Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šlapimo pūslės uždegimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Atėjūnė
Toliau tęsiam diskusijas,dalinamės patarimais... mirksiukas.gif
Guera
ir vel sita nelaime mane uzpuole... tikiuosi greitai isvaryti... geriausiai padeda petrazoliu arbata, furodoninas ar panasus vaistukai, nusipirksiu spanguoliu sulciu va tos labai padeda...galvoju ar eiti pas gydytoja ar neit, cia(gyvenu uzsienyje) is karto israso antibiotikus, o nuo ju man kitos bedos prasideda doh.gif
Gal issigydysiu...sekmes likimo draugems 4u.gif
Taniusik5
As pusles uzdegima turiu senai nuo kokiu 16m islenda ir kankina si pavasari netgi inkstu uzdegimu susirgau net nejuokas ohmy.gif na bet zodziu gydytoja liepe nuolat gert spanguoliu ekstrakto kapsules..o siaip geriu meskauogiu arbata, medetku nuovira, netgi apsiprausiu jomis, na ir zinoma kai jau labai negera gelbejuos furadoninu, tik kad mane nuo jo pykina...
Atėjūnė
furadoninas mane irgi ziauriai pykina net iki vemimo jo negaliu as gerti, gaila verysad.gif
Indre_G.
Sveikos mano likimo drauges, perskaiciau visas jusu zinutes, o maniau pries menesi, kad esu tik tokia viena..nelaiminga, nes aplinkui mane visos drauges tokiu problemu kaip ir neturi ir kai kazka pasakoju, ziuri i mane ir stebisi .....
o va nete atradau tokiu kaip as pati 4u.gif

anksciau troskau daugelio dalyku, pav., graziu rubu, geros kosmetikos ar super masinos, bet jau kokie antri metai, noriu, tik buti sveika.......mano svajone - buti sveikai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kazkur pries pora metu prasidejo mano cistitai, gyvenu ne Lietuvoje, kiek nueidavau pas daktara, tiek antibiotikai, nes skausmas nenusakomas, daznai lakstau i wc, bet prie to, man skauda ne tik pilva, bet ir ten (suprantate kur, tikriausiai slapimtakius, bet man rodos viskas ten raunama ir vietos schmoll.gif )kiek verkiau, kiek klausiau daktaru ka daryti, labai konkretaus atsakymu nesulaukdavau........................

pries pusmeti kreipiausi privaciai pas urologa, isleidau kazkur apie 2000 euru, buvo atlikta net cistoskopija, bet nieko itartino nerado.....naudoju jau kokie 4 menesiai pries eidama gulti vaistus (trimethoprim), bet vistiek va pries kelias savaites,po 6 menesiu pertraukos pasigavau cistita, bet itariu kad susalau kojas, aisku vel antibai ir jau beveik savaitele, pajutau kitokius simptomus, tokius kokiu anksciau nebudavo, pradejau labai daznai lakstyti i wc, praktiskai nueinu, po minutes vel noriu, bet nieko nepadarau g.gif , aisku, as vel pas savo daktara (airijoje) ir jis sako, kad raumuo, kuris atsakingas uz slapimo laikyma sustreikavo ir paskyre vaistukus, kuriuos turesiu gerti net 6 savaiteles, geriu vos 4 dienas, bet vistiek tas pats ir aisku salutinis poveikis, dziusta burna (vaistukai:cystrin).

tai va, bijau myletis, bijau negerti vandens, geriu arbatas, cranbery tabletes ir is proto einu, nes jeigu tik pasimylim su vyru ...ant kitos dienos cistitas cool.gif

gydytojas patare:
1. keisti pozas (vyras turi buti super svelnus) nes istrukimai skatina bakterijas daugintis;
2. gerti 8 stiklines skysciu;
3. butinai vartoti bakterijas (actimel);
4. pasislapinti po lytinio akto, plius isgerti pora stikliniu vandens ir vel nusislapinti;
5. 48 val., po lytinio akto pagerti antibus (tarivid).

na pradesiu naudotis siaip patarimais ir toliau zesim kaip bus, bet pastebejau, kad negalima susalti koju, mane labai veikia, bet 1 kavos puodelis, varo i wc baisiai, as isgeriu per diena tik 1 karta, bet jauciu kazkaip reikia atsisakyti, alkoholio jau beveik nevartoju (per balius visi stebisi, kas cia man nutiko, kad nieko nevartoju, aisku as jiems nesiaiskinu, tik sakau, kad jau nebera noro....jeigu tik jie pajustu kas yra nuolatiniai cistitai, manau suprastu).
palaikau visas ir tikiu, kad prevenciniais budais tik galima pristabdyti ta liga, bet kazkaip man paciai dar neiseina susitaikyti, kad si liga mane kamuos visa gyvenima verysad.gif
besika
QUOTE(Indre_G. @ 2008 08 29, 15:39)
Sveikos mano likimo drauges, perskaiciau visas jusu zinutes, o maniau pries menesi, kad esu tik tokia viena..nelaiminga, nes aplinkui mane visos drauges tokiu problemu kaip ir neturi ir kai kazka pasakoju, ziuri i mane ir stebisi .....

anksciau troskau daugelio dalyku, pav., graziu rubu, geros kosmetikos ar super masinos, bet jau kokie antri metai, noriu, tik buti sveika.......mano svajone - buti sveikai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kazkur pries pora metu prasidejo mano cistitai, gyvenu ne Lietuvoje, kiek nueidavau pas daktara, tiek antibiotikai, nes skausmas nenusakomas, daznai lakstau i wc, bet prie to, man skauda ne tik pilva, bet ir ten (suprantate kur, tikriausiai slapimtakius, bet man rodos viskas ten raunama ir vietos schmoll.gif )kiek verkiau, kiek klausiau daktaru ka daryti, labai konkretaus atsakymu nesulaukdavau........................

pries pusmeti kreipiausi privaciai pas urologa, isleidau kazkur apie 2000 euru, buvo atlikta net cistoskopija, bet nieko itartino nerado.....naudoju jau kokie 4 menesiai pries eidama gulti vaistus (trimethoprim), bet vistiek va pries kelias savaites,po 6 menesiu pertraukos pasigavau cistita, bet itariu kad susalau kojas, aisku vel antibai ir jau beveik savaitele, pajutau kitokius simptomus, tokius kokiu anksciau nebudavo, pradejau labai daznai lakstyti i wc, praktiskai nueinu, po minutes vel noriu, bet nieko nepadarau g.gif , aisku, as vel pas savo daktara (airijoje) ir jis sako, kad raumuo, kuris atsakingas uz slapimo laikyma sustreikavo ir paskyre vaistukus, kuriuos turesiu gerti net 6 savaiteles, geriu vos 4 dienas, bet vistiek tas pats ir aisku salutinis poveikis, dziusta burna (vaistukai:cystrin).

tai va, bijau myletis, bijau negerti vandens, geriu arbatas, cranbery tabletes ir is proto einu, nes jeigu tik pasimylim su vyru ...ant kitos dienos cistitas cool.gif

gydytojas patare:
1. keisti pozas (vyras turi buti super svelnus) nes istrukimai skatina bakterijas daugintis;
4. pasislapinti po lytinio akto, plius isgerti pora stikliniu vandens ir vel nusislapinti;

na pradesiu naudotis siaip patarimais ir toliau zesim kaip bus, bet pastebejau, kad negalima susalti koju, mane labai veikia, bet 1 kavos puodelis, varo i wc baisiai, as isgeriu per diena tik 1 karta, bet jauciu kazkaip reikia atsisakyti, alkoholio jau beveik nevartoju (per balius visi stebisi, kas cia man nutiko, kad nieko nevartoju, aisku as jiems nesiaiskinu, tik sakau, kad jau nebera noro....jeigu tik jie pajustu kas yra nuolatiniai cistitai, manau suprastu).
palaikau visas ir tikiu, kad prevenciniais budais tik galima pristabdyti ta liga, bet kazkaip man paciai dar neiseina susitaikyti, kad si liga mane kamuos visa gyvenima verysad.gif
*

rolleyes.gif hi,labukas.man irgi tas pats ...jau daug metu.ypac-kai tik pasimyliu-po 12 val-zinau,kas manmes laukia... doh.gif perejau visus gyd-atlikau visus imanomus tyrimus-bet taip niekas konkreciai nieko ir napasake... schmoll.gif man buna tokie skausmai- kad i tulika einu-net su krauju,nospa-net nepadeda...tenka susileist po kelias ampules doh.gif o antibiotiku -juk vartot daznai negalima...tai lb nesveika,po kurio laiko jie jau nebeveiks,arba duos pasalini poveiki.
supratau viena-kad kai su kitu vyru pasimyliu-to nebuna... g.gif mano gyd sake,kad tai -didziausia tikimybe vyro prostatoj tunanti infekcija,bandeme gydytis,bet,ar iki galo neissigyde jis,ar tai nepadejo-po kurio laiko-man vel tas pats...ir butent po jo verysad.gif
atostogavau menesi,turejau romana-a nic nieko!!!
taip iki siol ir nesuprantu-kame cia priezastis??? g.gif
akilezna
Sveikos merginos, as irgi kankinosi jau virs dvieju metu, zinau ta jausma pas mane ne vien cistitas, o zimiai rimciau, skausmai neimanomi verysad.gif
Noriu pasiulyti vietoj furodonino gert uvamin retard, nuo jo nepykina

stiprybes jums ir be abejo SVEIKATOS 4u.gif
Irinka_
QUOTE(Irdange @ 2008 08 20, 11:45)
furadoninas mane irgi ziauriai pykina net iki vemimo jo negaliu as gerti, gaila  verysad.gif
*

as irgi mergaites turiu problema su slapimo pusle, jau kaip uzpuola tai issigydyti galutinai gaunasi tik su antibiotikais. doh.gif siaip del furadonino tai jis ir mane pykino, bet ji gerai pakeicia ir antibakterinis preparatas Uvamin retard,jis brangesnis uz furadonina, bet tai kaip jis veikia man patinka, jokio pykinimo ir suveikia greit. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Indre_G. @ 2008 08 29, 16:39)

gydytojas patare:

*

vargsiuke, uzjauciu, mane irgi kamuoja ta problema gal tik ne taip stipriai, bet kai uzeina tai ir su kraujais varau verysad.gif pabandysiu pasinaudoti tavo patarimais gal pades...
dia.dia
Patarkit, kuom gydytis maitinant kudiki. Vaistininke pasiule Care Lady tabletikes (is spanguoliu). Geriu antra diena, bet nepadeda schmoll.gif Slapinantis skauda, nespeju vaikscioti i tualeta ir vis keli lasiukai. Kartais pavyksta daugiau nusislapinti, bet labai jau skausmingai.
akilezna
Man atrodo, kad sios ligos neimanoma atsikratyt, o butenet kai jinai kartu su bakterija escherichia coli, kai gydaisi virs dvieju metu kaiti gydytojus, bandai netradicine medicina o tau negereja, o dar sako, kad slapimo pusles senele sustorejusi ir jau neelastinga, kad ta bakterija jau ne tik slapime, bet jau ir maksti ir, kad kaip tik del to gal negaliu nestuke.gif , as jau net zinau pas ka kreiptis ka daryt, tas skausmas jau varo is proto verysad.gif
Geri tos antibiotikus siandien bakterija jautri sitam antibiotikui po kurso jau nebe, o as taip noriu 2.gif ir pagaliau atsikratyt tos bakterijos ir to skausmo
Negali gyvent kaip normalus zmones, bijai persalt, myletis, valgio, drinks_cheers.gif , o gal vel del kazko viskas prasides, kaip jos atsikratyt doh.gif
dia.dia
O man jau ir inkstas sia nakti pradejo skaudeti. Nakti i tualeta 5 kartus begiojau. Siandien jau eisiu pas daktare.
Sakot pusles uzdegimas plinta lytiniu keliu? Gal ir taip. Juk nebuvau nei koju, nei ranku susalusi.
Ledinuke
Sveikos, merginos, turejau ir as sia problema, tikrai vare is proto ir skausmas, ir dazni pasikartojimai, ir tai, kad su laiku iprasti vaistai pradejo nebeveikti ir cistitas labai greitai vel atsinaujindavo. O padejo man butent netradicine medicina. Susiradau gera gydytoja (tarp kitko, butent per si foruma, tik ankstesnej temoj turbut), kuri istyre mane foliometodu ir nustate konkrecia bakterija, sukeliancia infekcijas. Tuomet israse homeopatiniu vaistu. Cistitas praejo keliu dienu begyje, bet tuos vaistukus dar kuri laika vartojau. Po to dar buvo pasikartojimu keleta kartu, bet iskart pradedavau gerti tuos vaistukus, ir uzdegimas labai greitai praeidavo. Jokiu pasaliniu poveikiu ir pripratimo, vaistukai labai nebrangus, gaminami vaistineje. Jei ka domintu, galiu rekomenduoti gydytoja Kaune. Bet tikiu, kad ir kituose miestuose yra tuo uzsiimanciu gydytoju. Jei jau nepadeda net antibiotikai, siulyciau tikrai isbandyti homeopatija.

Na o toms, kurios jau nebegali kenteti, siulyciau tiesiog uzeiti i homeopatine vaistine ir paprasyti homeopatiniu vaistu nuo pusles uzdegimo. Bent jau laikinai pades, kol issitirsit. O tas folio tyrimas tai apskritai labai gerai, jums pasakys visas organizmo silpnas vietas, netgi kuo esat sirge ar pan. Tik kaip sakiau, reikia susirasti rimta gydytoja, nes esu girdejusi kad tiria pvz del vitaminu poreikio ar pan. Tai siuo atveju tas netinka.

Linkiu visoms pasveikti wink.gif
Atėjūnė
mane ir persekioj patovei jau atrodo viskas pasbaige ir vel pradeda...geriu dabar pastovei Urinal Walmark-man padeda kazkiek ,kai geriu vistiek geriau ,valgau peetrazoliu prisiversdama,brukniu arbatas geriu,reikia saugotis ir nepersalti o as kaip tik dabar persalusi tai isvis mano pusle isproto mane veda biggrin.gif
Monikiukas
Turėjau ir aš tokia problemą,gal ne tokią ilgalaikę bet gulėjau ligoninėje tai buvo išrašę vaistų (UROTRACTIN)kurie super padėjo (užteko pora tablečių)vartojau ir vėliau kai užeidavo priepuoliai,pakakdavo ir 1 tabletės,bet kiek žinau jų Lietuvoje jau neparduoda,nežinau kodėl ,bet kažkada vaistinėje prašiau tai sakė kad nebėra,na bet gal užsienyje kitaip ,bet geriausia tai pasitarti su daktaru .Man padėjo ,o kitiem gal yra ir geresnių vaistų
Atėjūnė
Man jau si beda tesiasi daugiau ,kaip savaite...isproto veda...
geriu siuo metu Urinal Women ( sita ti istisai geriu ) 1/2 kartus ir dabar pradejau gerti Uvamin retard nezinau kol kas dar jokio stebuklo jame nematau...gal kazkiek pagerejo bet abejoju ar siu vaisutku deka.
Beto dabar persalusi sergu kaip reikalas,tai daug praguliu lovoje su vinonem kojinem,geriu vaistus nuo persalimo ir antibjotikus (ospamox) .speju nusalau pirmadieni vaziuodama autobusu i mokslus buvo baisus saltis...valgau petrazoliu kuo daugiau,geriu arbatu daug.Perskaiciau kazkurei ,kad gyd. reklamavo Actimelus gerti...nezinau ,kazkai pas i juos skeptiskai ziuriu man tai atrodo tik reklama..pradesiu gerti jogurt kapsules vel (kad gauti tu geruju bakteriju) ir nusipirksiu tu Actimel i diena po viena savaite ziuresiu kas darysis.Gerai pakaitinti kuna vonioje (kaip nueinu i ja kai i pirti) visa isprakaituoju,pasisildau tada i lova su vilnonemis kojinemis tai jaucia kazkiek geriau...bent per nakti.Slyksti cia ta liga ,kuri persekiooja mane kuris laikas.Jau vakar ir inkstus taip pradejo skaudeti kad issigandau nejuokais verysad.gif
jus cia tiek visko prirasiusios bandysiu perskaityti ir rasti sau patarimu...
Indre_G.
QUOTE(Irdange @ 2008 09 20, 07:33)
Man jau si beda tesiasi daugiau ,kaip savaite...isproto veda...
geriu siuo metu Urinal Women ( sita ti istisai geriu ) 1/2 kartus ir dabar pradejau gerti Uvamin retard nezinau kol kas dar jokio stebuklo jame nematau...gal kazkiek pagerejo bet abejoju ar siu vaisutku deka.
Beto dabar persalusi sergu kaip reikalas,tai daug praguliu lovoje su vinonem kojinem,geriu vaistus nuo persalimo ir antibjotikus (ospamox) .speju nusalau pirmadieni vaziuodama autobusu i mokslus buvo baisus saltis...valgau petrazoliu kuo daugiau,geriu arbatu daug.Perskaiciau kazkurei ,kad gyd. reklamavo Actimelus gerti...nezinau ,kazkai pas i juos skeptiskai ziuriu man tai atrodo tik reklama..pradesiu gerti jogurt kapsules vel (kad gauti tu geruju bakteriju) ir nusipirksiu tu Actimel i diena po viena savaite ziuresiu kas darysis.Gerai pakaitinti kuna vonioje (kaip nueinu i ja kai i pirti) visa isprakaituoju,pasisildau tada i lova su vilnonemis kojinemis tai jaucia kazkiek geriau...bent per nakti.Slyksti cia ta liga ,kuri persekiooja mane kuris laikas.Jau vakar ir inkstus taip pradejo skaudeti kad issigandau nejuokais  verysad.gif 
jus cia tiek visko prirasiusios bandysiu perskaityti ir rasti sau patarimu...
*

sveikute, uzuojauta tau didziausia.....o ar tau daktare paskyre ta ospamox???? siaip nerekomenduociau paciai gerti antibiotikus, butina daktaro konsultacija, nes pamenu man buvo toks vienas atvejis, kai buvo problemos su persalimu ir pusle, daktare paskyre tokius antibiotikus, kurie padejo man abi ligas vienu metu gydyti, tad sekmes ir nueik geriau pas daktara....
Atėjūnė
mano mama medike siektiek tai ji man "gydytoja" ,ji mane isgydo visada tikiuosi ir sykarta pades man bedoje...
saridon'e
Aš irgi kankinuosi antra savaitę. Gėriau Palin...kol namie būnu atrodo viskas gerai, bet kai reik į darbą keliaut (troliku) arba iš jo, prasideda...
neskauda, bet pūslė atrodo pilnutėlė. Baigiu išprotėti...
Atėjūnė
QUOTE(saridon'e @ 2008 09 21, 01:54)
Aš irgi kankinuosi antra savaitę. Gėriau Palin...kol namie būnu atrodo viskas gerai, bet kai reik į darbą keliaut (troliku) arba iš jo, prasideda...
*

uzjauciu
laikyk kojas siltai,saugokis,kaitink kojas ,gerk daug skysciu...
o as bijau girtis bet mAN lyg jau padetis gereja
Indre_G.
QUOTE(Irdange @ 2008 09 20, 15:34)
mano mama medike siektiek tai ji man "gydytoja" ,ji mane isgydo visada tikiuosi ir sykarta pades man bedoje...
*

tai aisku, jei mama medike, tai super, turi nemokama gydytoja....pav., as gyvenu airijoje, tai jeigu kokios problemytes, tai skaudziai per kisene trenkia, pav., viena konsultacija 50 euru dar papildomai vaistukai.....todel labai gerai kai kazkas gali padeti

dziugu, kad jau sveiksti... 4u.gif
Atėjūnė
Na ji negydytoja ,o farmacininke ,bet as pastebiu geriau nusimano už kai kurios gydytojus thumbup.gif biggrin.gif 4u.gif
Sella
QUOTE(Irdange @ 2008 08 20, 10:45)
furadoninas mane irgi ziauriai pykina net iki vemimo jo negaliu as gerti, gaila  verysad.gif
*

Tada gal padėtų Palin kapsulės, man tikrai padeda ir nepykina.
Papildyta:
*

Greičiau kreipkis į gydytoją. unsure.gif Mane irgi kamuoja ta pati problema, matau, kad pati savarankiškai negalėsiu išsigydyti, tai kreipiausi į šeimos gydytoją.Paskyrė pasidaryti paprastą šlapimo tyrimą ir šlapimo pasėlį su antibiograma (atrodo taip lietuviškai vadinasi šis tyrimas blush2.gif ).
Ivonadaniel
*

Ir man panašiai doh.gif , šiaip ankščiau niekad šia lyga nesirgau
Buvau poliklinikoj išrašė NITROXOLINUM, (dar tuo pačiu metu trys dienas geriau OSPAMOX, bet ne dėl uždegimo o su dantimi turėjau bėdų doh.gif )pagėriau po kokiu 5 dienu lyg ir nieko viskas gerai, bet gyd. dar liepė pabaikti tuos vaistus ir nusipirkt spanguolių kapsulias
Kol buvau namie tai atrodė, kad jau viskas o dabar pora kartu pakeliavau troliku, tai kai nueinu į vc vėl skausmą pradedų jausti doh.gif
Indre_G.
QUOTE(saridon'e @ 2008 09 20, 23:54)
*

zinai man panasiai buvo, turiu pastovius cistitus, po vieno seka kitas ir pan., siuo metu naudoju dayg prevenciniu priemoniu, galbut tai padeda, nes nebesergu gal jau koki apie pora menesiu, bet kiek visko geriu... verysad.gif
bet norejau pasakyti, kad pries geras pora saviciu pradejau jausti, kad pusle rodesi nuolat pilnutele, nors nieko ir nepadarai nuejusi i wc., bet po 5 minuciu vel nori i wc, kai nuejau pas daktara, pasake, kad tikriausiai pusles ramuo, t.y. sutriko jo veikla, raumuo, kuris atsakingas uz slapimo susikaupimo isejo is rikiuotes, tiesiog signalas siunciamas i smegenis nuolat kad nori slapintis, pageriau tableteles pora savaiciu ir praejo....

apsilankuk pas gydytoja, pasakyk konkrecius simptomus ir turetu padeti....

sekmes
Atėjūnė
na tfu tfu tfu bet laime as nejauciu jokiu skausmu ax.gif bet baisu ,kad vis atsinaujinti viskas gali...o dabar tai lyg viskas ir susitvarke ,speju iki kito karto unsure.gif
Indre_G.
QUOTE(Irdange @ 2008 09 23, 12:45)
na tfu tfu tfu bet laime as nejauciu jokiu skausmu  ax.gif  bet baisu ,kad vis atsinaujinti viskas gali...o dabar tai lyg viskas ir susitvarke ,speju iki kito karto  unsure.gif
*

sveika, zinai, man jau 2 metai, ta liga, kaip sielos drauge patapo, rodos taip jau istreniravau savo kuna, vos tik pajauciu kazkoki negeruma, zinau, kad tai ji.......ta liga, cistitas, vadinkime ja kaip norime pacios:)

bet bandau ja prisijaukinti, bandau moraliskai save stiprinti, kad ne as viena ir kad nepasiduosiu jai....

net jei neskauda, geriu pastoviai profilaktiskai petrazoliu arbata, spanguoliu tabletes, sultis, vandeni......., saugok kojas ir aisku save

sekmes
Atėjūnė
Aciu Jum labai uz palaikyma.Vakar parejus namo vel prasidejo viskas isnaujo ir visa nakti taip...siandien jau nesuprasi vel ;lyg nieko ...Kita penktadieni planuoju nueiti pas gydytojus ir pasidaryti slapimo tyrima nes jau pavargau verysad.gif
dia.dia
Pagaliau prisiruosiau nueiti pas gydytoja ax.gif Visa savaite kankinuosi, niekaip nepraeina pusles uzdegimas. Kaip rasiau, vis dar maitinu dukryte. Pradzioj vartojau Care Lady spanguoliu tabletikes. Po poros triju dienu lyg ir pajutau pagerejima, taciau pries tris dienas vel uzejo baisiausi skausmai. Be to, dvi dienas prisidejo nugaros skausmai. Isgerus Diclac ir Medocalm praejo. Del pusles uzdegimo savavaliskai prisikyriau 5-NOK. Seniau sie vaistai man padedavo, o sisyk - nieko.
Taigi, grizau is gydytojos. Priedo prie mano jau geriamu vaistu prirase Ospamox ir Nospos. Aisku, liepe dar garines voneles su meskauogiu lapu arbata naudoti. As jau jas naudojau 3 vakarus. Nakciai atleisdavo, o diena vel prasidedavo. Be to, dar prirase inkstu ir slapimo pusles sanoskopija atlikti. Itaria akmenlige. Ziuresim, sis tyrimas tik spalio 2 d. nusimato.
Indre_G.
QUOTE(dia.dia @ 2008 09 25, 09:31)
Pagaliau prisiruosiau nueiti pas gydytoja  ax.gif  Visa savaite kankinuosi, niekaip nepraeina pusles uzdegimas. Kaip rasiau, vis dar maitinu dukryte. Pradzioj vartojau Care Lady spanguoliu tabletikes. Po poros triju dienu lyg ir pajutau pagerejima, taciau pries tris dienas vel uzejo baisiausi skausmai. Be to, dvi dienas prisidejo nugaros skausmai. Isgerus Diclac ir Medocalm praejo. Del pusles uzdegimo savavaliskai prisikyriau 5-NOK. Seniau sie vaistai man padedavo, o sisyk - nieko.
Taigi, grizau is gydytojos. Priedo prie mano jau geriamu vaistu prirase Ospamox ir Nospos. Aisku, liepe dar garines voneles su meskauogiu lapu arbata naudoti. As jau jas naudojau 3 vakarus. Nakciai atleisdavo, o diena vel prasidedavo. Be to, dar prirase inkstu ir slapimo pusles sanoskopija atlikti. Itaria akmenlige. Ziuresim, sis tyrimas tik spalio 2 d. nusimato.
*

saunuole, kad prisiruosei pas gydytoja, reikia tiketis, kad tavo problemytes susitvarkys, yra labai gerai, kai issiaiskinama skausmo priezastis, tada zinai kaip ir kuom gydyti, sekmes..... 4u.gif

ir beto Irdange, tau sekmes irgi, nes ta liga isvargina ...bet labiausiai moraliskai....laikykites mergaites.
saridon'e
QUOTE(Indre_G. @ 2008 09 21, 20:02)
zinai man panasiai buvo, turiu pastovius cistitus, po vieno seka kitas ir pan., siuo metu naudoju dayg prevenciniu priemoniu, galbut tai padeda, nes nebesergu gal jau koki apie pora menesiu, bet kiek visko geriu... verysad.gif
bet norejau pasakyti, kad pries geras pora saviciu pradejau jausti, kad pusle rodesi nuolat pilnutele, nors nieko ir nepadarai nuejusi i wc., bet po 5 minuciu vel nori i wc, kai nuejau pas daktara, pasake, kad tikriausiai pusles ramuo, t.y. sutriko jo veikla, raumuo, kuris atsakingas uz slapimo susikaupimo isejo is rikiuotes, tiesiog signalas siunciamas i smegenis nuolat kad nori slapintis, pageriau tableteles pora savaiciu ir praejo....

apsilankuk pas gydytoja, pasakyk konkrecius simptomus ir turetu padeti....

sekmes
*

mano gydytoja kitam mieste, nelabai aš lankausi poliklinikoj. Turiu bendradarbę, baigusią mediciną ir pavaduotoją, jų klausinėju jei kas neaišku blush2.gif Lyg ir pagerėjo man (tfu tfu tfu), ramiai šią savaitę važiavau į darbą, stengiausi negalvoti apie savo pūslę, stebėjau namus, žmones ir t.t. tikiuosi nepasikartos. O kojos mano amžinai šala, kojinės vilnonės nepadeda, o pastovėti stotelėj tenka doh.gif vat ir bijau žiemos. verysad.gif sakiau nepagailėsiu ir 600 litų, šiltus batus žieminius įsigysiu, nes nejuokinga. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(saridon'e @ 2008 09 26, 00:07)
mano gydytoja kitam mieste, nelabai aš lankausi poliklinikoj. Turiu bendradarbę, baigusią mediciną ir pavaduotoją, jų klausinėju jei kas neaišku blush2.gif Lyg ir pagerėjo man (tfu tfu tfu), ramiai šią savaitę važiavau į darbą, stengiausi negalvoti apie savo pūslę, stebėjau namus, žmones ir t.t. tikiuosi nepasikartos. O kojos mano amžinai šala, kojinės vilnonės nepadeda, o pastovėti stotelėj tenka doh.gif vat ir bijau žiemos. verysad.gif sakiau nepagailėsiu ir 600 litų, šiltus batus žieminius įsigysiu, nes nejuokinga. schmoll.gif
*

Beje, o ką gėrei dėl to raumens? blush2.gif
Indre_G.
QUOTE(saridon'e @ 2008 09 25, 22:09)

Beje, o ką gėrei dėl to raumens? blush2.gif
*

sveika, as pati gyvenu Airijoje, tai man daktaras paskyre Cystrin. man labai padejo, po dvieju savaiciu jauciuosi vel kaip normalus zmogus, nors buvo paskyres gerti visas 6 savaites, bet as pageriau tik pirmaji kursa ir pati nebegeriu....nes ir taip per savo trumpa gyvenimeli tiek prigerusi esu vaistuku, kad stengiuosi ju vengti...kiek imanoma.

Atėjūnė
Indre manau reikejo viska sugerti ka gydytojas priskyre,nes tai gali pasikartoti
Indre_G.
QUOTE(Irdange @ 2008 09 27, 06:36)
Indre manau reikejo viska sugerti ka gydytojas priskyre,nes tai gali pasikartoti
*

Sveika, manau, kad tu teisi, bet kiek pamenu jis minejo, kad tai pirmasis kursas butinas, bet del antrojo nebepamenu, buvau kiek susijaudinusi....galbut tai vel pasikartos...bet labai tikiuosi,kad ne.....jei ne, vel sliausiu pas daktareli blush2.gif blush2.gif , va ir dabar sedziu ir geriu vandeni del pusles, stengiuosi bent 6 stiklines per para vandens isgerti.....nepatinka, bet jau taip geriau, nei sirgti

ikiuks
gambe
Kaip gerai kad as cia jus radau... man kelios dienos turbut uzdegimas pusles... na skausmas tai patyliu... dabar uzsienyje esu, nei kur nueit nei ko prasyt sad.gif tai tik geriu arbatas be sustojimo, kaip pilna pusle maziau skauda... ir nospa na bet ir pasitaikyk tu man taip sad.gif kazin kiek laiko trunka?
Atėjūnė
man tai savaite budavo,kankindavausi blush2.gif
ujauciu kas uzsieni tai daug sunkiau
gambe
QUOTE(Irdange @ 2008 09 27, 17:33)
man tai savaite budavo,kankindavausi  blush2.gif
ujauciu kas uzsieni tai daug sunkiau
*

unsure.gif na va atvaziavau i svecius, ir tik kompas man paliktas, visi isvaziavo prie juros, o as sedziu susirietus ir toletan lakstau... gerai kad yra internetas smile.gif
Atėjūnė
man tai liepta kojas siltai laikyti ir lakstau is lovos i wc...siandien vel nera gerai...nervuoja viena diena geriau kita blogiau.beto gyvenu kur mokausi nuomuojame name tai vis lakstua ten net geda.buna kad kenciu blush2.gif verysad.gif ir neinu specialiai nes jau nuo zmoniu geda
gambe
QUOTE(Irdange @ 2008 09 27, 18:00)
man tai liepta  kojas siltai laikyti ir lakstau is lovos i wc...siandien vel nera gerai...nervuoja viena diena geriau kita blogiau.beto gyvenu kur mokausi nuomuojame name tai vis lakstua ten net geda.buna kad kenciu  blush2.gif  verysad.gif  ir neinu specialiai nes jau nuo zmoniu geda
*

uzjauciu 4u.gif
Indre_G.
QUOTE(gambe @ 2008 09 27, 15:05)
uzjauciu  4u.gif
*

sveika, o kurioje salyje esi, jei airijoje ar anglijoje patarciau nueiti i vaistine ir paprasyti cystopurin, ten 3 dienu kursas, pradzioje labai padeda....simptomus sumazina ir gali dingti skausmas, tikrai padeda, paprsayk savo draugu, sekmes
gambe
QUOTE(Indre_G. @ 2008 09 27, 18:37)
sveika, o kurioje salyje esi, jei airijoje ar anglijoje patarciau nueiti i vaistine ir paprasyti cystopurin, ten 3 dienu kursas, pradzioje labai padeda....simptomus sumazina ir gali dingti skausmas, tikrai padeda, paprsayk savo draugu, sekmes
*

aciu labai smile.gif uz pavadinima vaistu smile.gif 4u.gif
Atėjūnė
O as pasiguosiu ,kas sioje temoje buvo isvardintu vaistu nei vienas man tu stebuklu nedare ir nepadeda be laiko jokie vaistai ,jau su laiku ir inkstus pradeda skaudeti
Nute_San
Sveikos merginos,
Gal kas zino amerikoj kokius vaistus vartoja siai ligai gydyti. Senai ji pas mane buvo, saugojausi daug metu, isnyko ir pamirsau... atsipalaidavau per daug gal... ir siandien atradau toki nemalonu dziaugsma ryte verysad.gif skauda slapintis ir slapintis noris kaivisai nera nieko tenai sad.gif Dabar sedziu amerikoj, neturiu dar draudimo, pas gydytoja nueiti negaliu, radau petrazoliu, tai prisiviriau arbatos, nuo kurios mane pykina kazkodeltai, o kur gauti medetku, ar ramuneliu neismanau, siandie maliausi gera pusdieni ieskojau, bet neradau. Tai gi gal kas zino kokiu priemoniu galima gauti amerikoje??? Nes labai bijau uztemti ir prisizaisti iki rimtu bedu. Prasau padekit.
Sarmite
QUOTE(Irdange @ 2008 09 27, 20:30)
O as pasiguosiu ,kas sioje temoje buvo isvardintu vaistu nei vienas man tu stebuklu nedare ir nepadeda be laiko jokie vaistai ,jau su laiku ir inkstus pradeda skaudeti
*

sveika, neskaičiau temos todėl nežinau kokie tau vaistai padeda kokie ne, aš šią problemą turiu jau daug metų, baisus dalykas, tik jei šiek tiek peršalu ir puola verysad.gif kai jau furodininas nebepadeda man, tada jau griebiuosi antibijotikų, bet reikia kad gydytojas išrašytų, yra vaistinėje antibijotikai skirti puslės uždegimui gydyti be recepto, bet jie yra silpni ir ilgai užtrunka kol ligą nugali. Man padeda CIPRINOL ,atrodo taip rašosi, na ir furodininas ir dar jei jaučiu kad tuoj jau puls uždegimas valgau spanguolių uogienę ar pasidarau arbatos. Todėl šių uogų nuolat turiu. Na ir aišku reikia mitybą kontroliuoti, bet kai užpuola stiprus uždegimas tada gali padaryti viską, kad tik jo atsikratyti. Sveik greičiau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nute_San @ 2008 09 28, 10:00)
Sveikos merginos,
Gal kas zino amerikoj kokius vaistus vartoja siai ligai gydyti. Senai ji pas mane buvo, saugojausi daug metu, isnyko ir pamirsau... atsipalaidavau per daug gal...  ir siandien atradau toki nemalonu dziaugsma ryte  verysad.gif skauda slapintis ir slapintis noris kaivisai nera nieko tenai sad.gif Dabar sedziu  amerikoj, neturiu dar draudimo, pas gydytoja nueiti negaliu, radau petrazoliu, tai prisiviriau arbatos, nuo kurios mane pykina kazkodeltai, o kur gauti medetku, ar ramuneliu neismanau, siandie maliausi gera pusdieni ieskojau, bet neradau. Tai gi gal kas zino kokiu priemoniu galima gauti amerikoje??? Nes labai bijau uztemti ir prisizaisti iki rimtu bedu. Prasau padekit.
*

na man gydytoje sakė, kad ramunėlės nelabai tepadeda, o man jos ir nepadeda. Petražoles esu ir aš gėrusi, ar padeda nežinau, (skonis tai bjaurus) nes tada buvo labai stiprus uždegimas ir antibijotikais ilgai gydžiausi, kaip jau rašiau spanguolės padeda, yra jų Amerikoje? Ai ir dar meškauogės jei neklystu. Aš kažkada naktį kai nepadėjo furodininas, dariausi šiltas ramunėlių arbatos voneles.. bet tu neturi ramunėlių, sako dar ant išvirtų bulvių garų sedėti reikia.. bet aš skeptikė šiuo klausimu, nes kai rimtai puola reikia rimtai ir gydytis... 4u.gif nulėk į vaistinę, gal kuo padės, ši liga iššaukia komplikacijas, laikykis ir būtinai nueik į vaistnę
Atėjūnė
As spanguoliu tab letes Urinal jau dabar ir kitas pradejau gerti kur buteliukas 40 lt kainuoja blink.gif nes jau niekas nepadeda tai griebiuosi kas padeda.o kojines jus nuolatos nsiojat?siltai kojas laikot?s vakar kojas pasikaitinau tai siandien jau siektiek maziau lakstau.geriu as nuolatos zaliaja arbata seip aplamai del sveikatos ji sveikal abai.geriu brukniu arbata.spanguoliu sultis geriu o ku spanguoliu uogienes jus perkat?
antibjotikus as ir geriau nepadejo Ospamoxas po viena tris kartus geriau
Indre_G.
QUOTE(Irdange @ 2008 09 28, 08:45)
As spanguoliu tab letes Urinal jau dabar ir kitas pradejau gerti kur buteliukas 40 lt kainuoja  blink.gif  nes jau niekas nepadeda tai griebiuosi kas padeda.o kojines jus nuolatos nsiojat?siltai kojas laikot?s vakar kojas pasikaitinau tai siandien jau siektiek maziau lakstau.geriu as nuolatos zaliaja arbata seip aplamai del sveikatos ji sveikal abai.geriu brukniu arbata.spanguoliu sultis geriu o ku spanguoliu uogienes jus perkat?
*

Sveikute, nu zinok kiek man teko del savo pusles eiti pas daktara, (o teko begales kartu blush2.gif blush2.gif ), tai ne karto nebuvo skirtas antibiotikas ospamox....jis daugiau nuo kosejimu, plauciu, sinusu....galbut tos bakterijos slapime atsparios patapo ospamoxui, ar dareisi slapimo paselio tyrima, kuris parodo kokiam antibiotikui bakterijos atsparios, o kuriam jautrios...kiek pamenu, minejai kad tavo mama medike....bet galbut tau reiktu nueiti pas specialista t.y. urologa.
sekmes
asaryte99
uj paveldejau ir as sita baisia liga is savo mamos verysad.gif kosmaras...kartojasi labai daznai, kiekviena karta skauda o vaistai beveik jokie nepadeda, gydytojai irgi nieko gero nepasako...tik liepia pirkti visus tuos papildus, kurie man neveiksmingi... unsure.gif vienintelis issigelbejimas sitai ligai atsinaujinus:-karsta vonia, brukniu lapu arbata ir vaistai umavin ir ilgas gulejimas lovoje kuo silciau isitaisius... daugiau niekas nepadeda mastau.gif verysad.gif
Sella
QUOTE(Irdange @ 2008 09 28, 10:45)
*

Sveikutės, sekmadienį pajutau uždegimo požymius.Pradėjau gerti Ospamox, bet man šis antibiotikas irgi nepadeda. unsure.gif Siaubas, nebegaliu daugiau kentėti, net naktį negaliu ramiai miegoti, vis reikia keltis į WC. verysad.gif
Indre_G.
QUOTE(Sella @ 2008 10 01, 20:02)
Sveikutės, sekmadienį pajutau uždegimo požymius.Pradėjau gerti Ospamox, bet man šis antibiotikas irgi nepadeda. unsure.gif  Siaubas, nebegaliu daugiau kentėti, net naktį negaliu ramiai miegoti, vis reikia keltis į WC. verysad.gif
*

sveika, man tai kartais keista, kai pacios moterys nusprendzia kokius antibiotikus gerti ax.gif , juk pozymiai labai panasus, bet gali buti daug ligu:

1. Slapimo pusles uzdegimas;
2. cistitas;
3. Slapimo taku infekcija;
4. Inkstu uzdegimas;
5. Mazuju dubens kaulu uzdegimas
6. galbut pusleje yra akmenu...
ir t...

todel butina neiti pas daktara, kuris pagal simptomus, plius tyrimu budu paskiria vaistukus...

sveikite merginos.
Sella
Indre, tu teisi, jau turiu gydytojo siuntimą pasidaryti šlapimo tyrimą, bet dabar jo negaliu daryti, nes gėriau antibiotikus ir būtų netikslus tyrimo atsakymas.
Atėjūnė
As is gydytojos parejau...Nezinau nieko doro nepasake,vaistu parase,bet itare nuo streso viskas ka as ir pati nujauciau ...Siule tirti slapimo pusle issigandau blush2.gif nutarem kita karta blink.gif kaip isvis ta pusle tiria? unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.