Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

Ar imanoma maudytis ar salta?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 07 15, 23:29)
Ar imanoma maudytis ar salta?


na sunku pasakyt - kaip kam. tikrai zmones maudosi.
Atsakyti
O man labai rupi, ar daug poilsiautoju pajuryje?
Atsakyti
As atostogauju jau beveik savaite, ir galiu pasakyti kad nebuvo ne vienos dienos kai nebuvo saules . Visa savaite sviecia saule, nors Vilniuje ir Kaune kelias dienas baisiai lijo....O vakar juroje maudiesi visi , vanduo gal ir ne labai siltas, bet visai be bangu - kaip ezere, ir taip traukia su vaikais paisdykauti vandenyje lotuliukas.gif Ir kiek ziurejau prognozes, tai kita savaite tokia pati .... bent jau taip zada orelis.lt ir orai.lt
Atsakyti
Sekmadieni ruosiames pajurin smile.gif Tikiuosi issimaudyti. Seniai nesimaudziau Baltijoj. Vis per salta.
Atsakyti
as ruosiuosi pirmadieni isvykt,kad tik oras butu normalus
Atsakyti
QUOTE(RožėGrožė @ 2009 07 17, 22:16)
Važiuojam, važiuojam mirksiukas.gif  smile.gif Susitvarkys tie orai, palis truputėlį ir vėl saulutė pasirodys. Gerų atostogų visiems  4u.gif


Mes irgi nuo pirmadienio traukiam mirksiukas.gif Tad tikiuosi baisiaiusiai, kad nelis ateinančią sabžvaitėlę ir mes visos ten puikiai pailsėsime. Tik niekaip nesugalvoju ką dar be jūros ten nuveikti g.gif Mano sąrašiuke dviračiai, vaikštynės po parką.... o ką dar galima būtų su beveik 2 metų vaikučiu nuveikti?
Atsakyti
Kokios kainos nakvynes? gal kas galit parekomenduot "po pigiaja"? blush2.gif
Atsakyti
panos ar tikrai palangoj galima surast stoga virs galvos iki 50lt. Man kazko nesitiki
Atsakyti
Jau imu nervintis verysad.gif kiek skambinu,visur užimta...Gal čia kas dar ką pasiūlys...Nuo 26d.O kokia vandens temperatūra?
Atsakyti
QUOTE(aureelka @ 2009 07 21, 14:55)
taip noretusi prie juros ,bet kad orai nekokie,kiek maciau prognozes tik lietus ir jokios silumos,o vandens temperatura tai +19,bent parasyta taip vienam oru prognoziu tinklapi.Kada gi atsils,jau manau kad niekada....

apie vandenį klausi kada atšils? taigi jei jūroje yra 19 laipsnių tai jau arbata, mirksiukas.gif , mano vaikai maudosi prie 15 4u.gif , taigi čia baltijos jūra, o ne bala, 4u.gif , nors man irgi norisi šiltesnio vandenuko, nu bet 19 dar dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aureelka @ 2009 07 21, 14:55)
taip noretusi prie juros ,bet kad orai nekokie,kiek maciau prognozes tik lietus ir jokios silumos,o vandens temperatura tai +19,bent parasyta taip vienam oru prognoziu tinklapi.Kada gi atsils,jau manau kad niekada....

jeigu seksi orų tinklalapius, tikrai kad prie jūros nepakliūsi bigsmile.gif
štai šeštadienį prognozė rašė, kad bus iki 31C, o ištiesų 33C buvo pavėsyje, ant saulės vos ne 40C, vanduo 21C, taip kad ta rašytinė prognozė ne rodiklis...beje, įsijunk tilto kamerą ir kasdien matysi koks oras pajūryje bet kurią valandą mirksiukas.gif
Atsakyti