Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

QUOTE(Vaka @ 2009 01 20, 21:33)
papasakok placiau  thumbup.gif

Aha, norim suzinot... ax.gif
Atsakyti
Gal kas galetu papasakot apie viesbutuka "Vėtra" Palangoje. Uzsisakem savatgalio pasiulyma "Šokoladines svajos". Tai idomu, gal kas ten lankėsi?
Atsakyti
mane domintu gal kas zinote kur galima butu praleisti romantiska savaitgali dviems?viesbuciuose tai labai brangu sakyciau, gal kas nuomoja nameliuka ar butuka koki su didele vonia ir vaizdu i jura?butu idomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(greitute @ 2009 01 29, 15:13)
Gal kas galetu papasakot apie viesbutuka "Vėtra" Palangoje.

Kas liečia patį viežbutį,tai tikrai viskas ten thumbup.gif -tvarka,personalas,kambariai,pirtys,baseinas thumbup.gif .Tikrai nesigailėsit mirksiukas.gif .
Atsakyti
...O aš vėl su vis šeima į BAURE yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
...geresnio poilsio ir būt negali..... clap.gif clap.gif
Atsakyti
O mes jau kelis kartus buvome apsistoje viename jaukiame butuke. Patiko, kad netoli centro ir parko. Vietos tikrai uztenka. Viskas nauja, matosi, kad neseniai įrengta. Kai vaziavome su visai kūdikeliu, tai pliusas, kad nera jokio duso kabinos, (uzuolaidele) gali voneleje vaiką maudyti. Seimininkai pasiūlo ir patalynę, ranksluoscius.
Neseniai vėl buvome, tai ir žiemą nenusivylėme, grindys šildomos, tai sūneliui smagu ropoti buvo:), o mamai nebaisu, kad sušals. Šeimininkai pasiūlo ir patalynę, ranksluoscius.

Šeimininkės tel. 868649508.




Atsakyti
Mes jau pora kartu buvom d.a.d.u bute: seimai labai geras variantas, kaina padori, jura ir centras netoli. manau, ji nesupyks, jei paviesinsiu cia jos telefona g.gif 869906991 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonano: 08 vasario 2009 - 22:06
QUOTE(AGFA @ 2009 02 04, 13:56)
...O aš vėl su vis šeima į BAURE  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif
...geresnio poilsio ir būt negali..... clap.gif  clap.gif

ir mane sudomina šitie namukai, kaip suprantu jūs ne pirmą kartą, gal galite smulkiau papasakoti, ką ten tokiu metu veikiate ax.gif

ką jie ten siūlo g.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2009 02 04, 14:56)
...O aš vėl su vis šeima į BAURE  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif
...geresnio poilsio ir būt negali..... clap.gif  clap.gif

ir ar jie sildomi ziema unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2009 02 08, 23:47)
ir mane sudomina šitie namukai, kaip suprantu jūs ne pirmą kartą, gal galite smulkiau papasakoti, ką ten tokiu metu veikiate  ax.gif

ką jie ten siūlo  g.gif

ačiū  4u.gif

...Mes jau rezervuojames vasarai.
smile.gif
QUOTE(dabej @ 2009 02 09, 00:47)
ir ar jie sildomi ziema  unsure.gif

...ziema but neteko. Bet skaitant ju reklamele, atrodo kad sildomi.
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2009 02 09, 08:41)
...Mes jau rezervuojames vasarai.
smile.gif

...ziema but neteko. Bet skaitant ju reklamele, atrodo kad sildomi.

viskas aišku ax.gif

pamaniau, kad dabar vykstate bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2009 02 08, 23:47)
ir mane sudomina šitie namukai, kaip suprantu jūs ne pirmą kartą, gal galite smulkiau papasakoti, ką ten tokiu metu veikiate  ax.gif

ką jie ten siūlo  g.gif

ačiū  4u.gif


Šilta ir gera "Baurėje" ir žiemą ir vasarą wub.gif
Dar jie siūlo pasibūti kubile, jei norite - manau ir į baseiną galima išokti biggrin.gif

O tada jau pramogos pagal jūsų norus drinks_cheers.gif man tai užtenka ten vien jūros wub.gif daugiau nieko nereik tongue.gif
Atsakyti