Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

QUOTE(Bussinkka @ 2010 05 05, 20:07)
O jeigu jus viena vaziuosit, galite parasyti i AZ duosiu kontaktus kur daug kartu buvom, ten yra kambariu ir po 20 lt, labai didelis pasirinkimas, dzuku g. netoli maximos smile.gif



Pas Mindauga? Jau radau,uz 15 dienu poilsi dviems mokesime 637 lt. ax.gif
Laukiu nesulaukiu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyrica @ 2010 05 06, 14:59)
Pas Mindauga? Jau radau,uz 15 dienu poilsi dviems mokesime 637 lt.  ax.gif 
Laukiu nesulaukiu.  blush2.gif

mes pas seimininke Jurate buvom g.gif
Atsakyti
Ar skaitėt, kad Palangoje gegužės 14–16 d. vyks jubiliejinė kurorto šventė „Palanga 2010“? Gera proga nuvaziuot nebrangiai pailset (kainos dabar dar mazos) ir vasarai apsidairyt smile.gif
Programa gan įvairi ir įdomi:
http://www.palanga.l....php?1420001142

na mus tai labiausiai domina fejerverkas nuo juros tilto, iki siol prisimenu kaip ispudingai atrode per naujus metus.

Atsakyti
Paprastai per sventes kainos uzkyla. Mes praejusiais metais geguze planavom lekti savaitgaliui i Palanga. Kaip tik per sezono atidaryma. doh.gif Tai nukelem ramesniam savaitgaliui, nes kainytes buvo pakeltos del sventes.
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2010 05 06, 17:17)
mes pas seimininke Jurate buvom g.gif


Taip,pas ja,ten tik bendravau per jos sunu. mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi ieskau apsistoti kur liepos pradzioje, bet man reikia keliu dalykeliu...noriu tikrai jaukiai ir graziai irengto (nes juk atostogos nesinori vaziuoti ir miegoti suklypusiose lovose),mini virtuvele, taip pat noriu kad butu pirmame aukste su terasa, arba kad butu pievele (nes vaziuosime su vaiku beveik 2 metuku) taip pat noreciau kad butu lauko kepsnine (vakare koki saslykiuka issikepti) atstumas nebutinai reikalinga kad butu arti juros ar centro kazkur taip pusetinai noretusi kokioj Plytu g, ar dar toleliau...ar Vytauto g. pradzioje ten prie misko... gal as per daug noriu g.gif siaip yra keletas vieteliu, bet uz 5 dienas beveik 1000 Lt nes para po 200 Lt o as noreciau apie 150 uz para.. doh.gif tai vat ir esu dabar amzinuose ieskojimuose..eh tos atostogos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo %ziema%: 11 gegužės 2010 - 13:31
kas mane nustebino, kad jau daug butu rezervuota blink.gif o as ieskau ieskau ir kol kas nerandu g.gif
Atsakyti
mes važiuojam šį savaitgalį į Palangą, gal kas galit pasiūlyti dviejų kamb. butą, atvažiuotume keturiese, su sava patalyne; domina butas netoli parko...kadangi brangesnį variantą jau kaip ir turim, ieškom iki 70 litų/parai ( na kol kas juk ne sezonas dar ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(PULA @ 2010 05 02, 12:47)
SVEIKOS:) Gal kas gyvenot praėjusią vasarą Gintaro 28 cool.gif  Ar patiko?



cia galima gyventi 4-riese + vaikas. ir visi patogumai ( vonia, virtuve, vieta masinai...) kaina 100lt parai. |Jei kam 5domu galiu kontaktus duoti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki, gal yra Palangiskiu? Kaip orai pas Jus, mano draugai grizo praeita savaitgali susale, sustyre, sake "pasidegino" lotuliukas.gif , o Vilniuje oras buvo labai siltas g.gif
Palnuoju vaziuoti si savaitgali, gal jau pas jus atkeliavo siluma?
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2010 05 12, 07:13)
Sveiki, gal yra Palangiskiu? Kaip orai pas Jus, mano draugai grizo praeita savaitgali susale, sustyre, sake "pasidegino" lotuliukas.gif , o Vilniuje oras buvo labai siltas g.gif
Palnuoju vaziuoti si savaitgali, gal jau pas jus atkeliavo siluma?

Jums pasiseke sezono atidarymas Palangoje 4u.gif jei ir saltoka bus vistiek ka veikt turesit 4u.gif Pas mane mergaites kiekviena savaitgali jau vaziuoja ir nesiskundzia , kad susalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2010 05 12, 07:18)
Jums pasiseke sezono atidarymas Palangoje  4u.gif  jei ir saltoka bus vistiek ka veikt turesit  4u.gif Pas mane mergaites kiekviena savaitgali jau vaziuoja ir nesiskundzia , kad susalo  smile.gif



Tai kad ir as jau nuo Naujuju ta sezona atidariusi ax.gif
Tik galvoju uzklausiu kaip orai ar pasitaise, nes sake praeita savaitgali buvo nu jau taaaip saaalta, o mes kaip tikplanavom vaziuoti, bet atidejom sitam ax.gif

Del Irentos klausiau ne sau, o draugu paprasyta blush2.gif , nes labai jie norejo ten apsistoti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 12 gegužės 2010 - 07:28