Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvas po gimdymo

Man raumenys prasiskyre - preso nulis, nera ka stiprinti su tais atsilenkimais...
Atsakyti
skaiciau jusu pasisakymus ax.gif priimkit ir mane i kolekcija mirksiukas.gif pilvukas nors tu riebaliuku nedaug,bet aplink bamba ir sonai visi sutrukineja g.gif doh.gif o kur galima paziureti ta randa po operacijos? blush2.gif
Atsakyti
Kilo mintis beskaitant apie pasikeitusias krūtines po gimdymo. Taigi mano kojelės, kurios ir taip ne per dailiausios buvo, nutarė dar pasididinti g.gif Buvo geri 39 dydžio bateliai, dabar, po pirmo vaiko - jau reikia gerokai paieškoti 40 ar net 41 dydžio, žiūrint, koks gamintojas. Nejuokingi nuostoliai, nes kai kuriuos savo mergautinius batelius dar galėčiau nešiot ir nešiot prie gražesnio rūbo. Deja..O tai po antro jau reiks 42???? sad.gif swoon.gif
Atsakyti
Kaip keista... blink.gif Gal laikinai isbrinko? Kiek laiko po gimdymo praejo? Turbut teks naudotis SM skelbimu lentos paslaugomis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy_chick: 28 balandžio 2006 - 14:34
Pirma kart girdziu kad kojos po gimdimo padideja g.gif
Be komentaro schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 04 29, 01:13)
Pirma kart girdziu kad kojos po gimdimo padideja g.gif
Be komentaro schmoll.gif

Aš irgi turiu tokia problėma taigi iki gymdimo pirmo nešiodavau 37 o po gymdimo 38,ir tai grėičiausiai fiziologiškai auga koją iki 25 metu ,taigi o kiek jūms nes jokios informacijos nera mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
sveikutes..ir mano is 39 i 40 ar net 41 g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LARISA 74 @ 2006 04 29, 09:32)
Aš irgi turiu tokia problėma taigi iki gymdimo pirmo nešiodavau 37 o po gymdimo 38,ir tai grėičiausiai fiziologiškai auga koją iki 25 metu ,taigi o kiek jūms nes jokios informacijos nera mirksiukas.gif  g.gif

Na man irgi taip atrodo, zmogus juk po truputi sensta, tai ir dydziai keiciasi. Bet kad taip staigiai pasikeistu dydis g.gif idomu. Na visko gyvenime buna.
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 04 29, 09:07)
Na man irgi taip atrodo, zmogus juk po truputi sensta, tai ir dydziai keiciasi. Bet kad taip staigiai pasikeistu dydis  g.gif idomu. Na visko gyvenime buna.

O gal tiesiog dėl hormonų pokyčių iš tiesų paaugo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 04 28, 15:30)
Kilo mintis beskaitant apie pasikeitusias krūtines po gimdymo. Taigi mano kojelės, kurios ir taip ne per dailiausios buvo, nutarė dar pasididinti g.gif Buvo geri 39 dydžio bateliai, dabar, po pirmo vaiko - jau reikia gerokai paieškoti 40 ar net 41 dydžio, žiūrint, koks gamintojas. Nejuokingi nuostoliai, nes kai kuriuos savo mergautinius batelius dar galėčiau nešiot ir nešiot prie gražesnio rūbo. Deja..O tai po antro jau reiks 42???? sad.gif  swoon.gif

O kada gimdėte? Man po gimdymo porą mėnesių irgi batai buvo ankšti mirksiukas.gif Dabar susitvarkė viskas ax.gif
Atsakyti
Esu skaičiusi kažkur, kad po gimdymo pėda gali padidėti 1-2 dydžiais, nes nėštumo metu atsipalaiduoja sąnarių raisčiai, ar kažkas panašaus doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PIKTUKE @ 2006 04 29, 10:20)
Esu skaičiusi kažkur, kad po gimdymo pėda gali padidėti 1-2 dydžiais, nes nėštumo metu atsipalaiduoja sąnarių raisčiai, ar kažkas panašaus  doh.gif  4u.gif

Ir lieka padidėjusi visam laikui? g.gif
Atsakyti