Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Papildai, vitaminai odai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
OksanaKi
as nakvisu aliejaus kapsules pradejau gerti, matysim koks rezultatas..
dole16
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 03 31, 23:52)
O gal yra gerusiu pantogar? drauge ji plaukams gere, bet sak ir oda pagerejo, man irgi knieti pabandyt
*

naudoju 3men.,bet kazkaip gal plaukai biski atsigavo o odai tai nelabai schmoll.gif
evelinki
Man siuo metu geriausi turbut vitaminai yra Vitakur Plus.
Mazoji_s
QUOTE(evelinki @ 2009 04 20, 01:03)
Man siuo metu geriausi turbut vitaminai yra Vitakur Plus.
*

kodėl 4u.gif jauti poveikį? kokį?
Ugnė
QUOTE(linuxox @ 2008 11 24, 13:36)
geriu supra derma forte,40 kapsuliu apie 60-70lt,cia su 15mg hialurono rugsties,plius dar vartoju isoriskai preparatus su hialurono rugstimi,poveikis liuxiskas
*

Naudoju nakvisu alieju.Ir mastau,dar siuos supra dermal forte su hialurono rugstim,pirkti.jei jau sakai,kad poveikis liuxiskas...reikes isbandyti,nes pavasaris,o noris kazko tokio... wub.gif
evelinki
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 04 20, 08:10)
kodėl  4u.gif  jauti poveikį? kokį?
*

Manau paciai bendrai organizmo savijautai man daug duoda. Jauciuosi sveika ir energinga bigsmile.gif Plius grazina oda, plaukai maziau slenka, nagai tvirtesni kazkiek, puikiai sureguliuoja menesiniu cikla (cia del nakvisu turbut). Geriu juos vienus, ir man pilnai visko uztenka, papildomai daugiau nieko nevartoju (bent kol kas) smile.gif
Noreciau dar vienus isbandyti, bet ateity,su konfermentu Q10.
aukselis14
o gal jus turit patirties vartojant gnld firmos maisto papildus ir pasidalintumet savo mintim mirksiukas.gif ten nemazai visko yra ir zuvu tauku, ir kal,mg + D, ir vitamino C...
ELWOOD
as geriu vitamina a+e, nakvisu alieju, ir kas antra diena spaudziu morku sultys su obuoliais, na zodziu ka turiu ta dedu ir ipilu kelis lasiukus alyvuogiu aliejaus, na nezianu kas padeda bet odai grazios rusvos spalvos ir gana dregna..
bet labai jau noretusi man pabandyt ta biocell, ar calogena koki pagert, gal kas bandet? smile.gif
Vi-Vian
manau rezultatas liuxsiskas nuo paminetu papildomai issoriskai naudojamu preparatu su hialurono rugstimi, nes man nuo supra dermal forte visiskai jokio poveikio. vi-sis-kai :/ bandziau 2 kartus gerti, po tris menesius

o nuo Biocell jauciau, bet reikia kaip minimum 2 men gerti, geriausiai 3. poveiki ant koju ir ranku labiausiai maciau, nes oda nebeserpetojo ir nebepleiskanojo smile.gif bet jis brangesnis nei supra dermalis
Gabara
QUOTE(s-a-n-d-r-a @ 2009 04 16, 23:36)
aha nuo Perfectil mane irgi pykino
*

o man tai labai gerai padejo smile.gif ir plaukam ir nagam smile.gif gal odai silpnesnis poveikis, o gal per trumpai geriu smile.gif
*Chardonnay*
Kai baigiau gerti Perfectili, veido oda iskart isgrazejo biggrin.gif gerai kad dar neilgai geriau, tik pora menesiu unsure.gif
Tora 5
Ar yra kas vartoje maisto papildus "Phytorigin", kazin kokie atsiliepimai butu.
vyšnaitė_iš_vazono
esu vartojusi biocell papildus,ryt vel eisiu nusipirkt, kadangi mano oda LABAI sausa ,tai man tikrai padejo,po kokios 1 savaites jau pokyciai matesi,geriau kaip parasyta,2 tabletes,parasyta ,kad galima ir 4 gert,bet kad tie papildai ne is pigiuju ,o ir as studente. Oda tapo elastingesne,dregnesne .As aisku,prisiskaicius informacini lapeli ,kad ten veikliosios medziagos kazkaip vandens molekules pie odos pritraukia ( biggrin.gif tokie medicininiai paaiskinimai ne mano sritis) ,tai pradejau dar ir daugiau vandens gerti, tai bendas rezultatas mane tenkino kad ir uz tokia kaina.
vyšnaitė_iš_vazono
ATSIPRASAU uz dezinformacija, galima vartoti tik 2 kapsules per diena,kadangi is galvos rasiau tai ir sumaisiau, ant pakuotes uzrasyta ,kad 2 kapsulese 140 mg naturalios mazos molekulines mases hialurono rugsties (12,6 mg 100% hialurono rugsties).
2maziu_mama
Laba,
ir man teko kaikurių papildų odai pabandyti. Patirtis tokia: Perfetil - jokio poveikio, Biocell - minimalus poveikis odai, bet paretėjo sąnarių skausmai vakarais. Mano oda normali/mišri, gal todėl ir poveikio nepajutau, kaip kitos, kurių oda sausa.
Šiuo metu tik penktą dieną geriu papildus Evelle. Apie poveikį dar ankstoka kalbėti, bet vakar vakare oda paraudo. Buvau gal kokia valandą prie jūros, bet nemanau, kad galėjau nudegti. Širyt atsikėlusi puoliau prie veidrodžio - dar paraudusi ir kazkokia įsitempusi, stangresnė bei truputi niežtinti oda. Ar gali būti toks papildų poveikis? Gal kas vartojote ilgesni laiką, kokie atsiliepimai?
Papildas neišpigiųjų - 160 Lt mėn. Viliuosi, kad neteks jų išmesti į šiukšliadėžę.... Kol kas nenutrauksiu, žiūrėsiu kas darysis toliau.
baltagėlė
Labai norėčiau padėti savo odai ir plaukams blush2.gif. Oda mišri, kartais spuogų pridygsta, plaukai slenka unsure.gif Pradėjau gerti A+E. Turiu 2 pakuotes(akcijines pirkau po 6 Lt). Kai jas baigsiu, gersiu nakvišų aliejų ax.gif Žiūrėsim, kas nors pasikeis ar ne.
Vaistinėje paklausiau apie Supra dermal forte, tai vaistininkė sakė nelabai schmoll.gif , geriau Biocel, bet kad brangus doh.gif Nors dabar Norfos vaistinėse Biocel produktams 20% nuolaidos
Tigris
Geriau Perfectil papildus. Veida isbere dideliais skausmingais spuogais. Drauge dar bande protint, kad cia viskas normaliai, kad oda "valosi" ir kad paskui, po kiek laiko viskas susitvarkys ir t.t. Bet supratau kad as jau geriau i zmones eisiu su "neissivaliusia" oda, negu nuseta pulingais, raudonais spuogais doh.gif
Maserati
Mastau rudeni pradeti gerti cinko tabletes ir alijosiaus kapsules rolleyes.gif nesiskundziu odos,plauku bukle,tiesiog manau karta per metus reiketu kazka pavartoti? Siuo metu geriu betakarotena:)
diamaja
Ieškojau, klausinėjau ką čia būtų galima pavartoti, kad susitvarkytų nagai ir oda, tai greičiausiai liksiu prie rekomenduoto Bambuko ekstrakto. Girdėjau gerų teigiamų atsiliepimų, tai manau reiks pabandyt, nes iš Perfectil naudos man asmeniskai absoliutus nulis verysad.gif
Rūtukė
QUOTE(*Chardonnay* @ 2009 05 13, 16:12)
Kai baigiau gerti Perfectili, veido oda iskart isgrazejo biggrin.gif gerai kad dar neilgai geriau, tik pora menesiu unsure.gif
*

Tikriausiai po 2 mėn. pradėjo poveikis jaustis smile.gif
Juk ne nuo pirmos piliulės kitą rytą pagražėja oda biggrin.gif
Obeta
QUOTE(s-a-n-d-r-a @ 2009 04 17, 00:36)
aha nuo Perfectil mane irgi pykino
*

mane irgi verysad.gif
accessories
pusmeti vartojau Sunsublim- suteikia odai bronzini atspalvi, patiko, greiciau idega,nenudega, drekina oda,saugo nuo senejimo. pavasari vel kartosiu biggrin.gif
Acacia
QUOTE(accessories @ 2009 11 17, 19:03)
pusmeti vartojau Sunsublim- suteikia odai bronzini atspalvi, patiko, greiciau idega,nenudega, drekina oda,saugo nuo senejimo. pavasari vel kartosiu biggrin.gif
*

šitas daiktas nuo spalio 1 išimtas iš prekybos. Gal žinot, kur galima jo dabar nusipirkt?... 4u.gif
kumiko
QUOTE(Acacia @ 2009 11 24, 18:56)
šitas daiktas nuo spalio 1 išimtas iš prekybos. Gal žinot, kur galima jo dabar nusipirkt?...  4u.gif
*

ji iseme kaip netinkama is prekybos o jus norit pirk g.gif
Acacia
QUOTE(kumiko @ 2009 11 24, 19:45)
*

O kodėl jis netinkamas, gal kas žinot? Nes kitose šalyse juo ir toliau sėkmingai prekiauja.
Tai kas jam blogai? smile.gif
Rūtukė
QUOTE(Acacia @ 2009 11 25, 13:00)
O kodėl jis netinkamas, gal kas žinot? Nes kitose šalyse juo ir toliau sėkmingai prekiauja.
Tai kas jam blogai? smile.gif
*

Matyt tiesiog nepratesę licencijos kažkuriai sudedamajai daliai. Tai nereiškia, kad jo vartot negalima. Būna LT, kad dingsta vieni ar kiti vaistai, nes prekybininkai nespėja prasitęst licencijų. Po to vėl atsiranda. Gali būti, kad bendra su kenksmingumu sveikatai tai neturi. Nors.... viena ausim girdėjau, kad kažkurį atspalvį suteikiantį preparatą "užtrumpino" dėl kenksmingų ingredientų.

P.S. Jūsų šuo - nuostabus thumbup.gif ....ir aš tokį turėjau. verysad.gif
gerojifeja
Mamytes,
Turiu is anglijos perfectilio ir vyrams bei moterims vitaminu is vitabiotics. Savo draugo neprikalbinu gert vitaminu, o as pati geriu kitus vitaminus kurie man labai tinka, tai uz puse kainytes parduociau (nes tiek Uk moketa) 4u.gif
accessories
QUOTE(kumiko @ 2009 11 24, 17:45)
*

Nenusisnekek blink.gif nekalbek nesamoniu, jei nesupranti! Koks netinkamas?? Pasakyk, nors viena sudedamaja dali, kuri tau panasi i netinkama, galim padiskutuoti placiai sia tema

Pati perku uzsieni vaistinej. Zinai, jeigu butu uzdraustas, cia pirmiausia isimtu is apyvartos, o po to tik iki lietuveles ateitu info
o siaip jo kaina per didele lietuvoj buvo, retai kas pirkdavo, tai faktas

egluzzzele
Sveikos smile.gif
ar kuri vartojot Biolcell? ar atsirado koks poveikis? oda sustangrejo, pagyvejo? smile.gif
denise
[quote=egluzzzele,2009 12 15, 20:32]
Sveikos smile.gif
ar kuri vartojot Biolcell? ar atsirado koks poveikis? oda sustangrejo, pagyvejo? smile.gif
*

[/quote
Dabar nusipirkau Biocel platinum,sugeriau dar tik puse pokelio,kai pavartosiu ilgiau,parasysiu poveiki smile.gif
Jurgele
Sveikos.
Gal kuriai reikia Švari oda papildo? Parduočiau už 20 Lt (vaistinėj 36 Lt), iš 60 tabl nugertos 3. Galioja iki 2010.07 Per AŽ 4u.gif
SiVidz
vartojau su hialuronu vitaminus, tačiau poveikio nebuvo schmoll.gif o gal nepastebėjau 4u.gif
Kiele
Merginos, labai noriu pasidalinti gera patirtimi.
Man 28 metai, ir lygiai pusę gyvenimo, nuo keturiolikos, vargstu su spuogais, pūliniais ir skauduliais ant veido, krūtinės ir nugaros. O kur dar milijonas randų.
Išbandžiau daugybę priemonių, pradedant gydymu rūgštimis, dermabrazija, praėjau antibiotikų kursą (3 mėnesių!), jau nekalbant apie nuolatinę odos priežiūrą kasdienėm priemonėm.
Ir man NIEKAS nepadėjo, išskyrus cinko+chromo derinį. Nežinau, ar jie taip veiktų kiekvienas atskirai, bet gydytoja dermatologė man patarė juos gerti kartu, kas vakarą. Iš pradžių nepatikėjau ja, paskui - savo akim. neskubėjau džiaugtis, nes jau ne kartą buvo trumpalaikių pagerėjimų. Bet dabar - merginos - oda susitvarkė. Na, kartais, labai retai, išdygsta koks paviršinis suogelis, bet neliko jokių vidinių, poodinių, skausmingų, apimančių pusę veido. nuo tokio paprasto dalyko. Jau 4 mėnesius kas vakarą, po valgio, geriu cinką ir chromą, o ryte atsisakiau kavos su pienu (geriu juodą), nes pasirodo, mokslo įrodyta, kad pienas tiesiogiai susijęs su spuogų atsiradimu, nes veikia streso hormoną kortizolį. o kaip žinia, stresas aštrina visas odos problemas.
Jei kam nors be manęs dar padės toks paprastutis metodas (ir kur aš buvau tiek metų...?), labai džiaugsiuosi.
micefee
QUOTE(Kiele @ 2010 01 12, 11:13)
o ryte atsisakiau kavos su pienu (geriu juodą), nes pasirodo, mokslo įrodyta, kad pienas tiesiogiai susijęs su spuogų atsiradimu, nes veikia streso hormoną kortizolį.
*

Apskritai pieno atsisakėt ar tik kavos su pienu? g.gif Aš tai pieno negalėčiau atsisakyti...
apolonas
QUOTE(denise @ 2009 12 15, 23:49)

Sveikos smile.gif

Dabar nusipirkau Biocel platinum,sugeriau dar tik puse pokelio,kai pavartosiu ilgiau,parasysiu poveiki smile.gif
*

Kaina kaip už tokį Biocell kiekį išties įspūdinga. 70kg žmogaus organizme jo būna apie 15mg hialurono rūgšties, kurios dėl sunaudojimo trečdalis kasdien turi būti susintetinama išnaujo. Iš išorės (su papildais ar pan.) jos įsisavinama apie 1/8, t.y., reiktų išgerti 40-45mg grynos helurono rūgšties. Biocell ji yra 9% (taigi kiek jos yra iš ties, pasiskaičiuoti nesunku). Kad įsisavinti pakankamą kiekį biotino, pastarojo per dieną reikia 500mcg - 5 kartus daugiau nei RPN.
Ir pigiau ir efektyviau yra naudoti tik tai, ko organizmui trūksta, nei vartoti kompleksus. Raukšlių naikinimui - hialurono rūgštis bei jos poveikį sustiprinantys kolagenai. Odos, plaukų, nagų atstatymui - biotinas, ir t.t.
spoily
Kiele
o kokios firmos perkat? cia atskiri papildai ar du viename?
evelinki
QUOTE(SiVidz @ 2010 01 10, 19:51)
vartojau su hialuronu vitaminus, tačiau poveikio nebuvo  schmoll.gif  o gal nepastebėjau  4u.gif
*

kiek laiko vartojot ir kokius?

as laukiu siu:
user posted image
SiVidz
QUOTE(evelinki @ 2010 01 14, 03:59)
kiek laiko vartojot ir kokius?

*

Senokai naudojau, jei teisingai rašau, tai Supradermal forte, naudojau ilgai doh.gif , gal 1,5 metų, paskutinės pakuotės pusė dar ir dabar mėtosi lotuliukas.gif
ritule.rita
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 08 19, 12:39)
gėriau PERFECTIL gal puse pakuotės, tai man nagai sustiprėjo, bet tik mečiau gert iškart nusilpo,o mečiau nes užkniso tas sunkumas blogumas pilve ją išgėrus  schmoll.gif  šiaip po pusryčių nieko gero, reikia gert tada kai sočiai prisivalgai (pietūs, vakarienė) tada turėtų nesijaust to pykinimo. bet jie man atrodo tau nieko nebepadės jei jau trečią pakuotę geri  g.gif  aš dabar jau virš 2 mėn geriu nakvišų aliejų, ir tfu tfu tfu nežinau nuo ko čia, bet mano oda žymiai pasitaisė  blush2.gif  šiaip veido priemonių neikeičiau, tik prausiklį pakeičiau Medimix muiliuku, kuris man labai labai  wub.gif  manau ir nakvišos daro savo
*

perfectil mama gere ir sake sudas. na bent jai niekuo nepadejo.
fashion
Gal kuri gerete Vivania Skin Beauty&Anti Wrinkle. Prisiskaiciau, kad labai daug hialurono rugsties. Raso, kad vienoje tableteje 50mg hialurono, tik idomu ar 100% g.gif
denise
QUOTE(fashion @ 2010 01 20, 13:23)
Gal kuri gerete Vivania Skin Beauty&Anti Wrinkle. Prisiskaiciau, kad labai daug hialurono rugsties. Raso, kad vienoje tableteje 50mg hialurono, tik idomu ar 100%  g.gif
*

Kaip sie vitaminai nezinau,bet as geriau biocell platinum,tai ten jeigu neklystu, hialuronu rugsties vienoje kapsuleje yra 122mg,ismeciau pakuote,negaliu pasitikslinti smile.gif
o gal kuri esat vartojusi Perfectil Platinum?,idomu kas ten per stebuklas,nes kaina nemaza.
Intrinsa
QUOTE(fashion @ 2010 01 20, 14:23)
Gal kuri gerete Vivania Skin Beauty&Anti Wrinkle. Prisiskaiciau, kad labai daug hialurono rugsties. Raso, kad vienoje tableteje 50mg hialurono, tik idomu ar 100%  g.gif
*

sitas gerokai rimtesnis preparatas, lyginant su Biocell smile.gif
Eve-line
Geriau perfectill 3 menesius, pradejo dygti giluminiai spuogai. Rezultatas tik nagams pasijaute.
Ir Grozvita geriau, veidui jokio poveikio, tik nagam.
Girl_not4_you
Man kazkaip vitaminai ar papildai, kurie skirti butent plaukams, nagams ir pan. tai nelabai koki poveiki dave, nes ju ir sudetis dazniausiai buna ganetinai prasta, o norint tureti grazius plaukus, nagus ar oda reikia stiprinti visa organizma. Na bet is visu naudotu didziausia poveiki man dave sie: My Webpagehttp://t2.gstatic.com/images?q=tbn:xKaOdLoh2hgr6M:http://www.t-ss.pl/galerie/b/bio-silica_168.jpg. to bio silicio tikrai nemazai sugerus esu, tai kaip ir dauguma papildu pirmiausiai pasijaute ant nagu, na bet ilgainiui poveiki ir plaukams dave - nezinau ar tikrai nuo jo, bet plaukai nustojo slinkti ,gal siek tiek greiciau auga. Na o labiausiai patenkinta esu siais vitaminais My Webpage jie skirti yra sportuojancioms moterims, todel sudetis vitaminu, mineralu yra zymiai geresne. nors jie nera skirti groziui konkreciai, bet tikrai nebesiskundziu nei plauku slinkimu, nei nagu skilinejimu smile.gif
apolonas
QUOTE(fashion @ 2010 01 20, 13:23)
*

Taip, čia nurodytas visas hialurono vienoje tabletėje kiekis - 50mg.
jamie
o man perfectil visai patiko. nesu didele vitaminu eksperte, geriau tik juos, fitoval ir vega, bet perfectil patiko labiausiai. nagams kazkokio ypatingo poveikio nepastebejau, bet oda tapo grazesne smile.gif
denise
QUOTE(jamie @ 2010 01 24, 00:54)
o man perfectil visai patiko. nesu didele vitaminu eksperte, geriau tik juos, fitoval ir vega, bet perfectil patiko labiausiai. nagams kazkokio ypatingo poveikio nepastebejau, bet oda tapo grazesne  smile.gif
*

As ir geriau perfectil gal puse metu.Geriau,nes norejau plaukus atsiaugint,nes nuo jo man plaukai labai greit augo,bet veida irgi labai isbere,kaip kazkuri cia rase.Kazkur skaiciau,kad situose vitaminuose yra hormonu,todel kai kurias beria,kai kuriom bloga nuo ju. Bet dabar atsirado perfectil platinum,skirti tik odai,jauciu reiks isbandyt,raso kad be hormonu smile.gif
cannelle
O aš gėriau paprastą cinką apie 2 mėnesiu ir labai oda buvo pasitvarkiusi smile.gif
vikaripe
QUOTE(kamius @ 2010 01 24, 14:49)
O aš gėriau paprastą cinką apie 2 mėnesiu ir labai oda buvo pasitvarkiusi  smile.gif
*

as irgi geriu cinka mazdaug jau 2 men, o gal ir daugiau, baigiu 100 tableciu sunaudot, bet man jokio poveikio g.gif o tu po 1 tablete i diena geri?
cannelle
QUOTE(vikaripe @ 2010 01 24, 15:57)
as irgi geriu cinka mazdaug jau  2 men, o gal ir daugiau, baigiu 100 tableciu sunaudot, bet man jokio poveikio g.gif  o tu po 1 tablete i diena geri?
*

Aš seniau gėriau, tai nepamenu po kiek gėriau, bet ne po vieną. po 2 ar po 3 smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.