Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Papildai, vitaminai odai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
JaneDoe
Laba visoms!
Apklausa padariau siaip, nes buvo idomu suzinoti nuomone apie maisto papildus bei vitaminus. Taciau man labiau aktualu supermamyciu nuomones bei atsiliepimai apie jau isbandytus papildus. Labiausiai domina nuomone apie zuvu taukus!
Kazkada seniai gerdavau juos, tik nepamenu poveikio odai...svarstau vel pradeti.
Taigi, Jusu nuomones: bigsmile.gif
gabijos
jei siaip norisi grazesnes odos - super biocell. mama pirko tai pageriau tik savaite ir oda kaip kokiais stangrinamais kremais istepta - tokia lygi, bet kadangi man nuo spuogeliu susidarymo ko nors reikia, tai gerai svari oda plius, dar tokia raudona pakuote su moterimi nupiesta - kazkaip derma... bet dazniausiai man rezultatas is pradziu buna o paskui vel tas pats
vasare45
norėčiau išbandyti biocel papildus, kaži kiek kainuoja ir ar tikrai geras poveikis kaip reklamuoja? g.gif
Agnytte
Aš tai tikiu,kad jie padeda,bet kaip išmokt kasdien išgert tai nežinau... unsure.gif blush2.gif doh.gif
Victorious
Aš džiaugiausi gražia, lygia oda, normalaus tipo oda, net kremo nereikėjo naudoti ir paauglystėje niekad nebėrė, kol nesusigundžiau pradėti gerti maisto papildų gražiai odai, plaukams, nagams ir kt. ragams (naudojau "Bional DERMAVITĄ" ir alaus mielių tabletes) doh.gif Pradėjo berti - iš pradžių galvojau, kad čia tik laikinas poveikis, oda valosi ir viskas susitvarkys, bet pradėjo berti tik labiau ir dideliais giluminiais spuogais blink.gif Aišku, išmečiau tuos papildus ir daugiau net nebežiūriu į jų pusę schmoll.gif Nuo to laiko ir prasidėjo odos problemos g.gif Tokia mano patirtis maisto papildų klausimais cool.gif
Dusele
siulyciau per daug nesizaveti reklamuojamais papildais, nes rai, kad siuloma visiems jums asmeniskai gali sukelti ivairiu padariniu. Jei uztenka kantrybes ir noro doh.gif - geriausia pasidaryt biochemini kraujo tyrima (ne ta kur poliklinikoj) ir nusistatyt KOKIU KONKRECIAI medziagu ir vitaminu jums truksta. Subalansavus pageres ne tik oda bet ir bendra organizmo bukle.

(bet as irgi kartais susigundau tais ragams-nagams-plaukams skirtais, nes paprasciau, taciau kzkaip didelio poveikio nepastebiu.. tiksliau JOKIO poveikio nepastebiu g.gif )
Paranormali
QUOTE(Agnytte @ 2008 08 15, 23:22)
Aš tai tikiu,kad jie padeda,bet kaip išmokt kasdien išgert tai nežinau... unsure.gif  blush2.gif  doh.gif
*

Pasidek virtuveje, ir kiekviena ryta isgerk.
As geriu visad ka nors, geriau ''Perfektil'' man patiko ir poveiki maciau.
Dabar geriu zuvu taukus , ir vel matau poveiki. Tik apmaudu kad kursas ju ilgas visu papildu ne maziau kaip 3 men. tongue.gif
dar Lt pirkdavau vitaminus ThreraM su beta karotinu, tai pradedavau gerti po kaledu, o paskui saulute graziai labai kibdavo blush2.gif
Merlin
O vat man nepadeda vit odai schmoll.gif seniau geriau svari oda plius, po to geriau perfectil ilgai, kaip buvo spuogu taip ir liko, net nesumazejo... sad.gif neseniai, baigus maitinti kudiki, vel atsirado spuogeliu ir vel susigundziau perfectiliu, geriu jau ketvirta pakuota ir, rezultato "0" doh.gif beje, dar bloga nuo ju, ko seniau nebuvo... ir drauge pykina ...idomu kas pasikeite, juk patvirtintos sudeties niekas nepakeite... (geriu po pusryciu). Gal kam panasiai buvo ar yra? Ir gal kas zinote gerus papildus odos buklei nuo spuogeliu gerinti? dekui
Avene
As geriu dabar "Moller's" zuvu taukus smile.gif
Mazoji_s
QUOTE(Merlin @ 2008 08 18, 23:57)
O vat man nepadeda vit odai  schmoll.gif  seniau geriau svari oda plius, po to geriau perfectil ilgai, kaip buvo spuogu taip ir liko, net nesumazejo... sad.gif neseniai, baigus maitinti kudiki, vel atsirado spuogeliu ir vel susigundziau perfectiliu, geriu jau ketvirta pakuota ir, rezultato "0"  doh.gif  beje, dar bloga nuo ju, ko seniau nebuvo... ir drauge pykina ...idomu kas pasikeite, juk patvirtintos sudeties niekas nepakeite... (geriu po pusryciu). Gal kam panasiai buvo ar yra? Ir gal kas zinote gerus papildus odos buklei nuo spuogeliu gerinti? dekui
*

gėriau PERFECTIL gal puse pakuotės, tai man nagai sustiprėjo, bet tik mečiau gert iškart nusilpo,o mečiau nes užkniso tas sunkumas blogumas pilve ją išgėrus schmoll.gif šiaip po pusryčių nieko gero, reikia gert tada kai sočiai prisivalgai (pietūs, vakarienė) tada turėtų nesijaust to pykinimo. bet jie man atrodo tau nieko nebepadės jei jau trečią pakuotę geri g.gif aš dabar jau virš 2 mėn geriu nakvišų aliejų, ir tfu tfu tfu nežinau nuo ko čia, bet mano oda žymiai pasitaisė blush2.gif šiaip veido priemonių neikeičiau, tik prausiklį pakeičiau Medimix muiliuku, kuris man labai labai wub.gif manau ir nakvišos daro savo
inguckiene
as taip pat vartoju nakvisu alieu ir dar maisto papilda skirta odai "supra dermal forte".tai siandien nuejus pas savo kosmetologe veido valyma darytis,tai pagyre mano oda.sako palyginus su paskutiniu kartu,tai oda pastangrejusi, atsigavusi.o as jai nebuvau sakius kad vartoju siuos papildus:)taip kad manau jie man veikia.pati poveikio nemaciau,o kosmetologe iskart pastebejo tongue.gif
Pichouette
As vartojau gal kokius tris men.A+E ,tai galiu pasakyti,kad poveikis tikrai buvo,oda tapo grazesne,bet geriau po 3-4 piliulkas per diena,kartais dar daugiau... wub.gif
Kabuki
Geriu ir isivaizduoju, jog padeda, nors is tikruju tai ne velnio... doh.gif
Tiffany
Pradejau antra pakuote Acoutique Hydro Control odos dregmes balansui palaikyti
marinaa
QUOTE(Viktuteee @ 2008 08 16, 00:32)
Aš džiaugiausi gražia, lygia oda, normalaus tipo oda, net kremo nereikėjo naudoti ir paauglystėje niekad nebėrė, kol nesusigundžiau pradėti gerti maisto papildų gražiai odai, plaukams, nagams ir kt. ragams (naudojau "Bional DERMAVITĄ" ir alaus mielių tabletes)  doh.gif Pradėjo berti - iš pradžių galvojau, kad čia tik laikinas poveikis, oda valosi ir viskas susitvarkys, bet pradėjo berti tik labiau ir dideliais giluminiais spuogais  blink.gif Aišku, išmečiau tuos papildus ir daugiau net nebežiūriu į jų pusę  schmoll.gif  Nuo to laiko ir prasidėjo odos problemos  g.gif Tokia mano patirtis maisto papildų klausimais  cool.gif
*

seip man atrodo kad tave pradejo bert nuo mieliu, tai faktas, o jei dar prisidejo ir papildai tai vat ir gavai toki rezultata. Zinok veida butina tepti kremukais nesvarbu ar pauglyste ar senatve.
Papildyta:
ir dar jei norit isgydyt spuogucius reiketu vartoti antibijotikus, arba maisto papildus kur nera vit.B nes jis valo oda ir skatina spuogeliu atsinaujinima.
man nuo perfektilio isbere, nuo pantogar isbere tai daugiau nebevartoju, kolkas tongue.gif bigsmile.gif
braskinis_kokteilis
QUOTE(Tiffany @ 2008 09 01, 10:41)
Pradejau antra pakuote Acoutique Hydro Control odos dregmes balansui palaikyti
*

ks nors pasijaute pirma isgerus ? g.gif
Eveline
aš gėriau Perfectil. Iš pradziu buvo gerai, ir odai ir plaukams ir nagams. Bet 3 pakelio nebaigiau, nes pradejo berti, oda riebesne tapo. daugiau nenaudosiu schmoll.gif

Dabar geriu Svari oda. Bet jokio poveikio...
rasmoskis
As gal jau 4 pakuote geriu BIOCELL po 2 kaps.Na ji labai giria dermatologai, tai ir as itikejau.Na lyg odeles ir nebetraukia bigsmile.gif .Beto, gerai ir sanariam ax.gif
Roxetė
Siuo metu naudoju tik nakvisu aliejaus kapsules, jei tai skaitosi kaip papildas ar vitaminas, manau cia i tema.Is tiesu veido oda pagrazejo, paskaistejo ir spuogeliu ner nei zymes, kas anksciau budavo mano beda. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rasmoskis @ 2008 09 30, 16:04)
As gal jau 4 pakuote geriu BIOCELL po 2 kaps.Na ji labai giria dermatologai, tai ir as itikejau.Na lyg odeles ir nebetraukia  bigsmile.gif .Beto, gerai ir sanariam ax.gif
*

O kiek kainuoja sitas dalykas?
Ar tinka bet kokio tipo odai? 4u.gif
Aciu drinks_cheers.gif
Mazoji_s
QUOTE(Euforija22 @ 2008 09 30, 17:32)
Siuo metu naudoju tik nakvisu aliejaus kapsules, jei tai skaitosi kaip papildas ar vitaminas, manau cia i tema.Is tiesu veido oda pagrazejo, paskaistejo ir spuogeliu ner nei zymes, kas anksciau budavo mano beda.  4u.gif
Papildyta:

O kiek kainuoja sitas dalykas?
Ar tinka bet kokio tipo odai? 4u.gif
Aciu  drinks_cheers.gif
*

aš ir geriu nakvišas, tiesa po pertraukos.

katik skaitinėjau apie Biocell, jei gerai radau, tai 60 kapsuliu apie 100 lt doh.gif be to pirma men ar du patariama gert po dvi į dieną, tai labai jau brangiai gaunasi doh.gif doh.gif doh.gif bet mačiau kad daug kas jas giria g.gif atrodo visiems odos tipams
rimulia12
As vartoju perfectil. esu labai patenkinta siuo maisto papildu
Rkatyte
As irgi naudoju Perfectil, didžiausią poveikį jaučiu nagams, bet kaip čia jau rašė viena forumietė, mane irgi lengvai pykina nuo jų, tai jau daugiau nebepirksiu, pabaigsiu šitą pakuotę ir keisiu. Ir kažkaip anksčiau geresnis poveikis būdavo, dabar jau trečią mėnesį geriu ir beveik nieko sad.gif Girdėjau gerus atsiliepimus apie Nutra style, manau juos ir pabandysiu
*vanilla*
geriau perfectili apie puse metu bet tik plaukai dar labiau pradejo slinkt po kiek laiko ir oda daug grazesne pasidare kai nustojau ji gert smile.gif nezinau ar cia susije ar ne bet oda pagrazejo kai cinka pradejau gert mirksiukas.gif
JaneDoe
QUOTE(*vanilla* @ 2008 11 18, 22:56)
geriau perfectili apie puse metu bet tik plaukai dar labiau pradejo slinkt po kiek laiko ir oda daug grazesne pasidare kai nustojau ji gert  smile.gif nezinau ar cia susije ar ne bet oda pagrazejo kai cinka pradejau gert  mirksiukas.gif
*

cinkas teigiamai veikia oda, kaip ir visi vitaminai mirksiukas.gif
Jamyy
o as dziaugiuosi savo atradimu. Pradejau gerti amino rugsciu komleksa is Lifeplan atminciai gerinti vartoju jau pusantro men. ir pastebejau kad nagai eme geriau augti, plaukai ne taip smarkiai slenka.Tai lyg ir atminti pagerinau ir groziui padejau. nes tipo nagai ir plaukai sudaryti is baltymu, o ju sudetine dalis aminorugstys. gal kas susidomes ir jum patiks 4u.gif wink.gif
Daniela20
QUOTE(Jamyy @ 2008 11 20, 20:39)
o as dziaugiuosi savo atradimu. Pradejau gerti amino rugsciu komleksa is Lifeplan atminciai gerinti vartoju jau pusantro men. ir pastebejau kad nagai eme geriau augti, plaukai ne taip smarkiai slenka.Tai lyg ir atminti pagerinau ir groziui padejau. nes tipo nagai ir plaukai sudaryti is baltymu, o ju  sudetine dalis aminorugstys. gal kas susidomes ir jum patiks  4u.gif  wink.gif
*

sakykite koki kaina sio komplekso smile.gif?
Jamyy
QUOTE(Daniela20 @ 2008 11 21, 12:18)
sakykite koki kaina sio komplekso smile.gif?
*

Apie 20 man rodos, nes tuo metu pirkau daug visokio brudo norfos vaistinej tai dar ir ant nuolaidos su norfos kortele valandai kazkaip pataikaiu tai maziau gavosi ax.gif smile.gif
Magas
as taip pat geriau daugybe vitaminu odai ir nakvisu, ir beta carotena, vit E, kalogeno kapsules, nezinau didelio efekto nepajutau nei nuo vienu, bet vis mastau,kad turbut maisto papildai ir vitaminai didesni poveiki daro nei kremai, tad nenuleidziu ranku ir ieškau stebuklo toliau tongue.gif
linuxox
geriu supra derma forte,40 kapsuliu apie 60-70lt,cia su 15mg hialurono rugsties,plius dar vartoju isoriskai preparatus su hialurono rugstimi,poveikis liuxiskas
Ramune_lt
QUOTE(Rkatyte @ 2008 11 18, 21:27)
As irgi naudoju Perfectil, didžiausią poveikį jaučiu nagams, bet kaip čia jau rašė viena forumietė, mane irgi lengvai pykina nuo jų, tai jau daugiau nebepirksiu, pabaigsiu šitą pakuotę ir keisiu. Ir kažkaip anksčiau geresnis poveikis būdavo, dabar jau trečią mėnesį geriu ir beveik nieko sad.gif Girdėjau gerus atsiliepimus apie Nutra style, manau juos ir pabandysiu
*

As vartodama Perfektil tik pykinima jauciau verysad.gif , jokio poveikio nagams, plaukams ar odai. O va draugei tai thumbup.gif , jau 3 pakuote geria ir visa spinduliuoja groziu.
Matyt kiekvienai reikia atrasti savo vitaminus doh.gif , tik tos paieskos siek tiek brangios gaunasi unsure.gif .
belisima
QUOTE(vasare45 @ 2008 08 14, 11:47)
norėčiau išbandyti biocel papildus, kaži kiek kainuoja ir ar tikrai geras poveikis kaip reklamuoja? g.gif
*

Manau, kad jie didesne dali isleidzia reklamai, o ne kokybei sad.gif Turiu omeny ne vien jie , aplamai visi , kuo daugiau reklamuojasi, tuo didesne kaina,pvz, sensodyne dantu pasta, kol nebuvo reklamos kainavo apie11-12 lt, po reklamos 17-18 lt. doh.gif
Meri_ceri
O gal yra gerusiu pantogar? drauge ji plaukams gere, bet sak ir oda pagerejo, man irgi knieti pabandyt
Dusele
QUOTE(Ramune_lt @ 2008 11 24, 12:44)
As vartodama Perfektil tik pykinima jauciau  verysad.gif , jokio poveikio nagams, plaukams ar odai. O va draugei tai  thumbup.gif , jau 3 pakuote geria ir visa spinduliuoja groziu.
Matyt kiekvienai reikia atrasti savo vitaminus  doh.gif , tik tos paieskos siek tiek brangios gaunasi  unsure.gif .
*

gal gerdavai ant tuscio skrandzio arba ne su vandeniu, o kt skysciu? tada ir turetu pykint cool.gif
*Chardonnay*
QUOTE(Dusele @ 2009 04 01, 12:39)
gal gerdavai ant tuscio skrandzio arba ne su vandeniu, o kt skysciu? tada ir turetu pykint cool.gif
*

As irgi SM prisiskaiciau kad daugeli pykindavo nuo Perfectil, pati antra menesi geriu bet jokio pykinimo nera ax.gif tik daugiau jau negersiu kai baigsiu si kursa, grysiu prie nakvisu, man jos didesni poveiki turedavo biggrin.gif
Saldzioji18
o as geriu ir FUTURA Silica ir nakviesu alieju tai nzn nagiukai sutvirtejo , bet ne tiek kiek norejau verysad.gif be to naudoju ivairius lakiukus tai nzn kas pastiprino , oda truputi pagrazejo ax.gif o plaukuciai tai thumbup.gif
Vai2lka
as tai geriu cinka ir nakvisu alieju, abu kad odai butu geriau smile.gif
minik
As esu isbandziusi tikrai didele gausybe ivairiu vitaminu ir maisto papildu - ne tiek odos, kiek plauku ir nagu buklei gerinti. Mano isvada - kai kurie vitaminai tikrai kazkiek pagerina odos, plauku ir nagu bukle, o kai kuriuos reikia rinktis ir vartoti labai atsargiai. Man geriausias poveikis plaukams ir odai buvo geriant cinka (vartojau ji ilgiau nei 3 men, kol pastebejau poveiki). Kazkada bandziau ir silici futura - man nuo jo nebuvo jokio poveikio.
Per laika isitikinau, kad beveik visi B grupes vitaminai labai alergizuoja oda - ima berti dideliais giluminiais spuogais, todel ju vengiu.
Pries vasara pavartoju pora menesiu beta karoteno kapsules - oda tikrai graziau idega. Pries keleta metu isbandziau BOOTS vaistiniu tinko vitaminus, skirtus odai, plaukams ir nagams ir galiu sakyti, kad jie man kol geriausi is visu bandytu. Tiesa, odai poveikis buvo gal ne toks didelis (nors apmazejo inkstiriuku, odos spalva skaistesne), taciau plaukai atsigavo neispasakytai thumbup.gif
Kazkada esu bandziusi ir ta vienu labai giriama, o kitu peikiama Perfectili, man jis tragiskai netiko doh.gif schmoll.gif (pykindavo kiaura diena, net jei gerdavau ji gausiai pavalgiusi).
Mazoji_s
QUOTE(Dusele @ 2009 04 01, 13:39)
*

aš gerdavau tik gerai pavalgius, bet išgėrus toks negerumas apimdavo, kad nebenorėdavau nieko
Papildyta:
QUOTE(minik @ 2009 04 02, 18:59)
As esu isbandziusi tikrai didele gausybe ivairiu vitaminu ir maisto papildu - ne tiek odos, kiek plauku ir nagu buklei gerinti. Mano isvada - kai kurie vitaminai tikrai kazkiek pagerina odos, plauku ir nagu bukle, o kai kuriuos reikia rinktis ir vartoti labai atsargiai. Man geriausias poveikis plaukams ir odai buvo geriant cinka (vartojau ji ilgiau nei 3 men, kol pastebejau poveiki). Kazkada bandziau ir silici futura - man nuo jo nebuvo jokio poveikio.
Per laika isitikinau, kad beveik visi B grupes vitaminai labai alergizuoja oda - ima berti dideliais giluminiais spuogais, todel ju vengiu.
Pries vasara pavartoju pora menesiu beta karoteno kapsules - oda tikrai graziau idega. Pries keleta metu isbandziau BOOTS vaistiniu tinko vitaminus, skirtus odai, plaukams ir nagams ir galiu sakyti, kad jie man kol geriausi is visu bandytu. Tiesa, odai poveikis buvo gal ne toks didelis (nors apmazejo inkstiriuku, odos spalva skaistesne), taciau plaukai atsigavo neispasakytai thumbup.gif
Kazkada esu bandziusi ir ta vienu labai giriama, o kitu peikiama Perfectili, man jis tragiskai netiko  doh.gif  schmoll.gif (pykindavo kiaura diena, net jei gerdavau ji gausiai pavalgiusi).
*

kokį cinką gėrei?
minik
QUOTE(Mazoji_s @ 2009 04 03, 10:59)
kokį cinką gėrei?
*

Geriau Nature's Bounty cinka - va toki (pirkau ji ne LT, bet kiek zinau ir musu vaistinese yra, tik nezinau, ar irgi 50 mg g.gif ):
user posted image
Ziogas88
Perfectil jau trečią pakuotę geriu ir nieko, kitos jau nebepirksiu, nei nagai sustiprėjo, nei plaukai... nagai tai gal net dar labiau skilinėti pradėjo g.gif verysad.gif
*Chardonnay*
Maciau jau yra naujos Perfectil tabletes, tik kaina kokius 3 kartus didesne doh.gif
user posted image

Dar liko puse senos pakuotes bet jau nusipirkau kitokius (del odos) ax.gif Perfectilis nors nepykino bet vien del nagu jo gerti nenoriu schmoll.gif
Magas
QUOTE(linuxox @ 2008 11 24, 11:36)
geriu supra derma forte,40 kapsuliu apie 60-70lt,cia su 15mg hialurono rugsties,plius dar vartoju isoriskai preparatus su hialurono rugstimi,poveikis liuxiskas
*

o po kiek laiko pastebejot rezultata?

kaip kitoms, gal dar kas vartojo? labai aktualu nes as irgi gundausi juos pirkti,bet nesinori be reikalo svaistyt pinigu doh.gif
Tuberosa
Pasakysiu sąžiningai- stengiuosi per dieną išgerti 2 l. vandens( na, nevisada pavyksta), geriu šviežiai spaustų sulčių ir nemažai papildų, žalios arbatos ir beje, nemažai kavos( bet nerūkau) - rezultate man duoda mažiau metų ir labai giria mano odą .papildai tikrai padeda, tačiau tai turi būti, taip sakant, visas kompeksas- dar reikia daugmaž sveikai valgyti, daug gerti paprasto vandens, staigiai nemesti svorio ,naudoti tinkamą kremą ,o tik tada galvoti apie dekoratyvinę kosmetiką. Žodžiu, odos problemas reikia spręsti iš vidaus .
Bathor
Gal iš jūsų kuri vartojo maisto papildus ŠVARI ODA ar ŠVARI ODA PLIUS iš Bional produktų? smile.gif Jei taip,kokie rezultatai?
OksanaKi
QUOTE(Ziogas88 @ 2009 04 04, 21:28)
Perfectil jau trečią pakuotę geriu ir nieko, kitos jau nebepirksiu, nei nagai sustiprėjo, nei plaukai... nagai tai gal net dar labiau skilinėti pradėjo  g.gif  verysad.gif
*

as kazkada perfectil irgi geriau, poveikio nebuvo. dabar geriu nakvisu aliejaus kapsules. jau po men. jauciu pagerejimus ir plaukams ir nagas.
lauryna
QUOTE(Bathor @ 2009 04 08, 16:38)
Gal iš jūsų kuri vartojo maisto papildus ŠVARI ODA ar ŠVARI ODA PLIUS iš Bional produktų? smile.gif  Jei taip,kokie rezultatai?
*

Man, Svari Oda nei kiek nepadejo doh.gif Kol kas iki siol geriausias man Nakvisu aliejus is gamtos namu thumbup.gif
Magas
QUOTE(Tuberosa @ 2009 04 08, 14:01)
Pasakysiu sąžiningai- stengiuosi per dieną išgerti 2 l. vandens( na, nevisada pavyksta), geriu šviežiai spaustų sulčių ir nemažai papildų, žalios arbatos ir beje, nemažai kavos( bet nerūkau) - rezultate man duoda mažiau metų ir labai giria mano odą .papildai tikrai padeda, tačiau tai turi būti, taip sakant, visas kompeksas- dar reikia daugmaž sveikai valgyti, daug gerti paprasto vandens, staigiai nemesti svorio ,naudoti tinkamą kremą ,o tik tada galvoti apie dekoratyvinę kosmetiką. Žodžiu, odos problemas reikia spręsti iš vidaus .
*

gal galit placiau papasakot kokius maisto papildus gerete?
Bathor
QUOTE(lauryna @ 2009 04 09, 13:45)
Man, Svari Oda nei kiek nepadejo doh.gif Kol kas iki siol geriausias man Nakvisu aliejus is gamtos namu thumbup.gif
*

Reikėtų pamėginti ir man smile.gif
s-a-n-d-r-a
aha nuo Perfectil mane irgi pykino
Kristule2895
As kazkadaise nusifilmavau vienoje alaus mieliu reklamyteje, ir dovanu gavau tu tableciu. Nors mano oda visada buvo praktiskai ideali, neturejau jokiu spuogeliu net paauglysteje, nusprendziau, kad papildomas maitinimas odai nepakenks. Na ka... Odai gal ir nepakenke, bet per 1men priaugau net 7kg doh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.