes manau ir taip vaistu prigerus jau nemazai esi nuo tu uzdegimu.
as irgi dabar su baisumu jau laukiu saltojo sezono, nes per ji man ir prasideda visokiu zarazu puolimai. saugosiuosi kiek imanoma, kad tik aplenktu tie uzdegimai mane. nes as irgi jeigu tik pradedu daugiau siusioti, tuoj jau itariu kazka negero. bet dabar pradejau vartoti daug skysciu, tai galvoju, jeigu ir yra kokiu bacilu as jas issiusioju gal, daznai eidama. profilaktiskai reiketu dar kazka gerti, bet kai praeina viskas tada ir uzsimirstu, kad reikia kokiu petrazoliu pavartoti.jos man labai gerai padeda thumbup.gif
>>sabina<<
QUOTE(brigitauskas @ 2009 09 14, 09:38)
dabar taip tiksliai neatsimenu bet mazdaug iki 5 minuciu, bet kai skauda ir baisu, tai rodos visa amzinybe, bet as manau, kad iskentesi. nesinuodyk tom narkozem bereikalingai, nes manau ir taip vaistu prigerus jau nemazai esi nuo tu uzdegimu.
as irgi dabar su baisumu jau laukiu saltojo sezono, nes per ji man ir prasideda visokiu zarazu puolimai. saugosiuosi kiek imanoma, kad tik aplenktu tie uzdegimai mane. nes as irgi jeigu tik pradedu daugiau siusioti, tuoj jau itariu kazka negero. bet dabar pradejau vartoti daug skysciu, tai galvoju, jeigu ir yra kokiu bacilu as jas issiusioju gal, daznai eidama. profilaktiskai reiketu dar kazka gerti, bet kai praeina viskas tada ir uzsimirstu, kad reikia kokiu petrazoliu pavartoti.jos man labai gerai padeda thumbup.gif
*

vaistu prigerus tai kas be ko, gal jau venom ir ne kraujas teka biggrin.gif
beje man kai dare ulragarsa, tai aptiko kiausides cista. mano gydytojas tada sventai tikejo kad ji man spaudzia slapimo pusle ir cia del to as i tulika begioju. as kai Lietuvoj buvau tai nespejau pasikonsultuot su ginekologu, nes man ta teorija apie "cista spaudziancia, slapimo pusle" tai kazkaip idomiai skamba g.gif niekada nebuvau girdejus kad tai gali but viena is priezasciu.
bet va man ta cista ispjove, o rezultato neber doh.gif
Jerubė
prasidėjo ir man šis "džiaugsmas" verysad.gif niekad nesirgau, prasidėjo vasaros pradžioje ir jau spėjo pasikartot. tai dabar ruošiuosi eiti pas gydytoją. nelabai pas juos lankaus, tai galit merginos patart - iškart reiktų pas urologą ar pas ginekologę užtektų apsilankyt? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Sima_kaj
Labutis mergaites. Esu as taip pat keleta kartu toki malonuma turejus. Skausmas neapsakomas, pila karstis ir slapimas nusidazo krauju. Nezinau ar kuriai gali mano patarimas padeti, bet pati greiciausia priemone- meskauogiu arbata. Tinka ir nescioms. Bjauraus skonio, bet veikia stebuklingai mirksiukas.gif
zauke
Labai teisingai,geriausiai padeda meskauogiu arbata,gerkite jos nemazai ir nereikes eiti pas gydytojus.Ir pasistenkite dar gerti labai daug vandens.Tie visi skysciai isplauna visus uzdegimus,visas bakterijas ir pasijusite sveikos.Ta isbandziau ant saves ir viskas OK
wilike
QUOTE(Jerubė @ 2009 09 20, 14:19)
prasidėjo ir man šis "džiaugsmas"  verysad.gif  niekad nesirgau, prasidėjo vasaros pradžioje ir jau spėjo pasikartot. tai dabar ruošiuosi eiti pas gydytoją. nelabai pas juos lankaus, tai galit merginos patart - iškart reiktų pas urologą ar pas ginekologę užtektų apsilankyt?  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
*

Na pirmiausia pas seimos gydytoja. Jis nukreips kur reikia.

QUOTE(Sima_kaj @ 2009 09 20, 14:28)
Labutis mergaites. Esu as taip pat keleta kartu toki malonuma turejus. Skausmas neapsakomas, pila karstis ir slapimas nusidazo krauju.  Nezinau ar kuriai gali mano patarimas padeti, bet pati greiciausia priemone- meskauogiu arbata. Tinka ir nescioms. Bjauraus skonio, bet veikia stebuklingai mirksiukas.gif
*

Padeda tik tada jeigu tai vienetiniai atvejai mirksiukas.gif O man tos visos arbatos isvis nebepadeda schmoll.gif Vienodai galiu litrais gert, efekto isvis jokio. unsure.gif
Na ir ka penkatdieni vel prasidejo, bet tik todel kad furadininas man pasirodo jau su receptais, ir kelias savaites negeriau jo, tik urosepta. Sis man ir vienodai blink.gif (zolinaiia man isvis nepadeda) penkatdieni buvo suplanuota kelione prie juros, o as vos nusedziu masinoj, nes daznas noras slapintis perejo i instu uzdegima., Jau is simptomu zinau doh.gif Aplekiau visas beveik visas vaistines, visi tik ir burba dabar tik su recepetu, tipo varyk pas seimos gydytoja israsys. Bet aciu dievui, viena vastininke pardave. (uvamin beje ir jau su receptu doh.gif ) Tai va paemiau dienos dviguba doze, isgeriau gal kokis 2.5 l, ir vakare jau buvo geriau, t.y. vietoj 3 tableciu per para 6 (padauygint nebijau, nes vietoj iprastines natibiotiku dozes 250 mg/5ml, man skiria 1.5 gramo verysad.gif ) Ir ka pirma karta jauciu pagerejo be antibiotiku, o gal cia buvo nusiteikimas, ir didelis noras rolleyes.gif Dabar aisku teks varyt pas gydytoja, kad paimtu tyrimus ir paziuretu ir aisku dar israsytu vaistu.
jrgt
sveikos.. pas mane sita beda yra keleta metu. visuomet tik siek tiek pasalti uztekdavo, o dabar po santykiu buna. siaubingai negera. vos nusedziu darbe. aplankiau daug gydytoju, geriau daug vaistu ir nieko. siandien uzejo, isgeriau to furandonino ir taip pykina visa diena. vakare aisku reikes griebtis jau antibiotiku ir cia kazkuria puslapi paskaiciau kad pedas galima tept medum su garstycio, tai gal reikes isbandyt, nes jau nebeimanoma normaliai gyvent. tas skausmas veda is proto.
wilike
QUOTE(jrgt @ 2009 09 23, 16:01)
sveikos.. pas mane sita beda yra keleta metu. visuomet tik siek tiek pasalti uztekdavo, o dabar po santykiu buna. siaubingai negera. vos nusedziu darbe. aplankiau daug gydytoju, geriau daug vaistu ir nieko. siandien uzejo, isgeriau to furandonino ir taip pykina visa diena. vakare aisku reikes griebtis jau antibiotiku ir cia kazkuria puslapi paskaiciau kad pedas galima tept medum su garstycio, tai gal reikes isbandyt, nes jau nebeimanoma normaliai gyvent. tas skausmas veda is proto.
*

furadonina gerk su pienu, tada nepykins. Nes jeigu aš išgeriu po valgio ir dar ne su pienu, tai taip ir stovi gerklėj. Aš stengiuosi gerti bent valanda po valgio, tada mažiau pykina.Ai dar reik daug daug gerti. Apsikabini mineralini ir geri mirksiukas.gif
~Serpentine~
QUOTE(wilike @ 2009 09 23, 17:33)
furadonina gerk su pienu, tada nepykins. Nes jeigu aš išgeriu po valgio ir dar ne su pienu, tai taip ir stovi gerklėj. Aš stengiuosi gerti bent valanda po valgio, tada mažiau pykina.Ai dar reik daug daug gerti. Apsikabini mineralini ir geri  mirksiukas.gif
*

kaip tu laikaisi? buvai nuejusi pas gydytoja? praejo be antibijotiku? g.gif
wilike
QUOTE(~Serpentine~ @ 2009 09 23, 18:01)
kaip tu laikaisi? buvai nuejusi pas gydytoja? praejo be antibijotiku? g.gif
*

malonu, kad pasiteiravai rolleyes.gif pas gydytoja vis ruosiuosi blush2.gif gal ryt ar poryt butinai nueisiu. antibiotiku dar negeriau, furadonina i pabaiga ax.gif
Sella
Su prasidėjusiu rudeniu ir mane aplankė ta bjaurybė.Šeimos gyd. išrašė Monuril.Dar geriu Care Lady.Ačiū D, atrodo, kad praėjo. smile.gif
~Serpentine~
QUOTE(wilike @ 2009 09 23, 18:15)
malonu, kad pasiteiravai  rolleyes.gif  pas gydytoja vis ruosiuosi  blush2.gif  gal ryt ar poryt butinai nueisiu. antibiotiku dar negeriau, furadonina i pabaiga  ax.gif
*

geriau nueik, paciai ramiau bus kai tyrimus padarys 4u.gif
vilmosius
QUOTE(zauke @ 2009 09 20, 14:36)
Labai teisingai,geriausiai padeda meskauogiu arbata,gerkite jos nemazai ir nereikes eiti pas gydytojus.Ir pasistenkite dar gerti labai daug vandens.Tie visi skysciai isplauna visus uzdegimus,visas bakterijas ir pasijusite sveikos.Ta isbandziau ant saves ir viskas OK
*

tos arbatos baisumas doh.gif mane net siurpas ima.. pas tevus buvau savaitgali ir pamyniau dviratuka, uzteko rankas susalt ir prasidejo..
wilike
QUOTE(~Serpentine~ @ 2009 09 24, 09:58)
geriau nueik, paciai ramiau bus kai tyrimus padarys 4u.gif
*

Šiandien buvau užsirasyti, pasiėmiau tyrimams lapelį, tai ryt prie to pačio pasidarysiu tyrimus ir gausiu atsakymą.

QUOTE(vilmosius @ 2009 09 24, 11:44)
tos arbatos baisumas doh.gif mane net siurpas ima.. pas tevus buvau savaitgali ir pamyniau dviratuka, uzteko rankas susalt ir prasidejo..
*

ka tu visai normalaus skonio, palyginus su pelūno lotuliukas.gif biggrin.gif Takazoliu arbata mnao vaikams patinka, kai aš geriu prašo, nes jiems tas kartumas matyt labai reikalingas g.gif
~Serpentine~
ka tik vel pradejo pusle skaudet verysad.gif sedziu arbatas apsikabinus ir meldziuos, kad tik greiciau praeitu....o jau dziaugiausi, kad 2 men neskaudejo...spanguoliu ekstrakta geriu kiekviena diena ir vis tiek sugebu susirgt...nervai jau visai nebelaiko, taip atsibodo gyvenimas nuolatiniuose skausmuose, kad ne tas zodis... verysad.gif
wilike
~Serpentine~ vargas to ligos console.gif Na gerk arbatytes visokias kokias turi, nebutinai juk meškauogių, gi ir ta pati liepžėdžių ir medetkų ir takažolių tinkamos.
~Serpentine~
QUOTE(wilike @ 2009 09 24, 17:05)
~Serpentine~ vargas to ligos  console.gif Na gerk arbatytes visokias kokias turi, nebutinai juk meškauogių, gi ir ta pati liepžėdžių ir medetkų ir takažolių tinkamos.
*

liepziedziu arbatai alergiska esu. Meskauogiu irgi nelabai tinka, nes kiek kartu geriau tai man nuo jos dar blogiau...tada pradedu sisiot su krauju g.gif tai dabar geriu petrazzoliu arbata, verduos brukniu arbata...reikes megint veliau ir medetku arbatele pagert...geriau jau ir furadonino pora tableciu, bet vis tiek zveriskai skauda verysad.gif asaros rieda, isprotet galima...
Papildyta:
o dar prie viso to ir dantis dygsta, visa zandikauli skauda doh.gif kai jau nesiseka tai nesiseka verysad.gif
wilike
QUOTE(~Serpentine~ @ 2009 09 24, 17:51)
liepziedziu arbatai alergiska esu. Meskauogiu irgi nelabai tinka, nes kiek kartu geriau tai man nuo jos dar blogiau...tada pradedu sisiot su krauju g.gif tai dabar geriu petrazzoliu arbata, verduos brukniu arbata...reikes megint veliau ir medetku arbatele pagert...geriau jau ir furadonino pora tableciu, bet vis tiek zveriskai skauda verysad.gif asaros rieda, isprotet galima...
Papildyta:
o dar prie viso to ir dantis dygsta, visa zandikauli skauda doh.gif kai jau nesiseka tai nesiseka verysad.gif
*

man nuo furadonino tik i vakara pagerejo, t.y. po 6 tabletes doh.gif O nospa gal kokia padeda g.gif
As dar anksciau nuo tokiu skausmingu spazmu gerdavau cistenali, nezinau ar spalimo puslei tinka, as del insktu gerdavau. Jis rusiskas, vaistinese dabar nera. Nebent blata kur turi ax.gif
Tai jau tikrai kai nesiseka tai nesiseka, uzjauciu ir del dantu. Tie ir pas mane dar neisdyge, uzeina kartais noras apsireikst lotuliukas.gif
~Serpentine~
QUOTE(wilike @ 2009 09 24, 18:53)
man nuo furadonino tik i vakara pagerejo, t.y. po 6 tabletes  doh.gif  O nospa gal kokia padeda  g.gif 
As dar anksciau nuo tokiu skausmingu spazmu gerdavau cistenali, nezinau ar spalimo puslei tinka, as del insktu gerdavau. Jis rusiskas, vaistinese dabar nera. Nebent blata kur turi  ax.gif
Tai jau tikrai kai nesiseka tai nesiseka, uzjauciu ir del dantu. Tie ir pas mane dar neisdyge, uzeina kartais noras apsireikst  lotuliukas.gif
*

o kiek to furadonino galima gert per diena? g.gif as 2 tabletes isgeriau, pagerejimo jokio. nospos 1 tablete isgeriau (paskutine buvo likus tai issiunciau vyra, kad nupirktu)...reikes dar turbut ir ibumax isgert, kazkada gydytoja minejo, jog turetu truputi skausma apmalsint...nes dabar tai sienom lipu verysad.gif o kazin daug labai skysciu geriant ar inkstam nebus per didele apkrova? tragiskai bijau kad vel inkstu uzdegimas neprasidetu, nes dabar kaip ir jauciu jog tokius organus turiu...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.