Įkraunama...
Įkraunama...

Papildai, vitaminai odai

Apklausa: Ar vartodajate/vartojote maisto papildus odai ir kokie buvo rezultatai? (167 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
As esu isbandziusi tikrai didele gausybe ivairiu vitaminu ir maisto papildu - ne tiek odos, kiek plauku ir nagu buklei gerinti. Mano isvada - kai kurie vitaminai tikrai kazkiek pagerina odos, plauku ir nagu bukle, o kai kuriuos reikia rinktis ir vartoti labai atsargiai. Man geriausias poveikis plaukams ir odai buvo geriant cinka (vartojau ji ilgiau nei 3 men, kol pastebejau poveiki). Kazkada bandziau ir silici futura - man nuo jo nebuvo jokio poveikio.
Per laika isitikinau, kad beveik visi B grupes vitaminai labai alergizuoja oda - ima berti dideliais giluminiais spuogais, todel ju vengiu.
Pries vasara pavartoju pora menesiu beta karoteno kapsules - oda tikrai graziau idega. Pries keleta metu isbandziau BOOTS vaistiniu tinko vitaminus, skirtus odai, plaukams ir nagams ir galiu sakyti, kad jie man kol geriausi is visu bandytu. Tiesa, odai poveikis buvo gal ne toks didelis (nors apmazejo inkstiriuku, odos spalva skaistesne), taciau plaukai atsigavo neispasakytai thumbup.gif
Kazkada esu bandziusi ir ta vienu labai giriama, o kitu peikiama Perfectili, man jis tragiskai netiko doh.gif schmoll.gif (pykindavo kiaura diena, net jei gerdavau ji gausiai pavalgiusi).
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 04 01, 13:39)
gal gerdavai ant tuscio skrandzio arba ne su vandeniu, o kt skysciu? tada ir turetu pykint cool.gif

aš gerdavau tik gerai pavalgius, bet išgėrus toks negerumas apimdavo, kad nebenorėdavau nieko
Papildyta:
QUOTE(minik @ 2009 04 02, 18:59)
As esu isbandziusi tikrai didele gausybe ivairiu vitaminu ir maisto papildu - ne tiek odos, kiek plauku ir nagu buklei gerinti. Mano isvada - kai kurie vitaminai tikrai kazkiek pagerina odos, plauku ir nagu bukle, o kai kuriuos reikia rinktis ir vartoti labai atsargiai. Man geriausias poveikis plaukams ir odai buvo geriant cinka (vartojau ji ilgiau nei 3 men, kol pastebejau poveiki). Kazkada bandziau ir silici futura - man nuo jo nebuvo jokio poveikio.
Per laika isitikinau, kad beveik visi B grupes vitaminai labai alergizuoja oda - ima berti dideliais giluminiais spuogais, todel ju vengiu.
Pries vasara pavartoju pora menesiu beta karoteno kapsules - oda tikrai graziau idega. Pries keleta metu isbandziau BOOTS vaistiniu tinko vitaminus, skirtus odai, plaukams ir nagams ir galiu sakyti, kad jie man kol geriausi is visu bandytu. Tiesa, odai poveikis buvo gal ne toks didelis (nors apmazejo inkstiriuku, odos spalva skaistesne), taciau plaukai atsigavo neispasakytai thumbup.gif
Kazkada esu bandziusi ir ta vienu labai giriama, o kitu peikiama Perfectili, man jis tragiskai netiko  doh.gif  schmoll.gif (pykindavo kiaura diena, net jei gerdavau ji gausiai pavalgiusi).

kokį cinką gėrei?
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 04 03, 10:59)
kokį cinką gėrei?

Geriau Nature's Bounty cinka - va toki (pirkau ji ne LT, bet kiek zinau ir musu vaistinese yra, tik nezinau, ar irgi 50 mg g.gif ):
user posted image
Atsakyti
Perfectil jau trečią pakuotę geriu ir nieko, kitos jau nebepirksiu, nei nagai sustiprėjo, nei plaukai... nagai tai gal net dar labiau skilinėti pradėjo g.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziogas88: 04 balandžio 2009 - 20:30
Maciau jau yra naujos Perfectil tabletes, tik kaina kokius 3 kartus didesne doh.gif
user posted image

Dar liko puse senos pakuotes bet jau nusipirkau kitokius (del odos) ax.gif Perfectilis nors nepykino bet vien del nagu jo gerti nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 11 24, 11:36)
geriu supra derma forte,40 kapsuliu apie 60-70lt,cia su 15mg hialurono rugsties,plius dar vartoju isoriskai preparatus su hialurono rugstimi,poveikis liuxiskas



o po kiek laiko pastebejot rezultata?

kaip kitoms, gal dar kas vartojo? labai aktualu nes as irgi gundausi juos pirkti,bet nesinori be reikalo svaistyt pinigu doh.gif
Atsakyti
Pasakysiu sąžiningai- stengiuosi per dieną išgerti 2 l. vandens( na, nevisada pavyksta), geriu šviežiai spaustų sulčių ir nemažai papildų, žalios arbatos ir beje, nemažai kavos( bet nerūkau) - rezultate man duoda mažiau metų ir labai giria mano odą .papildai tikrai padeda, tačiau tai turi būti, taip sakant, visas kompeksas- dar reikia daugmaž sveikai valgyti, daug gerti paprasto vandens, staigiai nemesti svorio ,naudoti tinkamą kremą ,o tik tada galvoti apie dekoratyvinę kosmetiką. Žodžiu, odos problemas reikia spręsti iš vidaus .
Atsakyti
Gal iš jūsų kuri vartojo maisto papildus ŠVARI ODA ar ŠVARI ODA PLIUS iš Bional produktų? smile.gif Jei taip,kokie rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(Ziogas88 @ 2009 04 04, 21:28)
Perfectil jau trečią pakuotę geriu ir nieko, kitos jau nebepirksiu, nei nagai sustiprėjo, nei plaukai... nagai tai gal net dar labiau skilinėti pradėjo  g.gif  verysad.gif

as kazkada perfectil irgi geriau, poveikio nebuvo. dabar geriu nakvisu aliejaus kapsules. jau po men. jauciu pagerejimus ir plaukams ir nagas.
Atsakyti
QUOTE(Bathor @ 2009 04 08, 16:38)
Gal iš jūsų kuri vartojo maisto papildus ŠVARI ODA ar ŠVARI ODA PLIUS iš Bional produktų? smile.gif  Jei taip,kokie rezultatai?



Man, Svari Oda nei kiek nepadejo doh.gif Kol kas iki siol geriausias man Nakvisu aliejus is gamtos namu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuberosa @ 2009 04 08, 14:01)
Pasakysiu sąžiningai- stengiuosi per dieną išgerti 2 l. vandens( na, nevisada pavyksta), geriu šviežiai spaustų sulčių ir nemažai papildų, žalios arbatos ir beje, nemažai kavos( bet nerūkau) - rezultate man duoda mažiau metų ir labai giria mano odą .papildai tikrai padeda, tačiau tai turi būti, taip sakant, visas kompeksas- dar reikia daugmaž sveikai valgyti, daug gerti paprasto vandens, staigiai nemesti svorio ,naudoti tinkamą kremą ,o tik tada galvoti apie dekoratyvinę kosmetiką. Žodžiu, odos problemas reikia spręsti iš vidaus .



gal galit placiau papasakot kokius maisto papildus gerete?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2009 04 09, 13:45)
Man, Svari Oda nei kiek nepadejo doh.gif Kol kas iki siol geriausias man Nakvisu aliejus is gamtos namu thumbup.gif



Reikėtų pamėginti ir man smile.gif
Atsakyti