Įkraunama...
Įkraunama...

Papildai, vitaminai odai

Apklausa: Ar vartodajate/vartojote maisto papildus odai ir kokie buvo rezultatai? (167 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(denise @ 2009 12 15, 23:49)

Sveikos smile.gif
ar kuri vartojot Biolcell? ar atsirado koks poveikis? oda sustangrejo, pagyvejo? smile.gif

Dabar nusipirkau Biocel platinum,sugeriau dar tik puse pokelio,kai pavartosiu ilgiau,parasysiu poveiki smile.gif

Kaina kaip už tokį Biocell kiekį išties įspūdinga. 70kg žmogaus organizme jo būna apie 15mg hialurono rūgšties, kurios dėl sunaudojimo trečdalis kasdien turi būti susintetinama išnaujo. Iš išorės (su papildais ar pan.) jos įsisavinama apie 1/8, t.y., reiktų išgerti 40-45mg grynos helurono rūgšties. Biocell ji yra 9% (taigi kiek jos yra iš ties, pasiskaičiuoti nesunku). Kad įsisavinti pakankamą kiekį biotino, pastarojo per dieną reikia 500mcg - 5 kartus daugiau nei RPN.
Ir pigiau ir efektyviau yra naudoti tik tai, ko organizmui trūksta, nei vartoti kompleksus. Raukšlių naikinimui - hialurono rūgštis bei jos poveikį sustiprinantys kolagenai. Odos, plaukų, nagų atstatymui - biotinas, ir t.t.
Atsakyti
Kiele
o kokios firmos perkat? cia atskiri papildai ar du viename?
Atsakyti
QUOTE(SiVidz @ 2010 01 10, 19:51)
vartojau su hialuronu vitaminus, tačiau poveikio nebuvo  schmoll.gif  o gal nepastebėjau  4u.gif

kiek laiko vartojot ir kokius?

as laukiu siu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2010 01 14, 03:59)
kiek laiko vartojot ir kokius?



Senokai naudojau, jei teisingai rašau, tai Supradermal forte, naudojau ilgai doh.gif , gal 1,5 metų, paskutinės pakuotės pusė dar ir dabar mėtosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 08 19, 12:39)
gėriau PERFECTIL gal puse pakuotės, tai man nagai sustiprėjo, bet tik mečiau gert iškart nusilpo,o mečiau nes užkniso tas sunkumas blogumas pilve ją išgėrus  schmoll.gif  šiaip po pusryčių nieko gero, reikia gert tada kai sočiai prisivalgai (pietūs, vakarienė) tada turėtų nesijaust to pykinimo. bet jie man atrodo tau nieko nebepadės jei jau trečią pakuotę geri  g.gif  aš dabar jau virš 2 mėn geriu nakvišų aliejų, ir tfu tfu tfu nežinau nuo ko čia, bet mano oda žymiai pasitaisė  blush2.gif  šiaip veido priemonių neikeičiau, tik prausiklį pakeičiau Medimix muiliuku, kuris man labai labai  wub.gif  manau ir nakvišos daro savo


perfectil mama gere ir sake sudas. na bent jai niekuo nepadejo.
Atsakyti
Gal kuri gerete Vivania Skin Beauty&Anti Wrinkle. Prisiskaiciau, kad labai daug hialurono rugsties. Raso, kad vienoje tableteje 50mg hialurono, tik idomu ar 100% g.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2010 01 20, 13:23)
Gal kuri gerete Vivania Skin Beauty&Anti Wrinkle. Prisiskaiciau, kad labai daug hialurono rugsties. Raso, kad vienoje tableteje 50mg hialurono, tik idomu ar 100%  g.gif


Kaip sie vitaminai nezinau,bet as geriau biocell platinum,tai ten jeigu neklystu, hialuronu rugsties vienoje kapsuleje yra 122mg,ismeciau pakuote,negaliu pasitikslinti smile.gif
o gal kuri esat vartojusi Perfectil Platinum?,idomu kas ten per stebuklas,nes kaina nemaza.
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2010 01 20, 14:23)
Gal kuri gerete Vivania Skin Beauty&Anti Wrinkle. Prisiskaiciau, kad labai daug hialurono rugsties. Raso, kad vienoje tableteje 50mg hialurono, tik idomu ar 100%  g.gif

sitas gerokai rimtesnis preparatas, lyginant su Biocell smile.gif
Atsakyti
Geriau perfectill 3 menesius, pradejo dygti giluminiai spuogai. Rezultatas tik nagams pasijaute.
Ir Grozvita geriau, veidui jokio poveikio, tik nagam.
Atsakyti
Man kazkaip vitaminai ar papildai, kurie skirti butent plaukams, nagams ir pan. tai nelabai koki poveiki dave, nes ju ir sudetis dazniausiai buna ganetinai prasta, o norint tureti grazius plaukus, nagus ar oda reikia stiprinti visa organizma. Na bet is visu naudotu didziausia poveiki man dave sie: My Webpagehttp://t2.gstatic.com/images?q=tbn:xKaOdLoh2hgr6M:http://www.t-ss.pl/galerie/b/bio-silica_168.jpg. to bio silicio tikrai nemazai sugerus esu, tai kaip ir dauguma papildu pirmiausiai pasijaute ant nagu, na bet ilgainiui poveiki ir plaukams dave - nezinau ar tikrai nuo jo, bet plaukai nustojo slinkti ,gal siek tiek greiciau auga. Na o labiausiai patenkinta esu siais vitaminais My Webpage jie skirti yra sportuojancioms moterims, todel sudetis vitaminu, mineralu yra zymiai geresne. nors jie nera skirti groziui konkreciai, bet tikrai nebesiskundziu nei plauku slinkimu, nei nagu skilinejimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2010 01 20, 13:23)
Gal kuri gerete Vivania Skin Beauty&Anti Wrinkle. Prisiskaiciau, kad labai daug hialurono rugsties. Raso, kad vienoje tableteje 50mg hialurono, tik idomu ar 100%  g.gif

Taip, čia nurodytas visas hialurono vienoje tabletėje kiekis - 50mg.
Atsakyti
o man perfectil visai patiko. nesu didele vitaminu eksperte, geriau tik juos, fitoval ir vega, bet perfectil patiko labiausiai. nagams kazkokio ypatingo poveikio nepastebejau, bet oda tapo grazesne smile.gif
Atsakyti