Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvas po gimdymo

QUOTE(Ausyte1 @ 2005 08 11, 16:15)
Dėl strijų: o jūs nėštumo metu tepėt kremais nuo strijų? ar tik dabar susirūpinot?
Aš tepiau visą nėštumo laiką (kai tik pilvas pradėjo pūstis) ir po gimdymo dar kokį mėnesį-kitą. Nėra nė vienos strijos. Jau kai strijos atsiranda, tai jau sunkiai jas kremais beišnaikinsi...



Gera paguoda doh.gif ir labai veiksmingas patarimas schmoll.gif
Atsakyti

na nezinau ar tie kremukai labai padeda kad ir jais tepi nuopat pradziu, as tepiau o krutis viena su strijom. O pilvas kuris buvo didziulis - nei vienos nematyti.

Bet pilviukas nukares- ir taip graziai matosi kur issitempe nuo leliuko buvimo:)
tikekimes kad susitrauks, nes sportuoti praejus menesiukui po cezario labai dar nesinori
Atsakyti
QUOTE(audroneta @ 2005 08 12, 11:59)

Bet pilviukas nukares- ir taip graziai matosi kur issitempe nuo leliuko buvimo:)

Mano leliukas tai visą nėštuma tik vienoje pilvo pusėje pragulėjo ir tai labai aiškiai matyti, nes ten l.daug strijų be to dar toje pusėje apendicito randas ir tas labai negražiai sutrūkinėjo... Vienu žodžiu ne kas verysad.gif
Atsakyti
Mano taip pat ne koks, kabo truputi, kai stoviu tai nieko, bet atsisedus isdrimba kaip... blush2.gif
strijų ant pilvuko tai neperdaugiausiai, sportu užsiimu tik dabar, nors pagimdžiau prieš 2,7 metus. Per nėštumą buvau priaugusi 11 kg., o kai pagimdžiau numečiau 16-17 kg. thumbup.gif
Tad pilvukas iš karto nelabai ir matėsi, vėliau kai apsileidau paryškėjo labiau, dabar bandau atitaisyti klaidą, bet nemanau kad labai ji pasitaisys tongue.gif
Atsakyti
Mano pilvas irgi išdrimba kai sėdžiu, iš šono tai siaubingai atrodo, o dar nugaros raumenys po nėštumo susilpnėjo tai truputį į kuprą meta, bet čia pataisoma. Dabar galvojau jau geriau storesnės kojos negu toks atsikišęs pilvas, nors pas mane ir viena ir kita. sad.gif Bet vistiek neprarandu vilties ir viliuosi, kad sportas padės viską sutvarkyti ir aš vėl galėsiu džiaugtis gražia figūra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skin @ 2005 08 02, 23:47)
Man irgi atrodo, kad diržas skirtas tik savęs nuraminimui  mirksiukas.gif. Jei bus lemta likti su atsikišusiu pilvu, tai joks diržas nepadės  schmoll.gif.

Gal būt. Aš po savo siaubingo pilvo (dvyniai gimė 07.26) dabar nešioju tamprų elastinį korsetą, kiek aukščiau pakeltą, kad spaustų visą pilvą. Nežinau, efektas nuo korseto ar ne, bet pilvas jau gerai susitraukė. Palauksim poros mėnesių, tada matysim, kas per efektas. Nuo korseto diskomforto nejaučiu jokio, o figūrą juntamai taiso. Juolab kad dviratis esu, tai nukabęs pilbukas man labai pastebimas. Laukiu geriausio - o kas belieka? smile.gif
Atsakyti
Savaite po gimdymo atrodžiau dar kaip nėščia nestuke.gif .
Taigi vyras nupirko vaistiniai diržą kuris jau tikrai suveržia, tai tikrai padėjo.Dabar tą diržą galiu nešioti po kelnėm kad pilvas atrodytų visai plokščias. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J&J @ 2005 08 16, 19:48)
Dabar tą diržą galiu nešioti po kelnėm kad pilvas atrodytų visai plokščias. smile.gif

Aš va irgi nešioju. Tik ne diržą, o korsetą. Labai normaliai palaiko pilvą ir formą priduoda. Kai dabar žindau ir su elastiniu korsetu - jaučiuosi kaip bomba smile.gif Brangiausiam irgi labai patinka biggrin.gif Dieve, bet kas liks iš mano grožio pabaigus maitinti??? Gi tik dabar krūtinė tokia, kokios norėjau nuo pat vaikystės 4u.gif Ir be jokių implantų
Panos, o kaip pas jus pabaigus maitinti krūtinė? Ar labai susigadina - ta prasme, nukamba? Nepykit, aš gi tokia pati kaip jūs, ir man tiesiog rūpi...
Atsakyti
Nu ką aš galiu pasakyti, nešiojau aš irgi tą gorsetą, pilvo nebeliko ant trečios dienos. Pati stebėjausi, nes kitoms juk kelis mėnesius pilvas atsikišęs būna g.gif
O papai po maitinimo, tai kaip čia pasakius, nu nebe tokie kaip prieš maitinimą, bet tikrai galvojau bus blogiau. Tai džiaugiuosi, kad dar tokį rezultatą turiu. Baiminausi,kad bus kaip spanielio ausys doh.gif
Ritulyte, taip, kad labai nepergyvenk mirksiukas.gif
Atsakyti
Del striju....
Sportuojancioms, ypac profesionalioms sportininkems, raumenys buna netamprus, todel strijoms yra didesne tikimybe atsirasti. Lengvai sportuojancioms mamoms tas itakos neturi. Siaip tikra tiesa - genai viska daro.
Del pilvo...
Mano gydytoja tiek nestumo metu, tiek po nestumo del "pilvo itvaru" sake, kaip pati jauties: "Striju jei lemta atsirast, - atsiras ir su juo. (Buna kad labai tempia pilvo apacia ir skauda - tuomet, sako padeda).
O pilvas po gimdymo legviau atsistato jei nebuna suvarzytas ir gimda greiciau issivalo. O plokscio pilvo, kaip iki gimydymo be minimaliu pastangu sporte, manau neimanoma turet..." Citatos pabaiga biggrin.gif Pati ji beje du kart gimdzius ir atrodo thumbup.gif
Man paciai pilvo atsikisusio nera. Po gimdymo irgi kaip nescia jau neatrodziau. Bet kai nuogas pilvas tai tikrai ne toks kaip iki gimdymo. Jis nestoras, bet toks nukabes biski...Apsirengus - nesimato, bet darau atsilenkimus - regis padeda. Tvirteja.
Atsakyti
QUOTE(Ex-panele-nerealybe @ 2005 08 24, 11:02)
Bet kai nuogas pilvas tai tikrai ne toks kaip iki gimdymo. Jis nestoras, bet toks nukabes biski...Apsirengus - nesimato, bet darau atsilenkimus - regis padeda. Tvirteja.

Tai kad ir natūralu. Gi nebe mergytės esam. Mano dabar irgi toks... na, kiek apvalokas, bet ne per daug - vyras tvirtina, kad netgi seksualesnė nuo to savo pilvuko tapau. Oi tie vaikai - gadina jie mamas ir net leidimo nesiklausia... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siesta @ 2005 08 11, 18:19)
Zinote merginos,

Labai gerai elastinis dirzas padejo  thumbup.gif , ir man ir mano tetai, kuriai nuo amziaus pilvas atsirado  ax.gif . As tiesa sakant nuo pirmuju dienu si dirza devejau, tai pilvas dingo, tik rauksleliu ir striju dar turiu  blush2.gif

Šventa tiesa. Aš va su dvyniais buvau, strijų atsirado, kas be ko, betgi kad ir pilvukas buvo tiesiog neaprėpiamas. Turėjau anglišką bandažą, jis mane ir gelbėjo, kitaip nė į gatvę išeiti nebūčiau galėjusi. O dabar - nešioju elastinį korsetą, kiek pakeltą, kad visą pilvą apspaustų, tai draugės net stebisi - Rita, sako, kaip tu po tolio pilvo dabar visiškai be pasekmių? Pasekmių dar yra, bet man tik mėnuo po gimdymo - tikiuosi, susitvarkys.
Atsakyti