Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

QUOTE(Rasiliukas @ 2009 06 17, 12:37)
Na jeigu i ta buta 4-iese norteumete tilpti, tai kiekvienam zmogui po 20 lt iseitu...
Pelno seimininkui nedaug lieka atemus dujas, vandeni, patalyne ir nusidevejima, tvarkyma ir t.t....

patalynės galima ir neduoti,aš pvz vistiek savo vežuosi.
Na ir kiek jau tų dujų ar elektros per parą galima išnaudoti doh.gif
o dėl tvarkymo,visada paliekom tvarkingai,išplaunam,sutvarkom ax.gif

aišku suprantu ir nuomuotojus,visokių tų nuomininkų pasitaiko unsure.gif
kiekvienas žiūri,kad pačiam būtų geriau drinks_cheers.gif

bet nereikia apgaudinėt žmonių,jei niekas ir nepasikeitė rolleyes.gif
Atsakyti
Nuvažiavus į vietą ir paieškojus, tikrai tai neužims daug laiko, rastumete perpus pigiau. Ir po 50-60 litų, nes žmonių palangoje nedaug. Konkurencija.
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2009 06 17, 12:49)
patalynės galima ir neduoti,aš pvz vistiek savo vežuosi.
Na ir kiek jau tų dujų ar elektros per parą galima išnaudoti doh.gif
o dėl tvarkymo,visada paliekom tvarkingai,išplaunam,sutvarkom ax.gif

aišku suprantu ir nuomuotojus,visokių tų nuomininkų pasitaiko unsure.gif
kiekvienas žiūri,kad pačiam būtų geriau drinks_cheers.gif

bet nereikia apgaudinėt žmonių,jei niekas ir nepasikeitė rolleyes.gif

Vandens, duju, elektros sunaudoti galima nemazai, patikekit mirksiukas.gif
Aisku, zmogus zmogui nelygus, visi skirtingai supranta svara cool.gif

Manau kurorte pasikeite tik kainos viesbuciuose, privatus sektorius nemazina kol kas blush2.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad truputį ne vietoje klausiu, bet nerandu geresnės vietos: kur Palangoje galima pasinaudoti internetu? Ar yra kokia interneto kavinė ar pan.?
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2009 06 17, 12:49)
patalynės galima ir neduoti,aš pvz vistiek savo vežuosi.
Na ir kiek jau tų dujų ar elektros per parą galima išnaudoti doh.gif
o dėl tvarkymo,visada paliekom tvarkingai,išplaunam,sutvarkom ax.gif

aišku suprantu ir nuomuotojus,visokių tų nuomininkų pasitaiko unsure.gif
kiekvienas žiūri,kad pačiam būtų geriau drinks_cheers.gif

bet nereikia apgaudinėt žmonių,jei niekas ir nepasikeitė rolleyes.gif


Komunalinės paslaugos pajūry (pvz., poilsinėse) tikrai kainuoja nemažai , ypač jei vanduo šildomas el.boileriu. Dar egzistuoja daugybė kitų mokesčių, kuriuos turi mokėti savininkas, pvz., mokestis už aplinkos priežiūrą ir tvarkymą, šiukšlių išvežimą, automobilių aikštelę (jei tokia yra), sargą ar budinčią (jei tai butukas buvusioje poilsinėje), visokius remontus (stogo, laiptų...) ir t.t. ir t.t. doh.gif Tai logiška, kad kokio butuko savininkui jau geriau visai nenuomot ar leist už dyka pailsėti giminaičiams, draugams (bent jau garantija, kad tikrai po savęs sutvarkys, nesulaužys, dušo neužkimš šiukšlėm, vaikai lovų neapsisios) negu nuomot negaunant pelno. smile.gif
Su viešbučiais kiek kitaip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 17 birželio 2009 - 17:57
QUOTE(Vistik @ 2009 06 17, 13:10)
Nuvažiavus į vietą ir paieškojus, tikrai tai neužims daug laiko, rastumete perpus pigiau. Ir po 50-60 litų, nes žmonių palangoje nedaug. Konkurencija.

šiuo metu tikrai rastumem lengvai, bet pvz liepą, rugpjūtį, ypač kaip karštos dienos, tai ojoj kainelės užkyla doh.gif Mes pernai be 200 lt nieko padoraus neradom. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilute777 @ 2009 06 17, 00:44)
Kaip tik šiandien klausiau. Su vaikiška kedute - 10Lt/val, visi kiti po 6Lt/val.

O gal kas žinote, kur Palangoje gauti šalmuką vaikui? Nes tie, kurie nuomuoja dviračius neturi.  schmoll.gif


Šiandien atradau dviračių nuomą prie "Vasaros ambasados" Meilės alejoje, tai ten visi (ir su kedute vaikui) po 6 Lt. Ir svarbiausia, jie šalmuką vaikui duoda thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2009 06 17, 13:37)
Na jeigu i ta buta 4-iese norteumete tilpti, tai kiekvienam zmogui po 20 lt iseitu...
Pelno seimininkui nedaug lieka atemus dujas, vandeni, patalyne ir nusidevejima, tvarkyma ir t.t....


Ne, aš apie du žmones kalbu. O mano atveju tai aš suvyru ir mažas lėliukas ax.gif Jei būtų mūsų dvi poros tai 100 litų be problemų mokėčiau, o kai dviem tai man brangoka, o pasiimt dar kažką kartu gyvent nesinori smile.gif Beje patalinę savo aš irgi visada vežuosi, nes taip daug maloniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2009 06 17, 15:34)
Atsiprašau, kad truputį ne vietoje klausiu, bet nerandu geresnės vietos: kur Palangoje galima pasinaudoti internetu? Ar yra kokia interneto kavinė ar pan.?


Pagrindineje gatveje yra. Kur kazkoks restoranas kur vakarais gyvi koncertai uzdaroje patalpoje Povilaitis, Butkute dainuoja. Tai va tam paciam pastate yra kaba iskaba internetas
Papildyta:
O as turiu klausima, gal kas zino kokie orai nusmato liepos pirmoje ir antroje puseje? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Romeniukas @ 2009 06 13, 11:43)
taj ta temele kaip ir mirs..nes cia pagrinde ir uzsuka tik ieskantys kur apsistoti ir turintys ka pasiulyti....


PRIEŠTARAUJU doh.gif doh.gif

Tikrai nemirs, nes as ateinu apie palanga pasiskaityt kur valgyt, kur idomesnes vietos, apie orus, apie kitus klausimus man rupimus. Bet mane maziausiai domina butu nuoma, o turedavau skaityt viska, nors man neaktualu. LABAI GERAI, KAD TAIP PADARET thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2009 06 17, 15:34)
Atsiprašau, kad truputį ne vietoje klausiu, bet nerandu geresnės vietos: kur Palangoje galima pasinaudoti internetu? Ar yra kokia interneto kavinė ar pan.?

Prie Maximos yra boulingo klubas ar kas ten...as visada eikalui esant ten internetu naudojuosi.
Atsakyti
Gal kas žinote kokius poilsio namus prie jūros su maitinimu 4u.gif Ar per daug aš čia noriu g.gif
Atsakyti
Sakykite, ka galima aplankyti Palangoje? Gal kazka tokio idomaus pamatyti? su mazu vauku.



Planuojam ir iki Nidos nuvaziuoti, gal raganu kalna aplankyti
Atsakyti