Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

Del aptarnavimo tai ar kurortas ar ne, visur panasiai, neatsimenu, kada pagalvojau "kokie malonus zmones"...
o siaip tai daug kas nepatenkintas ir papludimiu, ir aptarnavimo kokybe, "uzlauztomis" kainomis, bet vistiek vaziuoja i ta palanga, naudojasi siulomomis paslaugomis ir niekur nedingsi jei nori nulekt vienai ar dviem dienom prie juros - i turkija gi nenuleksi... Dar galima i Latvija, sako, ten geriau, bet tuoj problemos - dokumentai vaikams, kiti pinigai ir t.t.
vaziuosim ir mes siemet i Lietuvos pajuri, man tai norisi to gaivaus oro, bangu osimo ir dviraciu takeliu... is ten teikiamu paslaugu naudosimes tik tiek, kad reikes kur permiegoti ir ieskosiuos pries diena vaziuojant, nes vaziuosim su mazu vaiku, tai norisi ir ora pasirinkti, o kur miegoti tikiuosi rasim...
Atsakyti
QUOTE(saulute1980 @ 2009 06 09, 20:35)
Del aptarnavimo tai ar kurortas ar ne, visur panasiai, neatsimenu, kada pagalvojau "kokie malonus zmones"...
o siaip tai daug kas nepatenkintas ir papludimiu, ir aptarnavimo kokybe, "uzlauztomis" kainomis, bet vistiek vaziuoja i ta palanga, naudojasi siulomomis paslaugomis ir niekur nedingsi jei nori nulekt vienai ar dviem dienom prie juros - i turkija gi nenuleksi... Dar galima i Latvija, sako, ten geriau, bet tuoj problemos - dokumentai vaikams, kiti pinigai ir t.t.
vaziuosim ir mes siemet i Lietuvos pajuri, man tai norisi to gaivaus oro, bangu osimo ir dviraciu takeliu... is ten teikiamu paslaugu naudosimes tik tiek, kad reikes kur permiegoti ir ieskosiuos pries diena vaziuojant, nes vaziuosim su mazu vaiku, tai norisi ir ora pasirinkti, o kur miegoti tikiuosi rasim...


Man ir pakanka Palalgos ar Sventosios ,nes i uzsienio kurortus neikandam smile.gif jei kam nepatinka ,niekas nevercia megautis lietuvisku pajuriu mirksiukas.gif
Atsakyti
Užvirė čia diskusija doh.gif Aš net susimąsčiau, ko gi mes važiuojam į tą Palangą g.gif Oras kaip visada neprognozuojamas, kainos aukštos, šeimininkai, ačiū Dievui, puikūs. biggrin.gif Ogi važiuojam pakeisti aplinką, save parodyti, į kitus pasižiūrėti tongue.gif Nekiurksosi gi visą laiką namuose. O jei rimtai,tai mums reikia tik dviračių takų, pušyno,jūros ošimo ir visų patogumų namelyje. Smagu pasivaikščioti su vaikais Pas Juozapą, super aplinka tenai, bet maistas mums nepatinka, tai nuvažiuojam tik ledų palaižyti ir pasižmonėti. Patinka mums Šiaudinėje pastogėje (Šventoji) papietauti, skanu tenai, o kainos , kaip ir visur. Pigesnis variantas pačioje Palangoje, netoli Basanavičiaus gatvės, kavinė Rūta, jei neklystu, ten sovietiniais laikais valgykla buvo. Maistas mus ten tenkina( bent jau pernai), o ir nėra labai brangu. Šašlyką prie namelio išsikepam, rūkytos žuvies nusiperkam. Smagu thumbup.gif Važiuojam pailsėti,atitrūkti nuo darbų, pagaliau, pabūti su šeima kartu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2009 06 09, 21:20)
Man ir pakanka Palalgos ar Sventosios ,nes i uzsienio kurortus neikandam smile.gif jei kam nepatinka ,niekas nevercia megautis lietuvisku pajuriu mirksiukas.gif



Ne apie tai kalba buvo,jei nesupratai. Norisi ir į Palangą ir į užsienio kurortus, bet merginos labai teisingai kalbėjo apie kainos ir kokybės santykį, o ne apie tai ar verta važiuoti čia ar ne. Tiesiog visame kame turi būti elementari logika, o ne iš piršto laužtos ir niekuo neparemtos kainos.
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2009 06 09, 20:57)
Ne apie tai kalba buvo,jei nesupratai. Norisi ir į Palangą ir į užsienio kurortus, bet merginos labai teisingai kalbėjo apie kainos ir kokybės santykį, o ne apie tai ar verta važiuoti čia ar ne. Tiesiog visame kame turi būti elementari logika, o ne iš piršto laužtos ir niekuo neparemtos kainos.

Sutinku, kad kainos ir kokybės santykis nelogiškas, bet, ką mes (vartotojai)galime pakeisti g.gif Nebent, tik nevažiuoti į mūsų pajūrį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RožėGrožė: 09 birželio 2009 - 20:06
Kiekvienais metais visi niurna kokios kainos aukstos,bet vistiek visi vaziuoja ten, be to pajurio gyventojai turi uzsidirbti visiem metam per vasaros sezona biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RožėGrožė @ 2009 06 09, 22:06)
Sutinku, kad kainos ir kokybės santykis nelogiškas, bet, ką mes (vartotojai)galime pakeisti  g.gif Nebent, tik nevažiuoti į mūsų pajūrį.



Nežinau, kasmet tai aš nevažiuoju, nes tikrai netraukia taip dažnai, ypač kai grįžti iš užsienio kurortų. O pakeisti tai galima tiek, kad nemokėti už abejotinas paslaugas "kvailų" kainų, aš jaučiuosi blogai kai mane tiesiog kvailina. Aš niekada nesivadovauju taisykle "na jei jau atvažiavau pailsėti, tai ką aš čia dabar apie kainą galvosiu per atostogas". Aš galvoju,jei netenkina nesinaudoju ta paslauga, o kiekvienas daro kaip jis išmano.
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2009 06 09, 21:21)
Nežinau, kasmet tai aš nevažiuoju, nes tikrai netraukia taip dažnai, ypač kai grįžti iš užsienio kurortų. O pakeisti tai galima tiek, kad nemokėti už abejotinas paslaugas "kvailų" kainų, aš jaučiuosi blogai kai mane tiesiog kvailina. Aš niekada nesivadovauju taisykle "na jei jau atvažiavau pailsėti, tai ką aš čia dabar apie kainą galvosiu per atostogas". Aš galvoju,jei netenkina nesinaudoju ta paslauga, o kiekvienas daro kaip jis išmano.

mes taip pat važiuojam išimtinai retai ( yra Lietuvoje gražių vietų ir be Palangos, be to ir į užsienį nuvažiuojam), šiais metais-, nes vyras turi ten reikalų, aišku, kad pramogų sau ir vaikams ten rasiu, jau ieškau ko nors nelabai brangaus netoli parko ( kad nelįsti į centrą ), realiausia- pas privatininkus ( mat man būtina, kad būtų virtuvė, vaikai alergiški..., turėsiu gaminti)..., stengsiuosi, mažiau vaikščioti po miestą, nes esu " pusiau" palangiškė, mano vaikystės Palanga- maži, mieli namukai, tyla ir ramybė..., nenoriu sau širdies draskyti... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
beje aš nepykstu už dideles kainas, aš laaaabai pykstu, kad už tuos pinigus neatidirbama..., pvz. nebūtų pikta mokėti tiek už tualetą prie autobusų stoties, jei ten nebūtų tiesiog siaubinga, nešvaru....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voras34: 09 birželio 2009 - 20:55
QUOTE(lina-kameja @ 2009 06 09, 19:29)
yra bent keli zirgynai - pramoga vaikams superine - atsimins ilgai,

Gal galite tiksliau pasakyti kur tie žirgynai, kaip dirba, kokios kainos,nes aš nežinau, pernai ieškojom, bet neradom.
Atsakyti
QUOTE(Fruzina @ 2009 06 10, 06:39)
Gal galite tiksliau pasakyti kur tie žirgynai, kaip dirba, kokios kainos,nes aš nežinau, pernai ieškojom, bet neradom.



yra net keli vaziuojant is palangos link nemirzetos po kaire puse. klaipedos plentu neprivaziavus vytauto g ir klaipedos pl susiliejimo(nzn kaip kitaip paaiskint). kaimelis DOBILAS. pirmas ivaziavimas - buves tikrasis zirgynas (bet kiek girdejau ten labai brangu ir is vis neaisku ar ten teber arkliuku), o jei vaziuosit i trecia ivaziavima - ten net du privatininkai (praita vasara buvo 50 lt/val). dar yra prie HBH. cia jau hbh tinklapyje tiksliau viska galit susizinot.

be je kas pirtma kart josit geriau jokit tik 15-30 min, nes jei ilgiau nerealiai kojas skaudes. vaikams tai negalioja, nes jie siaip ar taip aktyvesni gyvenima gyvena nei mes lotuliukas.gif

p.s. o kas apie saslykus tai prie dobilo bet jau po desnia gruzinas ar armenas saslykine thumbup.gif turi. kas zino visada pas ji vaziuja.
Atsakyti
QUOTE(ogista @ 2009 06 09, 12:14)
jei smalsu, kožną dieną junk kamerą ir grožėkis jūra,
beje, žinosi koks oras tą dieną, kai važiuosit mirksiukas.gif

http://www.uch.lt/20...gos_tiltas.html


va cia tai gera nuorodele imetet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2009 06 10, 09:35)
yra net keli vaziuojant is palangos  link nemirzetos po kaire puse. klaipedos plentu neprivaziavus vytauto g ir klaipedos pl susiliejimo(nzn kaip kitaip paaiskint). kaimelis DOBILAS. pirmas ivaziavimas  - buves tikrasis zirgynas (bet kiek girdejau ten labai brangu ir is vis neaisku ar ten teber arkliuku), o jei vaziuosit i trecia ivaziavima - ten net du privatininkai (praita vasara buvo 50 lt/val). dar yra prie HBH. cia jau hbh tinklapyje tiksliau viska galit susizinot.

be je kas pirtma kart josit geriau jokit tik 15-30 min, nes jei ilgiau nerealiai kojas skaudes. vaikams tai negalioja, nes jie siaip ar taip aktyvesni gyvenima gyvena nei mes lotuliukas.gif

p.s. o kas apie saslykus tai prie dobilo bet jau po desnia gruzinas ar armenas  saslykine  thumbup.gif  turi. kas zino  visada pas ji vaziuja.

Ačiū už info, va tokios ir norėčiau 4u.gif
Atsakyti